Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Samus válasza csyo (#5) üzenetére


Samus
addikt

Acer.hu->Szerviz és Támogatás->Driver Download (bal oldali menü) (linkelve, nehogy véletlen keresni kelljen. Itt a boxban Notebook->Extensa->5620Z

Oprendszert választasz. Van XP is, de még Win7 is. XP-re minden kell, kivéve a Fingerprint (nincs ujjlenyomat érzékelő a gépben), Bluetooth (ez sincs), AHCI nekem nem kellett, mert integrálva van a telepítőben, továbbá kamera sem, mert USB alapon felismerte. Fontos, ha felrakod a chipsetet, lehet, hogy megszűnik az USB működése. Nem kell megijedni, Eszközkezelő (Sajátgépen jobb gomb->Kezelés->Eszközkezelő) Az USB gyökérhub-okat törölni kell, majd jobb gomb, hardverváltozások keresése. Felismeri, telepíti, ekkor kerül fel a webcam is. Ha a hang nem működne, MIUTÁN felraktad a drivert, akkor ugyanitt valamelyik résznél (lehet egyéb eszköz, de nem biztos, nyisd le mindet a + jellel), lesz egy PCI eszköz (PCI Device), ami mellett sárga felkiáltójel van, jobb gomb rajta, Illesztőprogram frissítése. Megtalálja, feltelepíti, menni fog. Vista alatt nem kell ennyit szívni, Win7-ről nem nyilatkozom, csak XP-t használtam és használok rajta.

Ennyi. Nem értem sokan miért vannak bajban a driver kereséssel. Még az új gépekhez is van X-s driver, nem is kell kutakodni, csak a gyártó honlapjára elbattyogni, ahol minden esetben a Támogatás résznél ott lesz minden, ami kell.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.