Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proScout


proScout
tag

Elfogadnék magamnak egy ilyen mobilt :) TEccetős :R

(#2) dedike válasza proScout (#1) üzenetére


dedike
addikt

Kívülről tényleg nem rossz! De a tudása számomra felejtős... :)

Jó szerencsét!

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem rossz keszulek, de vannak zavaro hibai. Ha nem benazzak el a hivasfogadast akkor jo lenne, de igy azert zavaro.

"There is nothing permanent except change"

(#4) Khaal


Khaal
őstag

Számomra a nehézkes billentyűzár és az elbénázott hívásfogadás agyon is vágta az egészet, az autófókusz hiánya pedig felrakta az i-re pontot. Akkor már inkább az U800, az legalább fémből van.

(#5) VD válasza Khaal (#4) üzenetére


VD
őstag

És lassú mint a tetű!

(#6) blueMerle válasza Khaal (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Pontosan. Ennek csak egy dolgot kellene profin tudnia, azt pedig elbénázták. Köszönjük, leülhetnek 1es.

(#7) Bathorypeti válasza blueMerle (#6) üzenetére


Bathorypeti
tag

Kiváncsi lennék hogy java alkalmazásokat lehet-e rá úgy pakolni,mint bármelyik sony ericssonra,vagy nokiára,vagy még mindig körülményes,mert nagyon tetszik a telefon,de hogy ezt miért csinálja a samsung,azt a mai napig nem tudom felfogni.Na meg az autófokusz ami hiányzik.

(#8) total90


total90
veterán

Ööö a plecsni alatt ez szerepel: LG GU280 :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) Stiky


Stiky
senior tag

hoppá: :DDD

Tetszik. Azt a pár bosszantó hibát leszámítva okés! :K

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#10) geri|


geri|
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, de egyet magyarázzatok meg. Miért kell a hátlapra rásütni a honlapcímet könyörgöm...

LiveStrong

(#11) zolomon17


zolomon17
senior tag

A sorozatok számmal és betűvel történő megkülönböztetése egyre több gyártónak esik nehezére :W A Nokia csúszott szét szerintem elsőnek ilyen téren, és ott még bezavar a sok "Classic", meg a Fold-ok is :Y

A Samsung csak biztos "szeretne felnőni a legnagyobbhoz", ebben is :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#12) rankesz


rankesz
veterán

Rocco kasztrálás után... ezen besírtam :))

aki nem értené...LINK

(#13) kaller1


kaller1
veterán

A cikk jól sikerült, gratula! A telefon már nem annyira, tényleg erős lett volna az Ajánlott plecsni. :)

.::> <::.

(#14) jorgi22


jorgi22
tag

Nos, nekem volt egy ilyen készülékem, 2 hetet használtam még novemberben. Igaz az pannonos volt, és valószínűleg még régebbi szoftververziójú!

Tapasztalatok:
A kijelző színei szépek, de a betekintési szöge botrányosan kicsi volt. Ha nem pont szemből néztem a képernyőt, szinte azonnal inverzbe váltott át a kép!
A billentyűzár lassú feloldása, és a felvételnél késő hang nálam is jelentkezett, illetve csengésnél egy másodpercig halkabban játszotta le a hangot, és utána váltott csak át teljes hangerőre.

A kamera képeivel én elégedett voltam, és a funkciókkal is, mert amit nyújt, azt jól nyújtja. Szóval a pár bosszantó hiba ellenére egy elég jól kezelhető készülékről van szó.

Egyébként dokumentumolvasó is volt az enyémben, bár a sebessége, és a kis kijelző azért akadályozta ennek kihasználását!

Közben eszembe jutott még valami: a képnézegető nem tudta megnyitni az 500kb-nál nagyobb képeket (de ezt lehet, hogy már kijavították az újabb szoftverekben

(#15) <NewL>


<NewL>
addikt

nagyon jól néz ki,ha fém burkolata lenne akkor lenne igazán döfi
pont ezért nem kellene. (megtörölte Bog és mire lekapta belepte a por:D vagy lusták vagyunk?:D) hót szösz :( minden meglátszik rajta...

