Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Várom az ötleteket. Aki hasonló problémával küzd, kérem itt jelezze.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Lenry válasza Samus (#1) üzenetére


Lenry
félisten

ilyen nálam akkor van, ha vagy az én netem, vagy a PH-szerver nagyon le van terhelve...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) cyanide

Korán kezdi renderelni a lapot, a css még nincs végig olvasva. Rejtett beállítások közt van egy kapcsoló, amivel a css beolvasás és a render közti időt lehet állítani, pont azért, hogy ne legyenek ilyen elcsúszások. Különböző ff tuning programok ezt a késleltetést veszik lentebb, ettől is tűnik érzésre gyorsabbnak, mert előbb kezdi kirajzolni.

Ha rosszul tudom, akkor valaki javítson ki.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#4) Samus válasza cyanide (#3) üzenetére


Samus
addikt

Csak FasterFox-ot használok, Optimális nevű beállítással. FF3-ban FasterFox lite van, szintén optimálissal. Esetleg megosztod velem a kapcsoló nevét? Az about:config-ban rengeteg van belőle, és azt sem tudom, mit keressek. Köszönet.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Samus


Samus
addikt

Átállítottam a Fasterfox-ban először alapértelmezettre a beállításokat, erre az oldal megjavult...áttettem Optimalizált-ra, és most jó. Hurrá. Pedig úgy emlékszem, hogy optimálison volt, de ezek szerint a gyári turbón maradt. Köszönöm a tanácsot :-)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) cyanide válasza Samus (#4) üzenetére

[link]
Most hirtelen ezt találtam, az nglayout dologra emlékeztem. Innen el tudsz indulni.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#7) Samus


Samus
addikt

Továbbra sem jó. Most a hardverapró jó, de a logut továbbra sem. Érdekes, de a mozilla extansion (addons.mozilla.org) oldala sem jó...vagyis jó, de ott is megfigyelhető ez. Máshol nem figyeltem meg ezt a jelenséget. Vicces. Nem segített a Fasterfox hangolása sem. Nem értem...
És ha már itt tartunk. Nem tud valaki egy olyan kieget, ami automatikusan újratölti az oldalt, az esetben, ha pl megszakadt a kapcsolat (kiszolgáló nem található, időtúllépés miatt állt le, stb). Olyat találtam, ami x mp vagy perc után újratölt, de az mindig megteszi, nem csak akkor, ha sikertelen a betöltés.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.