Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok.. Valami normális szoftvert tudtok adni a corbyhoz?, frissítettem a gyarirol mert ilyen pannonos volt ,)logo benne volt) de ez nem tudomt elo hibaja vagy nem,allandoan ujraindul,stb.. Ha tudtok egy normalis rom-os oldalt ahol lelehet tölteni azt küldjétek el légyszi ..

Köszi.. robi

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#352) SajtXD válasza francia2003 (#309) üzenetére


SajtXD
csendes tag

Szia! Figyu! http://forum.swz.hu/-Ez asszem jó lesz csak jelentkezz be meg töltsd le a JDownloadert. :K

[ Szerkesztve ]

Aki nem hibázik az nem is dolgozik!

(#353) SajtXD válasza Teddy111 (#337) üzenetére


SajtXD
csendes tag

Amint írtam a 350-es hszban ott meg találod a linket ,majd regisztrálj és menj a játékokra találsz eleget ,de töltsd le a JDonwloadert

Aki nem hibázik az nem is dolgozik!

(#354) bela85


bela85
aktív tag

Sziasztok!

Nem tud valaki programot vagy kódot amivel lehetne függetleníteni az ilyen telót , otthon házilag, 0Ft-ból? :D

Köszi előre is.. :R

(#355) SajtXD válasza bela85 (#354) üzenetére


SajtXD
csendes tag

Figyu!
Itt van néhány link:

[link]
[link]
esetleg[link] ;)

Ami a forum.swz-t illeti 1.Arra be kell regisztrálni.
és 2.Meg kell keres ni a Programokat->benne a telefonokat->és benne a...
mindegy ez hosszú inkább az első linkel próbálkozz!

Ha kérdésed lenne beszéljük meg privátban! :K :D :DD :))

Aki nem hibázik az nem is dolgozik!

(#356) bela85 válasza SajtXD (#355) üzenetére


bela85
aktív tag

Oks köszi, egyik haveromnak kell.. továbbítom neki :) és ha gond van PÜ-ben kereslek! :)

(#357) D34L3R


D34L3R
tag

Hali! Függetlenítve van a tel de ha más SIM-et rakok bele akkor hálózati zár kódot kér! Tud valaki valami linket amit házilag meg tudok oldani vagy esetleg valami progit vagy egy olyan embert akinek elküldöm az IMEI számát és generál nekem egy kódot? Mert azt olvasgattam hogy az IMEI számból generálja de nem találtam semmi érdemlegeset! Előre is köszi nagyon kellenne a segítség :O :R

Három a magyar igazság! Fű, papír, olló! ;) <-----> Ideje leszállni a magas lóról és ráülni egy pónira! xD

(#358) marci2000


marci2000
csendes tag

Szia

Tudna valaki a Samsung Corby telefonra programot és USB drivert ahonnan le lehetne tölteni?
A gépet szeretném összekötni a telefont programmal adatkábelen.

Az adatkábel amit vettem hozzá az a:

APCBS10BBE

(#359) Smile8822 válasza marci2000 (#358) üzenetére


Smile8822
senior tag

Üdv!
Pont ilyen telót akarok venni és kiváncsi vagyok hogy mennyit lehet érte elkérni max!
Köszi!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#360) pixelblondie válasza Smile8822 (#359) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Én annak idején tavaly nyáron 25 ért vettem. Mondjuk meg is bántam. Az általam kifogott készülék lassú volt mint a dög, majdnem meghülyültem tőle.

as good as it gets

(#361) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy a telefon nem küldi a hívószámot, még akkor sem, amikor be van állítva a hívószámkijelzés. A telefon független, németből jött, viszont tud magyarul is. Valaki tudna ezügyben segíteni esetleg? Köszi szépen előre is.

(#362) marci2000 válasza Norbi21 (#361) üzenetére


marci2000
csendes tag

Lehet szolgáltatói letiltás van? Mert ha jól tudom a T mobilnál kérvényezni kell a hívószámkijelzés és havi dija van neki,amennyiben előfizetős vagy a T-nél.

