Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Nyílj meg, fontos.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) myteve


myteve
csendes tag

A különbség a 44 és az 55 Ah-s között, hogy hamarabb merül le (4/5 annyit bír ugye), és lehet, nem működik a kisebbel az önindító.

[ Szerkesztve ]

(#3) Samus válasza myteve (#2) üzenetére


Samus
addikt

Ez rendben, az indítóáram elég lesz, mert a gyári akku 35 Ah-s a régi modelleknél. A kérdés, hogy a hamarabb, az mennyivel hamarabb?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Vakegérke válasza Samus (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

A régi modellekben talán kisebb önindító volt. Az sem mellékes, hogy a tiédben hagyományos, vagy nagyobb teljesítményű izzók vannak.

Amondó volnék, hogy ezen ne spórolj. Az 55-össel biztos lehetsz, hogy egyhamar nem merül le, télen is gond nélkül indul a motor. Egyszeri befektetéssel megvásárolod sok év nyugalmát.

Szerintem a gondozásmentes aksi nem éri meg a plusz pénzt. Azt is fel kell tölteni savval, ha fogy belőle, és egyáltalán nem biztos, hogy bírja a strapát külső töltés nélkül.

Szerk: A Perion nagyon régóta forgalmaz elemeket, biztos értenek hozzá. Igaz ez a Varta cégre is. Akkor most légy okos. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Samus válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Samus
addikt

Most sem lettem sokkal okosabb. A legújabb Swiftekben is 36Ah-s akku van. Egyik munkatársamnak ilyenje van (két éves). A zenehallgatás 15 percig üzemel...ami érdekes, mert az én eddigi akkum (55ös) négy óra zenélés után is könnyen indított, miután beraktam az új központit (aztán a rajtahagyott világítás két hét állás után 30 perc alatt kivégezte a Tecsó parkolóban...). jelenleg van FREEDOM típusú (ami utánanézés után "Varta" (mert magát a gyárat máshogy hívják) termék), 12900 forint a 44Ah, és körülbelül 16000 az 55Ah. Meglátjuk milyen lesz a fizetés, de én hajlok az erősebb (nagyobb kapacitású) felé, néha sokat szól a rádió álló helyzetben.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Vakegérke válasza Samus (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogalmam sem volt, hogy a Freedom márkanév eredetileg Varta. :B

Szerintem inkább várj egy hónapot, vagy kérj kölcsön, de a nagyobb kapacitásút vedd meg.
Mondtam egy butaságot is: "...fel kell tölteni savval, ha fogy belőle...". Desztillált vízzel, nem savval.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) szőröscica


szőröscica
addikt

Nekem 80Ah-s van, az elég jól bírja. :DDD

(#8) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Swifted van ugye?
35Ah akksi is elég amúgy bele.

[ Szerkesztve ]

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#9) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Van egy ASUS F83SE laptopom amiben egy 4400 mAh-s 6 cellás akku van,ami már nagyon gyenge.
Tudok vele még valamit csinálni,hogy bírja legalább 30-45 percig működtetni a gépet?

Előre köszönöm a válaszokat.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#10) kenwood3 válasza atti1848 (#9) üzenetére


kenwood3
őstag

a nootebook-os topikba már válaszoltak, így nem értem miért kérdezel rá itt is? :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) atti1848 válasza kenwood3 (#10) üzenetére


atti1848
senior tag

Csak azért,mert ez topic csak aksikról szól és reméltem,hogy tudnak valami olyan megoldást adni,amit én magamnak is megtudok csinálni,hogy működőképes legyen.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.