Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Segítség...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) EczkE válasza Samus (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Nálam korrekt. Chomre.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) sz4blya válasza EczkE (#2) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Nálam is. Opera.

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#4) Fecogame válasza EczkE (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Szintúgy. Firefox 4.0.1

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5) Thome


Thome
addikt

FF3.6 alatt simán jó mindig. Mikor az FF4.0-val próbálkoztam, ugyanez volt, csak még a hsz írásakor a képfeltöltő doboz sem volt meg... :U

(#6) Samus válasza Thome (#5) üzenetére


Samus
addikt

A gond, hogy már 3.6 alatt sem volt tökéletes, de mióta a 4.0.1re frissült a Fox, azóta brutális...Most töröltem a JAVA-t, és rakom a frisset, hátha...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) danih


danih
addikt

Mobilnet?

(#8) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Chrome 11 alatt is tökéletes.

(#9) Samus


Samus
addikt

Mobilnet nincs. Feladom. Töröltem a JAVA-t, felraktam a legfrissebbet, de semmi változás.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) samfishR


samfishR
senior tag

pedig nálam is fox 401, minden patent. nyomj egy firefox reinstallt bővítményestül, kiegészítőstül, de a beállításokat mentsd el! hátha megoldja.

(#11) Samus válasza samfishR (#10) üzenetére


Samus
addikt

Újrahúztam, Mozbackuppal mentettem, egyenlőre jó. Kíváncsi vagyok, meddig...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Winner_hun válasza Samus (#11) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egyelőre;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Zolaash válasza Samus (#11) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Hallgass azokra, akik jót akarnak neked, és használj krómot. :K

Rip and tear

(#14) koshmar


koshmar
őstag

Korrekt. Chrome.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15) Domxc válasza koshmar (#14) üzenetére


Domxc
senior tag

Szintúgy. Safari.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

oh ja. chrome+PH toolkit

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) Viktor77


Viktor77
titán

Teljesen feleslegesn ajánlgatjátok a Chrome-ot. Egyértelmű, hogy nincs köze a böngészőhöz. Nem az FF hibája. Valami user error lesz, amit könnyebb a böngészőre fogni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) Samus


Samus
addikt

Nagy valószínűséggel Java gond volt, valami az integrációval...remélem jó marad...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) lezso6 válasza Samus (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az érdekes, mert sehol sincs az oldalon JAVA. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) Samus válasza lezso6 (#19) üzenetére


Samus
addikt

Javascript, bár lehet nem sok köze van magához a platformhoz, de nem futottak le bizonyos scriptek, ezért nem működött semmi gomb, és ezért nem jelent meg a képdoboz sem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) lezso6 válasza Samus (#20) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A javascriptnek az égvilágon semmi köze a JAVA-hoz, csak urban legend. Szerintem valami cachelési problémád lehetett, de mindegy, lényeg hogy most jó. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) Samus válasza lezso6 (#21) üzenetére


Samus
addikt

Volt az is, de megszűnt, mikor ürítettem, de mióta frissült, hiába ürítettem a gyorsítótárat, nem változott semmi.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#23) danih


danih
addikt

WTF?
Nálam is elkezdett hülyéskedni. HSZ-nél nem tudok berakni pl. smiley-t vagy linket - semmi sem történik. Csak az írás megy. HSZ után nem továbbít egyből - nekem kell kattintani.
Aztán hirtelen elmúlik.
Firefox 3.6.16

(#24) Samus válasza danih (#23) üzenetére


Samus
addikt

Így kezdődött, már jó rég. A cache ürítése megoldotta. A 4.0-s FF-nél ugyanez, de miután frissült, már szinte lehetetlen volt gombokat használni. Újratelepítés lett. Mozbackup nagyon jó mentési célokra. Megmaradtak az előzményeim is, még az Adblock listám is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) Samus


Samus
addikt

És ennyi volt, újra itt a hiba. Vicces, hogy XP alatt is ugyanez volt, nemcsak hetes alatt...

Cache ürítése most megoldotta...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26) Tonyius777


Tonyius777
tag

Úgy tűnik nem egyedi az esett.
(FF3.5.19)
nekem képfeltöltés után most először van ez 1-2mp re megjelenik a "rios error" és a hirdetésnél nincs meg a kép.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Tony

(#27) Samus


Samus
addikt

Hát, néha van, néha nincs képdoboz...szóval még mindig nem tudom, mi okozza...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sziasztok nem tudom konkrétan hova lehetne írni, annyi lenne az észrevételem, hogy van 1-2 flash reklám itt a PH-n ami annyira rosszul van optimalizálva, hogy 95-100%-ban terheli a netbookom, nem lehetne ezeken kicsit optimalizálni, vagy mikor már megnéztük lelőni?
pl. SSD reklám PH fórum alatt csinálja ezt, ue oldalt nézem ITcaffé alol semmi gond ott rendben van 1-2% procihasználtság, megnéztenm foxi és explorer alol is ue. a helyzet :R

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#29) föccer válasza kisza25 (#28) üzenetére


föccer
nagyúr

A reklámokat készen kapják, így ők nem is tudják optimalizálni.

Szerzőnek: Azt meg pls ne híreszteld, hogy adblock-ot használsz. Nem igazán szeretik a házigazdák.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30) kisza25 válasza föccer (#29) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na most utánnanéztem mi is az az adblock :DDD :R
eddig nem használtam, de ha 90-100% terheli egy reklám a gépet akkor már had lőjem le ;) amúgy sem látszik a netbookokn a reklám két oldala, de ugyanúgy terheli a gépet :(

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#31) föccer válasza kisza25 (#30) üzenetére


föccer
nagyúr

Mindenkinek szíve joga. Csak annyit tisztesség legyen az userben, hogy legalább itt, a fórumon nem reklámozza ezt, hiszen a PH! egyik fő bevételi forrása a reklámok megjelenítése után kapott pénzek. Az adblock-al gyakorlatilag Parciák zsebéből húzzátok ki a forintokat.

Ezt a 100%load dolgot meg nem igazán tudom hová tenni. Nekem még nem jelentkezett ez a probléma. Leírná valaki, hogy pontosan hol, melyik reklámnál jelentkezik nála a hiba? Lehet, hogy csak nekem működik túl jól a hűtésem, de a C&C egyszer nem vette még feljebb a acfreezerpro fordulatát...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#32) kisza25 válasza föccer (#31) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

engem alapvetően nem zavarnak a reklámok, ennél is csak az, hogy ennyire terheli a gépet, természetesen i7-870-em nem terheli ennyire, de a netbookom azt kinyírja, amúgy más oldalakon nem tapasztaltam ilyet, csak flash játékok alatt, de akkor már nagyon mozgalmas jelenet volt:)A cím alapján azt hittem belefér ide ez a kérdés :R
itt van ez az
itt egy kép is:

és ugyanaz az oldal IT café alol

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#33) föccer válasza kisza25 (#32) üzenetére


föccer
nagyúr

Hm, ez nekem is ~50%-os load-ot ad a gépnek. Fel sem tűnt eddig.

Köszi.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.