Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

nem tudom de szerintem ilyesmit nem sokan fognak venni..nagyon sokan használtak már ilyet.. monte meg ezek stb.. még akkor jók is voltak. már alap droid van 20-ért szóval szerintem nem lesz sikertermék. :(

Iphone 7

(#2) batai15


batai15
félisten

30? Szerintem az ilyen feature phone-oknak ezen az áron már nincs lét jogosultsága... 30ért újonnan egész jó droidot lehet kapni használtan pedig még komolyabbat is

(#3) FET-MEN válasza batai15 (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

ennyi..

Iphone 7

(#4) NoMagix


NoMagix
addikt

Anno használtam az elődöt az 5230-t, az egész jó volt, akkor.
Ezen kellene reszelgetni még, és nem is keveset! :U

(#5) bloomberg


bloomberg
tag

Nekem még mindig megvan az 5230-as - igaz, csak a szekrényben, de erre akkor sem cserélném, ha most akarnék telefont venni.
Pláne ennyiért.

(#6) Psytech


Psytech
senior tag

Igazából csak azon mosolyogtam, hogy a cikj is nagyon lehúzó lett.. Minden oldalon van valami ami sz@r..:D de az is, úgyhogy jogos, csak a nyíltságon lepődten meg kicsit.. Ez a készülék nemhogy felesleges, még a használhatóság is kritikán aluli a cikk alapján..

(#7) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Mi a fene van a cikkíró billentyűzetével? A cikk tele van gépelési hibákkal. A második oldalon van vagy 3-4, ott abba is hagytam. Így nagyon igénytelen!

(#8) littlelion21


littlelion21
addikt

Remélem a magyar tanárod nem olvassa...

(#9) Orton96


Orton96
aktív tag

"Samsung Star 3 DuoS - csak nevében sztár"

Ez egyszerre kedves és igaz. :)

(#10) nonolada1


nonolada1
senior tag

Mi az alapvető különbség e között a készülék és egy okoskészülék között?Mert net ezen is van.Persze nem tudom,hogy bármi alkalmazás tolható e rá?
Amúgy nincs semmi értelme ma már egy ilyen készüléknek szerintem.

(#11) #95590400


#95590400
törölt tag

egy az egyben Samsung E2652W Champ DuoS. alig több. a méret, a menürendszer, gyakorlatilag minden stimmel. ez inkább champ 2, mint star 3.
nekem tökéletes lenne a champ utódjának. ha éppenséggel nem felelne meg tökéletesen az a telefon még most is. számomra az okostelefonnak nincs értelme. aki meg ilyen árban egy gagyi, akadós, 2 naponta lemerülő androidos vackot akar, annak fingja nincs mire kell az embereknek a dualsim melóstelefon.
a star 2 duos meg egy vacak, lassú, akadós, elbarmolt menüjű, elcseszett dualsimes telefon. ezerszer inkább ez, mint az.

[ Szerkesztve ]

(#12) Tim82 válasza littlelion21 (#8) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk ez a mondat is fail. ("Magyar tanár" - magyar nemzetiségű tanár, "magyartanár" - magyar nyelvet és irodalmat tanító tanár... :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) littlelion21 válasza Tim82 (#12) üzenetére


littlelion21
addikt

Muszáj volt beleszólnod, igaz? ;]

(#14) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Egyet nem tudok felfogni, miért nem tudnak normális(igényes) ficsőr phone-okat összedobni?
Az LG régebben jól csinálta! (gd880 MINI, KM900 arena, PRADA)

Ezekről kellene mintát venni, én fogtam a star 2-t hát eléggé érdekes volt, a kijelző mintha valami gyenge plexiből lenne, ez zavar a legjobban! Miért nem lehet értelmes, jó anyagminőséggel(és szoftverrel) rendelkező telefonokat kiadni?

Szerintem ennek lenne vásárlórétege nem mindenkit fognak meg az olyan szavak mint dual core, android,ilyen olyan technológia!
Viszont egy bőr vagy fém hátlap, gorilla glass, sok megapixeles kamera, gyors webböngészés! Ezek amik egy réteget megfognak! Erre kellene rágyúrni!

