Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F34R


F34R
nagyúr

Nem ! ez csak egy tipusu jatek, en nem hinnem hogy valaha is at lehetne ra szokni.

(#2) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Az egyik ha jó látom Stork másik becenevén Dinosaur Toss a másik Reality.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) atus72


atus72
senior tag

És miért vannak overálban? :))

(#4) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

StarCraft II...

Mint stratégiai játék pont semmi hátrányt nem szenved el abból, hogy egér helyett kézzel kell a kis ikonokra kattogtatni. A billentyűzet makróinak hiányát jobban megérzik, de összességében az se vészes.

Próbáljanak meg FPS-t vagy TPS-t tolni rajta profik ellen érintőképernyőn...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) SPY0817


SPY0817
aktív tag

Szerintem az is tökjó hogy fut rajta :D

FPS TPS szerintem konzolon is borzalmas.. de azon a stratégia is stratégia is elképzelhetetlen..

Ezen jobban eltudom képzelni akár azokat is (telefonon próbálva sem olyan gáz) de én valahogy bill egér kombót jobb szeretem mondjuk egy GW2-t kipróbálnék tapicskolva :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#6) zoltanz válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az egeret majd lehet helyettesíteni Kinect szerű vezérlővel is, majd ha megooldják.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#7) bdlackoo


bdlackoo
tag

marketing bullshit

dinosaurs are jesus ponies

(#8) D1Rect válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Dehogynem. 2v2 ami végetér 7p alatt kb. azt jelenti, hogy az első támadással nyertek a prok.
(nyilván gyorsan rájöttek, ha elhúzódik akkor esélytelen tablettel)

(#3) atus72: Azért amiért a profi sportolók overálban szoktak lenni.(reklámfelület)

(#9) stvnppp válasza D1Rect (#8) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem az egyenpulcsisok (nyilván hardcore gamerek) bekötött szemmel is megverték volna a másik kettőt... Azért meg lehet nézni egy-egy 'magas' szintet képviselő meccsen billkombinációkat használnak ahelyett, hogy egérrel (érintőkijelzővel) kiválasszanak, utasítást válasszanak, majd célt jelöljenek ki. Van ahol már számít, hogy nem három lépésben kell megtenni ezeket, hanem minusz eggyel.

(#10) MaUser válasza D1Rect (#8) üzenetére


MaUser
addikt

Meg mondjuk pont két SC pro-nak nem-pro ellen olyan, mintha a sakszakkör lelkes amatőrjét kérnék fel sakkozni egy nagymesterre ellen és a nagymester "nehezítésként" nem nézhetné a táblát. :U

Jobban megnézném, hogy a két SC pro mit csinálni a másik kettő ellen, ha egy ismeretlen RTS lenne az SC helyett. Mondjuk bemelegítésnek azért még végignyomhatnák előtte a campaign-t. Lehet már ott földhöz vágnák az idegtől a táblát.:DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#11) big-J válasza stvnppp (#9) üzenetére


big-J
őstag

Nyilván jobb az egyik megoldás a másiknál de már nagyon távol vagy a videó mondanivalójától...

(#12) TESCO-Zsömle válasza zoltanz (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megnézném, ahogy a vonaton elkezdesz kinektelni... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) F34R válasza zoltanz (#6) üzenetére


F34R
nagyúr

oszt hogy? pszju-pszju es tolcsert fegyvert csinalsz a kezedbol ?

(#14) Dare2Live válasza stvnppp (#9) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Szerintem az egyenpulcsisok (nyilván hardcore gamerek)"

linkeltem kik ők csak meg kellett volna nézni....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Sőt, ha a tabletek előbb robbannak be akkor a Starcraft II-t is tableten programozták volna. A következő Samsung rendezvényen pedig ezt fogják bemutatni. :))

Szerk.: De igazán választhattak volna valami sakkprogramot, egy profi játékos vakon is megverte volna a legtöbb ellenfelet, se ránézni, se megérinteni nem kellett volna a tabletet, überelhetetlen. ;]

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#16) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hülyeség...

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) SidCorky


SidCorky
senior tag

Még engem hívnak kockának...felháborító :D

Egy ilyen típusú játéknál, ahol szinte csak egeret használnak persze hogy jó az irányítás "odanyúlós" (ahogy ismerősöm mondaná) módon, de ahogy az előttem szólók is írták, nem mindenki ilyenekkel játszik.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Csak egy jó megvalósítás kéne.
Pl elindítod a gtat, és feljön egy áttetsző full bill, és kiválaszthatod, hogy mely gombok maradjanak a kijelzőn.
Még jobb, ha kiraksz egy virtuális joysticket, és azt a game xbox kontroller joyként érzékeli.
Autós gamnél beállítható lenne, hogy virtuális usb kormánynak, a tab döntögetése.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#19) D1Rect válasza stvnppp (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem egy közepesen nehéz gépet nem lehet megverni csak egérrel...

