Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Erdekes es otletes eszkoz. Szerintem megtalalhatja a tabart maganak.

A valaszido viszont erdekelne hasznalat kozben, hogy mennyire smooth.

(#2) Bocha válasza Kasya (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Beleírtam a cikkbe, köszi a visszajelzést; nincs késés, alacsony a válaszidő.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) eventus


eventus
veterán

Vannak eszközök csak játékra. Amíg nem lesz minimum 5000es akksi egy telefonban, addig vigyázzunk, hogy telefonálni is tudjunk szükség esetén :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#4) korcsillio


korcsillio
őstag

Szerettem volna egy ilyet,de drága sajnos...

(#5) AS


AS
félisten

Ez tényleg jó. De max 9 ért. Egy Usb-s xbox kontroloert is már 6-7 ezer kb, egy vezeték nélküli meg 11-13.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) VD


VD
őstag

QTE-k esetén a kijelzőt kell tapicskolni! :(
A támogató szoftver nem ismeri fel a Play-ből megvett alkalmazásokat! :(
20-22E Ft-os ár! :W

(#7) Maxentius


Maxentius
addikt

22 ezer + Samsung Apps kötöttség. Zseniális... :(((

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) Carlas válasza VD (#6) üzenetére


Carlas
senior tag

Csak samsung főleg, illetve csak a megadott játékoknál működik! Teszteltem ilyet, jó volt de a nagyker ára is sok :S

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#9) zoll96


zoll96
csendes tag

Pedig bizony jó pár éve volt már ilyen próbálkozás...

http://aprod.hu/hirdetes/se-sony-ericsson-kiegeszitok-gamepad-tolto-usb-adatkabel-ID1aV93.html

(#10) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Mondjuk az is érdekes, hogy a samsung állt elő vele...a kínaiak már egy éve árulják az ilyen telefonos konzoljaikat.... működnek, olcsók, csak nincs nfc bennük!....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#11) bulikavagyok válasza tolvaj! (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Samu is bemutatta már tavaly ilyenkor, az S4-el együtt, ha jól emlékszem. Akkoriban még meg is vettem volna...:) Nem tudom miért tartott egy évig mire piacra került!? :F

(#12) raulicio


raulicio
senior tag

Tudom, hogy unalmas már a "kínából, olcsóbb" szöveg, de konkrétan ugyan ezt tudja 6000 HUF-ért:

[link]

(#13) gaben88


gaben88
őstag

Az ötlet jó, de ez így zsákutca. Drága és kényelmetlen. Komolyan azt hiszik, hogy az emberek egy gamepadot is fognak magukkal vinni mikor utaznak jobbra, balra? Otthon meg már szerintem inkább rendes konzolon, pc-n játszanak az emberek... :(

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#14) Joccc07 válasza raulicio (#12) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem a Moga controllerem még többet is tud és 15 volt szállítással együtt amcsiból!
Nagyobb akksi több mint a 10x-se, több gomb több játék és nem csak a megadott játékokkal müködik!

Úgyhogy ez szerintem egy bukott úgy főleg 22 ezresért!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15) Peterson_


Peterson_
addikt

Nagyon szerettem volna egy ilyet, amikor a Note 3-ra váltottam, de akkor még azt sem lehetett tudni, hogy idehaza forgalomba kerül-e, vagy sem.
Az ára viszont nem lett sokkal nyomottabb, mint a megjelenéskor.
Hiába néz ki nagyon jól, biztos jól összes is rakták, ennyit nem ér.
Ahogy írtátok is, a feléért lenne reális.

Dualshock3 és GameKlip mellett tettem le a voksom, azóta sem bántam meg. :K
Bár amióta megtapogattam a 4-et, a három már kifejezetten gagyinak hat.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#16) balazs1022


balazs1022
őstag

Hát nekem sikerült ezt 500 Ft-ért megoldani (hibásként vettem, majd megjavítottam). Minden játék tökéletesen megy (vezeték nélkül). Használtan már 5000 Ft körül is simán be lehet szerezni, újonnan meg 10000-ért, Esetleg egy utángyártott Sony-t 3-4000-ért (ebay).

Sztem ez bármelyik samsung ajánlatnál jobb, valamint játékokhoz sincs kötve.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#17) Peterson_ válasza balazs1022 (#16) üzenetére


Peterson_
addikt

Az igen. :C
A rögzítést hogy oldottad meg?
Én voltam olyan elvetemült, hogy az Usából rendeltem a GameKlipet, amellé még kellet tegy tok is, mert ez az arra ragasztós változat.
Plusz, mivel ugye ezt rootolni sem lehet, így csak "madzaggal" megy.
De legalább tízből nyolc általam használt játékkal megy, meg az összes emulátorossal.
Plusz még így sem volt több, mint egy új Sony kontroller idehaza, vagy egy külföldről rendelt Moga pro.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#18) halkow válasza balazs1022 (#16) üzenetére


halkow
őstag

+1 én is erre gondoltam :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) balazs1022 válasza Peterson_ (#17) üzenetére


balazs1022
őstag

Csak egy egyszerű drótot használtam, amit villanyszerelésre használnak, Abból kihajlítgattam. 3 ponton biztosan fogja a telefont. Nekem rootolva van a készülék,így bluetooth-on kommunikál. Minden játékhoz egyénileg be lehet állítani a gombok kiosztását.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#20) Peterson_ válasza balazs1022 (#19) üzenetére


