Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) whitecorby


whitecorby
csendes tag

Nekem fehérben van.
Gyerekeknek azért nem jó mert este nem kapcsolják ki és emiatt lefagy,
és nehéz kezelni is.
Egyébként jó telefon. :K

(#252) whitecorby válasza ndra (#248) üzenetére


whitecorby
csendes tag

menü; saját fájlok; képek; saját fotók; klikk a képre (amit be akarsz tenni háttérnek); beállít, mint (alul); háttérkép. [állítsd be a képrészletet(én se tudom miért kell)] ;beállít. :R

(#253) ndra


ndra
csendes tag

köszi a válaszokat :R

(#254) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

Barátnőmnek, és nekem is előjött már az a probléma, hogy egyik percről a másikra kikapcsol a készülék, de úgy, hogy be se lehet kapcsolni.
A problémára egyetlen megoldás ha ráteszem töltőre, ilyenkor életre kel. Holott közel se volt még a lemerüléshez...másnak is volt már ilyen problémája?

(#255) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Nem tudjátok milyen headset-et adnak a készülékhez?? Vki ha tud róla képet megköszönném.

(#256) alexa5


alexa5
csendes tag

Sziasztok! Nekem kb2honapja van ilyen telom,pontosabban a feleségemnek. Már másodjára van szervizbe,mert nem reagál az érintökijelzöje! Elösször visszaküldték,h.semmi baja csak a foliát kell levenni és jo.. Hát hülye nem vagyok, mindent megprobáltam vele mielött elküldtem!! Visszaküldték ezzel a "jelszoval" ugyanugy foliával,de müködve!! Ment is egy hétig. Aztán ujra kezdte..levettem a foliát,akksi ki-be stb.. De ugyanaz vagy semmire nem reagál vagy a felsö része nem reagál vagy ha számot irok mondjuk az 1-est beüti a 6-ost is.. Most megint szervizbe van már 2hete.. Másnak ilyen tapasztalat?? Ja,és nincs ütve-vágva és t-mobilos.. :O :W

(#257) tomee88 válasza alexa5 (#256) üzenetére


tomee88
csendes tag

Ez a t-mobile vásárlóbarát üzleti programja. a nyilvánvaló eseteknél is próbálják keresni a javíthatósági problémákat,és próbálják meggyőzni a reklamáló vásárlókat,hogy nem megfelelően használták a készüléket és hasonló esetek. Mind ez a pannonnál nem fordulna elő:) Két dolgot tehetsz: következő alkalommal ,amikor megint elromlana a készülék,máshova viszed,és kéred a készülék cseréjét,mert már ez előtt rövid időn belül 2-szer is elfordult a probléma. Másik eshetőség pedig,hogy ha nem cserélik,kéred az illető felettesét.A lényeg,hogy valamely igazgatóval beszélj.És lám megoldódik a probléma.

(#258) janes74 válasza alexa5 (#256) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem december óta van meg,de még semmi baj nem volt vele(kop kop kop),bár 2 alkalommal nem ébresztett,de lehet,hogy én nem figyeltem a beállításnál.(hangerő nullán volt,tehát jelezhetett) :F Én gyakran kikapcsolom éjszakára. :K

(#259) tomee88 válasza Zsé2003 (#254) üzenetére


tomee88
csendes tag

Én nem tapasztaltam ezt saját készülékemen. Mikor vásároltátok őket?

(#260) alexa5


alexa5
csendes tag

Kösz a válaszokat!! Hát most már biztos erélyes leszek,mert már unom meg a 2hét is letelt amit igértek!!! :Y

(#261) geri3332 válasza PierNight (#1) üzenetére


geri3332
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem melyik teló éri meg jobban a Sasmsung Corby vagy a Samsung s5230?:D Köszi

(#262) Lasy válasza geri3332 (#261) üzenetére


Lasy
veterán

ha egy árban van akkor természetes hogy az S5230.

nagyobb kamera,
mozgásérzékelő
sokkal több tuning van rá.

+36702778032

(#263) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Samsung Corby és egyik napról a másikra eltűntek a telefonkönyvből a nevek és bezöldült a kijelző... SW hiba vagy mi baja lehet?
Aki tudja a választ írja meg. Köszönöm.
Üdv, Dávid

[ Szerkesztve ]

(#264) tomee88 válasza DiVaD (#263) üzenetére


tomee88
csendes tag

Garancia van a készülékre? Biztos,hogy garanciális a hiba,bár az elveszett adatokat valószínűleg nem lehet pótolni.

