Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a holnapi Shark érdekel nagyon :B

I humbly and respectfully decline™

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Fontos volt ilyen ronda hátlapot kapnia ?
Ezt leszámítva tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#3) AS


AS
félisten

Nagyon érdekes. :)
Azért jó hogy Samsung ennyi irányba nyit nem csak érintőkijelző, gondol másokra is akik nem szeretik. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) #02683648


#02683648
törölt tag

Hangulatos kis teszt volt. Mondjuk a készülék nyilván nem az itt fórumozó geekeknek készült, más kérdés, h ezek aránya igen kicsi a teljes mobilfelhasználó bázison belül.

BTW, a "SMS létrehozása" fényképen a teszt SMS nagyon LOL :DDD Tudja vki a poént? :C

(#5) littlelion21


littlelion21
addikt

Pedig visítva könyörögne ez a készülék a nemesebb anyaghasználatért....

Mi a vicc vége? :)

(#6) Norbi21


Norbi21
senior tag

Külsőre és tudásra nekem bejön, ha a csatik kicsit szabványosabbak lennének, az lenne az igaz. Tényleg samu dömping van itt mostanság :)

(#7) CarajoEsp válasza littlelion21 (#5) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Igazából ez a vége, mert rosszul lett leírva:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8) Napfénysüti

Nem lett rossz, még a kezdő ár is tűrhető. Egyedül az a fránya csatlakozó. Nem úgy volt hogy egységesítenek a gyártók? Vagy az mikortól lesz? :F

Més que un club!

(#9) kaller1


kaller1
veterán

holnap fogjuk tesztelni az S5350 Sharkot

Ez most komoly? :U

.::> <::.

(#10) Wictor


Wictor
senior tag

U900 2nd Edition... A hátlap pedig csúnya. :U

(#11) Arthuro_Adam válasza AS (#3) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A Samsungnak eddig is volt ebben a kategóriában telefonja, nem hiszem, hogy nagy meglepetés, hogy frissítették.

(#12) atike


atike
nagyúr

A design nekem is tetszik (bár élőben gondolom még jobb a hatás, mint képeken), az árát sokallom. De úgyis lejjebb fog menni hamarosan... :)

(#13) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nemtom ebben mi a cápa :U Ez Superman logo, ergo Superman telefon, amúgy tetszetős dizájn...

(#14) Bocha válasza CarajoEsp (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Direkt a poént írtam az elejére, majd úgy tettem, mintha a poén lemaradt volna: legyen min agyalnotok. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Vtwo


Vtwo
senior tag

Nem rossz kis teló.Talán egy VGA videó még beleférhetett volna :U
Az AMOLED-ért viszont jár pirospont.

(#16) Scenic válasza Bocha (#14) üzenetére


Scenic
tag

Cseles... Esetleg ez lenne a vicc?

Két cápa beszélget:
- Te képzeld, tegnap megettem egy szörföst, csak a deszka kicsit megfeküdte a gyomromat!
- Az semmi, én tegnap megettem egy szőke nőt, és olyan üres volt a feje, hogy azóta nem tudok lemerülni...

KAS? :DD

XPERIA Z2

(#17) Bocha válasza Scenic (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kb. ez, sokféle verzió van! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz. Nekem az tetszik benne igazán hogy AMOLED. A többi gyártó is elkezdhetné használni ezt a kijelzőt a hagyományos készülékekben.

(#19) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt :)
A telefon is korrekt kis keszulek, bar a szabvanyos csatlakozo es a 3,5-os fules jol jott volna.

"There is nothing permanent except change"

(#20) 64b0r


64b0r
aktív tag

A terminátor 2 főellensége nem alakváltó, hanem mimetikus polialoid. Ezt igazán tudhatnátok. :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#21) pikszel válasza 64b0r (#20) üzenetére


pikszel
őstag

Ráadásul nem a T800-as főellensége, hanem John Connor-é. :DDD

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#22) 64b0r válasza pikszel (#21) üzenetére


64b0r
aktív tag

Azt a részét még el is tudnám fogadni helyesnek, mert lehet úgy értelmezni, hogy "a Terminator 2 (című filmben szereplő) főellenség".
Követeljük hogy legyen kijavítva a cikk, milyen dolog már hogy egy ilyen olvasottságú oldal valótlanságot állít! :DD :DD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#23) GALARDO


GALARDO
addikt

Azta! :Y :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#24) pikszel


pikszel
őstag

Tippelnék a kamera részre: szerintem E. T. a földönkívűli, csak amolyan steampunk variáns.
Amúgy a hátlap inkább kékbálnára, esetleg egy deszaturált izomkötegre emlékeztet. :DDD Cápára nagyon nem.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#25) 64b0r


64b0r
aktív tag

Bocha, fergeteges az az ADHD-s kitérő a delfinekről! :C :R
Örülök, hogy újra a régi önmagad vagy! Csak így tovább!