There's an app for that

(#16) Lord Soth


Lord Soth
tag

Kár, hogy a pannon már nem forgalmazza...

(#17) Elpresidente válasza jorgi22 (#14) üzenetére


Elpresidente
tag

Szerintem a Te telefonodat vettem meg :) . A kijelző tényleg gáz, ilyet még más telefonnál nem is láttam. Vajon a tesztkészülék is ilyen szar? Édesanyámnak kellett telefon a meghalt SE helyett, ő szereti, mivel klasszikus telefon forma, jól használható menüvel.

Xbox gamertag: goserHU

(#18) 64b0r


64b0r
aktív tag

"Amikor a tizenharmadik figyelmetlen felhasználó is az S5320 témájában tette fel a kérdését az S5230-cal kapcsolatban, akkor a topiknyitó kérésére a könnyebb azonosíthatóság végett a téma megnevezése mögé biggyesztette egy moderátor, hogy "nem az érintős!"."

Bazzeg, a samsung elhasználta az össze számot! :Y Ez nagyon komoly! :C

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#19) plus44


plus44
veterán

A teló nagyon szép, fémmel hibátlan lenne...kívülről. Remélem a szoftveres hibákat nagyon hamar javítják.

szerk: az intermezzo-s rész, de igaz erre fele is.:DDD

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) jorgi22 válasza Elpresidente (#17) üzenetére


jorgi22
tag

Igen-igen! :)

(#21) amanoba


amanoba
őstag

valóban szép a külső, de túlontúl elcseszett a belső..
az elődmodell után ennek is járt volna a fémház szvsz. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#22) Bog válasza <NewL> (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ötvenszer töröltem le, egyszerűen nem bírtam ennél tisztábbra.

(plecsni javítva, thx)

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) kaller1 válasza Bog (#22) üzenetére


kaller1
veterán

Gondolom a műanyag hátlap statikusan picit töltve lett, ezért szippantotta a szöszöket vissza magához.

.::> <::.

(#24) suriati


suriati
csendes tag

jo a telo,de az a kesleltetett hivasfogadas az fura"extra"... :(

(#25) Napfénysüti

Kár ezekért a hülye gyermekbetegségekért mert amúgy nagyon korrekt kis telefon lenne. :(

Més que un club!

(#26) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nekem ilyen van pannonosban. Sajna nem adtak hozzá adatkábelt, így nem tudnám frissíteni sem.

Másként tényleg semmi gond nincs vele az említett két "hibán" kívül. Azért már mindkettőt megszoktam.

Mivel Blackberry-t szeretnék, talán el is adnám, ha kéne valakinek. (Doboz, minden tartozék, karcmentes, pannonos, lehet,hogy még garis is. )

Azért tényleg jó későn érkezett a teszt.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#27) GALARDO


GALARDO
addikt

Nem rossz! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#28) EczkE


EczkE
addikt

Ez nálam is csak a tetszett kategória.
A képek valóban szépek! :)

Asszem mindenféleképpen!

(#29) greenhornet


greenhornet
csendes tag

Jó teló, de a 3,2-es fényképező mellett a 177x144-es videofelvétel elég karcsú!
És itt helyesbítenék! A cikk specifikáció rovatában megadott 320x240/30fps nem valós!
177x144 és max. 15fps!
Ezért nem ezt a telót vettem meg anno.

(#30) aram01


aram01
nagyúr

nemrossz kis tella

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) blueMerle válasza greenhornet (#29) üzenetére


blueMerle
veterán

Mert egérmozi helyett csak hangyamozit tud? Komolyan ezért nem vetted meg? :U Hjaj..