(#363) Norbi21 válasza marci2000 (#362) üzenetére


Norbi21
senior tag

Ja azt viszont lefelejtettem, hogy 70-es, illetve 20-as kártyával lett próbálva:S.

(#364) fer


fer
őstag

Valaki találkozott már ilyennel? Velem már többször is előfordult, és persze az ébresztés is elmarad ilyenkor!

Ha meg nyomok gombot akkor ez lesz belőle:

És ezután már csak az aksilevétel segített!
Az sw ver.: S3650MXXJC1
Talán próbáljak ki másikat? Ki mit ajánl?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#365) SajtXD válasza Smile8822 (#359) üzenetére


SajtXD
csendes tag

Lehet 2-ér is de csak 2 éves hűség nyilatkozattal.Viszont ,ha te mobil gsm-ből akarsz vásárolni akkor az már más tészta,így most azt hiszem ,hogy 16 és 18 között van.

Aki nem hibázik az nem is dolgozik!

(#366) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok. Tudnátok adni egy megbízható, gyors firmware-t a Corbymhoz? Lehetőleg olyat amibe az Üzenetek beállításánál benne van, hogy: Karakter támogatás "Ékezet nélküli" :F

[ Szerkesztve ]

(#367) replay160


replay160
csendes tag

Hali!

Lenne egy olyan problémám hogy mikor bekapcsolom a telefont és kicsit navigálok vele (akár megnyitok egy menüt akármi) lefagy és se előre se hátra...ilyenkor csak az aksi kivétele segít. Bekapcsolni is csak néha-néha akar. Firmware-t sem tudok így rakni mert nem tudom behozni a letöltő módot. Azóta csinálja mióta le volt ejtve egyszer.

Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#368) replay160


replay160
csendes tag

Na addig eljutottam hogy új firmware-t (illetve az "eredetit") raktam fel. De ugyanúgy lefagyogat de nem tudom miért... :W Esetleg szoftverfrissítés? Ha igen akkor hogyan?
Pls valaki írja le köszi :)

(#369) daniele válasza replay160 (#368) üzenetére


daniele
aktív tag

A firmware = szoftver. Valami elmozdulhatott szerintem a telódba. Vidd be valami GSM boltba.

(#370) replay160 válasza daniele (#369) üzenetére


replay160
csendes tag

Hát igazából itthon szétkaptam teljesen egészen a képernyőig kiszedtem az alaplatot de nem láttam rajta hibát. Észrevettem viszont ha nincs rajta a hátulja akkor nem fagy le :o Valamit tényleg nyomhat, ja meg ha megy és kicsit megszorítom marokba egyből lefagy Xd. De azért megpróbálom levinni.

(#371) Bernadett20


Bernadett20
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem a telómat, eddig csak és kizárólag Nokiám volt, és ebben a samsung készülékben picit még el avgyok veszve! Fokozatosan találok meg Mindent, de az üzenetjelzőhang váltást nem bírom kivárni! Szóval valaki megosztaná velem a titkot, hogy hogyan tudom lecserélni az sms jelzőhagom?? Köszönöm : Bernadett

(#372) daniele válasza Bernadett20 (#371) üzenetére


daniele
aktív tag

Pedig muszáj megvárni az üzenetjelző hang váltást. Ajánlatos a telefon memóriájába beletenni a zenét amit be akarsz állítani mivel alapból oda másolná ha kiválasztod. Ha átmásolod a telóra, gyorsabban ki tudod választani ha jól emlékszem. :)

(#373) Bernadett20 válasza daniele (#372) üzenetére


Bernadett20
csendes tag

Szia!
Nagyon aranyos vagy, de én nem pont erre voltam kíváncsi! Szóval hol tudom a zanét hozzárendelni a üzenetjelzőhanghoz? vagy olyat is hallottam, hogy ennél a telónál olyan zenét ami nekem tetszik, nem tudok a sms hangként beállítani, de akkor egyszerűen hol tudom csak lecserélni a hangot?? Köszi

(#374) daniele válasza Bernadett20 (#373) üzenetére


daniele
aktív tag

Bemész a beállítások > profilok > Általánosra > Ott felül lesz 1 legörgethető lista és ott az Üzenet jelzés azthiszem.