Samsung-nál utoljára a jet volt korrekt Feature phone!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#15) batai15 válasza RepeatSector (#14) üzenetére


batai15
félisten

Ezekhez kell hardver is .akkor meg nehogymár valami ótvar mtk platform fusson rajta.

(#16) Tim82 válasza littlelion21 (#13) üzenetére


Tim82
nagyúr

Naná, volt akkora fail. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17) Bog válasza lugosi (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítgattam, sry az elgépelésekért.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem sikerult valami jol ez a keszulek...

"There is nothing permanent except change"

(#19) hibavissza válasza Tim82 (#12) üzenetére


hibavissza
veterán

mindkét eset kis kezdőbetű. a magyar az egy melléknév. pont mint az aljas, csóró, koszos, stb. csak akkor írandó nagy betűvel, ha mondatot kezdesz vele.

[ Szerkesztve ]

(#20) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ez mivel jobb mint a STAR (5230)? Képei ugyan olyan szépek, igen szépek. :K
Ez így nevetséges. :(

(#21) sdd2


sdd2
veterán

A teszt jó mint mindg Rusi, a telefont meg hadjuk... Már androidos kétkártyások vannak, készülnek. Ezeknek a telóknak leáldozott.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#22) hodostamas


hodostamas
addikt

Egész jó kamerát kapott, csak lestem milyen szép képeket lőttetek vele. Sok mobil megirigyelhetné még a drágább kategóriában is.

(#23) tzsolesz válasza hodostamas (#22) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ilyen képeket készített az S5230 is. Saját kép, és nem is legjobban sikerült. kisfiam

(#24) Tim82 válasza hibavissza (#19) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esetleg ha megnézed, akkor mondatot kezdtem vele... (Gondolom, megzavart téged az az idézőjel az előző hozzászólásomban. Egyébként használhatod magad is a nagybetűt a mondatkezdésnél! Szabad, sőt kifejezetten ajánlott!) :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25) batai15


batai15
félisten

Valaki kérdezte mi az okos telefon az én definícióm szerint: azt a telefont amely részben vagy teljes egészében érintő képernyővel rendelkezik és vagy teljes billenytűzettel amelynek fejlett a számítógépekhez hasonló hardvere van, fejlett adat kommunikációsés multimédiás képességekkel bír , és amelynek a tudását külső alkalmazásokkal lehet bővíteni nevezzük okos telefonnak.

(#26) nagash válasza NoMagix (#4) üzenetére


nagash
senior tag

Én a mai napig használom a Driod mellett.

Majdnem 3 éves és 2 hétig bírja egy töltéssel (zenehallgatásra használom úgy 1 hét). Ki nem dobnám.

Knoblauch macht einsam.

(#27) quailstorm válasza bloomberg (#5) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Teljesen egyetértek, a WQVGA kijelzőre lehetett virtuális java gombsort rakni, (doom 2 RPG-hez jó az), volt tűrhetően használható fektetett qwerty, és nem utolsó, hogy abban erősebb volt a cpu. Ez a készülék(star3) a wifijével elmehet a búbánatba, gyakorlati haszna zéró. S5233W meg létezik, ha valaki annyira imádja ezt a kategóriát. A másik bajom, a régi S5230 firmware-ek engedték a bt-n fogadott alkalmazások telepítését, ezen alighanem csak a wap- és wap emuláció megy mint az F480-on.
Én személy szerint sokkal előrébb valónak tartom a SEW810-em, böngészni ezerszer gyorsabb 2,75G-n is, opera mini 7 megy, javara iszonyat jó játékok vannak, megy mint a villám és nem akadnak az animációk, a kamera meg legalább ilyen részletes képet csinál, de van AF. A walkman funkciót meg ismerjük, jó.
Mostanában viszont nincs normális feature phone, a Nokia termékei drágák, viszont legalább jók és nincs kispórolva a hardware(c1-01 kellemes csalódás volt c2-01 még inkább, a touch and type meg tényleg jó), boltban most SE-t W100(spiro),W150(yendo), és a mix walkman. Kijelzőjük, kamerájuk jobb mint a W200-am-é, egyébként botrányos, használhatatlan, és semmi pénzért nem cserélnék rá, idegsokkot lehet tőlük kapni(már aki a K310-óta aktív SE felhasználó) egyébként jó drágák, még a spiro is 18k kártyafüggetlenül. Samsung ,LG meg számomra sosem volt jó a logikus, egyszerű, okos és gyors feature phone kategóriában, valamit mindig elbarmoltak(D900i van most nálam, borzalom).