(#32) albertp


albertp
csendes tag

A párommal a korábbi készülékbeszámításos Vodafone akcióban mindketten lecseréltük a telefonjainkat: ő L700i (műanyagházas), én S5320.
Néhány tapasztalat, illetve kiegészítő gondolat:
- a navi gomb itt is tetszőlegesen programozható, így ha valaki a fel le listázásra a telefonkönyvét akarja látni, néhány menükattintással beállíthatja
- az akksi üzemideje lényegesen jobb az l700i-nél. Igaz, hogy a hálózatválasztásnál mindketten a GSm 900/1800-as beállítást alkalmazzuk, de ez a célközönségnek nagyjából elég lehet.
- térereje jó (vidéki vagyok), úgy érzem, hogy hozza a korábbi telefonom (V3) tudását.

OFF az l700i-hez
- térereje jobb, mint a simáé, de itt is kell a 900/1800-as hálózati beállítás

(#33) Voice24


Voice24
őstag

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is a beszámításos akcióban jutottam hozzá a telefonhoz, csakúgy mint a párom. Így most két egyforma van a családban.
A tesztben hibaként felrótt nagyon gyors billentyűzár először engem is zavart, de aztán a kijelző-világítás beállítása menüpontban az elsötétítést 30 másodpercre állítva, egyből megszűnik a gyors zárás. Ugyanis így 10 másodpercig teljes fényerőn van, majd újabb 30-ig csökkentett fényen (ha közben nem nyúlunk hozzá). Így 40 másodperc után aktiválódik a billentyűzár.
Ha sikerül egy jó szoftverrel kiküszöbölni a hívásfogadási problémát, szerintem majdnem tökéletes kis telefon lesz.
A tesztben írtakkal ellentétben a vodás telefonokhoz nem adnak adatkábelt. Legalábbis a miénkben nem volt. De a makrotex.hu oldalon 695 ft a micro USB kábel.

(#34) rizso


rizso
addikt

Még külsőre tényleg egész vállalható :) Van pár olyan klasszikus telefon, ami elég jól sikerült samsungnak(pl.i7110, ami még tudásra is elég korrekt)...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#35) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

én elsősorban a külsővel és a kamerával vagyok elégedett, bár a tesztkészülékkel ellentétben az enyém sajnos nem végtelen fókuszra van belőve :( a két-három méterre lévő dolgok élesek igazán csak.

ezen kívül csak negatívumokat tudok felsorolni néhány hónap után: a kijelző betekintési szöge, a hírhedt hívásfogadás, akadozó BT adatátvitel, pocsék JAVA támogatás, fagyogató java programok (opera is :( ).

ja még vissza a pozitívumokhoz, a régi samsung menükhöz képest lényegesen felhasználóbarátabb. és mérsékelt használat mellett, nonstop bekapcsolva 5 napot ki szokott bírni az akksi.

összességében azért jól megvagyunk, igaz az engedékenységem egyik oka hogy a tesztben szereplő összeg kb feléért vettem.

szerk: a legnagyobb bakit majdnem ki is felejtettem. az enyém magyar, vodafone-os készülék de nincs benne magyar karakterkódolás. ha beírom az smsbe mondjuk azt a szót, hogy "kín" azt kb 80 karakterben küldi el kb így: k€łÍ€Đłí€đíłíŁ[í][[}{][}Đ][äĐä]n

[ Szerkesztve ]

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#36) Voice24


Voice24
őstag

Valakinek sikerült már adatkábellel összehoznia a telefont a PC Stúdióval? Mert nekem sehogy sem akarja látni. A számítógép látja a telefont, tudtam is fájlokat ide-oda másolgatni, de a PC Stúdió szerint nincs telefon csatlakoztatva.
Hiába választom ki csatlakoztatásnál a pc stúdió módot.

