Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Hát ez felejtős készülék, ennyiért meg pláne.
"Hibák hibák hátn" ez viszont egy hibás mondat.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) kbencee


kbencee
aktív tag

Volt 2,8-as Asusom, és kifejezetten kicsinek éreztem a kijelzőjét.
3,0 alatt szerintem nem is lehet jól kezelni egy érintős telefont, ráadásul ezek a hibák...
Túl sok modellt dobott a piacra a Samsung, és most kifulladtak. Már csak azért izgulok, hogy az androidos telefonjukat ne csesszék el

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a telefon egy ipari hulladék. Hanyagolni kellene ezeket a Samunak.

(#5) nrgia


nrgia
őstag

Ott az a rohadt focicipő. :)) ...a teló szvsz nem olyan gáz... :N

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hibák hibák hátn,
Még plecsnit sem érdemel ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hát elég gáz. Szerintem nem az arena ellenfeleként inditották hanem inkább az s5230 utodjaként csak még magas a kezdőára. Az mi hogy a kijelző 240x320??? a 6300ámnak akkora :D ;] A touchwiz meg egy nagy hulladék

(#8) Bibby válasza ,,no name" (#2) üzenetére


Bibby
addikt

Hol pocsék ez a kamera?

Ελευθερια η θανατος

(#9) Typhoon47 válasza leroyclub (#7) üzenetére


Typhoon47
őstag

az egész egy nagy hulladék. touchwiz meg külön rofl.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#10) kbencee


kbencee
aktív tag

Ez legfeljebb egy alsókategóriás árképzéssel lenne ütős telefon. 25-30K-ért függetlenül azt mondanám, hogy elmegy, de így...

(#11) sec094


sec094
tag

"miközben a felbontás nem változott, s maradt 240x320 pixeles."

A felbontás szerintem változott, az S5230-nak 240x400-as felbontása van. :)

(#12) helixP válasza nrgia (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, tényleg vicces a csuka, kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz új fotózható cipő, bár kezd nekem etalon lenni, mert a repedések élességén jól vizsgálható az AF :)

(#13) snorbee82


snorbee82
csendes tag

"Az S5800 hozzánk eljutott és itthon kapható verziójában nincs GPS vevő, állítólag bizonyos piacokon viszont van."
Ez nem S5600 akart lenni?
Egyébként nekem S5230-am van, és nincs vele semmi bajom.

[ Szerkesztve ]

(#14) kaik_holi válasza snorbee82 (#13) üzenetére


kaik_holi
tag

Nekem is volt S5230 -om nekem se volt vele bajom....egy két funkció hiányzik belőle de amúgy egész tűrhető....ez sem olyan gáz szerintem... :K

....mAximum mInimal....

(#15) <NewL>


<NewL>
addikt

és visszatért :DD
Bog,ezek a képek azért annyira nem sz@rok ,hogy anyázni kellene. Láttam ettől sokkal ratyibb minőségben képeket,pl 5530 se csinált jobb képeket,pedig annak még az ára sem ennyi.
Nekem tetszik ez a telefon,külsőre...de akkor sem kellene:D

There's an app for that

(#16) bordi10


bordi10
senior tag

van neki másik, ezt szerintem már nem használja..legalábbis jó régen jött le ebben focizni :))

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#17) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem a fényképező résznél az autófókusz hiánya fájó a cikk írója számára (főleg ilyen árkategóriájú telefonban), plusz a nagyon lassú exponálás/visszanézés, és az angyallá varázsoló vaku. A képek minőségére azt írta,h. megfelelő fényviszonyok esetén vállalható. Az anyázós rész a lassúságra vonatkozott. Szerintem. :)

Amúgy a telefon ránézésre nekem nem tetszik, főleg a hátulját rontották el nagyon, olyan bazári benyomást kelt. Ami a belsejét illeti, ez a teleszórunk mindent widgetekkel dolog nem tetszik, én átlátható, könnyen kezelhető telefonra vágyok. Főleg ha érintős telefonról van szó. Volt SE P1i-m, azt valahogy nem tudtam megszokni (bár az bill. +touch kombó), próbáltam már a Samsung S5230-at, és az LG KP500-at (boltban) valahogy egyik sem volt az igazi. Most LG Viewty-m van, eddig elégedett vagyok vele.

