Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Coyote2000 válasza AS (#100) üzenetére


Coyote2000
őstag

ha jol ertem, ezek szerint a Samsung szarik a tulajra, es csakis extra koltseggel lehet adatot tenni a telcsire. Csodalatos.
Most mar csak azt kell eldonteni hogy Bluetoothra, USB-kabelre vagy memoriakartyara koltsuk a penzunket. BT mar van de lassu, USB-kabelt mashoz nem lehet hasznalni, es van a memoriakartya, amihez a hugom vehet olvasot, mert a laptopjan nincs. Gratula a Samsungnak, kivalo keszulektamogatas. :W

[ Szerkesztve ]

(#102) Szaki.


Szaki.
csendes tag

A kategóriájában szerintem tök korrekt kis telefon ez a Samu. Egyébként az én korosztályomban is van sikere a tellának, ( 17-18 ) a rózsaszín változat a csajoknak bejön. :)
Egyébként szerintem nem mondható csúnyának és ebben a kategóriában WLAN-t meg 3G-t nem nagyon láttam még (csak azért, mert a cikkben ezt is felrótták hátránynak).
A 2mp-s fényképezőt különösebben nem bírálnám én alapvetően annak a híve vagyok, hogy igazán fontos dolgokat nem mobillal örökít meg az ember, az én tellámban 3 mp-s kamera van ( LG KP500) de kb 3x ha használtam eddig pedig már jópár hónapja meg van.
Amit én hiányolok belőle az a QWERTY billentyűzet és ezzel egyetemben a giroszkóp. Egy érintőkijelzős telefonhoz kötelezőnek tartom a QWERTY-t mert máshogy (számomra) lehetetlen a szöveg bevitel. Szerintem bőven elfért volna rajta, az én 3" kijelzőmön tök okés a 2,8" nem sokkal kisebb.
Szerintem ez a telefon azoknak való akik egy divatos szép telefont akarnak, de nem akarják a gatyájukat is rákölteni.
Érintő kijelzős telefont gyereknek (értem ez alatt az ált.iskolást és az az alatti korosztályt) szerintem nem javallott venni, egy ilyen tudású billentyűs telefont sem, ez maximum csak arra lenne jó, hogy elhagyja vagy az aljanép elvegye tőle.

(#103) AS válasza Coyote2000 (#101) üzenetére


AS
félisten

Ilyen kategóriában más gyártó sem ad usb kábelt, söt egyes gyártok már fülhaltagot sem adnak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#104) Anett3333 válasza PierNight (#1) üzenetére


Anett3333
csendes tag

de am nem tudom hogy mért mondja mindenki hogy hűű de gagyi meg stb...nekik van ilyen???
én 13 éves vagyok és nekem van és egyátalán nem lassú amint rá "megyek " valamire az egyből kijön , nem fagy le, és fényképezni is szépen fényképez és nekem fehérben van és az nem ronda a sárga nekem se tetszik de m1..
szerintem nem rossz nagyon jó cuccok vannak rajta meg minden
de mindenki leszólja:/ :o
pedig szerintem k* jóó
ENNYII^^ :))

(#105) janes74


janes74
senior tag

üdv mindenkinek!először is boldog karácsonyt!pár napja vagyok corby tulaj és szvsz jó kis készülék.35 éves vok,de fekete hátlappal vállalható.gyors,logikus jó minőségű ketyere.

(#106) Mita


Mita
csendes tag

Nekem is corbym van, jó kis telefon, nem tudom miért kell fricskázni. Nyílván ha lenne 100000 forintom plusszom én is komolyabbat vettem volna, de sajna nincs. Ezét az árért ez egy nagyon jó kis telefon. Hogy lassú lenne? Nekem nem tűnt fel.

(#107) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Üdv!

Java telepítés müködik rajta?

(#108) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Nagyon meg van halva ez a topik,pedig nem rossz kis telefon ez. Nekem van egy s5230-am de most vettem egy ilyet is barátnőmnek. Az s5230 érintőképernyője azért sokkal jobb mint ez,ezzel akadnak nehezen végrehajtható dolgok,főleg az én nagy ujjaimmal.Nagy hibának tartom,hogy nem adnak hozzá usb kábelt,a memóriakártya nem lényeg,azt minden második sarkon lehet venni,de samsunghoz adatkábelt már nem olyan egyszerű főleg vidéken. Szerencse,hogy ugyanolyan csatlakozója van mint az s5230-nak. Azon viszont meglepődtem,hogy középen szétszedhető,agybadúgós fülest adtak hozzá(egyből le is nyúltam) :)
Lassúnak sem mondanám a telefont,néha 1-2 másodpercre elgondokozik,de egyáltalán nem zavaró,ez nem iphone és nem is annyiba kerül.Az árát szerintem megéri,alap dolgokra tökéletes,a kategóriájából mindent tud és még jól is néz ki.Qwerty szerintem felesleges,én az s5230-ban sem tudom tökéletesen használni,ebben még kisebbek lennének a betűk. Szerintem tökéletes az ahogy lehet rajta sms-t írni pont olyan mint egy gombokkal rendelkező telefonnal,annyi,h nem gombot nyomsz,hanem a képernyőt,ugyanúgy vannak kiosztva a betűk.

