Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Samus válasza Samus (#4) üzenetére


Samus
addikt

Nos, ez gyorsan ment. Jelenleg minden működik, egyedül a Wifivel és az USB-vl szívtam, mert amint felraktam a chipkészlet driverét, az USB megszűnt létezni, nagy nehezen rájöttem, hogy hardver hozzáadásával megoldható (most már jó :D), én az eszközkezelőben kerestem, de nem lehetett frissíteni.) a másik a WLAN, ennek a 3ik drivere let jó (az első Atheros nem ment, az új Brodacom, de egy másik (ezis egy helyről, az Acer support/extensa 5620-rólvan) felraktam, mostmár simán megy a WLAN, webkamera abban a pillaatban ment, amint az USB-t megoldottam, a hang is szívózótt (ez az XP hibája, mert PCI-Express foglalatosnak ismeri fel az integrált auidót, nem ez az első gép, az újaknál ez van, eszközkezelőben egy felkiáltójeles PCI eszközön ilessztő frissítés (persze előtte fel kell rakni a drivert)), és már azis flottul megy. Kariolvasó is pöpec. Jelenleg minden rendszer működik, már feltoltam a Firefox-ot (szigorúan a 2.0.0.16-ot, a 3al a kiegészítőim 99%a nem kompaktibilis), van fent Nod32 3-as verzió (GameStar olvasó vagyok, kvázi ingyen kapom). Két és fél órája megy a gép, és alig melegszik, venti egyes fokozaton megy, vagy áll. A gép bal oldala picit langyos, a tpipad is langyos, a billzet picit, a jobb sarok viszont alig. MOD: a magok idle módban 48fokosak (46-48, magonként változó), a hűtés szerintem 50 foknál kapcsolhat be, holnap ráeresztem a 3DMark2003-at és a SuperPi-t, és egy kis Everest 4.5-öt. Eddig azt mondom, hogy bruttó 100000 magyar pénzt megért. A tartósságát nem lehet megjósolni, de a bolt szerint nem szokott baj lenni velük (Acer mintaboltban mit is várhat az ember erre a kérdésre :D). Jelenleg a Win frissül.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.