(#18) sec094


sec094
tag

S5230-am van, nem mondom, hogy egy hűde telefon, sok mindent hiányolok belőle. Gondoltam arra, hogy megvárom ezt, vagy a Nokiát, de aztán mégsem tudtam várni. Viszont most azt gondolom, hogy erre felesleges lett volna várni, ugyanis még plecsnit sem kapott, nemúgy, mint az előd. A Nokiáért meg még mindig fanyalgok, lehet, hogy inkább azt kellett volna, márcsak a Wifiért és a Symbian-ért.

Egyébként szerintem a két telefonból lehetett volna egyet piacra dobni, félúton. Az S5230-ban nincs microUSB, szar a fülese (sz és s betűknél recseg), egy kicsit lassabb az egész, szaggat a menüben az "animáció". Az S5600-ban egy kicsit jobban meg van oldva a halálomat okozó elfordítod-a-képernyőt-és-rögtön-legörizek-neked-az első-képre funkció, tetszik a parasztvakításos képnézegető, a zenelejátszóban pedig megvan a semmi értelme csillagozás, de nekem tetszik/tetszene, és ott a 3G/HSDPA, viszont kimaradt a Qwerty, kisebb a kijelzője, lassabban exponál (az S5230 kattintásra készít nálam képet, azonnal, "fénysebességgel"), ráadásul még drágább is.

[ Szerkesztve ]

(#19) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Válaszok:

#17: igen, az anyázás a képek kezelésére vonatkozik, az AF hiányára, a lassú exponálásra, a béna vakura, és főleg a nagyításra, nézzetek videót, tényleg érdemes!

#16: pontosan ;)

#13: nem, csekk disz.

#11: full igazad van, mindjárt javítom, s így még kevésbé értem, hogy hol itt a logika: drágább, s közben bizonyos dolgokban szarabb, mint az S5230. Egyébként lehet, hogy Bocha pont azért nem nyavalygott a TouchWiz miatt annyit az elődnél, mert legalább normális display került bele, meg hát árban is oké.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ezt nem kéne,Samsung... :(

[ Szerkesztve ]

(#21) AS


AS
félisten

Függetlenül drága, de szolgáltatoknál jó áron van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) erdoke


erdoke
titán

"Ha már házon belül úgyis fabrikálják az Android telefont, akkor kell legyen összehasonlítása alapjuk, hogy hogyan kell normálisan megcsinálni egy érintésvezérelt felületet."

Miért, az alap 1.5 Android annyira baba? :F

A legjobb aláírás a héten

(#23) amanoba


amanoba
őstag

Ez a telefon ugy szar ahogy van..az ilyen és ehhez hasonló készülékekkel éri el azt a samu, hogyha egy kicsit pozitivabb képp alakul ki bennem, rögtön redukálja a nulla alá.
És van pofájuk ezért 60 pénzt elkérni.. Egyszerüen botrányos!

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#24) leeate


leeate
senior tag

Jó, hogy Bog tesztjeiben mindig azt sugallja, hogy a több megapixel jobb minőséget garantál.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#25) sec094


sec094
tag

Mivel az S5230 a KP500 ellenfele, gondolom gondolták, akkor már kijelzőben is egyforma legyen, mert sok embernek főleg ez a mérvadó. Szerintem is így van. De akkor tényleg érhetetlen az árazás, ugyanis oké, adjanak kisebb kijelzőt, mert van benne 3G. De akkor adják egy árban is a kettőt! Vagy ha a Nokia konkurenciája, akkor tegyenek bele nagyobb kijelzőt. Szerintem a Samsung nagyon elindult a Sony Ericcson vegyétek-mert-mi-csináltuk útján, ami láthatjuk nem vezet jóra sajnos.

Szerintem 400-on a TouchWiz megszokható, én eléggé elvagyok vele, nem láttam még S-Class-t, biztos jobb, én nem kételkedem, de egy előfizetésesen 16k-s telefonba én nem is várok ilyet. A Jet már megint más.

(#26) total90


total90
veterán

...és még ezt a telefont ajánlotta nekem egy haver. Há' mingyá' adok neki egy nyakont :DD Ez olyan "nesze semmi fogd meg jól" és még az ára :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27) Viktor0610 válasza leeate (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hol is? :U

Szerintem a multimédia oldalon azzal van baja (ami számomra is érthetetlen), hogy nincs benne AF.