(#10) MaUser: Az SC(2) prok egy külön tenyészet.

(#17) CyborGabe: Az SC2 tipikusan az ami igényi a bill+egér kombinációt a gyors bevitel és a multitasking miatt. Nyilván ezért választották Samsungék, hogy "akár ezt is lehet".
Persze az egyenlőtlen eszközökhöz még egyenlőtlenebb küzdelmet társítottak.

(#20) bocsika


bocsika
aktív tag

Ááá. Esélye sem volt a 2 ismeretlen csókának. A pro-k a pro kidolgozott mozdulataikat taktikájukat hajtották végre csak tableten sokkal lassabban. Inkább arra lettem volna kíváncsi hogy 2-2 pro mit csinál egymás ellen a tablettal. :)

(#21) zozoo83 válasza D1Rect (#19) üzenetére


zozoo83
tag

A két SC pró :) Legyártunk x egységet a lehető leggyorsabban és már földig is lehet rombolni az ellent :) 7 perc bőven elég :)
Ez pont nem egy olyan stratégiai játék ahol egy komplex gazdaságot kéne fenntartani :)
De tényleg, más játékkal nem valószínű hogy jók lennének, illetve könnyű lenne játszani.

(#22) Male válasza stvnppp (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Videót még nem néztem, de simán kipakolhatnak bill kombinációknak megfelelő érintési pontokat a kijelzőre, ami itt jól jöhet.

Nyomjanak egy FPS-t, kíváncsi vagyok, hogy mozog és céloz egyszerre, miközben a harmadik kezével tartja a tabot ;] (persze mindenben ott lesz majd az autó célzás...)

Megnéztem... kellett volna visszavágó, noti - tab csere... mennyi lett volna az eredmény? 1 perc, netán 2? ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) Xaels válasza zozoo83 (#21) üzenetére


Xaels
félisten

Heroes Of M&M. Szerintem az remek lenne ilyen eszközökön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) VaniliásRönk válasza Xaels (#23) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Persze, biztos mindenki élvezné, amikor ahelyett, hogy megnézné az ellennek hány egysége van véletlenül támadna is azonnal.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#25) big-J válasza bocsika (#20) üzenetére


big-J
őstag

Neked se sikerült értelmezni a cikket :D

Senki nem vitatja hogy melyik a jobb, nem tűnik fel?

[ Szerkesztve ]

(#26) Tejes Pite


Tejes Pite
aktív tag

Akkor veszek tabletet, amikor majd fut rajta a CS. :D

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#27) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Újabb Samus reklámfogás. A cikkíró mindenesetre ügyesen fogalmaz, picit dícsér is, de azért végül leírja a lényeget: "...bizonyos játékok...".

(#28) Gave


Gave
addikt

Hát, a pojntendklikk edvencsőrből tuti kiszedi a kulfaktort, ha rátenyerelsz az egészre.

(#29) Anarkhon


Anarkhon
csendes tag

Ez marhaság.
Ez a Win8 + a tapiképernyős dolgok olyasféle gyökereknek (bocsánat a kíváncsi kivételeknek) készülnek akik nem képesek megfogni az egeret.
Van rá kereslet,hiszen a casual tömegek túlságosan buták vagy nem akarnak,nem tudnak meghajolni egy technológia kedvéért. (Smercis csávó egérre:"mijeza műanyag sz*r? én nem fogok ezzel kapirgálni tesókám,nekem oj'ant csinyájá hogy hozzáérek oszt megy a f*szbúk...")
Végülis nekem nem gond mert tulajdonképpen azzal hogy ennyire népszerű lett a PC,csak elvették anno a techi-ek játékát. ;)

(#30) Tejes Pite válasza Anarkhon (#29) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

:F

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#31) MrPetya19 válasza Tejes Pite (#26) üzenetére


MrPetya19
addikt

Hát én majd akkor, ha megy rajta a GTA SA, és a Vice city vissza a jövőbe moddal. :P

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#32) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Egy ilyen kategóriájú játéknál elmegy így is, aki "komolyabbal" játszik az meg kibír annyit, hogy visz magával egy Xbox controllert... :U

(#33) Tejes Pite válasza MrPetya19 (#31) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

A Vice City már megy androidon! :D N7-en pl. nem is rossz valamilyen controller-rel... :DDD

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#34) MrPetya19 válasza Tejes Pite (#33) üzenetére


