Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Értelmetlen modell.

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...azért ehhez a formához már pofa kell... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Úgy látom ugyanaz lesz idén is mint tavaly, a Samsung ontani fogja az ocsmányabbnál is ocsmányabb töltelék telefonokat.
Keep it up!

[ Szerkesztve ]

(#4) SkyLaci


SkyLaci
őstag

ugyan már, jó ez, csak nem nekünk, de meglesz a célközönsége. kategóriájához képest szerintem a dizájn sem rossz.

(#5) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

ugyanilyan szutyok mint az s5230
azt is vették a ruppotlanok mint a cukrot.

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem már rontja a szemem ez a vacak felbontás :(

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) SkyLaci válasza pusszycat (#6) üzenetére


SkyLaci
őstag

rontja a szemed? :Y miért?

[ Szerkesztve ]

(#8) pusszycat válasza SkyLaci (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert jobbhoz vagyok szokva 480x800 a wavnek. ;)

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Apika


Apika
Közösségépítő

Szvsz, aki igénytelenebb telefont akar két kártyával, annak megoldás lehet. Eddig ennél gyengébb kétkártyás készülékeket láttam csak...

(#10) SkyLaci válasza pusszycat (#8) üzenetére


SkyLaci
őstag

az oké hogy jobbhoz vagy hozzászokva, és zavar hogy látod a pixeleket, de azt a kijelentést, hogy rossz felbontás "rontja a szemed", megalapozatlannak érzem, de ha ez egy tény hogy a rossz felbontás rontja a szemet, akkor elnézést a tudatlanságomért, és kérlek küldj egy cikket amiből felvilágosúlhatok.

(#11) DeltaPower válasza mrlujoak (#2) üzenetére


DeltaPower
őstag

Kinézetre egy Ace Plus kisebb kijelzővel, egyébként a Galaxy széria jegyeit viseli magán... nem értem, miért kell ezredjére is a formán lovagolni.
Nekem is az 5230 jutott róla eszembe, a kisebb modellszámozás mondjuk furcsa.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12) SkyLaci válasza Apika (#9) üzenetére


SkyLaci
őstag

valóban nekem sem jut eszembe ennél "erősebb" két kártyás samsung, lehetne ezt a készüléket úgy is nézni mint egy aprócska előre lépés a két kártyás telefonok piacán.

(#13) SkyLaci válasza DeltaPower (#11) üzenetére


SkyLaci
őstag

a kisebb kijelző miatt érthető a kisebb modellszám szerintem

(#14) mrlujoak válasza DeltaPower (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

...mert az Ace Plus (és még jópár modell) meg egy másik, nem Samsung modellre hajaz...
Csupán ezért.
Arról nem is beszélve, hogy pont megint most indul egy csata, pont ebben a témakörben...

Ez amolyan hergelem a kutyust, aztán (...) kategória...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) pusszycat válasza SkyLaci (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell mindent szószerint érteni. Nem érezted az enyhe iróniát :O a hsz.- ban :K

Samsung wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) ArchElf válasza Apika (#9) üzenetére


ArchElf
addikt

Egy kollégámnak ilyen van. Ez azért nem gagyibb...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szokásos unalmas design újabb plasztik készülékben... Nekem 1 Simmel se kellene...

(#18) Duree


Duree
veterán

Teljesen alsókategóriás a cucc,semmi extra,átlagos designe, a kétkártyás dolog az már tetszik.Ha megfelöen alacsony árazást kap,talán nálunk is sikeres lehet.

duree54

(#19) #95590400


#95590400
törölt tag

ahogy elnézem, ez az E2652W utódja lesz. legalábbis, ha a mérete egyezik.
teljesen jónak tűnik, persze olyannak aki használni szeretne egy kétkártyás telefont, mondjuk telefonálásra.
rárántani a dizájnra tényleg nem jó, és persze villogni sem lehet majd vele az isiben, h apa milyet vett nekem részletre. persze a kétsimeseknek jellemzően nem is ez a létforma célközönsége.

[ Szerkesztve ]

(#20) RaveForce


RaveForce
veterán

idén a kétkártyás fronton okos-sima is tarolás lesz samsung részről :R és chatON riszpekt! :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) Enci1983


Enci1983
senior tag

A formaterven igazán dobhatnának valamit, akármit, bármit :D ez az egy sablonminta már annyiszor volt, vagy Samsungéknál ez nem tűnt még fel?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#22) SkyLaci válasza Enci1983 (#21) üzenetére


SkyLaci
őstag

Szerintem teljesen jól néz ki, illeszkedik a samsung palettába, ha nem lenne ráírva hogy samsung akkor is tudnánk hogy samu.
Ez még mindig jobb, annál amit a Nokia csinál, hogy ugyanabba házba rak bele különböző telefonokat.