(#265) LandroPufi válasza tomee88 (#264) üzenetére


LandroPufi
csendes tag

Van rá.És elméletileg az adatokat is vissza lehet hozni....bár nem biztos. Én a jövő héten akarok venni egy rózsaszínűt. (AM NEM VAGYOK VALAMI PLÁZA MACSKA VAGY MI A SZÖSZ. )

"Óvd a földet mert ez az egyetlen hely az univerzumban ahol csoki van"

(#266) watta7


watta7
csendes tag

Ezen a telefonon van vmiféle rajzprogram?

(#267) janes74 válasza watta7 (#266) üzenetére


janes74
senior tag

Paint, javas, rá lehet tenni.De nem érdemes :N

(#268) nacant válasza janes74 (#267) üzenetére


nacant
csendes tag

Ehhez kapható gyári füles minősége milyen? Vkinek tapasztalata?

(#269) F_Zolee válasza nacant (#268) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igaz keveset próbáltuk de elmegy. Hallottam már ennél rosszabbat is. Szóval ha nem akarsz másikra költeni simán megteszi. Van benne némi basszus is.

(#270) jeni


jeni
félisten

hello
a telóban hol lehet beállítani a Bluetooth fogadási helyét,hogy ne a telefon memóriájába tegye hanem a memória kártyára az adatokat?

(#271) ndra


ndra
csendes tag

Menü/Beállítások/Memórai-beállítások/alapértelmezett memória
itt be lehet állítani,h tel vagy memória kártya.

[ Szerkesztve ]

(#272) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Nekem is Corby-m van, és (eddig) összességében meg vagyok vele elégedve...
Eddig egy pici apró problémát találtam, miszerint az office fájlok olvasása, navigálása egy picit lassan megy, ettől eltekintve más bajom még nem volt vele..

Fentebb olvastam a háttérkép beállításról, ezzel kapcsolatban annyit szeretnék megjegyezni (ha esetleg már volt, akkor elnézést), hogy azért "homályosítja" el a képet, mert ugyebár ő 3 "virtuális asztalban" gondolkodik, a 3 képernyőt lehet váltogatni, egymástól függetlenül bármi lehet a képernyőkön, ezért a hátteret is érdemes úgy megcsinálni, hogy mindhárom képernyőre jusson egy.
Erre találtam egy "progit" az egyik oldalon, lényegében 3 képet kell megadni, és elkészit egy olyan hátteret, ami 3 képből áll, és a megfelelő felbontásban van, ha ezt állitjuk be háttérnek, akkor minden képernyőre pontosan egy kép fog jutni, igy ha váltogatjuk, változik a háttér is, de nem fog átlógni a kép a másik képernyőre, ezt ugyanigy menü háttérnek is be lehet állitani... Tehát lényegében nem csak egy képet állitunk be, hanem hármat, minden képernyőre egyet, aztán azt használjuk, amelyik tetszik...

Az oldalt itt lehet elérni, nem is kell letölteni semmit, az oldalon lévő progi elkésziti a hátteret, csak meg kell nyitni a kivánt képeket, majd elmenteni a végeredményt, azután átvinni a telóra, és beállitani háttérnek..

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#273) johny dragon válasza Timyyy (#48) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Na, ebben NAGYON tévedsz. Egyszerű telefon a nagyiknak (nagypapáknak) kell. Gyerekeknek és főleg kiskamaszoknak (10-14 év) nem. Ez a korosztály zenét hallgat meg fotózik sőt, akár netezik is a telóján.

Xperia mini pro 4.0.4

(#274) Dotty


Dotty
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is Corby-m van.És egy problémám vele...Szóval az a helyzet hogy ha sms-t vagy vh-t (vissza hívót) kapok azt semmilyen hanggal nem jelzi :F Már próbáltam beállitani de fogalmam sincs hol kell.Segitsetek!Köszi :)

(#275) Ritti


Ritti
csendes tag

Sziasztok! Bocsi hogy ide írok... A segítségetekre lenne szükségem. A múlt hónapban és most is az egekben van a telefonszámlám. Az előző számlán 5ezer ft-ot számoltak fel a google maps-ra. Nem tudjátok hol lehet kikapcsolni, törölni, vagy tiltani az alkalmazást? Légyszi segítsen valaki!!!! pls... :'(

(#276) EmberXY válasza Ritti (#275) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem nem az alkalmazásban van a hiba, hanem az internetkapcsolat van "szabadjára engedve", kvázi az adatforgalom miatt számlázzák ki az összeget...

