Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Belgára hajaz nekem a szöveg, de nem ismerem.

(#2) Samus válasza CounterBoci (#1) üzenetére


Samus
addikt

Nem Belga, legalábbis amit akkoriban játszottak, messze nem ilyen volt. Leginkább a Kamikaze - Isten hozott a földi pokolban száma ugrik be a stílusról. Talán még mintha amatőr klip is készült volna anno hozzá, kettő tízenéves srác főszereplésével.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) draco31


draco31
veterán

Shazamnak eldúdolva nem találja meg esetleg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4) draco31


draco31
veterán

Ezt az oldalt találtam, de keresésre nem dobja ki, hátha böngészve megtalálható.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5) #30604800 válasza Samus (#2) üzenetére


#30604800
törölt tag

Az a két srác a Kamikaze volt. :D

(#6) Zolaash


Zolaash
aktív tag

@JárásiBetmen

Mennyire kurvajó már a nicked, beszarok. Ez bizony Tekknő! :D :R

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#8) #30604800 válasza Zolaash (#6) üzenetére


#30604800
törölt tag

:C :K

(#9) gombii


gombii
tag

hu, ezt én is hallgattam annó! Gondolkozom hátha beugrik!

(#10) GreatL


GreatL
őstag

Techno Cool Rapid?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#11) zolka95


zolka95
őstag

mé' nem kérdezted meg?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#12) Samus válasza GreatL (#10) üzenetére


Samus
addikt

Biztos, hogy nem, a hangszerelés teljesen más.

A keresett szám alapzenéje elég borongós, korai Tkyd és Day számokra hasonlít. Abszolút nem vidám.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) DonElvis


DonElvis
tag

RLC-re tippelek (Rap Limited Company)

Ami nem számít, az nem érdekel

(#14) Samus válasza DonElvis (#13) üzenetére


Samus
addikt

Ez megint egy olyan csapat, akiről az ég világon semmit nem sikerült előkerítenem. Se Youtube, se Google...

Komolyan, ha egyszer megtalálom a keresett számot, felpakolom mindenhová, hogy legyen valami nyoma...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) rover45 válasza Samus (#14) üzenetére


rover45
senior tag

Ilyet csináltam már én is :D

(#16) waccamár


waccamár
senior tag

hősök honfoglalókra hasonlít- hátha el tudsz indulni ezen a vonalon, lehet valaki külön szólóban csinált más verziót :D
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem
Nincs több lehetőség, nincs második esély
Csak egy igaz rím és nekem az enyém mindent megér
Csak egyszer választhatsz ember, hogy real lesz vagy szemét?
Hát eddig jutottunk, 2003 szemet szemért

[ Szerkesztve ]

(#17) Samus válasza waccamár (#16) üzenetére


Samus
addikt

Teljesen más az alapzene, és a hangulat is, de legalább találtam pár régi gyöngyszemet a kapcsoló videók között :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) Adamyno


Adamyno
tag

Én is Hősökre gondoltam, de lehet TM, Riddler, AnonimMC... Artos Csabinak nem ilyen volt a szövegkörnyezete, MC Gőznek sem, Fankát kizárnám mert az első 6-8 lemezét fejből tudom, Rhyme Project kevéssé ismert számomra, Mes-nek volt még egy csomó száma, de szerintem szintén más kategória. Hát így nehéz... pedig kb. abban a világban nőttem fel :D

Győr-Sopron környékéről még SP és Tibbah jutott volna eszembe, de rájuk nem volt jellemző a hazafias szöveg soha.

[ Szerkesztve ]

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#19) Barbi95 válasza Adamyno (#18) üzenetére


Barbi95
friss újonc

Sziasztok. Komlói csapat. Itt a link: https://youtu.be/t4lKo3cAkFY

(#20) Samus válasza Barbi95 (#19) üzenetére


Samus
addikt

HATALMAS virtuális pacsi neked! A Requiem egy álomért is az ő számuk volt, ennyi idő után hallani ezeket a dallamokat és szöveget. Valami felbecsülhetetlen.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.