(#375) Bernadett20 válasza daniele (#374) üzenetére


Bernadett20
csendes tag

Szia!
Köszönöm szépen a gyors választ, pont erre voltam kíváncsi és sikerült is átállítani! Köszönöm! Bernadett

(#376) Frozzy válasza Bernadett20 (#375) üzenetére


Frozzy
őstag

valaki tudna nekem segíteni? Barátnőm barátnőjének van egy samsung corbyja és arra rá szorulna szerintem egy frissítés. de valami hivatalos biztonságos programmal kéne frissíteni. tudnátok-e ajánlani valami programot vagy valami linket amivel megtudnám csinálni ? fontos és sürgős lenne nagyon még ma este meg kéne csinálnom a telefont.!!!

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#377) daniele válasza Frozzy (#376) üzenetére


daniele
aktív tag

(#378) Frozzy válasza daniele (#377) üzenetére


Frozzy
őstag

Köszönöm Szépen! :) biztonságos a megoldás?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#379) daniele válasza Frozzy (#378) üzenetére


daniele
aktív tag

Hát szó-szó. Ha áramszünet lesz közbe akkor nem tudom mit lehet tenni :DDD De ez benne van a pakliban. Én már csináltam, semmi gond nem történt. :N

(#380) Joci76


Joci76
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám, hátha itt vannak olyan kedves emberek akik tudnak segíteni!? Lányomnak van egy 3650-es T-mobilos készüléke. Sikeresen gajra vágta a kijelzőjét ez előtt két hónapja, a napokban kapott egy új touch screen-t De nem hajlandó működni. Én cseréltem ki, úgy gondolom mindent helyesen csináltam. A 6db csavart eltávolítottam a hátlapjáról, a touchscreen kijelzőnek lehúztam a szallag kábelét. Majd a belső 4db csavart szedtem ki, majd a kijelző szallagkábélt húztam le. ezután szabadon hozzáfértem az érintőképernyőhöz, amit kipattintottam a helyéről, majd az újat vissza helyezve fordított sorrendben összeraktam. Úgy vettem észre hogy a kijelző alsó 1/3-a érzékel, de a közepe és a felső 1/3- nem érzékel. Kalibrálási menüt nem találtam benne, mint más készülékekben. Ha tud valaki segíteni, szívesen várnám az építő jellegű válaszokat.

Köszönettel.: Joci.

Ha üzletember vagy, akkor eladsz és vásárolsz más esetben csak mutogatod mid van!

(#381) daniele válasza Joci76 (#380) üzenetére


daniele
aktív tag

Próbáld meg valamelyik kódot ezek közül valamelyik csak előhozza a kalibrálást http://www.viewsinline.com/tech/mobile/samsung-corby-code

(#382) Joci76 válasza daniele (#381) üzenetére


Joci76
csendes tag

Köszönöm a linket, értékes oldal a telefonnal kapcsolatban. De sajnos a billenytyűzetet ha sikerül előhozni nagy nehezen, csak is a 8-1-3-9 számokat lehet elérni.

Ha üzletember vagy, akkor eladsz és vásárolsz más esetben csak mutogatod mid van!

(#383) Joci76 válasza daniele (#381) üzenetére


Joci76
csendes tag

Be adtam egy szervízbe Salgótarjánba, kiváncsian várom a fejleményeket.

Ha üzletember vagy, akkor eladsz és vásárolsz más esetben csak mutogatod mid van!

(#384) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok, úgy látom ennek a telefonnak 500 sms a befogadó képessége, és ezt a párom el is érte. Ha teszek bele egy microsd kártyát, át lehet állítani, hogy az üzeneteket arra mentse, vagy ez lehetetlen?

