Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) SpongyaBob válasza Nessy89 (#150) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia! Nekem az volt rá a megoldás, hogy az üzenet beállításoknál kikapcsoltam az ékezetes karaktertámogatást és mindjárt csak egy üzit akart elküldeni.. Sajnos az nem elég ha ékezet nélkül írod, attól még sok sms-ként küldené el:D Szóval ha kikapcsolod utána jónak kell lennie:)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#152) insido


insido
tag

Sziasztok!!!
Én is egy Ilyen Samsung corby telóval rendelkezem. 28 évesen. Nem akartam több tizezret kiadni egy érintös vasért ez még belefért. Legjobban a javakönyvek miatt kerestem viszonylag nagyképernyös készüléket, de az érintöképernyő sem volt sokadlagos szempont. A LÉNYEG:

1. Találtam egy oldalt ahol regisztrálva annyi Hátteret, Alkalmazást, Játékot tudtok letölteni, amennyit nem szégyelltek, INGYEN!!! Az oldal neve 'mobiles24.com' (regelni kell, de ingyenes megkeresitek a teló tipusát, vagy képernyöméretét és hajrá...

2. Háttér készitö progi Samsung S5230 Wallpaper Creator leszedhetitek innen http://www.giveawayoftheday.com/soft/5410155/ (vagy gugli) az a lényege, hogy 240x320-as képeket szedjetek le (pölö a fenti oldalról) és drag 'n drop módszerrel behuzgáljátok a helyükre, bal alsó sarokban kiválasztjátok a méretet (samsung 5600 240x320 nem megijedni nekem jó, a corbyra csináltam már kismillió hátteret). aztán save file. Ha van kérdés irjatok.
Viszont én is kérnék egy dolgot, ha valaki ismeri a TequilaCat progit az leirhatná hogyan is müködik(fejezetek készitése stb.) Elöre is köszi. Üdv.

[ Szerkesztve ]

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#153) Nessy89 válasza SpongyaBob (#151) üzenetére


Nessy89
csendes tag

szia! köszi, így már sikerült, csak én úgy gondolkodtam hogy ha ékezetes támogatás van akkor lesz jó, aztán mikor megvettem, egyből arra állítottam, de tényleg fordítva jó, és így pár ékezetes betűt is gond nélkül beleírhatok(igaz kevesebb a választék)..köszi!

(#154) SpongyaBob válasza Nessy89 (#153) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Azt Én is néztem, hogy kicsit kevesebb a választák de ékezet még mindig van:D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#155) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok! Lenne még egy olyan kérdésem, hogy az előző telefonjaimban voltak sms hangulatjelek, ami nagyon jó volt, mert kellemsebbé tette az sms írást. Ebben a telóban incsen ilyen? Már mindenhol néztem, de remélem csak Én nem találtam meg. Köszönöm.:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#156) tomee88 válasza SpongyaBob (#155) üzenetére


tomee88
csendes tag

Tudomásom szerint nokia és se telefonokban van csak.Legalábbis ott biztosan talákoztam velük.

(#157) SpongyaBob válasza tomee88 (#156) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az előző telóim: Nokia és SE volt:D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#158) juuzer


juuzer
addikt

nagyon jó, sikerült elszórnom a füles egyik dugóját :S lehet ilyen kis dugókat külön kapni?
mert azt hiszem be kellene szereznem párat :D
igaz most SE füles dugói vannak rajta és csodák csodájára passzolnak rá.
de akkor is bosszant :S

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#159) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok!

Párom kapott szombaton egy ilyen kis csodát.
Vodás software a következő: S3650MIII5
Hol találok hozzá érintőkijelzőre fejlesztett játékokat?

Üdv!

http://totesz.myminicity.com/

(#160) durcika


durcika
csendes tag

Hello!

Ma kaptam egy ilyen telefont. Érdekelne hogy a google maps hogy működik? Még nem találkoztam vele ezelőtt... :F

Köszi

(#161) tomee88 válasza durcika (#160) üzenetére


tomee88
csendes tag

Na az az a program,amit internet előfizetés nélkül ne használj,mert percek alatt több 100 ft-os számlát generál.Gyakorlatilag csak arra jó küldső gps vevő nélkül,hogy cella információk alapján megmondja hogy hol vagy éppen.Illetve lehet címre keresni stb. Ajánlom a google-t,ott hosszabb leírás szerepel saját programjukról:)

(#162) kocsmárbereg


kocsmárbereg
csendes tag

Szerintem naon jol néz ki meg, nem értek eget valaki vel mer szerintem naon joh telcsi

(#163) kocsmárbereg válasza Kronk (#159) üzenetére


kocsmárbereg
csendes tag

azt hallotam hogy erre van játék csak nem tom hogy honnan lehet letölteni meg hogy melyik oldal az de majd ügyködök valamit xD

