Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

a fém hátlap értékelendő.
szerintem színtől függetlenül is csajosan néz ki...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na, ilyenkor nem irigylem a tesztelőket... :DDD

a pink az nem rózsaszín? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) petymeg2033 válasza amanoba (#1) üzenetére


petymeg2033
tag

A fém hátlap értékelendő lenne, de a cikk elején is ott van, hogy a másik két Shark-kal ellentétben ez műanyagot kapott.
Ettől függetlenül szerintem egy korrekt telefon. Szerintem egy "Tetszett" plecsni mehetett is volna neki, bár akkor a Samsung összes csúszkája megkaphatná ennyi erővel

A zenés mizéria, miszerint csak ABC szerint tudja a számokat rendezni elég érdekes. Elvileg ez egy szoftveres dolog. Reméljük, hogy a következő Samsung-ok nem követik ezt a példát, mert ez megint olyan fiaskó lenne, mint hogy évekig nem lehetett olyan Samsung-ot kapni, ami egyszerre tudott rezegni és csörögni...

A szín meg elég szubjektív, de nyilván nem csak a férfi felhasználókat kell nézni.

Összességében egy korrekt csajos telefon, ami az alapfunkciókat rendben tudja.

(#4) amanoba válasza petymeg2033 (#3) üzenetére


amanoba
őstag

vakhangya vagyok. :B

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

magamnak nem vennék ilyet az tény.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#6) gamek!ller válasza amanoba (#1) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem is. Próbálkozhatnának mindenféle kemény férfias színnel, de akkor is elég csajos az egész telefon. Minap a trénél nyomkodtam a nagytesót feketében, akkor is azt gondoltam, hogy nem nekünk férfiaknak gyártották ezt.

Amúgy egy 15-16 éves kezdetleges plázacicának tökéletes telefon szerintem.

A képek amúgy hozták a szintet, semmi baj nem volt velük. Köszönjük a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

u700 kicsit átfröccsentve külsőre. amúgy meg a csajok inkább corby-t, vagy divát vesznek.

(#8) MaciG


MaciG
addikt

Illik rá a "cápa" jelző. :))

BANZAII

(#9) littlelion21


littlelion21
addikt

Ez már 3 éve is unalmas lett volna...

(#10) Rusi válasza gamek!ller (#6) üzenetére


Rusi
senior tag

Na, annak örülök, hogy a képeket megfelelőnek ítéltétek. Tényleg iszonyú sokat szívtam velük, háromszor teljesen újrafotóztam a telefont (összesen kb. 80-85 képből kukáztam ki azt a hét külső képet, ami a cikkben is szerepel). Nem is maga a pink szín volt a baj, hanem ezen a telefonon egyből három árnyalatban is szerepel. Az előlapon pedig annyira halvány, hogy a képszerkesztő egybemosta a fehérrel, illetve ha erősebb vakuval megvillantottam, akkor már eleve fehér lett.

Mint írtam, azért nem adtam neki plecsnit, mert azért vannak hiányosságai (rossz kamera, paramétereihez képest gyenge kijelző), no meg úgy egyébként a szokványos Samsung szintet hozza, semmi különleges.

Mobilaréna (2010-2017)

(#11) dfdfdf válasza Rusi (#10) üzenetére


dfdfdf
őstag

Szegény Rusi azt hiszem ezt a telefont nem valami örömmel tesztelted :DDD
De azért mert csajos telefon és irtózol tőle nem húztad le, nagyon korrekten leírtad mit tud a kis gépecske. max baby shark nevet adnék neki :)
köszi a tesztet

(#12) Rusi válasza dfdfdf (#11) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért inkább öt ilyet tesztelek, mint egy Helly Kitty szörnyet. :DDD

Csak a színe miatt voltam "nehéz" helyzetben, mert hát ilyennel mégse nyomulhatok a metrón. Viszont a színe szerencsére nem befolyásolja azt, hogy egyébként maga a telefon milyen. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#13) Duree


Duree
veterán

Teljes átlagos kis kütyü,semmi extra,talán még drágának se nagyom mondanám,de azért olcsónak sem olcsó.Ügy érzem inkább 15 ezer forint körül lenne piacképesebb termék lenne

duree54

(#14) Jadro válasza Rusi (#12) üzenetére


Jadro
veterán

"..ilyennel mégse nyomulhatok a metrón."

Ugyan! Légy férfi! :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Egy kicsit kusza az előlap. Hirtelen azt sem tudom, hova nézzek, annyi a vonal, él, ív...
A kékítés nagyon szépre sikerült, nekem tetszik az a furcsa kék színű ég, annak ellenére, hogy ez így hibás színkezelést jelent. De legalább szép ismét(a kékesítés)

Ennyi pénzért, sokkal jobb vétel a Sony Ericsson Spiro, elég, ha csak a Vodafone kínálatát nézzük. (feltöltőkarival 17990)

A slide-ot hogy sikerült így eltolni a legendás E250 után?!