Gondolom, GPRS szolgáltatást használsz, azt kell valahogy kikapcsolni, ha egyébként másra nem használod a netet, akkor érdemes kikapcsolni (a szolgáltatódnál érdeklődj, én pl vodás vagyok, nekem be van kapcsolva, mert néha használom, de vigyázok, hogy ne maradjon bekapcsolva semmi olyan dolog, ami kilátogat a netre..), vagy az adott alkalmazást kell megfelelően leállitani.
Egy 5 ezres számlához szerintem elég sokat kell "internetezni", kvázi nagy adatforgalom kell hozzá, ehhez kvázi állandó kapcsolat és használat szükséges, érdemes lenne megnézni, hogy hogyan és mire van használva a telefon...
Állandóan megy az alkalmazás? Mert ha csak emiatt számláznak ki 5 k-t, akkor ezt tudnám elképzelni, és hogy állandóan frissül esetleg, ami a forgalmat generálja, de ez akkor is túl nagy forgalom ehhez a programhoz képest szerintem.

Esetleg nézd meg az adatforgalmat a telefonban, hogy összesen mennyi internet forgalmat számlált, abból lehet következtetni, hogy amiatt van-e a magas számla.

(Nekem pl el sem indul alapból a google maps, mert kér valami beállításokat, de ezt nem állítom be, mert nincs szükségem a progira).

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#277) Ritti válasza EmberXY (#276) üzenetére


Ritti
csendes tag

Értem, köszönöm szépen a segítséget. ;) Az alkalmazást nem tudom kikapcsolni, remélem a szolgáltató tud segíteni..!!! Az utolsó számlám 16....... :W

(#278) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Az normális, hogy bizonyos esetekben alig akar reagálni a kijelző a megnyomásra? Ajándékba vettem valakinek, s elég gáz így. Nekem P1i van, ahhoz szoktam, bárhol megbököm, azonnal reagál, elsőre.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#279) EmberXY válasza Dark Archon (#278) üzenetére


EmberXY
addikt

A Corby a "határozott" ujj érintést szereti, én már megszoktam, én is próbáltam az egyéb típusokhoz használt érintőceruzával is, azt észre se veszi.
Bár nekem elég vaskos ujjbegyeim vannak, így különösebben nem kell erőlködnöm, de lehet, hogy akinek vékonyabb ujja van, annak erősebben kell nyomnia...
Az érintőkijelző nem a legérzékenyebb fajta, nekem amúgy nincs vele gondom.
Ha nagyon feltűnően nem működik, akkor más baj is lehet, azért nem annyira vészes szerintem, még nem volt rossz tapasztalatom a kijelzővel...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#280) Dark Archon válasza EmberXY (#279) üzenetére


Dark Archon
addikt

Értem, köszi. Nagymamámnak vettem, a határozott érintés elég távol áll tőle, a fakezűség annál közelebb :D Mentségére legyen mondva, hogy még nekem is gondot okozott helyenként, hogy nem reagált. Gondoltam, ezt majd jobban tudja kezelni, mert a menük gombhoz rendelésével is akadnak problémái, de nem, inkább használja az én régi Siemens C62-met továbbra is.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#281) EmberXY válasza Dark Archon (#280) üzenetére


EmberXY
addikt

Meg kell szokni mindenképpen, most ezen elgondolkodva elkezdtem lapozgatni a telefon menüjét, opcióit, én hüvelykujjal használom, de nem tűnik úgy, hogy erősebben kéne nyomnom - bár én már megszoktam - , de ahogy végighúzom az ujjamat, lapoz, görget rendesen, szóval lehet, hogy a te telefonoddal más baj van...

Up the Irons!

(#282) puru


puru
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ebben a telefonban van-e lehetőség a Sim kártyán lévő applikációk tiltására, vagy törlésére?
Azokra gondolok, melyeket a szolgáltató előre telepít a Sim kártyán, és egy külön menüpontban jelenik meg a telefonon.

Köszönettel,
Gábor

(#283) EmberXY válasza puru (#282) üzenetére


EmberXY
addikt

Általában előre telepített dolgokat nem lehet eltávolítani, legalábbis normál keretek között..
Ha nem látsz olyan menüpontot, ami lehetővé teszi, akkor nem lehet...
Én pl a widgetek között nem látom szívesen a facebook, twitter, stb alkalmazásokat, de nem tudom törölni...

Up the Irons!

