Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mi az oka ennek a hangulatodnak?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Fel a fejjel, bármi is legyen a probléma, mindent meg lehet oldani! ;)

Amugy a Picasa albumodat meg lehet találni vhol? Csak mert említeted valamelyik bejegyzésed alatt, hogy ott vannak képek, azthiszem a hangszoróbeépítésről, de nem találtam.

Smoke & Torque

(#3) Samus


Samus
addikt

Először az album: [link]

Nem mondom, hogy mindent lefényképeztem, de igyekeztem.

Hogy mi a baj. Nő a baj. Mindkét értelemben.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Vakegérke válasza Samus (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Nő a baj. Mindkét értelemben."

Ha úgy gondolod, fejtsd ki bővebben. Csak akkor tudunk véleményt alkotni, esetleg segíteni lelki bajodban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Én mondom a nő legyen a legnagyobb baja az embernek. De komolyan, nem közhely...
Legalább 20-25 olyan dolgot, problémát tudnék felsorolni így hirtelen, amik sokkal komolyabbak és durvábbak voltak / illetve most is azok, mint a nő problémák.
Pedig nekem is volt belőlük bőven. :) Elég ha azt mondom, hogy 19 évesen már elvoltunk jegyezve. Sőt, sírtam is meg minden... :)
De esküszöm most visszasírom azokat a problémákat. Bárcsak megint csak(!) nőproblémáim lennének. Én lennék a világ legboldogabb és legnyugodtabb embere. :)

Persze adott pillanatban mindig szar és mindig az adott probléma a legnagyobb... De kell egy kis idő ahhoz, hogy az ember szerezzen problémákból is elég tapasztalatot, hogy tudja értékelni és helyén kezelni.
Márpedig nők jönnek - mennek ez az élet rendje. És amíg nincs házasság és / vagy gyerek a képben addig nincs komolyabb probléma.
Mikor 20-21 évesen felbontottuk az eljegyzést azt hittem összedőlt a világ. Azt hittem most mindennek vége és semmit se ér az életem. Nesze, azóta volt még vagy 30 másik csajom, köztük 2-3 komolyabb... És jelenleg is több, mint 6 éve vagyok a párommal, több, mint két éve élünk együtt és van egy aranyos 1,5 éves kisfiúnk.
Ezek után úgy érzem kellett az a szakítás 20-21 éves koromban, de az utána lévő ~ 30 csaj is kellett. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Samus


Samus
addikt

Segíteni...tudjátok, biztos vannak ennél nagyobb problémáim, és később még visszasírom ezt, de most nem később van, úgyhogy most IGENIS EZ a legnagyobb problémám (elhihetitek, van ezen kívül nekem is bőven más). Ez, mert az az idióta vagyok, aki hisz abba, hogy létezik a szerelem intézménye, és alig 23 éves fejjel családot akarok. Gyerekeket még nem, de valakit, akivel boldogan élhetek...ez álmom már vagy 8 éve, h nem több...20 évesen én is jegyben jártam, aki szemfüles volt, tudhatja, mikor vége lett, írtam is róla, akkor azt hittem összejött az élet. De nem. Az egész olyan, mint a használatautó vásárlás. Egy ordenáré nagy sz*pás...bele lehet nyúlni jóba-rosszba, de nagyon. Az autóvásár összejött (a sors fintora, hogy menyasszonyom választotta a gépet, és az autó, gép létére sokkal hűségesebb, mint bármelyik barátnőm volt eddig...), a lányok nem. Tudjátok, most írom vissza azt a lányt, akivel kb. két hét együttlét után jöttem össze. A családja nagyon nem jött be, de ő készséges volt, minden téren. Nem volt tökéletes, ott sem volt minden szép és jó, de ő akart szeretni.

Én nem vagyok az a fajta, akinek megmagyarázza a pszichológus az életet.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Dany007 válasza Samus (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Jó, én csak azért írtam a problémás példát, mert nekem ez egyszer már segített.
Szintén csajos problémám volt... Na nem egyszerű szakítás, vagy megcsalás vagy hasonló, annál azért keményebb... :D És megismerkedtem egy nálam jóval idősebb nővel. Aki segíteni próbált. Így kicsit belefolytam az életébe, beleláttam a dolgaiba.
Na baszki pár hónap elteltével örültem neki, hogy nekem "csak" ilyen gondjaim vannak. És máris kevésbé láttam rossz színben a saját helyzetemet.

Kicsit gonoszan hangzik, de jólesett hogy láttam neki sokkal durvább problémái vannak - ami még mindig hétköznapi problémák kategória - így a sajátomat jóval kisebbnek, kevésbé súlyosnak éreztem.

Egyébként az életet vagy elmagyarázza valaki és tanulsz belőle, vagy megtanulod a saját károdon. :) Egyik se egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.