(#10) nonolada1: okostelefon, megpróbálok valami értelmes definíciót összedobni: Olyan mobiltelefon, melynek operációs rendszerére lehet magas szintű programozási nyelvben alkalmazásokat fejleszteni, DE! azokat nem csak kizárólag egy a telefonra assemblyben(vagy c-ben most mindegy) írt emulátor segítségével lehet lefuttatni. Itt most a Dalvikra, a J2ME-re, a Java SE-re, a WP7 akármilyen rétegeire, és a flash/flashlite-ra gondoltam. Ezen definíció alapján okostelefon a Nokia 7650 és a samsung galaxy S3 is. És az érintőképernyőhöz nincs köze a dolognak batai15.

[ Szerkesztve ]

(#28) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Újabb kapufa ala Samsung..

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#29) batai15 válasza quailstorm (#27) üzenetére


batai15
félisten

Már ne haragudj de szinte minden okos teló érintős. A használatot hivatott könnyíteni. Nem hiszem hogy sokkal jobban definiáltad volna. Így ez részlet kérdés.

(#30) H-ger válasza batai15 (#29) üzenetére


H-ger
tag

az okostelefon tulajdonképpen egy kis számítógép, operációs rendszer, fejlett funkciók. wi-fi, g-mail, játékok letöltése...

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#31) Beri78


Beri78
őstag

nem valami csúcs ez a dual... :U

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#32) batai15 válasza H-ger (#30) üzenetére


batai15
félisten

Fuu ember el olvastad a definíciómat? Ezt írtam csak pepitába.

(#33) quailstorm válasza H-ger (#30) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kívánom neked és Batainak a Samsung Jét kipróbálását."az okostelefon tulajdonképpen egy kis számítógép, operációs rendszer, fejlett funkciók. wi-fi, g-mail, játékok letöltése..." ezt mind tudja. Van nála gyengébb droid: ARM11 800mhz, GPU, 256mb-ram. Rekláma anno: Smarter than a smartphone, valójában S5230 jó kamerával és wifivel, meg nagyon jó kijelzővel. Bővíthetőség J2ME, Java API támogatása 0, böngészője szánalmas.Nekem az érintőképernyő nem könnyíti meg a használatot, csak rezisztívet és csak pálcával tudok használni, persze ez az egyéni problémám. Ezért vettem N900-at az N95-2 mellé.

[ Szerkesztve ]

(#34) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Az okos telefon pontos definícióját maximum a jelenre lehet pontosan meghatározni, mivel mindig változnak a felhasználói igények, és a technológia.
Okos telefon volt pl. a Motorola MPX200 is, de abban még kamera, és kékfog sem volt, nem hogy WFI, meg GPS stb.... Asszem 200Mhz-es cpu volt benne, azt kész. Bár én azt is tuningolta. Egy WM6.2-es portot használtam rajta, ami fél nap alatt lemerítette az amúgy sem izmos akkut. Annyi okosság volt benne, hogy lehetett rajta programokat telepíteni, divix lejátszót rakhattunk rá, különböző dokumentum kezelőket, és elég szép játékokat. Volt benne modem, lehetett vele internetezni, sőt gépre meg lehetett osztani ezt az okosságot. Akkor ez nagy szám volt.
Ma meg már mások az elvárások.

(#35) quailstorm válasza tzsolesz (#34) üzenetére


quailstorm
nagyúr

132 MHz Texas Instruments OMAP 710 Processor, 32MB of RAM, és mégis gyorsabb volt mint az Alcatel One Touch 890, gondolok a menüre, meg mint telefon, nem idegelt halálra.
Egyébként mi a bajotok az én definíciómmal, pont ezen célért születtek meg anno az okostelefonok, hogy ne a J2ME és az assembly legyen a két nyelv. Vagy túl szakmai hatású a szövegem?

