Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bok92


bok92
addikt

Nem semmi! ;]

(#2) VD


VD
őstag

Egyediség ide vagy oda. Nem ér annyit amennyit kérnek érte! :(

Ezt leszámítva, parádés készülék! :K

[ Szerkesztve ]

(#3) zoo8800


zoo8800
veterán

"IDE" kattintva nincs tesztvideo ;)

rip and tear, until it is done

(#4) tjb007


tjb007
nagyúr

A kijelző méretét és a rejtett OLED kijelzőt leszámítva semmi extra.
És hogy az alcímre is reagáljak van hozzá hasonló, nem is egy (igaz, azokat sem lehet nálunk kapni) :)

(#5) BloodRay


BloodRay
veterán

Nőknek szerintem nagyon is tetszhet. A számukra készült készülékek között még egész igényesen kinéző darab.
Az ára tényleg húzós, de biztos vagyok benne, hogy az a pár darab ami az országba bekerül el is fog kelni.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) Murderer69


Murderer69
őstag

Nah ez tényleg ütős :DDD másra számítottam.....

Isten éltessen :C

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#7) fricz19


fricz19
őstag

Női telefonra még ilyet nem mondtam, de ezt tetszik :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#8) Rusi válasza tjb007 (#4) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, az lehet, hogy akad hasonló (elég csak a noname kínai villogó, rikító borzalmakra gondolni), de ez még a híresen széles Samsung kínálatban is egy egyedi cucc, ráadásul a többi nagy gyártónak hol van hasonló készüléke? Az meg ugye a másik, hogy ez ugye kínai piacra készült, csak a véletlen szerencse (és bizonyára a Samsung márkanév) hozta azt, hogy a GSM boltok behozzák ide is.
És ne feledjük, amit az összegzésben írtam, és a cikket elolvasva is látható, hogy az extrém szín és a spéci kijelző alatt egy szép, igényes, minőségi és teljesen kiválóan használható eszköz rejtőzik. Tehát a forma és kialakítás nem ment a funkció rovására. Jó-jó, az angol-kínai szótárt errefelé nem mindenki tudja hasznosítani. :D

Ja, és tessék a beágyazott videón megnyitni 720p-ben, ez már az új kameránkkal készült (ahogy a Galaxy 551 is).

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#9) plus44


plus44
veterán

Nagyon bejön, bár az a baj, hogy kicsit nagy, mint általában az ilyen mobilok!:D Boldog születésnapot Rusi!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Zsolto


Zsolto
őstag

Gyönyörű telefon, sötétebb színben simán bevállalnám.

Különben is, több kagylofont a népnek! A sok tapicskolós csempe kiirtotta a kagylókat, pedig biztos sokan szerették és vennének ma is modern tartalommal hasonló telefonokat.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#11) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Miért nincs pont a lényegről a külső kijelzőről kép?://///
Amúgy tetszik Nórika, bnőnek ideális meglepi valentín napra..

[ Szerkesztve ]

(#12) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Ez nagyon ütős!:D Multitasking 4ever!:D Ha lenne feketében, simán tojnék az érintőkijelzős csúcs cuccokra és vennék 3 ilyet.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#13) rudymester


rudymester
senior tag

Sötétebb színben szívesen látnám a tenyeremben. Nekem nagyon bejön. Ötletes, kagyló és hatalmas a kijelzője. Kár, hogy az ilyen jellegű telók nem terjedtek el felénk és az érintős készülékek térnyerése miatt nem is fognak.

Tény: kicsit sokallom érte ezt az összeget. :U

Ja és a külső kijelzőt igazán megmutathattátok volna, akár videó formájában.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#14) amanoba


amanoba
őstag

én sem ilyenre számítottam az tuti, de mindenképp különleges a cucc.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) pingwin011


pingwin011
aktív tag

A külső kijelző szerepel a videón...
Szerintem ez még így, hogy nincs belőle sok ithhon, még gyűjtőknek is érdekes darab lehet.
Mellesleg a telefont fiúkkal reklámozzák pár képen...

[ Szerkesztve ]

(#16) Matthu


Matthu
aktív tag

Azt hittem, hogy már nem divat a zsanéros telefon. Egyre megrökönyödöttebben szemlélem a mobil piac alakulását.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

tök jó, a lányoknak :D

(#18) tjb007 válasza Rusi (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

"a többi nagy gyártónak hol van hasonló készüléke?"

Itt és itt.

