Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

Képeket :R

(#2) Samus válasza Sandrew (#1) üzenetére


Samus
addikt

Maximum ilyen volt, ilyen lett képeket tudok feltenni, illetve esetleg egy-két kulisszatitkot, mivel jövő héten úgyis meg kell bontanom újra az ajtót, megjön a belső kilincs, ki kell cserélnem a régit, sajnos a család egyik tagja erősnek hitte magát, és majdnem kitépte, mikor ki akart szállni (húgom volt :D), már egyébként is el volt törve, úgyhogy csere.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Sandrew válasza Samus (#2) üzenetére


Sandrew
őstag

Az is megfelel :)

Ez a "Régi" Swift ugye?

(#4) Samus válasza Sandrew (#3) üzenetére


Samus
addikt

Nem kell zárójel, valóban régi, 94/4es, MK2-Type2 (ha úgy tetszik, Swift I).

Képek a Picasa albumban. A hangzását nem nagyon tudom visszaadni, talán majd egy videó lesz belőle...

A lényeg az élmény volt. Berakni a gyári helyre könnyű, de ha nincs gyári hely, akkor picit nehezebb, egy dekopír fűrész, egy kézi felsőmaró nagyban megkönnyítette volna a dolgom (meg egy szalagcsiszoló)...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Sandrew válasza Samus (#4) üzenetére


Sandrew
őstag

Hoppá... itt nincs semmi. Vagy nincs hozzáférési jogosultsága ezekhez a fotókhoz, vagy a fotók nincsenek ezen az internetcímen. Ha hozzáférési jogosultságot szeretne kapni, forduljon közvetlenül a tulajdonoshoz.

(#6) Samus válasza Sandrew (#5) üzenetére


Samus
addikt

Teljesen nyilvánossá tettem (úgy néz ki a link birtokában bárki nem működött, pedig úgy kértem linket a Link a megosztáshoz" résznél...). Így már biztos látható, de az is biztos, hogy legközelebb a Flickr-t használom, fényévekkel egyszerűbb...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Sandrew válasza Samus (#6) üzenetére


Sandrew
őstag

Kicsit elmaradva, de köszönöm. Egészen szép munka lett. Anyám ignisébe is szerettünk volna valami normális zenét tenni de ott meg pont az volt a baj, hogy nem fért be az ajtóba. Így autóváltás lett a vége...

(#8) Samus válasza Sandrew (#7) üzenetére


Samus
addikt

Olyan nincs, hogy nem fér be az ajtóba...vannak direkt ajtóba építhető nem túl mély hangszórók is (50mm-es, amit én tettem be, az 61 volt, az üveg és a mágnes között még maradt jó 1 centi, szerencsére). Még rakok plüsshuzatot a kimemelőkeretre, sajnos házilag csak ennyire sikerült megmunkálni, közelről elég durván látszanak a nyomok. Főleg a fényes fekete festék miatt, sajnos akkor nem volt más kéznél.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.