MrPetya19
addikt

De mivel már 5 ször kitoltam, ezért fontos a vissza a jövőbe mod.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#35) VaniliásRönk válasza Gyuracell (#32) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Xbox controller = komoly játék... legalább mosolyogtam egy jót. :)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#36) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ennyire nem fogynak a tabletek?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#37) zoty0


zoty0
tag

Xperia Play-em volt eladtam mert játékra alkalmatlan volt. (élvezhetetlenek voltak stb...)
Xbox/ PS3 controler stb. egy rakás hulladék.
PC egér + Bill. kombó a legjobb ezt a megoldást nem lehet felülmúlni ezt kéne reklámozni :)

cs go

(#38) Tejes Pite válasza Agyasima (#36) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Csak a Samsung-ok... :DDD

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#39) Tejes Pite válasza zoty0 (#37) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Köszönjük értékes hozzászólásod!

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#40) Gyuracell válasza VaniliásRönk (#35) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Éreztem, hogy még az idézőjel is kevés lesz :DDD Tehát több gombot igénylő játékoknál, persze precizitásban messze elmarad a bill-egér kombótól, de azért sokkal mobilabb annál.

(#41) Akula


Akula
őstag

ezeket ismerem! a múlt héten papucsot akartak eladni nekem az ázsia-centerben :P

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#42) Peter789 válasza Tejes Pite (#26) üzenetére


Peter789
senior tag

ééééés fut :)

http://www.youtube.com/watch?v=BlJnmz6792s

@ MrPetya19 #31

http://www.youtube.com/watch?v=Ld9eS7S6jFY

mindkettő remekül fut az acer tab W500-on - bár a cs-t egérrel nyomja a srác érthető okokból - dehát bármikor ott lehet az ember zsebében egy kékfogas mini noti egérke + mini billentyűzet az ilyen esetekre :)
a gta-s videó meg meggyőző hogy csak gyakorolni kell a tapi kijelzőn és mehet az ilyen is

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#43) Dilikutya


Dilikutya
félisten

1. Honnan tudjuk, hogy akkor játszottak először érintőképernyőn akár az SC2-vel, akár mással.
2. Nem véletlenül választottak ferdeszeműt, ott mindenki evés-ivás-szarás-baszás nélkül játszik 168 órában, van rutin, normális ember 7 perc alatt nem nyer meccset.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) Xbean válasza Akula (#41) üzenetére


Xbean
tag

xDDD Ezen jót nevettem. :D :D

(#45) Siera


Siera
senior tag

Mindig leakadok azon, hogy az SCII pénzkeresési lehetőség - sőt nemzeti sport a kóreaiaknál. "Kicsit" görbe tükröt mutat a mi társadalmunknak is. :)

Amúgy nem tudom mért szidja mindenki a kontrolleres gamek komolyságát. Ha elkezded érezni az irányítást, akkor teljesen korrekt módon lehet vele pl FPSeket játszani, vagy mást, ahova nem kellenek makrók.
Persze azt meg nem lehet elvárni, hogy a PS3 megvétele után 2 nappal 20as kill-streaket nyomj BF3ban...

[ Szerkesztve ]

(#46) Xbean válasza Siera (#45) üzenetére


Xbean
tag

Én személy szerint nagyon élvezem az sc2 bajnokságokat nézni. Holott pl olimpiába bele se néztem, mert teljesen hidegen hagy, csakúgy mint a foci és forma1 és stb stb. :)

(#47) $p@rr0w válasza Akula (#41) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez mekkora! :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#48) Siera válasza Xbean (#46) üzenetére


Siera
senior tag

Engem is hidegen hagynak ezek az események. :)
Igyekszem a magam célkitűzései szerint haladni, és ezeket értékelni, nem pedig mások küzdelmével, győzelmével azonosulni - nincs rá szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#49) Xbean válasza Siera (#48) üzenetére


Xbean
tag

Egyetértek. :) De jópár millió embertársunk viszont örömét leli abban, hogyan ugrabugrál a másik, illetve milyen messzire dob el egy tárgyat. Ízlések és pofonok. :) Talán ilyen szempontból például foci érthetőbb, abban van taktika is. Személy szerint többre értékelek egy sc2 világbajnokot, mint egy aranyérmest az olimpián aki X méterre eldobott egy tárgyat... grat neki :)

(#50) PetX


PetX
aktív tag

A tablet érintőkijelzővel biztos nem fogja csökkenteni az APM-et egy GOSU játékosnál, áh biztos nem....:U
Mikor visszanéztem régen egy-két SC vagy WC3 replay-t és 3-400 APM-eket nyomtak a prók...
Megnzétem a sajátomat és 90... Érdekes lehet a csapatösszevonás meg a csapaton belüli kiválasztás is. Ezekre kiváncsi lennék tableten hogyan oldják meg.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.