Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Amikor én venni készültem a jelenleg is hazsnált első [autómat] akkor kikötés volt h csak japán lehet, csak civic, és háromajtós :) egyedül színbéli megkötésem nem volt. Igazából ezt a fajta civicet nézegettem ami nekem van, meg ezt a coltot, formára hasonlók, kis lapos sportos valamik. DE szerintem ezt a fajta coltot, nem nagyon fogod megkapni 3 kiló alatt, 250 ért meg főleg művészet lesz nem lehajtott példányt találni, amit még nem ett szét a rozsda. Ezek a japó géepk mindig drágábbak egy picit mint a hasonló kategóriás és koró tucat németek, mint pl egy cseppastra. De sokkal egyedibb is, én most vettem az enyémre egy fehér enkei 15" colos felnikészlete (ignis sport gyári felnie) hát a piros kocsival veszett jól néz ki :)
szóval sok sikert, autóvásárlás egy hosszadalmas és idegölő procedúra, nagyon szét kell nézni,de most lehet is.

http://instagram.com/_doublez_

(#2) fekeandras


fekeandras
őstag

(#3) aphra2


aphra2
aktív tag

Nagy valószinüséggel törésmenteset biztos hogy nem kapsz, mert anno nagyon jól fizetett rá a biztositó, + a hátsó ajtót üveggel már tíz évvel ezelőtt se nagyon lehetett kapni, jelenleg van-e hozzá cumó azt nem tudom.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#4) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Szép ótó,a legszebb colt mindközül.De ezt megnevedd,túl sok a "más" színű fehér rajta.Az eleje pl tuti ujra lett valamiért fényezve. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5) Samus válasza DeadMeat (#4) üzenetére


Samus
addikt

Ezt biztos nem fogom megvenni, mert mire odaáig eljutok, ezt már eladják. De megnyugodtam, nem csak nekem tetszik. Első autónak jó lesz :-)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) winfier


winfier
senior tag

Nekem coltom van :DD :DD csak 1.3-as. Az 1.6 az életveszély :)
Nagyon jó kis autó :K Iszonyú megbízható, bár elektronika nincs benne, úgyhogy ezt csak motorikusan értem. 100-ra 10-11mp. Az enyémnek 190 a végsebessége :) de akkor már szemmel láthatóan a benzinszintmérő esik lefelé. A fogyasztása sem vészes, 6,5-7,5 l/100 km, attól függ hol használja az ember. Elöl nagyon kényelmes, illetve jó sportos kinézete van másik meg, hogy jó össze van rakva :) .Nem egy erőgép, de azért ez csak egy 1,3-as, ahhoz képest meg megy mint az örült!!! A futómű kemény, de nem pattogósan hanem inkább olyan sportosan kemény, emiatt jól is tartja a kanyarba magát!!! Alacsonyan ül az ember, de ez szerintem jó vagyis nekem tetszik! Anyámnak már nem annyira mert azt mondja hogy nem lehet beleszállni normálisan! De nem is neki vettem a kocsit!!! :D
Az ülések jók, elég jól tartanak, hát azért nem sportülés, de jó! A hangja az egyszerűen fantasztikus(gyári dobbal), nem akartam hinni a fülemnek! És 15 collos 195/50-es gumikkal iszonyúan stabil a kanyarokban és jól is néz ki.

és megsúgom, hogy ilyen 1995 környéki audi A3 1.6-t vertem már meg vele ;) ami 100ló de a coltot 1-3 sebességig nem igazán lehet megfogni. A kategória társakat századokkal veri.

IMÁDOM!!!! :C :C :C
és csak ajánlani tudom ;)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#7) Samus válasza winfier (#6) üzenetére


Samus
addikt

Pont ezért tetszik. Kicsi, vélhetően keveset fogyaszt, és a kis súlyt könnyebben mozgatja a kevesebb lovacska. Az árát elnézve elég jól hozzá lehet jutni, kínálat is van bőven (bár nem annyi, mint más márkákból hasonló szinten). Száguldozni úgysem fogok vele :-) Bár ez az 1.5ös...nagyon tetszik, ilyen színt még nem láttam, és mindigis a sedanokat szerettem jobban, ezért is furcsállom, hogy a kis Colt ennyire megfogott. Van benne valami. Valami szép.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) DeadMeat válasza Samus (#7) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hehh sedant még nem is láttam soha :)
De ha rám hallgatsz 1,6 alatt ne nézelődj.Késöbb megbánod ha kisebbet veszel.Persze elég a kicsi is,de néha több kellene. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9) Samus válasza DeadMeat (#8) üzenetére