(#164) kocsmárbereg válasza aram01 (#52) üzenetére


kocsmárbereg
csendes tag

azt olvas tam interneten hogy 37.999 ezer ez a corby de nem tom menyi igaz belőle de egy biztos szerintem naon jo telcsi

(#165) juuzer válasza tomee88 (#161) üzenetére


juuzer
addikt

Én ishasználni akartami de a felhasználási feltételeknél kiléptem inkább.
De olyat nem tud csinálni, hogy letölti a térképeket azt kész? Mert nekem igazából nem navigációra kellene, csak pár lakcímet megkeresni.
Vagy van más program, ami ezt tudja? Esetleg internetkapcsolat nélkül már alaprból rajta
vannak a térképek?

Vamos a la playa.

(#166) durcika válasza tomee88 (#161) üzenetére


durcika
csendes tag

Hello!

tome88 köszi az infot, tényleg csak internet előfizuval működik. Azzal viszont egész jól. GPS vevő nélkül kb 3km-es körben van a saját pont a cella információk szerint, de az utcákat egész tűrhetően megtalálja, bár nem a legfrissebb. Két pont között az útvonalat is leírja, ha mindkét pontot pontosan megadod neki. Majdnem GPS, csak nem beszél, olvasni kell.

A telcsi gyári internet böngészője nem szerepel fényesen nálam, nem igazán tudtam rajta betűméretet állítani eddig. Viszont az Opera Mini jól megy rajta. :)

(#167) tomee88 válasza juuzer (#165) üzenetére


tomee88
csendes tag

Ezt az eszközt hívják úgy,hogy gps vevő:) Gondolj bele: ha még lenne is gps navigációs programod,vevő nélkül honnan tudná a telefon ,hogy merre jársz éppen? Csak cella információk alapján... Magyarul marad a méretes adatforgalom generálás.

(#168) chavao


chavao
csendes tag

Szerintem teljesen felesleges ezeket használni persze ha nincs jó net csomagod( na de akkor is)...tudnám kinek találták ki az aGPS-t, winmo egy jó megoldást jelent, kivétel aki OS fan :DD !

.: Radadetektorok, Lézerblokkolók rendelésre :.

(#169) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

hali, most vennék egy telcsit, az lg pop és a corby között vacilálok.. először a corbyt akartam mert akkor még csak az volt a t-nél, mikor megjelent a pop akkor meg azt, mert abba van gyorsulásérzékelő, a corbynak meg az az előnye hogy kapacitív kijelzője van, meg ahogy az előttemlévők írták jó is. De be is zavart a corbynál az anyaghasználat meg a forma, de a pop is műanyag. Melyik lenne a jobb döntés szerintetek? amugy 14 vagyok.

(#170) Doro válasza V.Zoltán112 (#169) üzenetére


Doro
csendes tag

Szia!
Én LG-t nem vennék, de az csak az én magánvéleményem. Egyik ismerősömnek (13 éves) van ilyen LG-je, jól néz ki, könnyű kezelni, de rendkívül kényes: minden meglátszik rajta.
Nekem Corbym van, nagyon meg vagyok elégedve vele. De biztos csak elfogult vagyok :)

Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

(#171) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv! Szombaton én is megajándékoztam magam a pannon jóvoltából egy corbyval, a zoom elmosodásos nálam is fenn áll sajnos. Vissza is vittem ma a pannonhoz, kilértem egy másikat,de az is ilyen volt.Samu ügyfélszolis azt mondta, a független változat nem ilyen,úgy a pannonos szoftverben van a hiba. Holnap beszélek a szakszervizzel,hátha van rá fw.Ha megoldódik majd irok.Hali

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#172) tomee88 válasza Grecky (#171) üzenetére


tomee88
csendes tag

Végre valaki:) Én is pannon hibára gyanakodtam. Ha sikerüld megoldanod a problémát mindenképp írj kérlek,és viszem én is vissza pannonhoz.Mondjuk nem tudom megéri e.Az enyémet már nem cserélik azonnal,hanem szervízbe viszik szoftverezni,és nincs rá garancia,hogy ott nem gányolják össze... Volt rá példa ,hogy az új nokiám olajfoltos,karcos állapotban kaptam vissza.Így inkább megoldanám házilag ha van rá mód.

