Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Nekem is összegyűlt! :O Kezdem:
RAIDMAX Hurricane Black ház
RMX-RX420BK táp
GA-MA770T-UD3 alaplap
2*FLGE8-DDR3-2G1600 Kingmax memória
És egy szerény HD502HJ winyó

Meg egy
Logitech G25 kormány
King Arthur játék
Medieval Total War játék
Silelnt Hunter 5 játék

500.000 USA dollár

Lány, akit szeretek!
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Samus válasza szablya (#1) üzenetére


Samus
addikt

Azért khömm...kocka...
A lány miatt pedig ne sírj, meglesz. Előbb utóbb mindenki megtalálja azt, akit keres.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem anyagiakat tekintve 1 álmom van most: egy normális fullhd felbontású kb. 107centis lcd tv :B de az sem lenne hátrány, ha mondjuk a bank elengedné a tartozásaimat...

egyébként minden szép és jó... csak 1 tv hiányzik a háztartásból, mert a 19"-os képernyő elég kicsi az ágyból nézve... (talán össze is jönne, ha 12/18hónapra kapnék 160körül egy ilyen tv-t... persze kamatmentes részletre... vb előtt majd nézelődök, mert akkor szoktak akciózni ezerrel)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) EczkE válasza Samus (#2) üzenetére


EczkE
addikt

A Samsung fülest tőlem loptad? :P ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#5) szablya válasza szablya (#1) üzenetére


szablya
tag

Kimaradt a lényeg! :Y

Phenom II X4 955 BE (meg a lány :O :O :O :O :O :O )

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) remixboy


remixboy
tag

nekem is is ilyen samsung fülesem van 2.kép...
amúgy én is sok mindent szeretnék csak hát ez nem olyan egyszerű!
egy jó gép, új monitor (a mostani kb 13 éves) saját szoba normális tv stb stb :o :(((

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#7) EczkE válasza remixboy (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Tudnál mesélni a fülesről? Elgondolkodtam rajta, hogy veszek egyet. :)

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Samus válasza remixboy (#6) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem mindenkinek vannak álmai, vágyai, ez természetes dolog. Amit én leírtam, az mind megvalósítható lenne, csak hát pénz kell hozzá, ahhoz munkahely...

EczkE : Az ötlet Tőled származik, utána néztem meg a három Mobilarena tesztet.
szablya : Biztos, hogy a VGA-t nem hagytad ki?...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) EczkE válasza Samus (#8) üzenetére


EczkE
addikt

:R

Jónal tűnik és az ára sem vészes. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#10) remixboy válasza EczkE (#9) üzenetére


remixboy
tag

Samus:ha lenne miből én is megvalósítanám csak hát a pénz :W

elég szépen ciripel,kb 3-4 hónapja használom nem nagyon volt vele gondom...
talán csak annyi hogy van mikor nem szól az egyik oldala, gondolom valami törés
lehet a bibi benne.nokia 5310 hez használom eszméletlenül jó adja a basszust :)

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#11) 14adam


14adam
addikt

ha már ültél volna rs-en akkor szerintem nem azon álmodoznál.Kényelmetlen,és az ár/teljesítmény aránya... :D

(#12) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Legnagyobb álmom: Házi mozi projektor és legalább 3 méter széles vászon megfűszerezve egy (szó szerint) ütős hangfalrendszerrrel. :K

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#13) ABE


ABE
őstag

Álom: venni egy csuklós Ikarust, berendezni lakóbusznak, és egy évig világot látni vele. Vagy kettőig. Na jó, ha ez nem jön össze, átmenetileg egy doboz sör is elég lesz. Vagy kettő.

(#14) JetiRulez válasza ABE (#13) üzenetére


JetiRulez
őstag

Pár éve még nekem is ez volt a legfőbb álmom. :DD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) Samus válasza 14adam (#11) üzenetére


Samus
addikt

A régiek nem tetszettek, de ezek az újak (2008as széria) állítólag eszméletlen jól sikerült. A Derbi biztos kényelmes lehet, a Derbi gyorsasági pedig...ki kellene próbálnom, de lehetőségem úgysem lenne rá...

Melyik zsinormentes fülesről volt szó egyébként?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) k.


k.
őstag

Nekem is álmom egy kertes, családi ház-mondjuk a telkünk ezt teljesíti azért:D-
Telefonban jelenleg nincs álmom(1 hete van Egy ommnia HD).
Autóban sok tetszik, de mondjuk egy opel vectra C első autónak jó lenne:)

(#17) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Milyen árban vannak ezek az 50-es mocik?

