Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

(#1) RexMaximus

RexMaximus
(aktív tag)

Felolvastam az asszonynak. Sirva rohogtunk :D

Volt egy hasonlo Arpi nevu haverom :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Csapoati

Csapoati
(nagyúr)

Brutális, én is kiköptem párszor a teámat. :DD

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#3) mbalint987

mbalint987
(aktív tag)
LOGOUT blog

Ilyen jót már régóta nem nevettem. :D (Milyen jó lehet az embernek az ilyen történetekre visszaemlékeznie időskorában)

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#4) hokuszla

hokuszla
(aktív tag)

1. árpi hülye
2. nagyárpi nagyárpi nagyárpi
3. nekem is volt hasonló barim, 8-10-szer voltunk közvetlen életveszélyben az autóbuzisága miatt

8700 16GB 1050Ti 256+1024GB

(#5) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Volt amelyiket már olvastam máshol, de jó volt újra belekóstolni a témába. :D A ragasztós alufóliás témánál mai napig sírva röhögök. :D

Live-Die-Respawn

(#6) llwynog

llwynog
(Ármester)

Kegyetlen jó :C

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#7) takacsbotond

takacsbotond
(őstag)

Rég röhögtem ennyit! :C

(#8) potyautas

potyautas
(csendes tag)
LOGOUT blog

Jó, hogy odaírtad a végére a magyarázatot. Nekem már az elején az jött le, hogy szégyenled a haverod. Aztán meg az, hogy ha ennyire hülye, akkor miért haverkodsz vele? Később arra gondoltam, hogy nem is igaz. Úgy tűnik ez nyert :)

(#9) MineFox54

MineFox54
(őstag)

[link]

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#10) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Itt-ott olvastam már ennek a történetnek részeit, de jó volt elolvasni, mert nem csak a röhögést hozta vissza, hanem a kb. 10 évvel ezelőtti életem abszolút gondtalanságát is :)

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#11) oriic válasza MineFox54 (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

"Nem saját szerzemény, eredeti szerzője ismeretlen."

Live-Die-Respawn

(#12) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Régebben olvastam, de most is jót kacagtam rajta.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#13) MineFox54 válasza oriic (#11) üzenetére

MineFox54
(őstag)

Mondtam én hogy bármi baj van ezzel?
Csak azért: na. Legyen már forrásmegjelölés :)

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#14) flymi

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Csak, h meglegyen. Később befejezem...

Abit alaplapokat keresek gyűjteménybe! /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.