Samsung Galaxy A54

(#28) cilo9


cilo9
aktív tag

Úgy érzem a Samu ezzel a TouchWiz-zel olyan útra lépett, minte az SE az útóbbi időben. Halomra dobják ki ugyanazokat a telefonokat és semmi újdonság és még a rendszer is elég beteges. :( Szomorú.
Mondjuk szubjektiv okok miatt az SE-t jobban sajnálom.

Üdv, Cilo

(#29) HardSanyeee válasza Bog (#19) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Szerintem is igaza van #13-asnak, az S5600 akarna lenni. Meg a videó címében is el van írva.

A telefon meg huh... lassú rendszer, az érintőképernyő inkább nyomóképernyő, gagyi kamera, sorozatfelvétel QVGA felbontáson? Hát azért már 4 éve VGA felbontásban mennek a sorozatképek... QVGA kijelző 2.8 inch-re, qwerty hiánya stbstb... :( A külső leírása után azon csodálkoztam, hogy nem az lett a cikk címe, hogy "Szappan" :D

(#30) Napfénysüti

Ez így most nagyon nem jött be a Samsungnak. Még olyan 35-40k körül függetlenül vállalható lenne, de 60-ért... :U

Més que un club!

(#31) Medley


Medley
tag

Szép napot mindenkinek!

Az a meglátásom a mostanában megjelent Samsungokkal, hogy semmilyen fejlesztést nem hajtanak végre az egyébként alapjaiban jól elképzelt felületnél. A HD óta semmilyen eszköz nem hatott rám a Samsungtól, a Jet-ben egyenesen csalódtam.
Sajnos ezek a visszalépések az olcsóbb modellekhez képest megmagyarázhatatlanok :(
Annyi biztos, hogy a Samsungnak változtatnia kell (SE-sorsa azért nem jutnak az biztos) mert az LG lopja a piaci részesedést tőlük :K :C

(#32) leeate válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


leeate
senior tag

"Három megapixeles kamera autofókusz nélkül egy 60 ezer forintos készülékben? Ha ez vicc, akkor nagyon meredek"

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#33) DaveNo1


DaveNo1
veterán

V.mi innovációt már bemutathatna a samu, mert a 12 megapixel meg a HD videó felvétel minden csak nem innováció...ellenben a kezelőfelületük a leggagyibb az élmezőnyben...

You are not prepared.

(#34) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Hát ez is elég vérszegény.... :( Komolyan elkezdhetne gondolkozni a Samsung ezen részlegének a fővezére azon, hogy ha ennyire eröltetik azt a bizonyos Tácsvízt, akkor nem lenne esetleg érdemes az egészet elölről átgondolni :F ?
Szappan létére elölről egész pofás kis készülék, nade hátulról egyenesen ocsmány szegényke :O

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#35) Bog válasza leeate (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mi ezzel a probléma? Autofókusz nélkül 3 megapixel az olyan, mint egy BMW egy 0,8-as háromhengeres motorral.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) Bog válasza snorbee82 (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, de, igazad van, azt hittem, hogy másba kötöttél bele, de ez így jogos! Javítva. :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) lunaticz


lunaticz
tag

Nekem kicsit olyan érzésem van mikor a Samsung 1-2 éve tucatjával adta ki az ugyanolyan unalmas szétnyithatós telóit

(#38) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nem tudom,nekem akárki akármit mond így videóról még tetszik is a TouchWiz. Viszont amikor Trééknél kipróbáltam az S5230-at...A frász kerülgetett!Hol érzékelte a körmömet(!),hol nem,sokszor widgettel együtt lapoztam(nem tudom hogy :D). Borzalmas,a Jetnél még csak videóról ismertem ezt a gányt...Kerüljétek el,főleg ezt,kevesebbet tud,mint az öccse...

[ Szerkesztve ]

(#39) BloodRay válasza FRENK1988 (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Ennyi hiba és még egy árva plecsnit sem kap?? :DDD

Egyébként nem tudom, hogy gondolhatja komolyan ezeket a telefonokat a Samsung.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#40) sec094 válasza BloodRay (#39) üzenetére


sec094
tag

Úgy, hogy nem érdekli őket. Csak a befolyó pénz. Arra pedig még nem jöttek rá, hogy lehetne több pénzt is keresni, ha egy kicsit jobban odafigyelnének a mobiljaikra. Ld. L700/S3310.