(#284) Domxc


Domxc
senior tag

nekem is volt ilyen...na azóta vettem egy Qwerty-s Nokiát..akkor már rásebírtam nézni touchra... :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#285) Domxc


Domxc
senior tag

valahogy elvette a kedvem attól hogy touch-ot vegyek

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#286) EmberXY válasza Domxc (#285) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem nincs bajom az érintőkijelzővel, néha ugyan sikerül katasztrofálisan mellényomni, ha nem teljesen józan vagy éber az ember, és mire észbekap, már az ötödik szintig belemászott valami menübe, de ettől eltekintve szerintem egyszerú és praktikus. :D

Up the Irons!

(#287) sacy15


sacy15
csendes tag

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy az intelligens feloldásnál hogyan lehet azt beállítani hogy amit a kijelzőre írok azt meg is jelenítse(amit rajzoltam rá azt lássam is)??? :F
Ezt valahol be lehet állítani vagy ne is kérdezzek ilyet???!!!! :W

(#288) Domxc válasza sacy15 (#287) üzenetére


Domxc
senior tag

nem ezt nem tudod beállítani nekem is volt, tudom... csak szabályosan rajzolj... ez csak akkor műkszik, ha SMS-ezel :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#289) tomee88 válasza Ritti (#275) üzenetére


tomee88
csendes tag

Külön a számlán biztos nem tüntették fel,hogy google maps...:) A maps adatforgalommal jár a készüléken,és számításaim szerint az az 5ezer ft adatforgalom - ha mindet a maps töltötte le - több 10 percnyi használatot jelent EDGE sebességgel. Tehát ne add máskor kölcsön másnak a telefonod. Magától a maps nem indul el és nem is tölt a vakvilágba,csak és kizárólag felhasználói utasítások alapján működik.

(#290) tomee88 válasza EmberXY (#279) üzenetére


tomee88
csendes tag

Ez sajnos nem a kijelző,hanem a szoftver rákfenéje. Mivel kapacitív a kijelző,így stylussal nem is használható,mivel nem érzékeli az egy ponton történő megnyomást,csak az ujj,viszonylag nagy felülető érintését.

(#291) Domxc válasza tomee88 (#290) üzenetére


Domxc
senior tag

lehet, hogy nem kapsz hozzá alapból stylust, de attól még létezik kapacitív stylus:

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#292) etsmark


etsmark
tag

Sziasztok!
Most szeretnék 1 ilyen telót venni a tmobil- nál akciósan és lenne egy kérdésem a készülékkel kapcsolatban:

1- a dobozban található-e 3,5 ös jack átalakító, illetve memóriakártya, illetve hogy jár e hozzá színes hátlap?
előre is kössz a választ...

(#293) Domxc válasza etsmark (#292) üzenetére


Domxc
senior tag

Van benne jack átalakító, memóriakártya ha jól tudom nem, és a színes hátlap pedig mindegyikben van :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#294) etsmark


etsmark
tag

mind3 hátlap megvan benne ? narancssárga, sárga, rózsaszín ???

[ Szerkesztve ]

(#295) Domxc válasza etsmark (#294) üzenetére


Domxc
senior tag

nem :( ..nem tudom, hogy milyen lesz neked de ha jól tudom, akkor van egy alapszínes sima(tegyük fel narancsságra), egy alapszínes fashion jacektes(narancssárga), és egy másik(ami biztosan vagy fekete vagy fehér)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#296) fa4hu


fa4hu
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek véletlenül tapasztalata a Corby Pro-val (B5310)? Már van benne wifi, querty-s billentyűzet, helyzetérzékelő...

Üdv: A_

(#297) Domxc válasza fa4hu (#296) üzenetére


Domxc
senior tag

Szerintem érdemesebb lenne ezt a telefon saját topicjába megkérdezni:[link]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#298) fa4hu válasza Domxc (#297) üzenetére


fa4hu
őstag

Megpróbálkozom vele, bár az a topic több hónapja kihalt... köszi.

(#299) Domxc válasza fa4hu (#298) üzenetére


Domxc
senior tag

tudom bennem is megingott, hogy ajánljam-e..volt már több olyan, hogy pár hónapja kihalt topic újraéledt...vagy ha telefonvásárlás előtt állsz akkor: [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#300) fa4hu válasza Domxc (#299) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi! Tulajdonképpen megvannak már a befutók, az egyik éppen a Corby Pro (a lányaimnak). De egyetlen teszten kívül más konkrétumot nem leltem fel a cyberhálón magyarul. :-\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.