Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Csak én küzdök ilyen jellegű problémával?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

UP hátha egy "értő" ide talál!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#3) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nekem is szokott ilyet csinálni, de második letöltésre mindig jó volt. Nálam még olyan szokott lenni, hogy letölti, telepíti viszont sehol sem látni az ikonját. Ilyenkor újra le kell tölteni.

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

backup,factory reset? esetleg kiszórhatnád a francba a gyári romot

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Samus válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


Samus
addikt

Gondoltam rá, joestone 2.3as ROMja tetszetős, de mindent backupolni bonyolult lenne (pár kattintás megfelelő eszközökkel...), most csináltam meg a Link2SD-t, élvezem a sok helyet, és azokat a programokat, amiket eddig nem volt alkalmam kipróbálni helyszűke miatt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) darál0w válasza Samus (#5) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mur4ik romjait nyomasd inkább...

ha meg van recovery menud onnan egyszerű a telepítés, mentés, visszaállítás.

ha meg most akarod menteni a programokat, akkor titanium backup.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7) Samus válasza darál0w (#6) üzenetére


Samus
addikt

Nem tudom, eddig azért nem ástam bele magam, mert a folyamatos fejlesztések miatt hetente kellene felpakolnom az új verziókat, ami elég macerás. Persze tudom, hogy a régi meg elavult, de a folyamatos backup-restore kicsit idegesít...

Meg persze fogalmam sincs, a CyanogenMOD konkrétan mit is ad hozzá a gyárihoz, mennyivel lesz több a kevés...egy írást erről szívesen olvasnék akár a főoldalon is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) DJGABI


DJGABI
addikt

Üdv az Android és a Linux csodálatos világában, ahol semmi sem úgy működik ahogy kéne.
Egyébként enyém is csinál ilyet.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9) darál0w válasza Samus (#7) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

közel a végleges...és mint mondtam recoveryből vissza tudod állítani az appokat az uj romra...én is ugy csinálom.

itt nem a cyanogen modon van a hangsuly...2.3-as romon.

az, hogy cyanogen, kb annyit tesz, hogy felhasználobarátabb. sokkal több benne az állítási lehetőség. testreszabhatobb.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) lorcsi válasza DJGABI (#8) üzenetére


lorcsi
veterán

a trollkodásért itt lefejeznek... ;]

(#11) Samus válasza darál0w (#9) üzenetére


Samus
addikt

Ha van egy kis időd, erről írsz egy kicsit bővebben, akár privátban, akár itt. Mármint a recovery-ről.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) darál0w válasza Samus (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

joestone blogjában le van írva minden. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.