[ Szerkesztve ]

(#36) tzsolesz válasza quailstorm (#35) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Semmi bajom nincs vele, én csak általánosan szóltam a témához. :N

132Mhz, az az. Rosszul emlékeztem rá. Tuningolva volt majd nem 200Mhz, 170, vagy 180Mhz? nem tudom, de jót tett neki. Egyébként pedig valóban villámgyors volt, gondolom a rendszer puritánsága, és egyszerűbb felépítése a nyitja ennek. Meg akkoriban az nagy kijelzőnek számított. Még meg van.

De ez már OFF. :B

(#37) Švejk


Švejk
őstag

Komolyan mondom, a régi Samsung Champem jobb ennél. Ott legalább folyamatos a működés...de ez egy hulladék, főleg, hogy ennyiért már droidot lehet kapni, nem is a legrosszabbakat: Optimus L3 (OK, az is QVGA, de legalább sokkal komolyabb) de nem is sorolom tovább, mert ennél még egy Galaxy Pocket is jobb...

(#38) csernak75 válasza batai15 (#29) üzenetére


csernak75
senior tag

Igen mostanában már minden okostelefon érintős de pár éve még sok sima gombos okostelefon is volt de ezek sajnos(vagy szerencsére?) eltüntek.

(#39) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nem is tudom, hogy került az "érintő kijelző", és az okos telefon fogalom ilyen közeli párhuzama elő.
Azért nincs ám az érintős okos telóknak akkora múltja, mint a mezei képernyősnek, gombokkal. Szerintem az okos telefon megtestesítői a régi S60-as Nokiák voltak. Azokat hívtuk okotelóknak. A windowsos telók annyira nem voltak elterjedve, amikor meg megkapták a rezistive paneljüket, azok lettek a PDA-k. Szerintem az utolsó igazi PDA a Samsung Omnia 2 volt, és ezzel le is zárta a korszakot a Samu.......

(#40) horush válasza RepeatSector (#14) üzenetére


horush
addikt

Mondjuk ezek is csak külsőre voltak viszonylag jók. Az arenahoz volt "szerencsém", de az a telefon ilyen szar szoftverrel 500ft-ot nem ért, hiába volt "minőségi".

(#41) juuzer


juuzer
addikt

Nem tudom, volt szerencsém star 2-höz, a cikk alanyához még nem. De én még mindig azt mondom, hogy sima Star. Használható azért a rezisztív képernyő ellenére is, továbbá nagyon sok ismerősöm rohangál s5230-cal már elég rég óta, és semmi bajuk nincs vele. Másik meg, hogy a Star-t most már a hipermarketek is elég olcsón dobják a fogyasztók után. Nem úgy mint anno, mikor azért volt hogy 50k körül mozgott az ára. De hát én akkor sajnos lg kp500-ast választottam. De azt se bántam meg.

Vamos a la playa.

(#42) mate0314


mate0314
aktív tag

Csak nekem tűnt fel hogy Rusi a lett szót több helyen is 1db t-vel (let) írja?

(#43) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

már az egy is szánalmas xar volt.
ezzel a sorozattal csak égeti magát a samu, meg az is aki megveszi.
buta telefon, ráadásul olyan mint a fila táska.

(#44) nonolada1


nonolada1
senior tag

Nem is értem minek manapság egy ilyen teló,mikor már okoskészülékeket is lehet korrekt áron akár újonnan is venni.Annyival ez nem olcsóbb telefon.

(#45) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Manapság előrukkolni egy ilyennel, elég nagy bátorság. De majd lesz La Fleur edisön és majd megpróbálnak a női lélekre hatni...

Amúgy milyen hardver dolgozik egy ilyen cuccban? MTK?

<< Heimdal >>

(#46) RepeatSector válasza Retekegér (#45) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Samsung + MTK szerintem tuti nem!

Inkább valami Broadcom!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#47) V.T.CS. válasza RepeatSector (#46) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

saját rettenet van rajta.

(#48) RepeatSector válasza V.T.CS. (#47) üzenetére


RepeatSector
senior tag

A chipset gyártója és típusa volt a kérdés! a Rendszer az tudott hogy samsung touchwiz :U

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#49) V.T.CS. válasza RepeatSector (#48) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

meleg van. :R

(#50) nonolada1


nonolada1
senior tag

Vmi csak meghajtja azt a vasat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.