(#37) ypsilon


ypsilon
csendes tag

A külsővel és a kamerával megvagyok elégedve. A kamera fixfókuszosan is hozza az elvárt szintet.
Ami viszont nagyon nagy fekete pont a kijelző. Nagyon kis oldalra fordításnál inverzzé válnak a színek, meg valahogy a fekete sem fekete.
Én piroséknál vettem de adatkábel nem járt hozzá (első telefonos boltban 500Ft-ért hozzájutottam). A hívásnak kapcsolása ami egy picit fájó pont, de ha lassan emeljük a fülünkhöz, akkor nagyjából jó.
Dokumentumolvasó az nem rossz dolog benne, de elég lassúcska.
Én 7000 Ft-ért jutottam hozzá. Ennél jobb ár/értékű telefon nem sok van vodáéknál.

(#38) TripleM


TripleM
tag

Nekem is ilyen van már 3 hónapja. Vodától 8K-ért.
Jól néz ki, ameddig hozzá nem nyúlsz... Azon a fényes fekete műanyagon minden ujjlenyomat látszik. Ezt leszámítva a külsővel én is megvagyok elégedve.
Az üzemidő szerintem, annyira nem rossz. Az viszont óriási csalódás, hogy amikor 6 csíkból 2-t mutat még az aksi, előfordul hogy félperc telefonálás után kikapcsol!
Nekem kezel meglehetősen nagy képeket is, közel 10Mpixel volt eddig a max amit probáltam

Az felháborító, hogy mégcsak az mp4-et sem kezeli ( lehet hogy itt is nagy neki a qvga-nál nagyobb felbontás ) , nem hogy avit ( pedig kezdetben még ezt reklámozták a samsung oldalán! ), de meg merem kockáztatni azt is hogy még 176*144-nél magasabb felbontású 3gp-t sem ismeri fel...

Nekem azért bejön, de nagyon kis plusz odafigyelés óriásit lendíthetne a készülék értékein.

-----------

Ha valaki tud valamit java játékok feltelepítéséről, az írjon, mert nem hajlandó kezelni a .jar-t sem...

[ Szerkesztve ]

(#39) Voice24


Voice24
őstag

Időközben tapasztaltam ki, hogy a "sima" Samsung PC Stúdió adatkábellel nem ismeri fel a telefont (ki tudja, miért?), viszont a Samsung New PC Stúdió már igen.
A videókkal kapcsolatban én egy avi-t konvertáltam a Format Factory nevű progival mpeg-4-be, 240 x 320 -as felbontásban, gond nélkül lejátssza.

A New PC Stúdióval kapcsolatban próba gyanánt rámentem a telefon szoftver frissítésre. Erre kis keresődés után azt írta ki, hogy nem támogatott típus. Ez azt jelenti, hogy házilag nem fogjuk tudni rátenni a remélhetőleg hamarosan érkező javított szoftvert?
Meg az is érdekes, hogy a biztonsági mentés menüpont sem működik, a progi szerint előbb csatlakoztassak egy erre alkalmas típust. Hát ez azért érdekes.

(#40) TripleM


TripleM
tag

Nálam felismeri a legújabb S.N. PC Studio, a vicc az az, hogy ha usb 2-es csatlakozóba dugom be az adatkábelt, még az xp sem ismeri fel a telefont!
Ha viszont az usb 1-es elosztóba dugom az adatkábelt, gond nélkül felismeri mind a kettő.

(#41) atike


atike
nagyúr

SimplePhone. Ilyen is kell. Szerintem nem rossz.

(#42) peszleg


peszleg
csendes tag

Nekem is sajnos van ilyen telefonom, katasztrófa:
-Hiváslista csak egy, épp hogy észrevehető pillanatra mutat több bejegyzést, utána az utolsó hívás részleteit mutatja, kitakarva a lista többi elemét
-Múltkor csörgött a telefon és nem lehetett felvenni, mert a billentyűzár alatt valami eldöntendő kérdés volt. Hiába nyomtam a felvesz gombot, előbb tanulmányozni kell a kijelzőt, billentyű zár felold, leokéz, kérdés megválaszol majd felvesz. Épp csak a hivó ezt már nem tudta kivárni:(
-sms küldés kész katasztrófa sokkal több gombot kell nyomni, mint nokia vagy SE készülékeken
- van rajta vaku, de elemlámpaként nem használható, csak ha videó felvételt indít az ember.
- 1 másodperc kihagyás a hívás elején, de ezt már kitárgyalták. Szervízben (WestEnd) azt mondták fw frissítés majd áprilisban, de kalibrálás megoldja a kihagyást, beveszik, min. 1 hét)
- és még egy halom idegesítő apróság