Ja, és a fényképezős rész alakjáról: ET...phone...home.!!!

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#26) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

cápa telefon...

:o

az aranyhalasat várom, az lesz az igazi raj-hal telefon :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Móci


Móci
addikt

Érdekes a formája, nekem tetszik. Az a kamerás kis fém szerintem a cápa szájára hasonlít, de ez csak egy tipp.
Végül is nem rossz telefon, bár ahogy írtátok, van pár apró hibája. A dizájn ettől függetlenül bejövős.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#28) Bocha válasza 64b0r (#22) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Omg, az én hibám, javítva! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#29) pikszel válasza Bocha (#28) üzenetére


pikszel
őstag

Még mindig nem az igazi. A mimetikus polialoid inkább alakutánzó, mint alakváltó. Azok a transformerek. :B
A tippekre valami reakció?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#30) Rhino666


Rhino666
őstag

Én nem hiszek a vezetékes megoldásokban, szóval életemben nem használnám a micro USB-t és a 3,5mm jacket sem. :)) Az HTC Touch Pro-mat is összesen kétszer dugtam adatkábelre fél év alatt, mikor ROM-ot frissítettem rajta... :K

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#31) Bocha válasza pikszel (#29) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A kamerásra? Cápaorr, kérlek! :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#32) pikszel válasza Bocha (#31) üzenetére


pikszel
őstag

Akkor ez volt a beugratós kérdés? Én minden esetre tartom magam a steampunk ítihez. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#33) 64b0r válasza Bocha (#31) üzenetére


64b0r
aktív tag

Ne már!
Hogy mondhatod, hogy ezek nem egyformák?

Nemár, megelőztek! :C

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#34) rizso


rizso
addikt

Hát ha a hátlap fémből lenne, akkor lenne benne valami, ami bejönne...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#35) Badman 4ever válasza Bocha (#31) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor ennek a cápának az orrába sajtreszelőt integráltak... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#36) fi:zi'k válasza Rhino666 (#30) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És hogy töltöd a készüléket? :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37) total90


total90
veterán

A kijelző méretét leszámítva tetszik külsőleg, a belső meg semmi extra. Jogos a "Tetszett" plecsni részemről is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#38) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

reklám arc(ok)

(#39) Prof01


Prof01
veterán

Jó a gáztűzhelyed Csábi! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#40) Jadro


Jadro
veterán

Az amoled tetszik, de a vastagsága nem. A 2,2-es kijelző határeset. Megérdemelt volna egy 2,4-est szerintem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#41) Rhino666 válasza fi:zi'k (#36) üzenetére


Rhino666
őstag

Hát nem adatkábelen keresztül. :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#42) Gl4diator


Gl4diator
tag

A viccnek mi a poénja? :W :)) :DD :P

(#43) EczkE


EczkE
addikt

Az AMOLED egyedül ami tetszett benne. :)
A dizájn meg annyira nem tetszik.

Asszem mindenféleképpen!

(#44) Bocha válasza 64b0r (#33) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Határeset. Én maradok a cápaorrnál. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#45) pikszel válasza Bocha (#44) üzenetére


pikszel
őstag

"alakváltó, pontosabban mimetikus polialoid"
Azért ennek a mondatnak nekifutnék még egyszer, ha már pontosítod és még ha fikció is. ;)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#46) Ricardo válasza Gl4diator (#42) üzenetére


Ricardo
félisten

Rájönnél ha megtennéd magadnak ( és nekünk) azt a szivességet hogy visszaolvasol. Nem kell sokat .

(#47) csab2


csab2
veterán

Ismét egy unalomig ismert csúszka Samu. Nem azt mondom, hogy rossz vagy csúnya (sőt) csak azt, hogy unalmas. Egyébként ezek a cápás dizájnelemek jól néznek ki. Ezt a csatlakozó dolgot meg nem értem: már vagy 100 éve megállapodtak a gyártók és nagy csinadrattával bejelentették, hogy jön a szabványos microUSB, erre tessék!

Az ET phone nagyon tetszett, kösz!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#48) Bocha válasza pikszel (#45) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Na, várom a helyes mondatvariánst, ha ez ennyire fontos.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#49) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Dicséret a teszt írójának! Nagyon tetszett! :C

[ Szerkesztve ]

(#50) domi007


domi007
őstag

Rajottem mi benne a fluid: bezsiroztak a csuszkat :DDD :DDD :DDD (a zsir mar majdnem folyadek, nemigaz?...esetleg folyekonyan csuszik, mint ahogy folyekonyan beszelek angolul :DDD)

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.