Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Ha rám hallgatsz, inkább vársz egy Steames leárazást. Most jön a karácsony, szerintem az Ep1+2-vel együtt is olcsóbb lesz a Half-Life 2, mint egy Gamestar.

És a Half Life 2 egyébként is Steam-függő.

[ Szerkesztve ]

(#2) EczkE válasza 7 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Tehát ha pl megveszem az Oranga-boxot ahhoz is kell Steam?

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Na erre még én is benevezek, mai napig az egyik kedvenc játékom. :K

(#4) 7 válasza EczkE (#2) üzenetére


7
addikt

:K

Majdnem minden Valve-os játék Steamet igényel.

(#5) EczkE válasza 7 (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Az bajos, mert elfelejtettem a jelszavamat a Steamhez. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#6) dízelracer válasza Recon666 (#3) üzenetére


dízelracer
senior tag

Dettó. Példát vehetnének erről a programról a mai játékfejlesztők. Egy s462 Sempron 2800+, 768MB ram, GF6200 géppel játszottam vele anno. Ez már akkor is öreg vacak gépnek számított mégis marha jól nézett ki rajta a játék és szépen is futott. Egy "picit" jobban volt optimalizálva mint a mai játékok.

(#7) po1son válasza 7 (#1) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem is inkább várj. Pár hét és körülbelül 400-500 Ft-ért megtudod venni az orange boxot steamen.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#8) Recon666 válasza dízelracer (#6) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem mellesleg volt tartalma és játékideje is, valamit az akkori idők játékai közül, talán legjobb fizikát tudhatta magáénak. :K

(#9) albert8


albert8
addikt

Jah én is látttam, amikor az utolsó oldalra értem a novemberinek
nagyon örülök neki, csk lenne már itt :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) moha21 válasza 7 (#1) üzenetére


moha21
addikt

De így kap egy újságot is hozzá. / WC közben a Garfield mellett a Gamestar-t szoktam olvasni :D /

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) gerg0


gerg0
aktív tag

pffff, ha én belegondolok hogy az orange boxért kiadtam 13k-t és hogy örültem a jó üzletnek :DDD

(#12) EczkE válasza gerg0 (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Én 4k-ért sem vettem meg, hátha olcsóbb lesz. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Samus


Samus
addikt

Tudom. Hogy digitális úton olcsóbb lenne, de így ott lesz a polcon. Borítót nyomtatok hozzá, és kirakom. Nem mellesleg olvasgatok is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) DeFranco válasza Samus (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nagyon fogod elvezni. Ritka jo jatek, szuper hangulattal es dramaturgiaval. En dobozos orange boxban vattem meg 2k-ert galaxisbol (mennyi is most egy GS?) kb masfel ket eve, de ha nem lenne meg, megvarnam a steames learazast. A ket epizodot ugy sem hagyod ki utana, plusz ott van a szinten szuper portal.

(#15) Recon666 válasza DeFranco (#14) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ha jól tudom a GS 2k, legalábbis nem olyan rég ennyi vo't. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) albert8 válasza DeFranco (#14) üzenetére


albert8
addikt

2k a GS is :K

én is várom már, mert més soha nem toltam :D

Samus: nem kell nyomtatnod, mert az újsághoz van ;)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17) Samus válasza DeFranco (#14) üzenetére


Samus
addikt

Hmm...nem is néztem mennyi a dobozos Orange Box. Mikor utoljára láttam, még akcióban volt 6k, lehet megnézem, bár az újságban írnak nagytesztet a Skyrim-ról is, ami szintén érdekel...

Egyébként mindhárom résszel játszottam, vagy háromszor játszottam végig őket, a Portal-t csak egyszer (nem megy a laposon, szaggat, de durván, ami érdekes, mert elvileg ugyanaz a motor, és a három HL2 simán megy, és nagyon szépek is)...

Tudom, hogy kapok borítót, régen még tokkal együtt adták, rendes vastagabb lapra nyomott borítóval, később elhagyták a tokot, csak a vastaglapos borító maradt, mostmár csak a papírvékony újságlapból kivágható borító maradt...sokan parádéztak, hogy a postás összetörte a tokot...igazán hagyhatták volna ahogy volt, akinek összetörte, az vehet újat, ahogy most, aki pedig nem előfizető, jól járt volna...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) DeFranco válasza Samus (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

4,5k most, megnéztem, de rendszeresen van akcióban...

