Hirdetés

2020. május 29., péntek

Gyorskeresés

(#1) Misi1979

Misi1979
(őstag)

Üdv! Jó kis masina, nekem is volt hasonló:) A win95-öt sajnos elfelejtheted, fel fog települni ugyan (ha mindent felismer! ennyi idő elteltével necces lesz drivert vadászni), viszont kínszenvedés lesz a használata. Anno a DX-33-on win-boot kb 2 perc volt.. kb fél perc alatt töltötte be a hátteret magát.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#2) Sanchez638 válasza Misi1979 (#1) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Valahogy lecsupaszítva gondoltam a Windows-t. :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) Vicoo válasza Sanchez638 (#2) üzenetére

Vicoo
(senior tag)

valami ultra herélt linux?

(#4) Sanchez638 válasza Vicoo (#3) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Azzal még életembe nem foglalkoztam, de előszór töltő szerzés a cél :D :)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#5) Mici80

Mici80
(tag)

Win 3.1 az bevált erre a rendszerre. :))

---

(#6) turai_

turai_
(tag)

Nemreg szereztem en is egy nyugdijas kollegat, egy Compaq? Digital HiNote-t. Torottek a zsanerok, akksim nincs, de toltom van szerencsere. Floppy bay-em nincs hozza, igy nem tudom telepiteni, mivel nincs 2.5->3.5 IDE atalakitom :(
Pedig el tudnek vele jatszani. DOS-os autentikus jatekgep.
Meg van egy Toshiba Libretto 70CT-m is, akksim van, de toltom nincs, es azt sem tudom telepiteni, picimacis floppy kene, de olyat en meg nem lattam (ettol lehet hogy van).

Ezeket egy iPXE-vel osszetelepitenem pedig, mert picimaci halokartyam az van egy dobozzal.

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#7) Sanchez638 válasza turai_ (#6) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Hali, [link] tőle kérdezz aksi felől, meg az ilyesmi dolgok felől :) :R

(#8) Mr.V válasza Sanchez638 (#4) üzenetére

Mr.V
(csendes tag)

Sikerült töltőt szerezni hozzá? Hogy muzsikál a kis gépecske?

(#9) Sanchez638 válasza Mr.V (#8) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

Nem sikerült azóta rendeset szerezni, de van itt ami jó lehet hozzá, de nem szeretnél most gányolni. :))

(#10) kloha

kloha
(csendes tag)

Szia!

Bocs, hogy így hét év után felújítom a témát, de kell egy klón, táppal, vinyó nélkül?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.