Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) k. válasza Thome (#50) üzenetére


k.
őstag

Én sosem szidtam. Max egy-két esetben szoktam, amikor vagy tuningolják-csóró tuningosnak hivom öket, kb azokon szoktam röhögni- vagy mikor előadják, hogy az a király a többi szar. Ha valaki arra veszi amire való az sosem érdekelt, csak ne gondoljon már belőle többet. Ugyanugy nem szeretem mikor valaki a 30 ezres telefonjával vagizik, hogy ő milyen menő.

(#52) Thome válasza k. (#51) üzenetére


Thome
addikt

Akkor én ne vagizzak a Spicával? :DDD
A Suzuki az arra jó, hogy A-ból B-be elvisz gond nélkül, olcsón. :)
Na meg a régi Suzuki Swift olyan, mint az Ak-47. Igénytelen, tehát mindig működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#53) k. válasza Thome (#52) üzenetére


k.
őstag

Nem azzal van a baj, hogy használja valaki az adott cuccot. De érted mikor azt látom, hogy valaki azthiszi az x cucca-aminél jelenesetben mondjuk nekem jobb van- az az isten akkor azért eléggé jókat szoktam röhögni.
Így van a Suzuki pont arra való amire tervezték. Egy egyszerű autó, ami nem nehezíti meg az ember életét:D

(#54) Thome válasza k. (#53) üzenetére


Thome
addikt

De jó, hogy én osztom az észt itt, hogy A Suzuki pedig jó, holott még autót se vezettem... Na, meg is van a következő blogbejegyzésem, hogy mi lesz... :DDD

(#55) k. válasza Thome (#54) üzenetére


k.
őstag

Jogsim nekem sincs, bár swiftet vezettem-2 métert:D-.

(#56) lapa válasza Thome (#50) üzenetére


lapa
veterán

annyira nem volt egyedi, kollégának a nulláson állt meg(!) emiatt. meg volt még egy harmadik is hasonló problémákkal.

(#57) Thome válasza lapa (#56) üzenetére


Thome
addikt

Hú, az necces, nem lett baj belőle, ugye? :(

k.: Az se sok! :D

(#58) k. válasza lapa (#48) üzenetére


k.
őstag

Az astra szar?
Höhö:D
Nekünk is van, 7 éves de csak 1 éve lett vele pár dolog. Le kell cserélni. kb 300kba fájt a szervíz. Azon kivül szarnak nem nevezném. Az mondjuk vicces, hogy egy alaphangon 17 éves autot ajánlasz helyette:D

(#59) Manitou válasza k. (#58) üzenetére


Manitou
addikt

300-ért veszel komplett másik autót (swiftet ;] )
Bocs nem tudtam kihagyni :D

(#60) Manitou válasza k. (#58) üzenetére


Manitou
addikt

3x ment el

[ Szerkesztve ]

(#61) Manitou válasza k. (#58) üzenetére


Manitou
addikt

3x ment el

[ Szerkesztve ]

(#62) k. válasza Manitou (#59) üzenetére


k.
őstag

Az lehet, de nálunk egy autóban alap dolog a klima, az meg 300k-ért nehezen lesz benne. Meg aztán nem is ugyanaz a szint:D
Nekem a nagy vágyam a G astrábol a cabrio. Ha jól alakul az élet-isten adja- még talán első autónak is olyan lesz:D

(#63) Samus válasza k. (#62) üzenetére


Samus
addikt

Alap a légkondi. Ejj, nagyon úri egyén vagy Te. Jó a "ruszki" légkondi is. Ablak leteker, és élvezed a süvítő szellőt. Az erősség szabályozható a letekert ablakok számának növelésével, ezért előnyös a négy ajtós autó :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#64) D1Rect válasza Samus (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Aha. :R

Egyébként én mindig szerettem volna egy régi swiftet, de soha nem volt.
Nem tudok jobb "városban szaladgálós" autót.

(#65) k. válasza Samus (#63) üzenetére


k.
őstag

Ez van, lehet szidni, sokan izéltek már ezért, akkor is alap. Ha már pénzt adok majd kocsiért akkor tudja.
Nagyon sok igényem nincs egy kocsi iránt-2 légzsák, klima és még 1-2 apróság- de ez alap.
Ismerösöm is izélt, hogy milyen vagyok már. Hát nemtudom a szülők is kb igy reagáltak, hogy kocsit anélkül ne vegyek. Persze mondhatom azt is, hogy szerencsére nem vagyok rászorulva, van 2 kocsi a családban azokat elvihetem majd, tehát ráérek a jóra spórólni.
Nem nézem le a régi swiftet sőt-bár abból is az utcsó széria a 90 pacival az ideál:D- de attól még ez nekem hozzá tartozik egy kocsihoz.

(#66) lapa válasza k. (#58) üzenetére


lapa
veterán

mit tudsz a 190-es merciről, azon túl hogy kigugliztad mikor gyártották?

egyébként pont a kora az egyik lényeges és pozitív jellemzője, még békebeli darab.

esetleg nézd meg az árakat, elég jó összehasonlítási alapot jelentenek. ha megnézed mennyiért mennek a 17 éves suzukik...

érted az alkatrészekre rá van írva, hogy made in germany. már sose lesznek olyan alkatrészek. semelyik autóban se.

én csak annyit mondok akinek van egy kis ideje nézegessen-olvasgasson a w123-ról meg a w124-ről, ez utóbbi a 190-es nagy testvére végülis. esetleg kukkantson be egy alá, vagy üljön bele egy nem szétgyalázottba. ezek a maiak (bármelyik mai) inkább csak gyenge utánzatai annak a kornak és színvonalnak.

(#67) k. válasza lapa (#66) üzenetére


k.
őstag

Nézd csak meg a csikós posztjait a totalcaron. Tudon, az még csak a zöldséges merci, de mindig kell rá költeni valamit. Itt is ugyan ez lenne. Egy suzu pedig nem épp erről híres.
Egyébként nem értem miért sír mindenki, hogy jaj mamár nem mennek addig a kocsik. Szimplán semmi értelme. A lényeg az a mercinek hogy az első, max második tulajnak jó legyen. Az, hogy egy 18-20 éves auto még megvan, nekik már baromira mindegy, relative kevés haszon van belőle. Egy olyan konstrukció kifejlesztése meg 3× annyiba kerülne mint egy mostanié. Persze félreértés neessék egy 2010es merci is simán meglehet 2030ban, de hogy a gatyája rámegy majd az embernek az fix.

(#68) Mariann294 válasza barnam_ (#12) üzenetére


Mariann294
őstag

Akkor úgy kellett volna irnom hogy minden sedan minimum 4 ajtós.
Valóban. :K

Samus: Örülök hogy segithettem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.