Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Kellemes így visszanézni egy kicsita múltba és konstatálni hogy mennyire változik a világ. A fejlődés megállíthatatlan. El is gondolkodtam a régi telefonjaimon.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) AS


AS
félisten

Érdekes teszt.
Nagyon jó.
4 éve már rezget csenget, és voltak profilok is.
Samsung szórakozik mindig a szoftverrel.
Persze most már ezt nem nagyon teheti meg, jó példa lesz rá a U900, és a utódok.

Ernyi pénzért jó vétel a készülék. Fölég hogy ennyiért cstn kijelzős 0 tudású készülékeket kapunk.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Bárcsak 4 éve lett volna ennyiért ;] Azért jó volt visszaolvasni, mi volt 4 éve a "csúcs" :C

Z Fold 4

(#4) Erzsi78


Erzsi78
tag

5 éve egy ismerősöm V200-al örökítette meg a fia ballagását. Azóta tudom, hogy a "kockaságnak" van egy olyan szintje hogy idióta.

(#5) ddddd4


ddddd4
tag

Honnan szereztétek? Legalább 4 éves teló!

Vodafone

(#6) AS válasza ddddd4 (#5) üzenetére


AS
félisten

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Viktor0610 válasza Erzsi78 (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefonnal való fényképezésnek mi köze a kockasághoz? :F

A készülékhez. Még jó, h. van a lejátszóban véletlen sorrend, így a három számot nem csak egyféleképp' lehet meghallgatni. :D

Samsung Galaxy A54

(#8) Stiky


Stiky
senior tag

Bocha mester, ennyire jó a számológép benne, hogy 2x is megemlíted egy mondaton belül?! :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) Viktor0610 válasza Stiky (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs igazad, mert a másik csak számol, nem számoló... ;]

Samsung Galaxy A54

(#10) Small+


Small+
csendes tag

Ez lealázza a D900i-m! :DDD
Egyébként szép kis telefon. Ha nem lenne Vodás és bővíthető lenne a memóriája, akkor lehet, hogy még most is elfogadnám. Lehet... :))

[ Szerkesztve ]

(#11) Erzsi78 válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


Erzsi78
tag

Azt kérdezed, a kütyümániának mi köze a kockasághoz? :P

Persze, ha neked mind így néz ki: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Bocha válasza Stiky (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jaja, nagyon üt, minden alapfunkciót tud! :K
Kösz, javítva.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) Bocha válasza Erzsi78 (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Akkor görgessük tovább: annak, hogy valaki fényképez a telefonjával, mi köze a kütyümániához? :F
A kép egyébként nem töltődik be nálam.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) Small+ válasza Bocha (#13) üzenetére


Small+
csendes tag

A kép egyébként nem töltődik be nálam.
Ja, nálam sem. :O

(#15) erdoke


erdoke
titán

Egyéb, elírásos hibákra javaslok egy szövegszerkesztőn átfuttatást, viszont a DVH-B nagyon mellément. Vagy én maradtam le végzetesen. :)

A legjobb aláírás a héten

(#16) Erzsi78 válasza Bocha (#13) üzenetére


Erzsi78
tag

Elolvastad az első hozzászólásom?

(#17) Bocha válasza Erzsi78 (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

El, de még mindig nem értem, hogy ezzel így magában mi volt a gond.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) Bocha válasza erdoke (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az ilyen hozzászólásokkal sosem tudok mit kezdeni, de biztos a jó indulat vezetett, szóval kösz.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) orbano válasza Jadro (#1) üzenetére


orbano
félisten

Minap nyomta anyám a kezembe a régi alkatel one touch-omat. meglepő, hogy még mai szemmel sem egy túlzottan nagy készülék, emlékszem, mikor kaptam hogy odavolt mindenki, milyen picike. és milyen buta :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#20) fateless


fateless
veterán

Tök jó ez a teszt, ahogy a korábbi is élvezet volt (Talán z150?)

Még ilyeneket!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21) mark75


mark75
senior tag

nekem is volt ilyen telo,egy vékony és egy vastag aksival,a vastagal brutál vastag volt a telo.nagyon szép kijelzöje volt akkoriban.

(#22) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

old school feeling ^^

(#23) AMD Power válasza AS (#2) üzenetére


AMD Power
titán

4 éve még én is nagy Samsungos voltam. :R (Kb 2 évig)

Aranyos kis teló.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) rankesz válasza Bocha (#18) üzenetére


rankesz
veterán

Az ilyen hozzászólásokkal sosem tudok mit kezdeni, de biztos a jó indulat vezetett, szóval kösz.

Szerintem ő a DVB-H betűinek felkavarodására gondolt és azt fejezte ki ilyen módon.

(#25) erdoke válasza Bocha (#18) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan. Jóindulattal feltételeztem, hogy csak elütés volt a DVH-B, ezek szerint nem... :Y
Digital Video Broadcasting

A legjobb aláírás a héten

(#26) AMD Power válasza fateless (#20) üzenetére


AMD Power
titán

Persze ,hogy jó volt! Bocha a kedvenc cikk íróm. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) Bocha válasza erdoke (#25) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jaaa, azt hittem a mondatértelmezéssel van bajod, mely szerint a P930-on láttam utoljára antenna, de azon a DVB-H miatt volt. Észre sem vettem, hogy elgépeltem, köszi! :B

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#28) Bocha válasza AMD Power (#26) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kösz. :B

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.