(#19) cskamacska válasza Samus (#13) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát nézd, 1k lesz várhatóan karácsony környékén az Orange Box Steam-en(amit egyébként is használnod _kell_ a Hl2-höz), de tavaly 1 euróért külön is lehetett kapni a HL2-t.
Szerintem várd meg azt az akciót, és vegyél hozzá egy antikváriumos klasszikust, így még olvasni is lesz mit, és több értéket kapsz a pénzedért. ;]
Egyébként egy szem HL2-vel az a gondom, hogy sok modhoz egyrészt az újabb Orange Box SDK kell(ami elvileg ingyenes, de "csak HL2" embereknek nem biztos hogy működik), másrészt Synergy-hez(HL2 több játékossal coop módban) is illik a két további epizód, más modok meg megkövetelik a további két részt.
Orange Boxnál lejjebb szerintem nem érdemes adni, ha már valaki HL2-re vágyik, a Gamestarral pedig speciel már a budira sem vonulnák el, pár éve én is elkövettem azt a baklövést, hogy megvettem a teljes játékért, de másodjára már biztos nem lépek tehénß@rb@. :(((

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#20) po1son


po1son
addikt

Ebből szerintetek lesz vmi?
Persze a szabadidejüket áldozzák fel a készítők, ami tiszteletre méltó és ezért is haladnak lassan, de már több, mint 3 éve kezdték el és azóta csak 37%-ig jutottak... :(((
Mire kész lesz szerintem már a 3-al fogjuk tolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#21) DeFranco válasza po1son (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát... értékelem az igyekezetüket, de ez sem jó nem lesz, sem köze nem lesz az eredetihez.

(#22) po1son válasza DeFranco (#21) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem annyira nem rossz...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#23) Samus válasza cskamacska (#19) üzenetére


Samus
addikt

Na ebben egyetértek...sajnos az újság színvonala a béka ülepe alatt van. Régen, még két designváltással ezelőtt jó volt. De a régi arcok elmentek, a csapat felhígult, és a stílus valahogy elszállt...Még a hőskorban rendszeresen vettem, de úgy három éve már összesen három darabot. És bevallom őszintén, nem tetszik...lehet tényleg jobban járok az Orange Box-al, de dobozosan, hátha lesz akcióban...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#24) cskamacska válasza Samus (#23) üzenetére


cskamacska
addikt

Mint kiderült, a Gamestarhoz adott Half Life 2-t _nem_ lehet Steam-en regisztrálni. Ez jó, mert nem kell net a futtatásához, rossz pedig minden másért. Modok, vagy, vagy nem működnek ezzel a vadkeleti változattal(onlájn modok kapásból nem), frissítési állapot kérdéses(HL2 idén is kapott javítást), és teljesen bizonytalan hogy valahogy hozzálehet-e hekkelni a további epizódokat.
Ha az ember net nélküli HL2-t akar, akkor itt a nagy lehetőség, egyébként erősen felejtős a dolog. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#25) #65675776 válasza cskamacska (#24) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen gnóm változat ez?

(#26) Samus válasza cskamacska (#24) üzenetére


Samus
addikt

Az dobozos Orange Box futtatásához mindig kell netkapcsolat!?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) 7 válasza Samus (#26) üzenetére


7
addikt

Emlékeim szerint a Steamet lehet offline módban is futtatni, szóval nem mindig. :)

(#28) albert8 válasza cskamacska (#24) üzenetére


albert8
addikt

Bakker pedig én már megörültem :O :W

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#29) Samus


Samus
addikt

Na most akkor kérdés. Nem kell hozzá Steam, mármint a GS Editionhoz. Ettől függetlenül a mentések visszatöltése működik? Mert a kalóz változatoknál (amihez ugye szintén nem kell Steam), ha egy általad készített mentést visszatöltöttél, szépen kikapcsolta az AI-t, amit ugyan kézzel, konzolból újra be lehetett kapcsolni, de sokszor előfordult, hogy egy "fejezet" végén egyszerűen nem futott le egy script, így az egészet kezdhetted elölről, mármint az adott fejezetet (például mielőtt felszerelték a siklóra az elektromos ágyút, előtte úgy jutottál be a csatornába, hogy egy NPC felhúzta volna a kaput...csak nem húzta fel...).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#30) po1son válasza Samus (#29) üzenetére


po1son
addikt

Téged elég nehéz meggyőzni, hogy ne azt sz.rt vegyed meg. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#31) albert8


albert8
addikt

És tényleg nem lehet :W
azért kiváncsi lennék, ezt hogyan oldották meg? :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32) po1son válasza albert8 (#31) üzenetére


po1son
addikt

Nem tiszta úton. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.