(#173) Grecky válasza tomee88 (#172) üzenetére


Grecky
senior tag

Úgy látszik félreértettél: a pannonhoz hiába viszed vissza, oda a vásárlástól max. 3 napon belül tudod, amúgy szakszerviz (samsung szerviz plaza) javítja a telefont. Én csak amiatt mentem vissza, hogy megtudjam az összes(jelenlegi) pannon által forgalmazott Samsung Corby-ban fellelhető ez a "hiba".
A szakszervizben otthagyásról meg annyit, hogy azt én sem teszem, hasonló okok miatt amit említessz, bár ha velem ilyen történne, hogy összekúrják a telómat át sem venném ,sőt visszakövetelném a pénzt azonnaliba, ill. minimum új telefon (esetleg előlap).
Szóval, holnap felhívom a szakszervizt, hátha soron kívűl meg tudják oldani a frissítést (esetleg átküldik mailbe az új fw-t), latba vetem minden befolyásom :) léven egy számtech nagyker szervizese lennék, ahol is elég jó (v)iszonyban vagyunk a Samsunggal...
Majd még írok... :D

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#174) fairi válasza chavao (#168) üzenetére


fairi
addikt

http://hu.wikipedia.org/wiki/AGPS
Mobiltelefonokba,mivel elég gyengébb GPS vevőt is elég beletenni,és a pontosítás a gsm antennáktól jön...
Bárhogy nézzük nem fér bele egy telóba egy bazi erős gps antenna mint egy PNA-ba!

másik ,megoldás eGPS,műholdak helyzetét töltheted le előre,sztem ez a jobb,wifi vagy active sync is szóba jöhet!6 napra megoldva a gyors tájolás
omnia2-be ez van...

cellainformációhoz nem kell adatátvitel,gsm antennákból találja ki a helyed,városban pontos,vidéken nem talál semmit...

ezek kombinálhatók...

corbyba tudtommal csak cellainfo alapján mondja meg hol vagy,városban még elmegy,de vidéken akár 100m alá süllyed a pontosság..
navigálni nem lehet vele,városban talán próbát megér,de elég vicces lesz..

(#175) Nessy89 válasza Grecky (#171) üzenetére


Nessy89
csendes tag

szia!
szerintem ez nem csak a pannonos telókban van így, hanem a többi szolgáltatós Corbyban is, mert az enyém vodás, de nagyításnál ugyanúgy kockás lesz a kép...a független változatról viszont nem tudok semmit, de jó lenne ha meg lehetne oldani ezt a problémát..

[ Szerkesztve ]

(#176) VD válasza fairi (#174) üzenetére


VD
őstag

"corbyba tudtommal csak cellainfo alapján mondja meg hol vagy,városban "
Majdnem, mert net nélkül még azt sem! A google map térképek nincsenek feltöltve előre, azokat mindíg on-line rántja le a netről a készülék. Ha nincs net kapcsolat akkor egy gyönyörű fehér kijelzőt bámulhatsz, majd kapsz egy csinos hibaüzenetet.
Vannak java alapú off-line térképek, de azokhoz meg külső GPS vevő kell.
Manapság a mobiltelefonok nyújtotta extra szolgáltatások kihasználásához alap, hogy legyen valamilyen net csomagja az embernek.

(#177) V.Zoltán112 válasza Grecky (#171) üzenetére


V.Zoltán112
tag

szia, akkor ugy nem jelent problémát a kijelzőtípusa a kezelésben?

(#178) fairi válasza VD (#176) üzenetére


fairi
addikt

google maps tudom annak kell net,térképeket onnan tölti,cellainformációhoz nem kell mobilnet...
nekem is van google mapsem...

"extra szolgáltatások kihasználásához alap, hogy legyen valamilyen net csomagja az embernek"
wifi vevő se árt,3 gigás netért elkérnek szépen 4000Ft-ot(persze utána is lehet forgalmazni edgés készülékek észre se veszik lassítást),fél giga 2000 ft-t,de túlmenni necces..[t-mob-nél]
100mega ha elég akkor 1000ft..

(#179) VD válasza fairi (#178) üzenetére


VD
őstag

Voda Mobilnet Basic havi 800 FT és korlátlan! Igaz 12 mega után lassítanak, de rohadtul nem veszi észre az ember ha telefonon használja.

(#180) fairi válasza VD (#179) üzenetére


fairi
addikt

t-mobos vagyok...
remélem itt is kiszülnek végre vmi normális ajánlatot

(#181) Grecky válasza Nessy89 (#175) üzenetére


Grecky
senior tag

Ezek szerint vodás telónál is fenn áll a probléma,t-mobilnál valaki tapasztalt ilyet?!A samsung telós guru ma nem volt benn a szervizben,elvileg holnap lesz... Jó lenne ha irna valaki,akinek jó a zoom funkció, és hogy milyen firmware-rel. Üdv

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#182) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

halli, zenei szempontokból az lg pop vagy a corby a jobb? /füles, hangzás, zenelejátszó,/

(#183) tomee88 válasza Grecky (#181) üzenetére


tomee88
csendes tag

Ha jól emlékszem valaki írt fentebb,hogy neki jó a nagyítás.

(#184) durcika válasza Grecky (#181) üzenetére


durcika
csendes tag

Ha lesz válasz a nagyításra engem is érdekelne. Vodás a telcsi, de ha nagyítok pixeles.
A gugli mapshoz pedig úgy tapasztaltam a fenti Voda Basic Internetcsomag elég. Eddig...