Peterson_
addikt

Ügyes vagy. :K
Ha egyéni koncepció, akkor azonnal védesd le :D
Igen igen, a kompatibilitást tudom, de a Sixaxis-szal nem tudtam mappingolni.
De hát segáz, úgyis inkább azokkal játszom, amik natívan támogatják.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) Napfénysüti

Érdekes egy kütyü de tényleg drága. Nagyon max ilyen 14k körüli áron lenne reális. De aztán lehet úgy vannak vele hogy akinek tellik 100+k-s telefonra az egy ilyenre is kiadja az árát ha kell neki.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#22) a2d2


a2d2
addikt

míg az ugyanilyen típusú ujjunk jobb kezünkön lévő változata

Hogy mi van? Nem lett volna egyszerűbb azt írni hogy "jobb oldalon"?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#23) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Szvsz nem eltúlzottan drága, ha azt vesszük, hogy a telefon így kiváltana egy Sony PSP-t. Csak hát ahhoz valóban "szabvánnyá" kellene válnia, hogy elég játék legyen hozzá, arra meg kevés az esély.

A másik, hogy az a felülről kihúzható tálca láthatóan kényszermegoldás, az ideális a kijelző két oldalára rendezett gombok lennének, esetleg egy kinyitható tokszerűség, amivel legalább a kijelző dőlésszöge állítható lenne - csak hát ilyen kiegészítő a kismillió eltérő telefon miatt nem létezhet.

Szóval bármilyen ügyes meg hiánypótló, az androidos sajátosságok miatt szerintem soha nem fog tudni tömegesen elterjedni és standarddé válni. Gondolom, mások ezért sem törik magukat.

Nem a lényeg a fontos.

(#24) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Lg Flex-et bele lehet rakni?:):):)

(#25) Simi87


Simi87
senior tag

én 5000-ért rendeltem havernak noname-et.
azt mondja teljesen jó. :D
nem tudom ki mondta Samsung-éknak, hogy ők prémiummárka.

(#26) Peterson_ válasza dreamdancer (#23) üzenetére


Peterson_
addikt

Ezek a megoldások még pár évig biztosan nem váltanának ki egy PSP-t.
Egy az, hogy az tényleg annyira kompakt, hogy simán tömegközlekedésen vagy bárhol nyomhatsz egy rövid meccset, míg azért ezzel, vagy iylennel elég mókásan mutatna bárki.
Én is inkább akkor szoktam használni, ha nosztalgiázni akarok GTA-val, vagy csak épp nem férek géphez, de nem nagyon van más dolgom-általában van-.
Esetleg ha hazalátogatok Somogyba, és van több mint 4 órám a vonaton ülni.

De a nagyobb probléma az, hogy amit jelenleg az emberek arcába tolnak mobiljátékok kategóriában, az még csak köszönő viszonyban sincs a PSP-k címeinek minőségével.
Nincs megfelelő tartalom, sőt, hiába az ilyen-olyan csillivilli motorok jelenléte, néha még így is lehet egy akár több éves PSP cím szebb.
Persze vannak kivételek, de ezek többségét a pc/konzol portok képezik.
Emellett, ahogy említetted Te is, tényleg kevés a játék,mert a többség nem igazán akar energiát ölni a különféle eszközök támogatására, pedig aki 5 percnél többet tölt játékkal az tudja, hogy az érintőképernyő egyszerűen nem arra való, hogy komolyabb 3D cuccokat irányítson rajta az ember.
-És most hagyjuk az ilyen három mozdulatos Injustice-t és társait.
Indokolt ezeknek a kiegészítőknek a jelenléte, viszont azt is be kell látni, hogy nagyon rétegcuccok jó néhány kompromisszummal.
A Sony, jobban mondva az SE majdnem jól megcsinálta, de aztán több banális hiba és az előbb leírtak miatt az is süllyesztőbe került.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

az okostelefon az ember legjobb barátja
Az nem a kutya?

valami

(#28) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Tetszik, meg minden, de ennyiért...?!
Nagyon elárazták.Veszek egy kontrollert, meg egy OTGkábelt, és az 5eből kijön.Mondjuk a gagyi Samsungok nem támogatják...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#29) takacsbotond válasza Peterson_ (#26) üzenetére


takacsbotond
őstag

Egyetértek, de azért vannak kivételek a játékok között, pl DeadTrigger...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#30) Peterson_ válasza takacsbotond (#28) üzenetére


Peterson_
addikt

Mondjuk a gagyi Samsungok nem támogatják...
-Miről beszélsz? :F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) dreamdancer válasza Quasi_modo (#27) üzenetére


dreamdancer
őstag

Melyik a jobb barát, amelyik szétrágja a cipődet vagy amelyik nem? :)

Nem a lényeg a fontos.

