Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angyom


Angyom
tag

Szuper masina, jó cikk, használd egészséggel!
Samsung eléggé feltört a noti piacon, hozzák a minőséget.
a proci i5-3210M

(#2) hallador


hallador
addikt

Szia ilyen nincs 'i5-2310M' vagy i5-3210, vagy i3-2310M szóval az első lehet. Valamint nekem csak a zsanérok nem tettszenek, de a kategóriájába belefér. Amúgy otthoni gépnek jó lehet. Használd egészséggel. Előttem megirták.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) sdd2


sdd2
veterán

Köszönöm, hogy szóltatok, elgépeltem :B

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#4) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Nem lehetne minden fénykép után betenni a "lapozás" gombot? Így tök uncsi volt, hozzá kellett nyúlnom a görgőhöz is az egéren. ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#5) opeter87


opeter87
senior tag

Jó volt olvasni. Végre nem egy benchmark huszár cikk.

Viszont szerintem ez a verzió túlárazott. 200 ezerért én most HP 4540(5)s-t vennék vagy Dell e5530-at itt még jobb a garancia is.

(#6) hallador válasza opeter87 (#5) üzenetére


hallador
addikt

Igen de mire? Dellből egy alapmodeltkapsz, a HP-ből egy jobban felszereltet. A samu azért igen erős processzorban, meg vga-ban amihez nem ér fel az általad emlitett modell. Noha minőségben valóban jobbak.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#7) sdd2 válasza opeter87 (#5) üzenetére


sdd2
veterán

:R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) Braddock válasza opeter87 (#5) üzenetére


Braddock
őstag

"Viszont szerintem ez a verzió túlárazott. 200 ezerért én most HP 4540(5)s-t vennék vagy Dell e5530-at itt még jobb a garancia is."

+1

(#9) opeter87 válasza hallador (#6) üzenetére


opeter87
senior tag

Ez a Dell valóban rosszabb vga-ban, de FULL HD a kijelzője (és "csak" 10%-al drágább)

Ez és ez a HP pedig cpu-ban és vga-ban is partiban van a Samsunggal. i3-mal még árban is jobb a HP.

(#10) hallador válasza opeter87 (#9) üzenetére


hallador
addikt

Rendben én most éppen egy HP ProBook 6460B-ről gépelek, tudommirál beszélsz, de a Samu otthonra jobb. Munkára én sem azt venném.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#11) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én kissé elfogult vagyok, notiban csak is Thinkpad. :D De annyira nem vészes, csak a szokásos dolgokba lehet belekötni. Főleg a kijelző a gáz, de hát az általánosan elmondható. Agyon tudnám verni egy ilyen notival azt, aki kitalálta ezt az 1366x768-as felbontást. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Rozzo


Rozzo
tag

Mikor megláttam: :Y

(#13) ddaveg


ddaveg
csendes tag

Pont ilyen laptopot szeretnék venni de eddig sehol nem találtam tesztet. Hatalmas köszönet. :R És a gépet használd egészséggel :)

(#14) FET-MEN


FET-MEN
veterán

jó lett ott a touchpad körül a recézett rész. sokkal tartósabb az tuti
Jó cikk :R

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.