Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arty


arty
veterán

vajon ki fizetett kinek és mennyit? :D

samsungnak kell az exkluzivitás, hiszen a képminőséggel nem tudnak versenyezni (oled)
de talán az almának is kellhet egy platform, a túlárazott apple tv aligha jut el elég otthonba...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#2) Gabibácsi válasza arty (#1) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szia arty (ha az az arty vagy)

Mitől túlárazott az apple tv? Szerintem nem az

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#3) Touch:P


Touch:P
csendes tag

Valakinél működik már? USAban már megy, én egyelőre az appok között sem találom az Apple TV alkalmazást, ill. Airplay se megy.

(#4) univerzita válasza Touch:P (#3) üzenetére


univerzita
addikt

Másik fórumon már valaki írta hogy van Apple TV és megy az AirPlay. Úgytudom hogy csak a új modelleken és valamelyik 2018-as modelleken.

(#5) Touch:P válasza univerzita (#4) üzenetére


Touch:P
csendes tag

TV stimmel, iOS új verzió.. szerintem még várnom kell.

(#6) #54625216 válasza arty (#1) üzenetére


#54625216
törölt tag

Az Apple TV 4K 63000 forint. Ezen mi a túlárazott? Az összes hasonló kategóriájú médialejátszó ilyen árban van.

(#7) kalimist válasza arty (#1) üzenetére


kalimist
aktív tag

Nincs kizárólagosság. Jönni fog a többi gyártó készülékeire is.

(#8) anulu válasza univerzita (#4) üzenetére


anulu
félisten

elméletileg a cikkben szereplő modellek kapják meg.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) anulu válasza Touch:P (#3) üzenetére


anulu
félisten

USA-ra áthegesztett Apple TV-mmel megy, és nem mellesleg szerintem torony magasan jobb, mint bármi más okos TV-s rendszer. a nagy gond az, hogy ebből a világ többi táján nagyjából semmi nem érzékelhető. olyan jellegű integráció van, amire bárhol lenne kereslet.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) nemlehet válasza #54625216 (#6) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát azért... A 4K androidos boxok 50-60 dolcsinál nem szoktak drágábbak lenni, Firestick 4K 50 dolcsi, A Shield TV gaming edition az ugyan 180 körül van, de abban vagy egy 60 dolcsis kontroller, szóval szerintem 100-120-nál nem drágább a sima, csak olyat így hirtelen nem találtam.

Az apple TV 4k meg 200 dolcsi vagy felette, az már majdnem az akciós Xbox One S-el van egy árban... Ok, tudom az nem apple ökoszisztéma meg minden, de csak a viszonyítás végett említem meg

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#11) #72042496 válasza nemlehet (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Európában a kontroller nélküli Shield TV ugyanez az árkategória (német Amazonon 200 EUR). Android TV alapon nincs is igazán más alternatíva az Apple TV-vel szemben. Az Android (nem Android TV) eleve más világ.

Hasonló kategóriás dobozokat gyárt még a Dune, HiMedia és Mede8er, már amiről tudok és most eszembe is jut.

[ Szerkesztve ]

(#12) anulu válasza nemlehet (#10) üzenetére


anulu
félisten

Apple TV és XO lehet nagyjából egy árban van, de by design más a felhasználási terület. elég sokat foglalkoztam "cord cutting"-al az utóbbi időben, és pl XO-ra csak Sling TV-nek van appja, de egy bughalom az Apple TV-hez képest.

ez nálunk kevéssé érdekes, de USA-ban számít.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.