(#109) Wictor válasza Viktor89 (#108) üzenetére


Wictor
senior tag

Agybadugós füles és nuku usb gyárilag? :Y Nem is tudtam... De végülis kárpótolnak az usb hiánya miatt. :D Mindenhol adnak hozzá gyárilag több színű hátlapot is?

[ Szerkesztve ]

(#110) Viktor89 válasza Wictor (#109) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Igen +2 benne van a csomagban,ugyanolyan színűek csak az egyiken vannak ilyen körkörös minták.De alapból sztem mindig fekete a készülék,viszont az oldalán a gombok olyan színek amilyen hátlapot adnak hozzá,ezt ha gyárilag mondjuk narancssárgát veszel és utána akarsz váltani mondjuk rózsaszín hátlapra,akkor a gombok maradnak narancssárgák és elég hülyén néz ki :D

(#111) Wictor válasza Viktor89 (#110) üzenetére


Wictor
senior tag

Corby Parrot (sárga, fekete, rózsaszín, ejh)... :DDD Honnan gondolod, hogy ÉN rózsaszínre váltanám a hátlapot? Hát mi vagyok én, cuki-muki plázapicsa? :D

[ Szerkesztve ]

(#112) Viktor89 válasza Wictor (#111) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Senki nem mondta,h te arra váltanád én csak egy példát mondtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113) tomee88


tomee88
csendes tag

Sziasztok!

Újonnan,pannonnál vásárolt corbymmal akadt egy kis gondom. Még pedig az,hogy ha valamely képet nézek a telefonon fekvő nézetben és nagyítani akarom,akkor gyakorlatilag az egész kép az első nagyítási fokozatnál felismerhetetlenül darabos,szemcsés lesz.Mintha egy nagyon kicsi képet nagyítana fel az ember.De itt a nagyítás mértéke nem akkora.Ez a hatás megmarad akkor is,ha visszafele nagyítok a normál állapotra és egészen addig megmarad ,amíg be nem zárom a képnézegetőt. Néha előjön akkor is ez a gond,amikor képeket nézek,és átugrok a következő képre.Ilyenkor amíg nem engedem tovább a képet szintén ez tapasztalható. Szoftveres gond lenne? Vagy ezt tudja a szoftver kihozni magából...?

Köszönöm a mielőbbi választ!
üdv
FT

(#114) Viktor89 válasza tomee88 (#113) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Ezt észre se vettem eddig,de nálam is ugyanez a gond,mondjuk felesleges nagyítani,mert minden esetben romlik a minőség,de ennyire tényleg nem kéne. Sztem ez minden corbynál így van,de ha vkinek van olyan ami nem pannonos akkor elmondhatná,h nála is ilyen-e.

(#115) janes74


janes74
senior tag

A probléma nálam is fennáll(pannon)és elég idegesítő.Ha vki.tud megoldást kérem jelezze!1 új fw?

(#116) janes74


janes74
senior tag

A pixeles képekre gondoltam,ha nem volt 1értelmű :W

[ Szerkesztve ]

(#117) Viktor89 válasza janes74 (#115) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Ti ilyen gyakran zoomoltok a telefonon képre? Nekem eddig fel sem tünt,mert nem szoktam :)

(#118) tomee88 válasza Viktor89 (#117) üzenetére


tomee88
csendes tag

Azért egy jó nőre már csak rá kell zoomolni ;) Viccet félretéve. Ez szerintem sw gond lehet.Bár nem tudom a többi szolgáltatónál milyen fw-t raktak a telefonra.De pannon gondra gyanakszom.
Végig olvastam a hozzászólásokat itt,és hát hagy némi kívánni valót maga után egyes emberek vélemény nyilvánítása a telefonról...:) Kedvencem a srác ,aki azért nem vesz ilyen telefont,mert az iphone az isten és arra gyűjt... Közben meg élete sincs,nem hogy telefonja:) Én kimondottam szeretem a tömegből kitűnő telefonokat.Annak ellenére,hogy tucat telefonnak nevezik,még nem találkoztam 1 hónap alatt még egy darabbal a környezetemben,még pesten sem. Szeretek kitűnni a tömegből,nem menni mások után.Ezért is szeretem ezt a telefont. Lassúnak lassú.De ez nem a telefon hibája,hanem a samsung zsákutcás szofver fejlesztése. Inkább ez,mint egy jóval drágább szintén ilyen rendszerű telefon...:) Ahhoz ,hogy normálisan fusson ez a rendszer a telefonon,kellene bele egy snapdragon,ami alaposan megdobná a telefon árát...

