Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Menthirist


Menthirist
veterán

Mennyibe fájt, ha szabad kérdezni?
amúgy gratz az íráshoz.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2) Gaga_30


Gaga_30
tag

Hmmm.. hát igen, ez tipikus Samsung filozófia... legyen csicsás, a tartalom, használhatóság, és élettartam az meg sokadlagos dolog.. Ez elmondható a márka fényképezőgépeiről és videokameráiról is... Évekkel le vannak maradva a többiek mögött, de azért tolják az ujabb cuccokat mindig, fejlesztés meg nuku.

Azért grat, szép lejátszód van!

(#3) Dottore


Dottore
addikt

nos egész véletlen nekem is pont ilyen lejátszóm volt, és egyáltalán nem ezek a tapasztalataim. hangminőségben pl. veri az összes ebbe a kategóriában található versenyzőt. de ha nagyon kevésnek érzed ezt és fontos a tudás akkor hasonlítsd össze egy sansával, az sem fog többet tudni. most egy cowon d2 van nálam, amiben minden benne van amit szeretnél. effekt hegyek, ape, flac támogatás, profi kis videó, amit akarsz. ennek ellenére simán visszasírom a samsungot mert szebben szólt.

szval nagyon nem értek veled egyet.

(#4) Godefroy válasza Gaga_30 (#2) üzenetére


Godefroy
senior tag

Nekem Samsung telefonom van és szép a dizájnja de jó is a telefon.
Jól tudom használni.
Samsung monitorommal sincs problémám.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#5) Gaga_30 válasza Godefroy (#4) üzenetére


Gaga_30
tag

Ezekről nincs tapasztalatom, azért nem is nyilatkozom róluk.
Sőt én is Samsung monitort veszek ugy néz ki.
De fényképezőgépben, kamerában gyalázat...

(#6) KilgoreTrout


KilgoreTrout
senior tag

Hát szerintem alap, hogy mielőtt veszel valamit utánanézel neten...
A gyári specifikációk meg nem említenek mp4 lejátszást, se bluetooth-t. (Ha én valami szar kisboltban kirakok a zacskóstej alá egy papírt, hogy sonka, akkor megveszed, és utána írsz egy hőbörgő cikket, hogy szétfolyt a húsvéti asztalon? :)
Több tesztben is kiemelik a hangminőségét, továbbá azt, hogy ezért az árért (16ezerért vettem tavay edigitalban) meglepően jó minőségű fülest adnak hozzá és ezek mellett megjegyzik, hogy kategóriájában az egyik leghosszabb akkuidővel rendelkezik... (gyári specifikáció 35 óra, nekem kibír másfél hetet, napi kb 1 óra zenehallgatás mellett)
Lehet, hogy neked volt balszerencséd, de én kábé egy állításoddal sem tudok egyetérteni, pedig elvileg ugyanilyen készülékem van.

Ha lehet még valahol kapni, szerintem best buy, már akinek számít a hangminőség, ráadásul ebben az árkategóriában többnyire kínai noname cuccok vannak, ez meg azért mégis minőség.

Mod.: Ja, mikrofon meg igenis van, legalábbis anélkül nehezen tudnék vele felvenni:) Ráadásul egészen korrekt minőségben vesz fel, szóval akár diktafonként is használható.

Komolyan olyan ez a cikk, mint amikor egy idióta óvodás kap egy távirányítós autót, és mivel nem tud olvasni, nem tudja kezelni rendesen, ergó a a távirányítósautó a szar. És ezt még híreszteli is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Menthirist


Menthirist
veterán

hát nálunk samsunk a videó (bekrepált), a TV (bekrepált), az én és a tesóm telefonja (azok működnek szépen, bár az enyém még csak olyan 4-5 hónapos, tesómé 1-2 éves). erről az mp3 lejátszóról meg nem hallottam semmit...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8) hkari válasza Dottore (#3) üzenetére


hkari
őstag

Samsung szebben szolt? Hát nekem is volt már samsungom,és ipodom meg iaudiom,és most egy cowom D2őm van.Nem tudom hogy mért szólna szebben.Még nem hallottam olyan lejátszót,ami szebben szólt a D2 nél.Nem tudom mivel hallgatod,de egy jó füles kell mindenképp hozzá... Mondjuk nem mindenkinek ugyanaz a hangzás jön be