(#23) b4zsi- válasza SkyLaci (#22) üzenetére


b4zsi-
őstag

Mert ez kb nem ugyanazzal a házzal jön ki, mint 2 éve az összes Galaxy.... :))

(#24) SkyLaci válasza b4zsi- (#23) üzenetére


SkyLaci
őstag

? mutasd melyik galaxynak ugyanez a háza?

nem ugyanaz, csupán következetesen használja a Samsung a stílus elemeket, ezáltal egy samsung karaktert létrehozva

(#25) Enci1983 válasza SkyLaci (#22) üzenetére


Enci1983
senior tag

Félreértesz, a kinézettel semmi gond. Na de ezt már kb 50x eljátszották direkt írtam minimum számot mert sokkal többről van szó. Arra gondoltam hogy valami újítást berakhattak volna, egy kis extrát. Jó hogy látszik hogy Samsung, az utóbbi 200 készülékükön is látszik :D Egyébként a gsmarénán a samsung teló táblázatban jól meg lehet tekinteni hogy a telók szinte egypetéjű ikrek. Ami nem baj annak aki márkahű, illetve formahű.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#26) Probber


Probber
őstag

Na nem mintha baj lenne, de egy égetett rendszerhez mi a fenének 1GB belső memória? Nem tudok másra gondolni, minthogy a rögzített képeket, videókat a belső memóriából gyorsabban éri el a "rendszer", növelve annak működési, olvasási sebességét.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) RaveForce válasza Probber (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

Lg Arenaban 3-4 éve már 8Gb volt és szintén zárt oprendszere volt :) apró kedvesség a gyártó részéről

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) kolosanyi válasza RaveForce (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kedvesség, na ja... Az is az volt, amikor megvettem drága pénzért és egy bughalmaz szoftver fogadott. 5 hónapig volt meg kb, vagy még addig se, de az őrületbe kergetett. Lassú volt, laggolt, eszméletlen hülye hibák jöttek elő...

(#29) RaveForce válasza kolosanyi (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

mostani szemmel lassu volt, de anno akkor elég jonak számitott, bog se véletlenül irta meg és kapta a különösen ajánlottat :) én nagyon szerettem a kijelzöjét meg a készülékházat + fm transmitter :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) kolosanyi válasza RaveForce (#29) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát én azóta azért kicsit fenntartással kezelem ezt a plecsnizős dolgot. Anno pont azért vettem meg az Arenát, a másik jelölt az 5800 lett volna (az LG-t 50-ért elhoztam, és úgy voltam vele, hogy nem rossz, a zárt platform ellenére se, mert mindent tud, amit akkor használni akartam egy telefonon, minek akkor appokat telepíteni). Nos így utólag megbántam, nem volt mégse jó vétel. Igazából a sebessége nem gáz, még mai szemmel se vészes (vannak droidos csodák, amik lassabbak és nem rég jelentek meg), de az a sok idegtépő bug...

(#31) RaveForce válasza kolosanyi (#30) üzenetére


RaveForce
veterán

hát az 5800nál azért nagyságrendekkel jobb volt :D
szerencsére nekem semmilyen bug-om nemvolt, igaz én ott is romoltam :B ja de, néha beégett a kijelzö, ennyi bajom volt :) de még teljes offline navim is volt, igaz mire müholdat talált :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) kolosanyi válasza RaveForce (#31) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem a gyári, T-s ROM volt fent, nem kókányoltam (akkor még :D ), de szegénynek volt baja. Na mindegy, elmúlt az az időszak is. :)

(#33) minifoximaxi válasza SkyLaci (#12) üzenetére


minifoximaxi
tag

pl. C6712 csak kicsit jobb, de talán a B7722...

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#34) prolad


prolad
őstag

Ez szép és jó de ezmellé minek? :F

(#35) Tig123


Tig123
csendes tag

Sziasztok!
Valaki nemtudja véletlenül,hogy az S5222 vagy a Galaxy Y duo mikor lesz kapható Magyarországon?Ha már kapható,akkor hol?

(#36) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezt már láttam.... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#37) bodolov


bodolov
csendes tag

Hi! 2 sim kártyás mobilt vennék! Fontos hogy mindkét kártyát jól kezelje! Segítsetek,ajáljatok! Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.