Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Nem értek annyira az autóhifihez, de én már nem vennék olyat, ami nem memóriakártyás és/vagy USB-s. Nekem legalábbis ez volt az elsődleges szempont.

(#2) Samus válasza Jofi81 (#1) üzenetére


Samus
addikt

Nekem pedig kell a CD. Ezért fontos az AUX, így telefonról gond nélkül mehet a zene. Hiába lenne SD, ha van rajta félmillió szám, de nem tudok név szerint keresni. Telefonról pár gombnyomás, és megy is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) #27483136


#27483136
törölt tag

Nekem LAC-M2500R van.
Egyetlen bajom vele, hogy ha lekapcsolom, mindig előlről kezdi a számot. És mivel nekem sok 20 perces meg még hosszabb van, hát ez elég kínos.
És a kocsim rúgózásával kombinálva az audióCD-k ugranak minden kátyúnál. (MP3-nál nem gond.)
Jah, és több formátumot is ismerhetne. (A 2900-es viszont ismer)
De összességében okés, és lehet, ezek az apró gondok téged egyáltalán nem érintenek.
Viszont a 2900-es már kezel mappákat, az is jó. (gyorsan megnéztem a manuálját. [link])

(#4) Samus válasza #27483136 (#3) üzenetére


Samus
addikt

Leginkább úgyis AUX-ról menne, a CD csak azért kell, hogy legyen benne (mivel van egy raklap zeném így, még régebbről). Ami érdekelne, de képet nem találok róla: ha leveszem az előlapot, mi marad? Semmi gomb vagy kijelző, a hangerő tekerője? A mostani régi Blaupunktnak ha leveszem az előlapját, minden ottmarad (a kijelző is), a gombokat tollal be lehet nyomni, stb. Viszont Barátnőm autójában egy Clarion van (sima audio CD-s), ott ha levesszük az előlapot, csak egy 2 cm széles csatlakozó marad, és nagy feketeség egy Security felirat társaságában

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) #27483136 válasza Samus (#4) üzenetére


#27483136
törölt tag

csak egy fekete lap egy csatlakozóval. az marad.
A pdf-jét nem nézted? (Beszerelés, stb, mire készülj....)

(#6) Samus válasza #27483136 (#5) üzenetére


Samus
addikt

Dehogynem. Beszerelés egyszerű, mivel a Blaunak nincs kerete, csak az ISO csati figyel, amit rádugok az LG hátuljára, és örömbódottá' (és még a hangszóró kábeleinek bekötését is megfigyelhetem...
A "mire készülj" dolgot nem értem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) #27483136 válasza Samus (#6) üzenetére


#27483136
törölt tag

Akkor jó
(Aszittem nem nézted, mert van egy kis ábra, az előlap leszedése látszik, bár nagyon rosszul.)

(#8) Samus válasza #27483136 (#7) üzenetére


Samus
addikt

Na igen, ott konkrétan semmi sem látszik, bár egy csatlakozóról beszél...viszont van beépítőkerete, így most összekeveredtem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) #27483136 válasza Samus (#8) üzenetére


#27483136
törölt tag

Nah, itt az angol nyelvűn jobban látszik.
Nekem is pont ilyen, csak egy csatlakozó van az előlap mögött, és adnak hozzá egy védődobozt is, amiben tarthatod az előlapot.

[ Szerkesztve ]

(#10) Samus válasza #27483136 (#9) üzenetére


Samus
addikt

Sajnos tök jó, hogy mégsem tudtam eladni a hangfalszettem, így aztán nehezen (konkrétan sehogy) tudom beszerezni a "kicsikét"...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.