(#185) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv!

Na beszéltem a szervizben a samsungossal, aki felvilágosított, hogy a telómon újabb a szoftver, mint ami nekik van...
3 lehetőséget mondott:
- törődjek bele
- adjam le a szervizbe hetekre amíg bevizsgálják, és véleményezik
- ha 3 napos vigyem vissza a pannon-ba és válasszak egy másik típust

Azért én sem most jöttem a falvédőről, nem nyugszom bele, hetekre leadni meg nincs kedvem, a 3 napon meg már túl vagyok...

Írtam egy levelet a Samsungnak, kíváncsi vagyok mit reagálnak :)...
Ha van valami válasz majd írok.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#186) szjoci válasza tomee88 (#183) üzenetére


szjoci
őstag

Én voltam az, megnéztem megint a feleségem telóját: ha saját fájlok/képeknél nagyítok akkor kockásodik, de ha a fényképezőgép "play" gombjára bökök ott már zoomol rendesen. Valószínűleg csak a ott néztem meg... De ez is egy megoldás a problémátokra ;)

[ Szerkesztve ]

(#187) Nessy89 válasza szjoci (#186) üzenetére


Nessy89
csendes tag

megnéztem én is, a fényképező képnézegetőjében nekem is jó a zoom! csak a Képek mappában nem! ezek szerint az összes Corby ilyen....

szerintetek lesz valami szoftverfrissítés, ami esetleg végleg megoldja a problémát?

(#188) juuzer


juuzer
addikt

őszintén ez engem annyira nem zavart. eddig :D de akkor mostantól a "képmézegetőben" fogom a képeimet nézni.
Ti használtok hozzá tokot?biztonság kedvéért vettem hozzá egyet, nehogy ő is úgy járjon mint szegény LG.
Másik meg, ezt az álhívásos baromságot hol lehet "aktiválni"? Véletlenül már sikerült. Csak nemtudom hogy :S

Vamos a la playa.

(#189) Doro válasza juuzer (#188) üzenetére


Doro
csendes tag

Bal oldalon a "lefele" gomb hosszan :D

[ Szerkesztve ]

Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel.

(#190) tomee88 válasza Grecky (#185) üzenetére


tomee88
csendes tag

Szerintem egy hibás szériáról lehet szó,amit a pannon kapott.Másra nem tudok gondolni.

(#191) janes74


janes74
senior tag

Nálam a képnézegetőben sem a legjobb,a saját gyártású háttereim nagy része is elég ratyi,elmosódott,pixeles.Kezdem unni,csere lesz ebből.Talán 5230.Mondjuk a kapacitív screen hiányozna.

[ Szerkesztve ]

(#192) durcika


durcika
csendes tag

Hello!

Vajon a Samsung J770 töltője jó a Corbyhoz, mert az egyik kollégámnak olyan van. Megnéztem és más értékek vannak a J770 töltőjére írva.

(#193) plus44 válasza durcika (#192) üzenetére


plus44
veterán

Ha be tudod dugni és tölt, akkor jó hozzá. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#194) durcika válasza plus44 (#193) üzenetére


durcika
csendes tag

És ha tölt is nem lesz tőle baja? :F

(#195) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

hali, most határoztam el magam, hogy veszek egy corby-t. Az lenne a kérdésem, hogy a zoomolós probléma a t-mobilos modelleknéll fennál /mivel t-mobilos vagyok/ és még az, hogy az adatátvitelt hogy oldhatnám meg.. van bluetooth adapterem és memkártyám, de olvasóm nincs..meg az, hogy nektek nagyon karcolódik?

(#196) janes74


janes74
senior tag

A t-s szoftról nem tudok nyilatkozni,de a bluetooth müxik rendesen.Be tudod állitani a telót,hogy kártyára mentsen.No problem.Kb 2 hónapja nyúzom,a kijelzőn még semmi karc,a billentyűkön némi alig látható mikrokarc.Igaz 1 plüss tatyóban hordom általában,de a farmer zsebem is bírja.

[ Szerkesztve ]

(#197) plus44 válasza durcika (#194) üzenetére


plus44
veterán

Nem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#198) durcika


durcika
csendes tag

Nem tud véletlenül valaki működő Tower Bloxx-ot Corbyra?

(#199) vinistv


vinistv
tag

Sziasztok! Szerintem nem kicsit gáz a teló, nekem két hölgy ismerősöm is büszkélkedett a készülékkel, aztán kb. 2 hét használat után rájöttek a frankóra. :DD

-

(#200) vinistv


vinistv
tag

Kölyöktáccs, az egyszer biztos, nekik tökéletes lesz, amíg persze tönkre nem vágják. :)

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.