Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Ha esetleg valaki tudja hol lelhetek ilyen Pécsen, ne késlekedjen. A boltban 5 nap a szállítás, holnap legkésőbb meg kell rendelnem ha nem tudok venni itt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Mawyx válasza Samus (#1) üzenetére


Mawyx
senior tag

Pestit találtam, iponnál kapni, de nagyon pici ám ez sztem. PH fuvar topicban nézd meg hátha megy feléd vki.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3) Taknyoshal válasza Mawyx (#2) üzenetére


Taknyoshal
tag

És most még 51 Forinttal olcsóbb is. ;]

(#4) Samus válasza Mawyx (#2) üzenetére


Samus
addikt

A linken is az iPon bolt szerepel. Ezen kívül még vagy hét boltban kapni, de a Velvet Plázából jön legolcsóbban. Köszi a tippet, megtekintem jár-e erre valaki.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Samus


Samus
addikt

Megjött. Sötétben nagyon szép. Érdekes kínai dolog. Van rajta ki-be kapcsoló is, de le van ragasztva a QC Pass matricával, alatta nem érzek kapcsolót. Három elemnek is van hely, de nincsenek bent a csatlakozók. Még az elemfedélen is rajta van a figyelmeztetés, hogy ne töltse az elemeket, ez nem töltő, stb, stb..

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) sagesz93 válasza Samus (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

Ebből azt bogoztam ki hogy alapból ez egy elemes fa, csak át van alakítva USB-sre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.