Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

ilyet terveztem én is, de nekem egy trust sp 3400ra esett a választás. ez is brutál jol szol, szép teltek a hangok, pedig csak egy sima 5.1es integrált kártya hajtja. ha a winoz media playerbe beállitom a basszust akkor még jobb. ez se veri ki az ablakot de a zsákutca legvégében az egyik ember szolt, hogy néha lehetne hallkabb is. kb 50-60 méterre lakik :DDD

grat a szerzeményhez.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) No-kia


No-kia
őstag

pár képet bedobhattál volna cikkbe

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#3) Samus válasza No-kia (#2) üzenetére


Samus
addikt

Folyamatban a dolog. Címlapra is menni akarok vele, még szépítgetem. Igyekszem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Nekem tetszik a cikk. Holnap lehet benevezek egy ilyen szettre. :))

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#5) Adonimus


Adonimus
aktív tag

...meglett a szett. Nekem nagyon tetszik. Iszonyat hangos, és nagyon szép hangja van. A mélye nekem nagyon kicsi, szinte csak kis háttérhang-ként van jelen a mély de így is nagyon tetszik a hangja. Csak ajánlani tudom. :DD És UP a tesztnek, erre felbuzdulva választottam a cuccost. :)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#6) Samus válasza Adonimus (#5) üzenetére


Samus
addikt

Még kell mély? A láda hátulján van a poti, tekerd fel...maximumon garantáltan elnyomja az összes többi hangot.
Egy kérdés. Ha hangos forrást adsz meg (például gépről hallgatod, gépen feltekered maximumra a hangerőt), de lehalkítod a hangerőt a hangfalon, szól mind a kettő? Nekem csak a bal...(ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy közel hajolsz a hangfalakhoz, és hallod, ha szól, vagy sem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Legnagyobb hibája a sistergő/búgó hang. Ez kikapcsolással megszüntethető

Ez a cikk legjobb mondata:)

(#8) LittleDemon válasza szakalistvan (#7) üzenetére


LittleDemon
tag

de gonosz vagy :D

én is egy ilyet tervezek,
szerintetek van jobb vétel?
(max 13k)

[ Szerkesztve ]

(#9) szakalistvan válasza LittleDemon (#8) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Van topicja
2.1 hangfalak
Ha 2.1re vágysz akkor jó ez a Z323,kicsivel komolyabb a Z523,de jobban is szól.
Ha nem a dübörgő mély a fontos akkor pedig a Genius 2.0 megoldásai lesznek a nyerők,pl :[link]

De még jobban jársz ha veszel egy sztereó erősítőt két használt hangfallal,30ból megvan egy nagyon alap cucc,de a hangminőség sokkal szebb.Magánvélemény:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.