Na de visszatérve a problémára.Ha valaki tud rá megoldást,kérem jelezze,mert engem idegesít,hogy nem tudom nagyítani a képeimet...

[ Szerkesztve ]

(#119) szjoci


szjoci
őstag

T-mobájlos telón megy a zoom (3650BSII6 fw)

(#120) tomee88 válasza szjoci (#119) üzenetére


tomee88
csendes tag

swt milyen kóddal írtad ki?

(#121) Viktor89 válasza tomee88 (#120) üzenetére


Viktor89
aktív tag

*#1234# mint a legtöbb samsungnál

Amúgy az enyém pannonos és ilyen sw van rajta:

S3650CJII4

(#122) tomee88 válasza Viktor89 (#121) üzenetére


tomee88
csendes tag

Köszi.Rég volt samsungom:)

Enyém pedig: s3650CJIK1

Már csak azt kellene tudni melyik a legújabb.

(#123) Viktor89 válasza tomee88 (#122) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Hát én 1 hete vettem a telefont,te?

(#124) tomee88 válasza Viktor89 (#123) üzenetére


tomee88
csendes tag

3 hete kb. Tiéden már új évi sw van:)
Eszembe jutott egy másik probléma is. Opera mini. Hogy lehet eltüntetni a virtuális billengyűzetet? Ez minden java programnál megjelenik. Játékoknál még érthető,de opera mini esetében kimondottan idegesítő,hogy a kijelző negyedét elfoglalja... Erre van valami megodás? Tudom ott a gyári böngésző,de az iszonyatos mennyiségű adatot tölt le. Egyébként ajánlom a pannonosoknak a pannon mini netcsomagot, 20mb adatforgalom 500Ft.Teljesen korrekt ár érte.

(#125) Viktor89 válasza tomee88 (#124) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Az érintőképernyős játékoknál el lehet tüntetni a virtuális billentyűzetet. Nyisd meg a .jar kiterjesztésű fájlt, pl. a total commander programmal. Keresd meg a MANIFEST.MF fájlt, másold ki F5-tel valahova, hogy szerkeszthető legyen. F4 billentyűvel nyisd meg, majd az utolsó sorba illeszd be a következő sort: MIDlet-Touch-Support: true
Mentsd el majd másold vissza, és írasd felül az eredeti fájlt. A visszatömörítést elvégzi a total commander.

S5230-hoz írták de tuti müködik ezen is.

(#126) janes74


janes74
senior tag

S3650CJII4 nálam is és több mint 1hónapja megvan.

(#127) trapi80


trapi80
tag

A készülék kezeli a pdf illetve a doc, xls, stb. kiterjesztésű fájlokat?
Köszönöm!

Üdv: Roland

(#128) tomee88 válasza trapi80 (#127) üzenetére


tomee88
csendes tag

.txt-t és pdf-et biztosan.Ezeket használom én is.

(#129) trapi80 válasza tomee88 (#128) üzenetére


trapi80
tag

Köszönöm!

Üdv: Roland

(#130) zfavor


zfavor
csendes tag

Sziasztok, következő lenne a kérdésem. Samsung Corby telefonom van és Java játékok futtatásakor mindig megnyílik alapból egy kis keypad az érintőképernyő alján. Ez nagyon zavaró mert kitakarja a játék 1/4-ét. Telefonon belül nem tudtam kikapcsolni. Valakinek vmi ötlet? thx

(#131) zfavor válasza Viktor89 (#125) üzenetére


zfavor
csendes tag

Köszi, későn olvastam :)

(#132) juuzer


juuzer
addikt

betört az LG Kp500asom kijelzője. gondolkodom új telefonban. a corby előfizuval 5000.
vállalható lenne egy 16 éves srácnak? :D narancssárga színben gondolkodom. osztálytársamnak van, megnéztem és tettszett... amit a boltban ajánlottak még az az LG ks360. de nem sok jót hallok mostanság az LG-ről. szerintetek?

Vamos a la playa.