(#385) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

Valaki tud ajánlani a készülékhez valami Füles átalakítót ( Samsung - Jack 3.5mm)? Eddig 1-et találtam, de remélem valaki tud ajánlani 4.000ft alattit. :)

(#386) insido válasza 4264adam (#385) üzenetére


insido
tag

Ezt nézted már?

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#387) 4264adam válasza insido (#386) üzenetére


4264adam
veterán

Nagyon szépen köszönöm! :)

(#388) balehh


balehh
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Van egy Samsung Corby-m.Ráfolyt a ragasztó beragadtak a gombok. :(
Nembaj mert így is használtam.Másnap kiesett egy kőre a tócsába betört a kijelző és ilyen fehér foltos és törött. :W Mindenképp megakarom csináltatni.

A kérdés:Meg lehet-e.? :(((

A válaszokat előre is köszönöm

Baliii

(#389) balehh


balehh
csendes tag

Még működik. :N

Baliii

(#390) balehh


balehh
csendes tag

Légyszii..írjatok mert nagyon szeretem ezt a telót! :C :B :K ;)

Baliii

(#391) balehh


balehh
csendes tag

Légyszii..írjatok mert nagyon szeretem ezt a telót! :C :B :K ;)

Baliii

(#392) atar válasza balehh (#391) üzenetére


atar
csendes tag

Igen, megcsináltathatod, de ez annyiba kerülne, mintha használtan vennél egy másikat.

DELL Hackintosh Sonoma, Xiaomi MI 11

(#393) andris4


andris4
csendes tag

ez volt a második mobil az életemben! :C

andris

(#394) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

A lányom Corby-ja néhány műveletnél (pl. több névjegy törlése, gyári állapot visszaállítása) valami kódot kér, de ő nem adott meg semmit.
Mi lehet ez a kód?

Előre is köszi. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#395) insido válasza Tigi (#394) üzenetére


insido
tag

A felhasználói kézikönyvben benne kell legyen, ha nem lett megváltoztatva a gyári szám. Már nem tudom, hogy mi az. de lehet, hogy utána nézek neked.

...Hirtelen szétrobban minden és rádüvölt az élet. Megszakad legmélyebb álmod, nem szökhetsz meg mégsem... /Lelkes Állatok - Újságos/ A hosszú élet titka: Lélegezz!!!

(#396) Tigi válasza insido (#395) üzenetére


Tigi
őstag

Köszi, de tegnap találtam a net-en egy szerviz kódot amivel vissza állítottam mindent gyári állapotra.

Köszi a hsz-t. :R
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#397) Godzilla85


Godzilla85
csendes tag

Sziasztok! Él még ez az oldal? Lenne egy kérdésem!A gondom hogy telefonzárral vettem egy corbyt és a gyári telefonzár kód se nyitja!Van hard reset kódom de nem tudom beütni mivel a # gombot nem engedélyezi telefonzárban....Segítsetek legyetek szívesek! Ha sikerül egy tábla csokoládéval tudom viszonozni a kedvességet! :)

Üzenetre nem mindig tudok válaszolni!Tel.:06304431617

(#398) Joczy


Joczy
csendes tag

Szervusztok!

Az a problémám, hogy a filmek lejátszásakor a telefon (Samsung Corby GT-S3650) nem működik együtt a bluetooth-al, csak a vezetékes head szettel. A zene lejátszáskor nincs ilyen probléma. Van olyan frissítés ami ezt kiküszöböli.

Üdv: Joczy

(#399) Joczy


Joczy
csendes tag

Szevasztok!

Az a problémám, hogy a filmek lejátszásakor a telefon (Samsung Corby GT-S3650) nem működik együtt a bluetooth-al, csak a vezetékes head szettel. A zene lejátszáskor nincs ilyen probléma.Tud valaki olyan frissítést amivel ezt a problémát kiküszöbölhetem?

Üdv: Joczy

(#400) BABETT75


BABETT75
újonc

Sziasztok. lenne egy gondom Samsng corby ezer éves tudom,de maradi vagyok... lefagy..semmire sem reagál a képernyője.. csak a 2 gombra és persze a fényképezőre.. de az érintőképernyő 0 reakció.. akksit levettem éjjelre ,néah ez már segitett és magához tért de most semmi.. kuka szerintetek???? nagyon szeretem nem non válnék meg tőle ...köszi ha valaki valami értékes tanáccsal szolgál..