(#32) Simi87 válasza dreamdancer (#31) üzenetére


Simi87
senior tag

az én kutyám nem rágja meg a cipőmet, de ha megenné akkor is ő lenne a legjobb spanom. :)

(#33) Agrippa22 válasza Joccc07 (#14) üzenetére


Agrippa22
tag

Ez a Moga Pro nekem új volt, kösz a tippet! :)

Így elnézve, nem is értem a Samut hol élnek: Moga olcsóbb, adnak hozzá töltőt meg két játékot, plusz tablet állványt. Szépjóreggelt, Samsung! :)

Egyébként nem is értem, pl az új gen. Nexus7-ből miért nem adtak ki Gamer Editiont egy ilyen controllerrel, tv-re ki rakod a képét és kész a konzol. Kicsit felpörgetné az androidos játékgyártást is.

(#34) prolad


prolad
őstag

Sajna nagyon drága, de legalább nagyobb telefonokkal is használható. GTA-hoz jó lenne.

(#35) Peterson_ válasza prolad (#34) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez nem újdonság.
Gyakorlatilag bármelyik ilyen megoldás használható nagyobb telefonokkal.
Moga és Moga Pro, Moga Power mind mind állítható karosak, Gamekliphez is van fix kar, illetve az általam is választott ragasztós megoldás, amikor egy tokra ragasztod a tartókonzolt.
Egyébként ezutóbbinál aggódtam, hogy nem lesz olyan stabil, de olyan brutál ipari ragasztócsík van rajta, hogy kicsit rá akartam javítani a felhelyezéskor, de izomból húzva sem engedte el.
Fix megoldások inkább szifonokhoz vannak,mert ott ugye eléggé azonosak a méretek.
Egyébként olyasmit kerestem én is, de normális kivitelben androidos cuccokhoz nem igazán találtam.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#36) BatchMan válasza a2d2 (#22) üzenetére


BatchMan
senior tag

"míg az ugyanilyen típusú ujjunk jobb kezünkön lévő változata"
Újságírót leütésszámra fizetik.
És nem Samsung találta fel a spanyol viaszt.
"A dizájn teljesen egyedi, nem hasonlít semelyik piacon lévő kontrollerre, ugyanakor jól felismerhetően samsungos. " avagy a szappantartó, mint levédett forma?

(#37) draco31 válasza balazs1022 (#16) üzenetére


draco31
veterán

Ez a megoldás nekem jobban tetszik. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#38) joey04 válasza balazs1022 (#16) üzenetére


joey04
titán

Korrekt. :)
27: értsd jól. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) C$abi


C$abi
aktív tag

Kár, hogy csak Samsungokkal működik a kütyü, mert nagyon tetszik, és benne vannak azok a játékok amikkel pont játszok, csak sajna 22k nem kevés érte. :W

(#40) Peterson_ válasza C$abi (#39) üzenetére


Peterson_
addikt

Még szerencse, hogy bőven van alternatíva ;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#41) james008bond


james008bond
őstag

Moga pro power és tölt is játék közben...és a Samuval szemben használható,tudom,mert van mindkettő,de csak a Mogát tartom meg. Azért a Samu analóg karja,na az kb semmit se ér,olyan béna. És játéktámogatottságban min 3-4x jobb,több,mint a Samué és nem Samu specifikus.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#42) Skullcandy88


Skullcandy88
újonc

Ennyiért ku*va drága. De szerencsére van olcsóbb 8-9k-ért Hama CreeDroid néven az ugyanezt tudja, csak nincs benne NFC,, de ráakasztok egy taget oszt' kész.

(#43) macskea válasza a2d2 (#22) üzenetére


macskea
őstag

Szerintem nagyon póz lett, jót nevettem rajta. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#44) -=ZsocC=-


-=ZsocC=-
tag

Nem mintha amúgy nem kezelné az összes (új) xperia a dualshock 3 kontrollert.

javíts ki nyugodtan ha tévedek! :)

(#45) Quasi_modo válasza dreamdancer (#31) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Melyik a jobb barát, amelyik szétrágja a cipődet vagy amelyik nem?
Amelyik őrzi a házat.

valami

(#46) Garada


Garada
őstag

én nem tudnám kihasználni, meg amúgy is szerintem nem sok értelme van :U

(#47) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

nagyon drága és a samu app lefedettség is rossz.. :(

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#48) afi0903 válasza -=ZsocC=- (#44) üzenetére


afi0903
aktív tag

+1

(#49) WinPho


WinPho
senior tag

Az nvidiának nincs hasonlóka? :F

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#50) Flind


Flind
senior tag

Tényleg van helye a piacon, de nem samuék találták fel a spanyolviaszt, már rég megalkották és mostanában is gyártanak hasonlókat kisebb cégek, ahogyan már mások is írták. Még csak a nagyok közül sem első, ugyanis a Sony sokkal megelőzte. Ilyet semmilyen körülmények között nem vennék. Btw Sony, a SE Xperia Play elég nagy innováció volt anno, csinálhatnának végre egy utódot, biztos nagyot ütne.. Szívesebben használnám mint egy ilyet, és bárhol előkaphatnám.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.