(#133) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok! Most akarok venni egy narancssárga Corby-t. Nagyon bejön külsőre. Szerintetek mennyire lenne gáz? 25 vagyok:-D Mondjuk nem mintha egyébként nem venném meg csak mégis kiváncsi vagyok a véleményekre:-D A vodánál akarom ott 15000 előfizuval, úgyis az vagyok már:)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#134) juuzer válasza SpongyaBob (#133) üzenetére


juuzer
addikt

énis veszek egy narancssárgát:D nem tudom, szvsz nem gáz :D

Vamos a la playa.

(#135) tomee88


tomee88
csendes tag

Sziasztok!

Olvastam a telekom e havi számát.Nem tudom ti szoktátok e olvasni,de corby teszt van benne.És találtam pár érdekességet a tesztben.Többek között azt,hogy szerintük symbian s60 touch rendszer fut a telefonon.Ez egy hatalmas tárgyi tévedés,és számomra teljesen hiteltelenné vált az újság. Volt még egy tévedés,az a fülest illeti,hogy csak a gyári fülessel használható a telefon.Hát könyörgöm...szétszedhető füles jár hozzá,ráadásul 3,5ös jack dugós...

(#136) Viktor89 válasza tomee88 (#135) üzenetére


Viktor89
aktív tag

Nemtom honnan vették ezeket a hülyeségeket...Eddig sem olvastam azt az újságot,de ezek után meg biztos,h nem is fogom.

(#133) Rubbi

Szerintem sem gáz,sőt szerintem menő,legalább nem az az egyszínű unalmas teló...A narancssárga illik is a feketéhez,mondjuk a többi szín is,de a citromsárga nem olyan jó,a rózsaszín lányoknak való,a fehér meg olyan snassz a feketével,bár az se rossz

[ Szerkesztve ]

(#137) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

ÜDV!

Nah, megvettem a Corbyt:D Igaz nem a narancsot, mert olyat nem kaptam, hanem a citromot, de nagyon baba így is:) (lecseréltem a hátlapot feketére, de ugyebár az oldalsó gombok sárgák maradnak) Sztem tök jól néz így ki és egyáltalán nem gáz ez senkinek. Soha nem volt még Samsungom, mindig csak Nokia meg Ericsson, de véleményem szerint elég kellemes kis teló...A java játékok, hogy futnak? Mármint képes bluetooth-on fogadni és telepíteni is egyben? Ekkora kijelzőn jó lenne játszni:D
Jah és egyébként meg kinek mi: szvsz egyáltalán nem egy tetű a telefon, elég gyors a menükben is.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#138) Nessy89 válasza SpongyaBob (#137) üzenetére


Nessy89
csendes tag

szia!
nekem is citromsárga van, fekete hátlappal, voda előfizetéssel nekem 5ezret megért.
másik telefonomról küldtem át magamnak pár .jar fájlt gond nélkül fogadja, és telepítí. kicsit fura virtuális gombokon játszani, de meg lehet szokni. :K
szerintem sem lassú telefon, nekem megfelel..
azt sem értem igazán mit lehet benne annyira utálni, meg undorodni tőle mikor egy egyszerű kis szappan forma, maximum a színes hátlapokkal tűnik ki a tömegből.

(#139) SpongyaBob válasza Nessy89 (#138) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi a választ! :) Megtisztelő, hogy az enyém az első hsz-ed:D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#140) Nessy89 válasza SpongyaBob (#139) üzenetére


Nessy89
csendes tag

Eddig csak olvasgattam, de most olyan kérdés volt amire tudom a választ, gondoltam írok.. :) egy hete van meg a telefonom teljesen elégedett vagyok vele...ja és a tinikorból is kinőttem már(épphogycsak)

[ Szerkesztve ]

(#141) juuzer


juuzer
addikt

na, 1 nap késéssel, de megvan a corby. szerencsére volt a narancssárgából, fekete hátlappal egész állatul néz ki :D a memóriakártyámon volt pár játék, azok közül 2-t siekresen fel tudtam rakni és mennek is :D felléptem facebookra is.
azt szeretném kérdezni, ha a bal felső sarokban ott van a GPRS-t jelző G betű, akkor most fogyasztja a pénzt, vagy csak akkor ha pl elkezdek netezni? csak mert hát most vagyok először előfizetéses és.. spórolnom kell mert nem akarok 10 000 forintos telefonszámlát csinálni (ahogy azt pár kedves osztálytársam teszi) :D

másik meg hogy az akksit ti hogy töltöttétek először? lemerítettétek teljesen és akkor raktátok fel a töltőre? vagy nem hagytátok lemerülni? :F