Külsőre tényleg szép, amúgy használhatatlan telefonon. Nem is értem, hogy adhatnak el ilyet!
Ez egy kifejezetten ellenjavalt készülék. Tele van a net pár hetes eladó darabokkal.

[ Szerkesztve ]

(#43) V.Stryker válasza peszleg (#42) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért annyira nem katasztrófa, inkább türelmetlen vagy. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#44) Kanibál


Kanibál
csendes tag

Sziasztok!Nem tudjátok véletlenül,hogy mi a jó bánatért nem jó egy játék sem erre a Samsung s5320 ra? Kicsit az agyamra megy...Segítsetek mert földhöz vágom. :O

(#45) Kanibál


Kanibál
csendes tag

Amúgy ezen kívül,hogy nem támogatott egy Java játék sem a Samsung s5320 ra semmi baja ennek a telefonnak.Annyit tud amennyibe kerül-t.Ha valaki tud megoldást a Java ra az kérem ossza meg velem.Köszönöm :R

(#46) vgab


vgab
csendes tag

Nekem is egy ilyen telefonom van, a hsdpa miatt örültem meg neki.
Én nem érzékeltem a hívás fogadásos gubancot.
A billentyűzár viszont nagyon zavart, mert más telelfonon csak akkor kapcsol be, ha a főképernyőn vagyok, ez meg bármikor a kioldás is lassú. Úgy hogy inkább kikapcsoltam, ne zárja a billentyűt, ha nem megy neki velem összhangban. Legfeljebb * hosszan lezárom manuálisan.
Engem ami viszont nagyon zavar, és amiről itt úgy láttam még nem írt senki: java-s alkalmazásoknál a szöveg bevitel katasztrofális. Egy betű eléréséhez egy gyorsabb ritmusban kell nyomogatni a gombot, mint egyéb funkciók során, ha véletlenül elütöm, akkor a törlés, úgy működik, hogy be kell mennem egy törlés menübe, ott egy almenüből kiválasztani, hogy egy betűt szeretnék törölni, így végül megtörténik az esemény.
A másik rendkívül zavaró: felmásolok mp3-akat. Lejátszó listát készítek belőle, de következetesen visszafele akarja játszani a sorrendet. Gondolom, mert ez volt a felmásolás sora. Kézzel át kell pakolgatni, ha sorba szeretném meghallgatni.
Arról nem is írok, hogy a fényképeket nem lehet elforgatva megnézni, ha nagyítani akarok, ezt előbb menü pontból kell aktiválni... stb.
DE HSDPA

(#47) szazso21


szazso21
csendes tag

Nekem is ilyen van! Szerintem Nem rossz!Csak annyi bajom van vele hogy nem tudom mit kell beállitani hogy a mem kártyára mentsen ne a telóba valaki tud segíteni ebben? :F Köszi!

(#48) Voice24


Voice24
őstag

Ha a fényképekre és videókra gondolsz, bele kell menni a fényképezőgép menüpontba, aztán ott a saját menüt előhívva (jobboldali gyorsgomb), a beállításokban lépkedve állítható be, hogy a telefonba vagy a kártyára mentse a dolgokat.

(#49) szazso21


szazso21
csendes tag

Azt tudom de ha PC-röl küldök rá zenét bluetoothon akkor mit kell beállitani mert nem a kártyára hanem a telefonra küldi és mindig törölnikell!

(#50) Voice24


Voice24
őstag

Azt nem tudom, bluetooth-al még nem sikerült igazán összekötnöm a géppel. Adatkábellel használom, azzal meg oda mentek, ahova akarok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.