(#9) SamsungZRT


SamsungZRT
csendes tag

Kedves Felhasználó!

sajnálattal olvastam sérelmeit a lejátszóval kapcsolatban. Amit viszont a készülék, illetve a Samsung érdekében el kell mondanom: az YP-Z5F készülék 2006 első féléves készülék. ebben az évben még az MP4 lejátszók nem hódítottak igazán nagy teret a Magyar ill. más piacokon sem. a Samsung soha nem kommunikálta, hogy ez a készülék képes lenne MP4 lejátszására. amennyiben bármely boltban ilyennel találkozott, az az adott kereskedő felelőssége és hibája, így ott kell reklamálni. a blue-tooth funkcióról ne is beszéljünk... ugyancsak elképesztő hiba a kereskedő részéről, hogy egy 2006 első féléves készüléknél ilyet feltüntetett.
Remélem egy ilyen, a Samsungon kívülálló sérelem miatt nem rendül meg bizalma a márkában.

(#10) Dottore válasza hkari (#8) üzenetére


Dottore
addikt

igen szebben. másrészt nem egy jó fülessel, hanem több jó fülessel is meghallgattam ( Panasonic HJE70, Sony EX90, Beyerdynamic DT 770 ).

viszont elárulom mi a titok. ha tesztelsz vmit az nem számít, hogy mennyi bbe, mach3bass, stb van, mivel ezeket szépen kikapcsolod. csak azt szabad hallanod amid van, és amit mindenféle fícsör nélkül is tud a lejátszó. na itt bukta a cowon d2. ha megkevered mindenféle mágikus enhance és kitudja mivel, az már régen nem az mint ami valójában. ez a műhang kéremszépen, amit persze sokan a hallás non plus ultrájának tudnak be, de hát ez függ attól is mi az a zene amit hallgatsz, vagy mennyire érzékeny a füled. szar zenének term. nem árt.

és ez hangzásfüggetlen.

(#11) Dark Archon válasza SamsungZRT (#9) üzenetére


Dark Archon
addikt

Na igen, ha én venni akarok valamit, a gyártó oldalán nézem meg a specifikációkat. Mert amennyi hülyeséget összehordanak a boltokban, különböző weblapokon, telefonok esetében a szolgáltatók, az a biztos(abb) infó.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#12) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Nekem is pont ilyen masinám van és én sem vagyok tőle elragadtatva.Még faterom vette mert a diktafon funkció miatt kellett neki gyorsan és a boltban ezt ajánlották.Még ez a funkció viszonylag elég korrekt ahhoz,képest,h nem erre találták ki...de a többi. A id3 tageket valóban kezeli csak éppen addig írja ki a szöveget amennyire a kijelző szélessége engedi,ha rámegyek akkor sem ír ki többet..szóval ha kicsit hosszabb az előadó neve a számcímeket csak akkor tudhatjuk meg ha elindítjuk a lejátszást.Ez kib... idegesítő.
Sztem a kezelés is nagyon idióta,a menü sem mindíg a leg logikusabb és az aksi sem bírja nagyon 12 óránál tovább...Ja igen és tényleg van amikor 1 perc alatt kapcsol be...

Üdv, Balázs

(#13) The Narancs


The Narancs
csendes tag

először is megjegyezném: fikázó alkat vagyok. amiben egy kis hibát találok, azt szidom.
rivjút nem olvastam róla, ez talán az én hibám. viszont a dolog 2 éve volt, és egy 12 éves kiskölök még nem tudja, milyen fontos az ilyesmi.

akinek szúrja a szemét a cikk, ne nézze. nekem ez a véleményem, tessék rajta veszekeni nyugodtan, hisz tudjuk: a szám-tech világban bizony izlések és pofonok találkoznak, mindig.

pozitivum a Samsungra nézve: a családnak csak ilyen márkájú tévéi vannak! :)

szóvalhogy nem gondolkodtam sokat, amikor megvettem, utána se olvastam, és a boltban bizony átkúrták a fejem. a Samsungot nem szidtam annyira, hiszen a bolti értékekre épitetem a negativ kritikámat! "Amikor megvettem, alatta a következőket irta az üvegpult alatt:". a hangzást nem szóltam le, legalábbis nem volt szándékomban, egyedül a jólismert agybadugós füleshez viszonyitottam, amit imádok.

az akku az igazi hiányossága, amit bizony nem tudok helyesbiteni.