(#401) alexandra621 válasza SpongyaBob (#151) üzenetére


alexandra621
újonc

Sziasztok! segítsen valaki hogy honnan tudok a telómra játékot letölteni ingyen? Samsung corby gt-s3650 es a telóm típusa! köszike sziasztok!

(#402) honda130


honda130
tag

Sziasztok!
Kérdésem, egy Samsung GT-S3650 típusú érintőképernyős telefonnal kapcsolatos. Légyszi aki tud segítsen!

Kérdésem: Van ez a kis Samsung telefonom, Sim kártya nincs bele, töltőm van, Mikro SD is van ha kell. Kábele, programom semmi. Hogy tudnék a kislányomnak erre a telefonra bármilyen játékot feltenni? Nem lehet valahogy kártyaolvasóval felmásolni és a telefonba behelyezve telepíteni rá játékokat? Ha lehet, akkor honnan? Hogyan? Én sajnos kimaradtam ebből a Java játékos dolgokból. Előző telefonomon semmit nem játszottam, most meg Androidosom van. Kislányomnak kedveznék pár játékkal, hogy ne az enyémet nyúzza.
Köszönöm szépen, ha valaki segítene.
honda130

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#403) szkeleton8


szkeleton8
újonc

Üdv! engem az érdeklne, hogy a telefonon a felső sávban (a térerőjelző mellett) ír a teló egy kék négyzetben egy "E" betűt. Mi az? Mobilinternet? és azt hogy kapcsolom ki? köszi előre is!

(#404) #07538176 válasza szkeleton8 (#403) üzenetére


#07538176
törölt tag

Tudom, már régi a topic, de azért válaszolok. ;)
Igen, az a mobilnet. Kikapcsolni így simán nem lehet, ha nem használod, akkor magától eltűnik az "E" jelzés. Ha piros, akkor használod a mobilnetet, ha kék, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#405) FistXL


FistXL
aktív tag

A mai napon megszabadultam végre ettől a hulladéktól. Az biztos, hogy Samsung soha többé. Ennyire rossz telefonom életemben nem volt. Tetű lassú, egyfolytában lefagy, 2 percenként ki kell venni az aksit, mert hívni sem tudok vele, attól is lefagy, ha feloldom! Kamera szörnyű, a képernyőt még egy sötétebb szobában is alig látni. Arról nem is beszélve, hogy 1 óra alatt úgy lemerül, hogy még a képernyőt sem oldtam fel. Minden, ami ebben a telefonban van, az hátrány! Soha többé Samsung, az ismerőseimet is lebeszélem róla! Földhöz vágtam, mert nem bírtam már tovább.

[ Szerkesztve ]

(#406) #81733120 válasza FistXL (#405) üzenetére


#81733120
törölt tag

Hú, ez már van vagy 9 éve kiadott mobil, szóval csodákat nem kell tőle várni. :)

Nekem még mindig meg van, és Opera Minivel még böngészésre is használható, persze sok kompromisszummal jár a használata, de a lényeg, hogy működik.

(#407) plüssgrizzly


plüssgrizzly
csendes tag

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, alapvető dolgokra teljesen jó még most is. Sajnos a social media kliensek nem működnek már, mert vagy megszűntek az APIk vagy nincs benne a tanúsítvány a telefon firmwarében, ezért nem engedi megnyitni. Ugyanez igaz a gyári böngészőre is. Opera minivel úgy ahogy, de lehet egyszerűbb oldalakat is nézni. POP3-mal még a Gmail is megy, lehet küldeni/fogadni is, IMAP4-gyel pedig a fentebb is fotózott hibát produkálja, azaz hibát ír ki és lefagy. Mondjuk az enyémen a "graffitis" FW van, lehet az sem segít.

UI: Hátha idetéved más is még rajtam kívül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.