És a beszerzésük sem túl bonyolult dolog azoknak akik ismerik (és használták már) az eBay -t. :)

(#19) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

65K ? :Y
napersze...15 max
azért ez nem egy csúcsmobil. ;]

(#20) Napfénysüti válasza hemaka (#17) üzenetére

Ugyanez ugrott be. Páromnak narancsban el tudnám képzelni. :D
Amúgy a tesztet olvasva meglepően jó telefonnak tűnik a zárt rendszerűek körében. Csak az ára kissé lelombozó.

Més que un club!

(#21) Rusi válasza tjb007 (#18) üzenetére


Rusi
senior tag

No, ebből a másodikat ki is lőhetjük, mivel az Korea only cucc, nem is GSM hálózatos (én nyilván nem úgy értettem, hogy a világon nincs másik hasonló, hanem úgy mondjuk Európában).

A másodiknál már van benne valami, papíron a műszaki adatok is hasonlóak. Azonban nem akarok megbántani senkit, de ez az LG megjelenésben igencsak gyengébb (főleg kinyitva, szerintem a belseje nagyon ronda, nyilván ez szubjektív) és még . Ráadásul nem tudjuk, abban is vannak-e apróbb okosságok (multitask, normális webböngésző tuti nincs benne, külső kijelzés szerkesztő mondjuk), mint ebben. Ennek az előlapján a sávos-árnyalatos fényezés ütős, meg tényleg szép, érdemes megnézni a videón, amikor kinyitva oldalról mutatom. A két rész szépen egymásba ível, még ha szokatlan is a külseje, de tényleg jól néz ki.

Mobilaréna (2010-2017)

(#22) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Innovatív.

(#23) rudymester válasza pingwin011 (#15) üzenetére


rudymester
senior tag

Bocsánat, nálam nem jelenik meg a video, ezért nem láttam. Melóhelyen nincs YT. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#24) r4z


r4z
nagyúr

Tényleg egy egyedi cucc, tetszik! :) A nyitómechanika engem kicsit a Sony VAIO FW szériáján lévő hengerre emlékeztet.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) aram01


aram01
nagyúr

hihi,komoly,bár nem kéne ;]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) sede7


sede7
tag

Szerintem elmegy uniszexnek is, ráadásul ránézésre "anyagból" rakták össze: tetszik.

(#27) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Érdekes, egyedi készülék, sötétkékben még szép is. Az árat meg lehet szidni, de ez Kínából jött, szürkeimportal. Ha lenne itthon hivatalosan is, olcsóbb lenne.
Rusi, Galaxy 551 teszt mikor várható?

Xperia mini pro 4.0.4

(#28) Rusi


Rusi
senior tag

No, gyorsan megkukkantottam neten ezt az LG GD580-at. Hát először is, ennek a menüje rettentően gyerekes, van egy pink, meg egy fehér téma, de az egész ilyen rajzos izés cucc, amivel persze nincs baj, de a Samsungnál van olyan téma, amivel azért "felnőtt" hatást kelt (persze a jegesmedvés menüikon nekem a non plus ultra :D ). A Samsung külső kijelzője három külön részből áll, ráadásul nincs az alján a picit sem SE W980 koppintás világító műanyag él. Nyers műszaki adatokban elég hasonlóak (az LG viszont 2 mm-el vastagabb), viszont az LG belülről nagyon ronda és elég suta kinézete van. Viszont az kétségtelen, hogy kb. 20 ezer forinttal olcsóbban kapható (van az XXL-nél is). Nekem ez a Nori azért tetszett, mert nem áldoztak be mindent a bohókás külső miatt és összességében egy nagyon szép, bár kissé nagyra nőtt telefon (az LG is ekkora lehet). Azért gondolkodom rajta, hogy az LG-t is elkérem, aztán meglátjuk, mit tud felmutatni. :)

A Galaxy 551 tesztről én úgy tudom, hogy holnap fog megjelenni, de ha mégsem, akkor ne engem tessék szidni. :D

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#29) tjb007 válasza Rusi (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

A második is GSM -es.
Az FMC nem zárja ki, hogy ne lehessen GSM hálózaton használni.

Ezeken kívül van még pár hasonló telefon.

Ha az alcím után ott lenne, hogy hol nincs hozzá hasonló akkor már az előző hozzászólásokat sem írtam volna meg :)
Az meg, hogy jobban e néz vagy sem azt majd mindenki eldönti maga.

#28

Ezeket a telefonok elsősorban a Távol-keleti fiatalok számára készülnek és nem a huszon-harminc-negyvenéves korosztály számára. Ezek a rajzos, macskás izés témák ott menők, erre van igény.