és köszi mindenkinek a hsz-okat, hiszen a kritikák is épitő jelleggel iródtak, azt hiszem. szóval evvan. :R

Narancs - 10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#14) qwertty


qwertty
csendes tag

Hát én kipróbátam, de nagyon nem tettszett... Meg biztos PMP ez?(csak hogy kötözködjek :)) )

Amúgy jó írás! :R

http://www.flickr.com/photos/kexolino/ - Splendid eye-torture for the masses!

(#15) LJ.


LJ.
tag

egyetlen tapasztalatom, hogy semmi olyat ezentúl nem veszek ami samsung. már jónéhány samsung cuccom volt, egyikkel se voltam megelégedve. többet vártam volna a pénzemért...

(#16) hkari válasza Dottore (#10) üzenetére


hkari
őstag

Ez igaz az biztos,de azért az biztos hogy ha aláküldesz egy kis mach3 at akkor már más a helyzet.Amugy pont most akarok venni valami ujjat.Szerinted akkor melyik márka ami a legjobb? Néztem iPod Classicot,de a legtöbb Hangerő limites :O

(#17) Tomics


Tomics
addikt

barátnőmnek ilyen van,1 éves, de már megy tönkre az aksija :(

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#18) cizoe


cizoe
őstag

nekem sose tetszett a samo designja. De az írás jó, viszont semmiképp se a szépség csúcsa. ez a szép...

(#19) kelzsoca válasza cizoe (#18) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én nemrég szereztem be egy Sandisk Sansa c240-es lejátszót!
Nem bántam meg mivel az akksiidő közepes hangerőnél, folyamatos lejátszásnál bizony 17 óra volt :)
Külső, hangzás rendben, és a hozzá adott füles is szépen szól!

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20) Hasek válasza The Narancs (#13) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Bocsánat hogy bepofátlankodok, mindjárt megyek is ki, csak egy kis vélemény:

"először is megjegyezném: fikázó alkat vagyok. amiben egy kis hibát találok, azt szidom."

Hát akkor olvasd el a cikkedet és hajrá!
Nem olvastam el a cikket az elejétől a végéig, csak egy pár sort, ami alá támasztja a véleményemet. A helyesírási hibákat nem is akarom ragozni, mert az mindenkivel megesik, hogy téved/ront. Amikor viszont először elkezdtem olvasni, akkor a bevezető I.-nél tovább nem jutottam. Valahogy az a stílus/káromkodás/vagy nem is tudom, hogy nevezzem (talán győzikés beütés), nagyon elferdítette az egész összképet. Lehet hogy csak én vagyok ezen a véleményen, avagy a cikk tartalma nagyon profi (elsőre nem tűnik annak), de eléggé elcsodálkoztam azon, hogy ezt, így kiemelték... :F

Mindenesetre nem akarok konfliktust, így távozom is a tett színhelyéről. Csak egy vélemény!

#18: ízlések és pofonok...

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#21) The Narancs válasza Hasek (#20) üzenetére


The Narancs
csendes tag

Tisztelt Hasek!

Megjegyezném, hogy a bevezető I. stilusa szándékosan olyan, amilyen. Egyébként én akkor szoktam fikázni, ha van valami, amiről véleményt alkothatok. A lejátszót 2 éve használom, szóval van tapasztalat. egyébként az a hsz, amire válaszoltál, egy mod. Egyébként aki elolvasta, az nyugodt szivvel mond amit akar. Viszont 3 sort fikázni eléggé érdekes magatartás.