Samus
addikt

Tudom, engem is ez idegesít a legjobban, de nagyobb motor = magasabb fenntartási költség és magasabb fogyasztás (bár a Smart fourtwo ezres turbós motorja 9-10 littyót is képes elfogyasztani, hogy ez hogy lehet, számomra rejtély). Haveromnak van ezres Peugeot 106-ja, és tud húzni, négy emberrel is. Végülis nekem elég lenne, utánfutót nem fog húzni, és száguldozni sem fogok vele, 120ig meg ez is tud dinamikusan gyorsulni, előzni lehet vele (mármint normális közlekedés során, főúton). A sedan képeit nézve másfél éve áll a kereskedésben. Van eladták, de nem vették le, vagy még mindig ott van, vagy el volt állítva a fényképezőn a dátum. Tegnap láttam egy coltot élőben (igaz, az az 1.6 GLX verzió volt), és tetszik, utálom ezt a formát, de tetszik. Azt már tudom, hogyha meglesz a pénz, rengeteget fogok telefonálni, és autót nézni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) DeadMeat válasza Samus (#9) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem bizti az,hogy annyival többet fog enni az... Nagyobb a kötelező az igaz,de nem is kell forgatni annyira hogy menjen,mint a kis 1,3-ast.Na mindegy te tudod,te pénzed.Csak nehogy megbánd :)

Ahh szerelmes lettem:[link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#11) Samus válasza DeadMeat (#10) üzenetére


Samus
addikt

Ez gyönyörű :-) Csak nekem ennyi pénzem nem lesz autóra (mostanában biztos, hogy nem) :-( . Egyenlőre még gondolkodom. Van 1.6os verzió is Coltból, és ezek szerint 1.8 is. Az biztos, hogy a Mazda 323 után megvan az, ami ilyen árkategóriában tetszik. Hiába, mindig is a japán autókért voltam oda, azon belül is a Lancer Evo széria fogott meg, a hetestől kezdve a nyolcasig (ebből a 2.0-s Turbós, citromsárga színben--áááhh :)) ) (a kilenc még elmegy (bár ez sem tetszik annyira), de a 10 már nagyon nem tetszik). Esetleg van 1.8as Galant GLX hasonló árban, és régi Lancer, ebből 1.6 és 1.8 is, de nem tetszik a formaterv. Valahogy az összes "régi" autó ilyen kockaszerű, de kis Colt formás, gömbölyded, akárcsak egy jó barátnő :)) (majdnem írtam, hogy áramvonalas :D).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) DeadMeat válasza Samus (#11) üzenetére


DeadMeat
veterán

Na igen a pénz nagy úr.... Biztos mehet a kicsike avval a 140 paripával.És még az a jó benne,hogy gyári kasztnival is győnyörű.Bevállalnám igy ahogy van :) Ennél jobban már csak egy gyári proton kéne.Már csak a neve miatt is.Van egy itt belőle ugyanilyen piros,csak 1,6-os psizkált mocival,valahogy igy teljesít az is.Gyönyörű.

Neked meg kitartás,és tényleg jól fontold meg mit veszel.Állapotfelmérés ne maradjon el.

323-ból a kocka gti?vagy simán csak gt?1,6-os turbó mocival.Finom falat az is :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#13) winfier válasza Samus (#11) üzenetére


winfier
senior tag

az 1.8 a gti változat :) Nagyon állat hangjuk van meg ezzel már nem 120-al mennél hanem 220-al :DDD

én is szerelmes lettem :DDD : Link és nem automata :N

[ Szerkesztve ]

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#14) Samus válasza winfier (#13) üzenetére


Samus
addikt

Tegnap este láttam egy Renault Laguna-t, az is tetszik, de kettőezres motorja van, tehát túl nagy számomra. Ez az Eclipes nagyon szép :-) (csak az ára...). Coltból 1.6 a max, amit venni fogok, de ennek már nem 6-7 liter a fogyasztása, valószínű városban mászkálva elkérhet tizet is. Nehéz dió ez az autóvásárlás...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Samus


Samus
addikt

Átszerkesztve, továbbra is várom az ötleteket, kritikákat.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) whited


whited
addikt

hy
nekem is colt 1.3 és hát én is csak jókat tudok mondani.
A 15os kerék nem nagy kicsit?:D
nekem 14es se kutya gyári 13hoz képest, akkor 15s milyen lehet? :DD

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#17) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szerintem nézegesd a Toyota Starleteket is, nagyon jó kis gépek azok is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.