[ Szerkesztve ]

(#41) Norbi21


Norbi21
senior tag

Kíváncsi vagyok mennyi lesz az ára, ha bekerül a szolgáltatókhoz. Ezek a mostani telefonok nem méltók a samsunghoz szerintem. Lg most jobb nem :U ?

(#42) HyP3b0y válasza ,,no name" (#2) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Te bele csalódsz a telefonba? :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#43) erdoke válasza Norbi21 (#41) üzenetére


erdoke
titán

Pannon: 47490 vs. S5230 26590. Ennyiért vicc.

A legjobb aláírás a héten

(#44) kaller1 válasza sec094 (#40) üzenetére


kaller1
veterán

A tömegtermelés és a fejlesztési kapacitás megosztásának(TW,winmo,symbian,android,zárt) ez az ára.
A Samsung sz@rja magából kifelé a sok különböző típusú/platformú készüléket,ezért nyilván kevesebb odafigyelés jut egy-egy darabra. :K

.::> <::.

(#45) Norbi21 válasza erdoke (#43) üzenetére


Norbi21
senior tag

Hát ez sehol sem jobb nála, nem hogy 20ezerrel :F

(#46) .bableWes válasza Norbi21 (#41) üzenetére


.bableWes
őstag

az hogy jobb, nem vitatkoznék. az LG ebben jobb, a SAMU meg amabban. mindnek megvan a maga elönye-hátránya. attol függ mire kell a fone.

a samu is elkezdte amit az SE? kifelejti az AF-et, és csak a "fényképezös" telonak adnak? pedig nem rosz a kamera... :(((

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#47) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

Szerintem rögtön az első pár mondatbol le lehettett szűrni hogy ez a telefon nem lesz jó(mármint a teszben..).Most 55k-ért nem éri meg de ha lejjebb menne az ára akkor talán több kereslet lenne majd rá.A kezelőfelület meg no komment....

[ Szerkesztve ]

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#48) plus44


plus44
veterán

Mikor megláttam, mondom ez nagyon ronda, aztán mikor vetettem egy kósza pillantást a hátlapra, na akkor ütött ki teljesen, maximális K. O. volt. Hihetetlen gáz készülék, a TouchWiz meg olyan amilyen, leginkább szar.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) Peat;)


Peat;)
veterán

Ha már samsung teszt, a NexDisplay nevű koreai lcd gyártó elég esélyes hogy Magyarországon húz fel egy üzemet. (bizarr kicsit, hogy egy koreai cég bővíti ki ide a gyártását, 10 éve ez elég hülyén hangzott volna)
A hír szerint amit olvastam, ők a samsung telefonok kijelzőinek beszállítói.
[link]-rövidített hír. Bár ez semmiben nem érinti a magyar vásárlókat, csak érdekesség :). Majd jön a magyar nokia után a magyar amoled kijelző :)

[ Szerkesztve ]

(#50) mrlujoak


mrlujoak
veterán

És ismét Samsung hülyeség. Hol a memkari? Az akku alatt... :(

Az nem különösebben hat meg, hogy nagytesóként kisebb méretű és felbontású kijelzőt kapott, hisz fizikailag is kisebb lett a telefon. Bár tény, elfért volna a nagyobb is...

Kamera? Fixfókuszos. És? (igaz még drága a készülék)

Na ez kiverte a biztosítékot:

"a meglepetés a füles "képében" érkezik, ez ugyanis kettészedhető, s a felvevőgombnál 3,5 mm-es jack csatlakozó keletkezik, amely nem csak azért praktikus, mert bármilyen headset használható, hanem azért is, mert szert tettünk egy microUSB-jack átalakítóra."

Ez komoly?
A Sony Ericssonnál ezt vétekként, szentségtörésként éli(te)k meg, mert - atyavilág - annyival hosszabb lesz a headset zsinórja...Itt ez (is) praktikus?
Ezt a kettészedhető headsetes dícséretet már nem először olvasom Samsung tesztben... :(

A "...hanem azért is..." mondatrésztől írtakkal egyetértek, ez jó. De a mondat első felétől még mindig nem térek magamhoz...

Azért sok sikert ehhez a telefonhoz - sem - kell kívánnom, mert a kistesót is viszik, csak azért, mert olcsó táccs... :U

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.