(#18) westcoastog


westcoastog
veterán

Én egy első autóról álmodom, egy 3 ajtós swift vagy egy civic, és a legnagyobb álmom egy shelby gt500 super snake. :D :))

(#19) máyköl


máyköl
veterán

Nekem nincsenek nagy álmaim, általában meg vagok azzal elégedve amim van. Fotózok-van jó fotós felszerelésem (bár még jöhetne pár cucc, de ez is csoda, hogy ez megvan), van jó telefonom már (Iphone), zenélek-van jó gitárom...
Többször kérdezik mit szeretnél ajándékot? Mondom nekem ne vegyetek semmit, én meg vagyok így is, megvan mindenem. :B
Tényleg pár apróságon kívül, semmi. :N

(#20) máyköl válasza JetiRulez (#14) üzenetére


máyköl
veterán

Majd kinövi. ;]

(#21) Klemens válasza ABE (#13) üzenetére


Klemens
őstag

Biztos vagy benne, hogy IK-t szeretnél? :D
Tudom, régi hsz-re válaszolok, de IK-t akarni... :D

Az én álmom:
Egy jogosítvány, mert már évek óta remegek, hogy végre elkezdhessem...
utána pedig egy ilyen. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#22) ABE válasza Klemens (#21) üzenetére


ABE
őstag

Egészen biztos. [link] :D

(#23) Klemens válasza ABE (#22) üzenetére


Klemens
őstag

És ráadásul 200-as IK-val. :)
Hát... Te tudod. Én 2 hónapja sokat zsírzom őket (IK 260, 280) meg úgy szerelgetem is őket. Biztos nem kellene. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#24) Samus válasza ^Clown (#17) üzenetére


Samus
addikt

Körülbelül 600-800k között mozog az áruk újonnan, használtan fél-egy év körüliek 4-500k (csak sajnos ezekben sok kilométer van). Drága, mert mindegyik olasz...Az egyetlen bajom most már ezekkel csak a hangjuk, Simsonra elkeztet (mivel kétüteműek) alapjáraton és alacsony fordulaton. Cserébe szépek :) Főleg a Derbi megoldása.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) ^Clown válasza Samus (#24) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem egy 125-ös motorjogsi kéne, utána pedig egy OT Danuvia :) Kimennék vele a világból :)

(#26) Samus válasza ^Clown (#25) üzenetére


Samus
addikt

Körülbelül 60-70k kell hozzá, kis türelem és ügyesség, és meg is lehet a jogsid :) (Tudom, hogy ezek közül csak a pénz hiányzik, sajnos nekem is...)

Egyébként erről és erről beszélsz? A festés és matricázás nem jön be, de nagyon tetszetős retro gép lehet. A napokban láttam, már többször egy érdekes street bike-ot, olyan hangja volt, mint a vadállat, pedig kipufogó alapján nem lehetett több 250 ccm-nél, viszont négyütemű, ezért olyan szép gyorsaságis duruzsolása volt neki. Akkora volt a kipuff, mint az 50esek dobja, csak teljes hosszúságában.

Az igazi álmom egy Nexus 250 vagy 300 (az 500 már sokat eszik, nekem a 120 is elég két személlyel), vagy egy 250es (esetleg 400 vagy legvégső esetben 600) naked street bike. Valahogy ezek tetszenek nagyon. Ahol nem kell ráfeküdni, és nincs is tele mindenféle műanyag szeméttel, csak az acél látszik mindenhol. Olyan szép. Suzuki SV 650 vagy Hornet Yamaha XJ6 vagy FZ6 N Bár ezekhez már A kell...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) ABE válasza Klemens (#23) üzenetére


ABE
őstag

Gyere a buszos topicba! ;)

Szerintem egy modernebb Ikarus EAG nem lehet rosszabb, mint a vele egykorú nyugati típus, de azért a 200-as sorozat a kaland. :B Persze felújítva, rendbetéve. pölö

(#28) Killing


Killing
addikt

'A' kategóriás jogsit miért nem kívántál? :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29) Samus válasza Killing (#28) üzenetére


Samus
addikt

Tényleg...eredetileg csak 50es motorokat kívántam, csak később kibővült a kívánságlista. Módosítom. Bár jobb, ha kívánnák egy jótündért "unlimited" mennyiségű kívánsággal :))

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#30) Killing válasza Samus (#29) üzenetére


Killing
addikt

És ha azt kívánnád hogy legyen még egy kívánságod? :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#31) Samus válasza Killing (#30) üzenetére


Samus
addikt

Akkor ez történne:

Egy srác találkozik az erdőben a jótündérrel.
- Mivel épp jó kedvem van, teljesítem két kívánságodat.
- Csak kettőt? Legyen már három, mindig annyi szokott lenni.
- Oké, legyen három. Mi a másik kettő?

:D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32) Klemens válasza ABE (#27) üzenetére


Klemens
őstag

Benéztem oda is.
Kemény a videó. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#33) Killing válasza Samus (#31) üzenetére


Killing
addikt

Ez is jó, de én erre gondoltam:

Szőke nő találkozik a jó tündérrel:
-Lehet 3 kívánságod.
-Legyen egy jó pasim.
-Megvan.
-Legyen nagy luxus villám egy hegyen.
-Megvan.
-És mi a harmadik?
-Bárcsak lehetne még egy kívánságom...

:D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#34) greenity


greenity
aktív tag

és ebből mi valósult meg?

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.