Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Telacom A3100 - WinMo kínai módra

SciPhone N19 - kínai droid

Ezek a tesztek vannak itt. :) Amúgy ha sokmindent megakarsz tudni kered Kaller1-et. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#2) #53246592


#53246592
törölt tag

moderaltam sajat magamat...

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kaller1-et tudom javasolni. ő lenni csájnafon doktor :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Na akkor menjünk sorban. :)

Van belőle rengeteg, sok iPhone koppintás, van már WM-es, Androidos, és rengeteg egyéb koppintás. 20000 forint körül milyet kaphatok?

Az utóbbi két variációból egyiket sem. WinMo-s készülékek kb 30k-tól vannak, a jobbak 35k-tól 50k-ig bezárólag. Androidos készülékből elég kevés van, kb. 8-10 különböző típus, a legolcsóbb 33-36k körül szerezhető be.
Az MTK alapú gépek 20k körül vannak, a jobbak olyan 25k környékén. Utóbbiakban már a HVGA kijelző és a wifi alap, de mivel nem okostelefonok, nagy csodát nem kell várni tőlük.

Wifi mennyire használható?

Én csak a 2 tesztelt készülékről tudok nyilatkozni, az N19-ben elmegy, az A3100-ban pedig kiváló a wifi rádió.

Létezik olyan eszköz, ami WinMobile alapú, Wifivel, GPS-el, 128MB RAM-al, normális, legalább 3" kijelzővel szerelt, Jack dugós, és 30000ért kapható?

Konkrétan ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#5) kaller1


kaller1
veterán

EczkE, Mr.Csizmás köszi az ajánlást! :D :R

.::> <::.

(#6) Samus válasza kaller1 (#4) üzenetére


Samus
addikt

Végülis. az A3100ból csak a GPS hiányzik nekem (esetleg nincs olyan variáns, ami tartalmazza?). Ahogy olvastam a tesztet, egész vállalható eszköznek tűnik. Csak kérdés honnan szerezhetném be. Bár ez minden kínai telefon átka...Találtam egy kínafon oldalt, csak hát valahogy nem nagyon van kedvem előre fizetni...lehet jobban járnák egy hasznát 5800-val, vagy WinMo-s Omniával...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) kaller1 válasza Samus (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Ebből nincs olyan, amiben gps is van. Amelyikben van, abban meg nincs 3.5 jack. Vagyis van, de az árban már kicsit húzósabb, 45k környéke. A linkelt oldalon amúgy magad is kereshetsz, van választék bőven.

.::> <::.

(#8) Samus válasza kaller1 (#7) üzenetére


Samus
addikt

A "sima" Sciphone I9+++ -ról mit tudsz mondani? Láttam olyan 20-25000, van benne minden "extra", bár MTK...rázással vált hátteret, zenét, egész tűrhető az animáció, vállalhatónak tűnik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) kaller1 válasza Samus (#8) üzenetére


kaller1
veterán

Volt már a kezemben pár darab, nem volt gond egyikkel sem.

.::> <::.

(#10) Samus válasza kaller1 (#9) üzenetére


Samus
addikt

Egyre inkább azon gondolkodom, hogy kellene Wifi és TV funkció is, mert az milyen vicces már...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) kaller1 válasza Samus (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor olyat kell venni, amelyikben mindkettő van. :)

.::> <::.

(#12) Samus válasza kaller1 (#11) üzenetére


Samus
addikt

Na igen, az viszont elég drága...Legolcsóbban 112$ért találtam. A szállítást nem is mondom, az még 60$ lenne...ez így pedig...drága...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) Thunderzolee

Phúúúúú... nemsokára itt a kínai iPad is 20ezerért? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Samus válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


Samus
addikt

Lehet, de akkora táblát biztos nem fogok zsebre tenni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.