am meg igen, elég gyors, az lg kp500-asomnál lényegesen gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#142) tomee88 válasza juuzer (#141) üzenetére


tomee88
csendes tag

Az a G betű nálam E betű,mivel itt van elérhető EDGE kapcsolat is.De a kérdésedre a válasz:nem tölt semmit,csak és kizárólag akkor,ha valamilyen online tevékenységet végzel. De ha pannonos vagy érdemes megrendelni a pannon mini net csomagot,havi 500ft-ért 10mb-ot tudsz netezni.Nagyon korrekt ajánlat.Játékot küldhetsz nekem is,ha gyárilag volt hozzá:) Nekem semmi program nem volt rajta gyárilag,furcsállottam is. Viszont még mindig nem sikerült megoldani a kép elmosódási gondot,amit írtam fentebb.Nálatok is előfordul a probléma?

(#143) Nessy89 válasza tomee88 (#142) üzenetére


Nessy89
csendes tag

szia!
a zoomolós probléma nálam is fennáll! ha találsz megoldást, akkor nekem is szólj légyszi! :)
gyárilag nekem sem volt rajta játék, de amiket feltettem, jól működnek, és nagyon gyorsan betöltenek..

(#144) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok! Úgy látom ez a kép elmosás mindenkinél fenáll:) Nálam is. Ezért nem is tudok hátteret kitenni:( Csak azt ne mondjátok, hogy 240x320-ra kell méreteznem a képeket amiket háttérnek akarok használni, vagy ki kell vágni arányosan, mert az nem éppen hű de jó :F

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#145) juuzer válasza tomee88 (#142) üzenetére


juuzer
addikt

játékok a memóriakártyámon voltak, és sikerül letöltenem 1 érinzőkijelzőre tervezett játékot is. am nekem alap program a google maps volt.

Vamos a la playa.

(#146) tomee88 válasza SpongyaBob (#144) üzenetére


tomee88
csendes tag

Szia

Ajánlatos 720X320 képpontra optimizálni a képeket,mert így tökéletesen kifér a 3 főképernyőre és a menü alá is.Ez gyakorlatilag fél percet vesz el az életedből és normális méretű képet kapsz.Ha nem jön ki épp a megfelő méret,akkor érdemes megnyújtani,persze ehhez megfelelően nagy méretű képet kell átalakítani értelemszerűen minimum 800x600 pixel fölött. Itt levágni a felesleges 280 pixelt alulról kicsit igazítani és kész is.Office picture manager programot ajánlom ha nem vagy jártas képszerkesztésben,mert azzal lehet a legkönnyebben véghez vinni ezt.

(#147) Zjunior


Zjunior
veterán

SZiasztok!

Bocsi az Offért, de vannak eladó BőrTOkok Corbyhoz!

Fehér és Rózsaszínben![link]

[link]
AKit érdekel PÜ!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#148) SpongyaBob válasza tomee88 (#146) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi a választ, a leírtak akapján fogok próbálkozni. Annyi kérdésem lenn még, hogy létezik olyan játék a telcsire ami olyan mint az amőba? Tehát ilyen ötödölő szerű játék kellene, de nem találok sehol.:-)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#149) Sloways válasza Viktor89 (#114) üzenetére


Sloways
csendes tag

Heló!!
Én ugyanaz vok, mint Norka008, csak elfelejtettem a jelszavamat, és ezért újra regisztráltam.
Szóval nekem is Corby-m van, és mint már írtam, imádom, nekem semmilyen problémám nincs vele.
A nagyítással kapcsolatban pedig:

Én kártyafüggetlenként vettem, de valszleg a Pannontól nyúlták le, mert vannak benne pannonos képek meg zenék. Szóval lehet, h csak a logoja van benne és nem pannonos, de nekem egyáltalán nem szemcsésít, még akor sem, ha a lehető legjobban felnagyítom.

Amúgy tényleg nem értem, mért fikázzátok, mert szerintem k***a jó!!!!
Én ennél jobb karácsonyi ajándékot el sem tudnék képzelni egy tininek, és ráadásul én még azelőtt megkaptam, hogy elkezdték volna reklámozni a tv-ben ilyen módon ezerrel.
Jó lenne, ha meg tudnátok mondani, h lehet-e a fekete alapon fehér betű mert fontos lenne!!!!!

:C
HY!!!!!!!!!!!!!!

(#150) Nessy89


Nessy89
csendes tag

sziasztok, most vettem észre, mikor nem egy egyszavas smst próbáltam írni, hogy a 158karakteres ékezet nélküli smsemet 3üzenetben akarja elküldeni...erre valaki tud megoldást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.