[ Szerkesztve ]

(#30) vans?


vans?
őstag

Vegre valami uj. Ettol fuggetlenul persze nem kene, 65ert foleg nem, de akkor is jo kis cucc.

hábm bábm

(#31) Rusi válasza tjb007 (#29) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem az FMC miatt írtam (annak nincs is köze ehhez), viszont való igaz, ez is tud GSM-et (viszont 3G/HSDPA nincs, bár van WiFi), tehát használható itt is, viszont ezt melyik hazai GSM boltban tudod megvenni (oké, hogy ebay, de ott kb. atombombát is tudsz venni, amit itthon nem nagyon árulnak boltban :D )?
A külsőre írtam, hogy szubjektív, szerintem a Samsung egyértelműen szebb, főleg belülről. Ugyanakkor megpróbálom elkérni ezt az LG GD580-at (mert az kapható) és akkor meglátjuk, az milyen.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#32) johny dragon válasza Rusi (#28) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Köszi, én is a holnapra tippeltem, mert általában max. 1 nappal előbb szokott kint lenni Youtubeon. Csak azért kérdeztem, mert ez a készülék esélyes a következő mobilom címre.

Xperia mini pro 4.0.4

(#33) Rusi válasza johny dragon (#32) üzenetére


Rusi
senior tag

Milyen jó, hogy el lehet rejteni a feltöltött videót... :DDD Csak a cikk megjelenésekor tettem nyilvánosan elérhetővé (persze ettől még a cikkbe be lehet ágyazni, de egyébként sehol sem látható). :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#34) tjb007 válasza Rusi (#31) üzenetére


tjb007
nagyúr

"ezt melyik hazai GSM boltban tudod megvenni ?"

Abban amelyik behozza :)

Amúgy itt egy tökéletes példa a For XY market only -ra :D

[ Szerkesztve ]

(#35) DemonDani


DemonDani
addikt

Nagyon izgalmas készülék!
Jó kis teszt, egy napig lehetne játszani a külső kijelzővel :))

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#36) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Jók ezek az ötletek miket belzsúfoltak, de valahogy egy 60 ezer körüli árat nem ér meg szerintem.
A külső kijelző kifejezetten tetszik :D
Mindegy, nem nekem találták ezt ki... :))

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#37) Ceree válasza rudymester (#13) üzenetére


Ceree
senior tag

+1

Másolat_eredetije

(#38) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Komoly ez a teló, tudása is elég jó, cserébe iszonyat drága. Max 30ért még jó vétel is lehetne.

Rákos patak, Gvadányi út, COLAS - Alterra? Ha jól sejtem, ott készültek a képek. Itt dolgoztam. :DD
Ezek szerint még nincs kész a meló :)

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#39) AS


AS
félisten

Itt vannak videók milyen a külső kijelző: :D

link

csajos szín:
link

Érdekes, meg a pár okostelefon funkció is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Ha lehetne kapni feketében vagy ezüstben és lenne pénzem, gondolkodás nélkül megvenném. Nagyon ötletes telefon, a tudása számomra tökéletes, nagyon tetszik hogy nagy a kijelző de mégis vannak gombok és hogy kagylótelefon.
:R

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#41) xdx@


xdx@
aktív tag

A készülék maga még nem is rossz a kijelző méretén és a HSDPA-n egy kicsit meglepődtem de jó hogy van benne.Aztán amikor az ember megnézi az árát már nem örül annyira.Bár ettől függetlenül a készülék maga jó.
(#13) rudymester
+1

[ Szerkesztve ]

(#42) eclipse006


eclipse006
őstag

Nagyon jó teló, más színben elfogadnék egyet, mondjuk feketében. A kamera pedig sok mai 5 megapixeles csodát lever szerintem. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#43) madstunt


madstunt
addikt

Boldog Szuletesnapot RUSI !

(#44) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Rusi!
Kegyetlen jó az avatarod!!!!!!! :C

Minden szavam magánvélemény!

(#45) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Szép felvezetése volt ennek a drága kacatnak. :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#46) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát annyira nem érzem nagy számnak na meg a külseje se tetszik.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#47) Probber


Probber
őstag

Mindenkinek nem tetszhet, ahogy nekem se. Lehet, hogy különleges, de egyben ronda és drága is.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#48) JanFe


JanFe
aktív tag

Erdekes kutyu. :)

"There is nothing permanent except change"

(#49) luke.


luke.
aktív tag

Szép darab, persze a sötétkék színben! :D Ha kicsit kisebb lenne a hossza, akkor pont az ideális méret lenne! De sajnos ennyit nem ér... :N

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#50) .bableWes


.bableWes
őstag

érdekes készülék de ennyiért...
mikor megláttam néztem egyet maf?!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.