Hirdetés

2020. március 30., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Maga ez az egész kb 1-2 hónap alatt zajlott és elég nehéz volt össze hozni, mivel nincs megfelelő megoldás jelen technikával. Ami jó lenne az persze drágább is lenne.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) Brucehun válasza Sanchez638 (#1) üzenetére

Brucehun
(aktív tag)

Mik azok a cuccok, amik hiányoznak még?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#3) Sanchez638 válasza Brucehun (#2) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) Brucehun válasza Sanchez638 (#3) üzenetére

Brucehun
(aktív tag)

vagy meg van már teljesen a gép?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#5) Sanchez638 válasza Brucehun (#4) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Megvan félig, már csak "csökkentve" lesz a gépfogyasztás. Esetleges procival és notebook vinyóval.

(#6) unknownerror

unknownerror
(tag)

Jó kis ötletelés, én is hasonlóan kezdtem tavaly előtt. :) Sempronos gép ment egy évig, 50 wattot kajált 2 hdd-vel, de teljesítményt sajnos nem sokat adott, bár az akkori igényeket nagyjából kiszolgálta. Tavaly döntöttem egy j1800-as lap mellett, bár tartottam a teljesítményétől, de az elvárásokat hozza.

Annyi ötletet adnék, hogy a táp is sokat számít fogyasztásban.
Nekem ugyanaz a gép egy "sima" és egy 80+-ossal 35 és 25 wattot fogyaszt, 2 hdd-vel.

(#7) Sanchez638 válasza unknownerror (#6) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Feladatra háztól függően, In Win 350w-os van vagy egy Asus(delta belsős) tápot használok.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.