Üdvözlettel: Svejk, egy derék katona.

Narancs - 10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#22) The Narancs válasza The Narancs (#21) üzenetére


The Narancs
csendes tag

hopp, szóismétlés. az 2. egyébként helyére gondoljatok oda egy "külnben"-t. megértéseteket köszönöm. :)

u.i.: mivel angol a billentyűzetem, és lusta vagyok folyton Ctrl+Alt+J-t nyomogatni, marad a rövid i. nem vagyok akkora paraszt, hogy az ilyesmit ne tudnám, ha annak tűnök is. egyesek szerint... :(((

Narancs - 10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#23) Hasek válasza The Narancs (#21) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Azt gondoltam, hogy szándékosan olyan amilyen, hisz ha nem így lenne, akkor a többi nem olyan lenne, amilyen(kultúráltabb). A Hsz-ed további tartalmából én azt szűröm le(lehet hogy hibásan), hogy amit te kiolvastál az én véleményemből, és amit én ki akartam fejezni, az két külön dolog. Én elhiszem hogy te nagyon jártas vagy a lejátszók terén, és én ezt tiszteletben is tartom(valószínű jóval többet tudsz mint én, mert én nem túl sokat ;) ). Nekem konkrétan a cikkel volt problémám, mégkonkrétabban azzal a 3 sorral(meg aztán vulgáris kifejezést lehet még találni benne máshol is). Hogy milyen magatartásra lehet következtetni abból hogy kifejtem a véleményem valamivel kapcsolatban(fölleg ha még fel is hívom a figyelmet arra, hogy amit én kritizálok, az nem terjed ki másra, csupán arra a témakörre/bekezdésre), az megint csak más kérdés. Tényleg nem állt szándékomban megbántani senkit, csupán rettentően szúrta az oldalam. :B

Üdv. H

(#24) The Narancs válasza Hasek (#23) üzenetére


The Narancs
csendes tag

én sem tudok sokat, és utóbb kiderült, nekem a boltot kellett volna szidnom :( de jólvan.

a vulgaritás meg nálam általános dolog, a stilusom ilyen. megpróbáltam úgy beilleszteni a dolgot, hogy ne legyen túl feltűnő ( ..., meg ilyesmi). az átkúrás meg hát nemtom. abban igazad van. (ilyet bizony nehezen és ritkán mondok! :D)

szóval nem bántottál meg, mert ezt is inkább bátoritásnak érzem! hiszen az a jó, amikor megtudom, hogy mi kell az embereknek. úgy lehet hosszútávon is sikerem. :)

Narancs - 10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#25) betula


betula
csendes tag

Most lesz két éves az yp-z5 lejátszóm, sosem volt vele komolyabb gondom. Nekem a hangzás a legfontosabb szempont, és mikor ez a modell új volt, sokan a konkurens ipodnál is jobbnak ítélték. A menü logikus, egyszerű, a kezelőfelület kényelmes, kijelző szép stb. Bekapcsolásnál néha magától csinál egy 'reset-es' újraindulást (1 perc), ill. valóban a fájlneveket x karakterig jeleníti meg, ennél nagyobb gond nincs. Hangzásban még most is megállja a helyét, az akksi két évesen már picit fárad, de így is simán elműködik 15-20 órát, viszonylag intenzív nyomkodás mellett. Én abszolút meg vagyok vele elégedve. Mostanra újonnan is megkapható 20e körüli áron a 4gb-s verzió, igencsak megéri. Most fogom yp-p2-re cserélni, nem az érintőkijelző miatt, nem a bluetooth és az mp4 miatt, hanem leginkább a DNSe2-ért, meg 4 helyett 8gb-ért. 40 magyar rúpiáért ez is megérős. Viszlát.

(#26) Heckler_HWAT


Heckler_HWAT
csendes tag

Olyan árakon, amit emlegettek, valóban fájó pont a kis kütyü pár hibája. Viszont amennyiért a GRX Electro Outlet kínálja, már abszolút versenyképes, mi több, jó döntésnek tűnik:
1G 6990,-
2G 9990,-
Én el is gondolkoztam... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.