Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Stanlee


Stanlee
őstag

En egy eve csereltem le a radiator termosztatszelepet egy programozhatora. Ha jol emlekszem, talan 40 euro volt. szuper, mert a routerrel kompatibilis, igy azon tudom beallitani a homersekletet, amit szeretnek, negyedoras bontasokban a het minden napjara akar kulonbozo idopontokra is, de csak ketfajta homersekletet. Szintugy a router app-jan keresztul tudom tavolrol allitani.

Ami nem tetszik benne, hogy a homersekletet iszonyat rosszul meri, hiaba van korrekturfaktor benne, sose mer jol. A +/- tartomanya sem tul jo, tehat befut, kikapcsol, aztan meg lehul a lakas es amikor mar erezhetoen hideg van, csak akkor kapcsol be. Most annyit valtoztattam rajta, hogy a fejet a homero szenzor nyilasaval elforgattam mas iranyba, hatha igy nem fog annyira furcsa ertekeket merni. Lehet venni hozza nagyjabol 100 euroert valami kulso homerot, sorry, de ez mar a vicc kategoria.

Neha jol jott, hogy tavolrol rafuthettem meg a lakasra, a nagyon hideg teli minuszokban. Pusz energiat ezzel biztos nem takaritottunk meg, inkabb csak arra jo, hogy a komforterzetunk no, mivel nem egesz nap fut, hanem csak altalaban egy oraval a munkabol valo indulas elott, igy amikor hazaerunk, meleg van.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.