Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Egy kis elírás az alcímben:

Németországban mutatkozott be a Bada OS alapú Smaung Wave Bayern München kiadása.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) keIdor


keIdor
titán

Nem hogy inkább a Samsung Apps fejlődne, mert lenne hova, vagy globálisan elérhetővé tennék a Bada 1.2-t, nem. Inkább szarakodnak ilyen kiadással, gratulálok Samsung.
A Bada az utolsó rendszer amit vennék, még a Symbian-t is előbb megvenném. Eddig nem sok Samsung ígéret vált valóra...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) baleee89


baleee89
aktív tag

Ez minek :F

szerk: ja biztos lesz olyan hülye foci drukker aki úgy is megveszi!

[ Szerkesztve ]

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#4) madstunt


madstunt
addikt

Méééé pont a Wave :(

(#5) Samus


Samus
addikt

Én nem tudom, de Samuéknál mostanában a Limitált azt jelenti, hogy kiadjuk ugyanazt a telefont, csomagolunk mellé párezres extrákat, esetleg rá valamit, majd az értékénél jóval többért kínáljuk...Régen a Limitált azt jelentette, hogy egyedi készülék volt, esetleg olyan tartozékokkal, amik egyébként nem voltak beszerezhetőek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) Kumite válasza keIdor (#2) üzenetére


Kumite
aktív tag

És szerinted ugyanazok az emberek szarakodnak ilyen kiadásokkal, akik a Samsung Appsot fejlesztik... Nem hiszem, hogy elvon onnan erőforrásokat egy ilyen cucc.

Plusz a Bayern fő támogatója a T-Mobile, tehát teljesen helyénvaló dolog ez a rajongók felé...

(#7) Nordic válasza Samus (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez nem csak a Samsungra igaz. Az általad felhozott jellemzők szinte teljesen eltűntek a limitált telefon megnevezés mögül. Ma már minden márka ezt csinálja, ha kiad egy limitált darabszámos telefont. Talán egyedül az LG nem volt ilyen a Mobilarénás GT540-el.
Ha limitált telefont akarsz vegyél Vertut, abból tényleg kevés van a világon, és egyediek:D

(#8) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Samsung Wave-re, T-mobilosra van már valami Bada frissítés? Vagy még csak az van amivel megjelent? :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#9) Karma válasza Gabi 8906 (#8) üzenetére


Karma
félisten

Csak az van, amivel megjelent.

“All nothings are not equal.”

(#10) Gabi 8906 válasza Karma (#9) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

:R :R Havernak folyton fagy. Kamera gombot lenyomva újraindúl, magátol kikapcsol, 2-es tőltöttségről hirtelen lemerül (kikapcsol). Volt már frissítve a teló T-nél, csak már nagyon unnya hogy annyit ér mint halottnak a csók. :(
És a kijelzője ha le van véve a fényerő akkor a szűrke árnyalatoknál "berreg",(zenénél mindig berreg) T-nem csinál vele semmit szerintük jó a teló. :F

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#11) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Wave fradi edisön :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12) m@xsys válasza FRENK1988 (#11) üzenetére


m@xsys
senior tag

LOL :C

(#13) m@xsys válasza FRENK1988 (#11) üzenetére


m@xsys
senior tag

LOL :C

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én inkább egy htc desire Inter editionra várok! ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) skajwa


skajwa
senior tag

Személyszerint az ilyen féle limitált kiadásokat soha nem értettem...Az más, ha speciális borítás, vagy szín tesz valamit limitálttá és az is ha feltesznek rá pár háttérképet és adnak egy eltérőre nyomtatott dobozt....

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#16) Speedy86 válasza skajwa (#15) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Nekem anno az LG-mhez az volt a Talmácsi edition, hogy rátettek 1 video-t, 5 képet meg beleraktak a dobozba egy fénymásolt aláírást Talmától :DDD

(#17) Nordic válasza Speedy86 (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Legalább a világbajnoki motorját lepostázták volna :DDD .

(#18) plus44 válasza madstunt (#4) üzenetére


plus44
veterán

Nem teljesen mindegy? Am. meg azért mert népszerű...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) LA_COSTE válasza Speedy86 (#16) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

:D Ez nagyon gagyi lehetett.

(#20) Prien


Prien
addikt

Kíváncsi lennék,hány darabot adnak el belőle...

A kevés is több a semminél.

(#21) Binyi01 válasza Prien (#20) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Sztem 66 ezret tuti :D
Van pár Bayern drukker.
Nekem is kell egy ilyen! :C FC Bayern München!

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#22) skajwa válasza Prien (#20) üzenetére


skajwa
senior tag

Nekem akkor kéne ha jóval olcsóbb lenne mint a "sima". Végülis a vevő reklámozza a bayern-t, járna némi támogatás...:D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.