Felejthető modell...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) gamek!ller válasza Rusi (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Probléma megoldva :P

(#17) magyarattila


magyarattila
tag

arról nem esik szó, hogy rohadt halk? Lerakod az asztalra és nem is lehet hallani hogy csörög, táskában egyáltalán nem hallani/nem érezni hogyha hívnak, továbbá java fájlokat elméletileg elfogad, de gyakorlatilag 10ből 9 probákozásra azt írja ki hogy túl nagy.

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#18) RepeatSector válasza magyarattila (#17) üzenetére


RepeatSector
senior tag

A java problem az összes (zárt) samsungban így van

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) aram01 válasza Rusi (#12) üzenetére


aram01
nagyúr

elképzeltelek a metrón :DDD
nekem anno már a fehér eee pc-re mondták hogy b.zis :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Timyyy


Timyyy
őstag

Rég láttam ilyen szar tudású telefont. :))

(#21) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A tavaly nyáron debütáló Nokia 2700 Classic szinte hajszál pontosan ezeket a paramétereket tudja, csak kicsit jobban, hiszen anno ajánlott minősítést kapott... Mellesleg már 20 ezer alatt kapható.

(#22) RepeatSector válasza =Mentor= (#21) üzenetére


RepeatSector
senior tag

tesómnak is 2700C-ja van és még nekem is bejött a 3,5mm-es jack pedig csak hab a tortán még engem is kiszolgálna az a kis teló

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#23) zazahoho válasza Rusi (#12) üzenetére


zazahoho
őstag

Mi bajod van a Helly Kitty-vel :DDD ;] ?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#24) chatran


chatran
őstag

Kishúgomnak ugyanilyen telefonja van, én vettem neki pár hónapja, így volt szerencsém használni pár napig. Két érdekes funkciót tennék hozzá a cikkhez, az egyik az álhívás amellyel könnyedén megszabadulhatunk egy szófosó embertől. Csak be kell állítanunk egy gyorsgombot, azt négyszer egymás után megnyomni és máris megcsörren a mobil.
A másik hasznos dolog a mobilkövető, ami akkor jöhet jól ha ellopnák a telefont. Ha valaki új SIM kártyát rak a telefonba akkor ez a funkció automatikusan elküldi a kártyán lévő telefonszámot két általunk megadott címzettnek.

(#25) MaciG válasza chatran (#24) üzenetére


MaciG
addikt

álhívás? Ez marha jól hangzik és hasznos is! Más telefonokba is tesznek ilyen funkciót?

BANZAII

(#26) tschyllagh


tschyllagh
tag

"Igaz, én valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy tőlem legfeljebb tíz méterre álló személlyel mobilon, Bluetooth segítségével beszélgessek."

ehhez a mondathoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ezek szerint elég régen írtál már dolgozatot bármiből is... :)

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#27) Rusi válasza tschyllagh (#26) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, valóban elég régen írtam dolgozatot. 14 év alatt kijártam 14 osztályt, és ennek is már 6 éve. Elég is volt (egyelőre). :D

Az álhívás és mobilkövető funkció már egy ideje tulajdonképpen minden Samsungban megtalálható (a mobilkövető régebbi dolog). Az első tényleg jópofa dolog, a második hasznossága sajnos hazánkban erősen megkérdőjelezhető.
Amúgy álhívás előfordul más telefonban is, például abban is, ami most nálam van és ez még véletlenül sem Samsung (nem, nem kínai cucc). :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) AMD Power


AMD Power
titán

A fekete az nem néz ki rosszul. És azért fogyogat is szépen lassan. :B

(#29) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Hát ez nem igazán tetszetős. :( De a cikk az jó lett! :R

(#30) effendi2


effendi2
tag

Életem virága ilyet választott, mikor kidőlt alóla az L770. Igazából csak a mérete/kinézete érdekelte, meg hogy a zenelejátszó rész rendben legyen. Ja meg hogy elmenjen 2-3 napot legalább, napi kb 2 óra zenehallgatással együtt.
Engem igazából csak a kijelzője idegesít, de az nagyon. Annyira kicsi a betekintési szög, hogy a két szem már más-más fényerejű képet lát, ettől olyan, mintha bandzsítva néznéd. :-) Elég fárasztó. A fő baj az, hogy olyan, mintha a kijelzőt 90 fokkal elforgatva rakták volna bele, mert függőlegesen meg teljesen jó. A koreaiak csak azt felejtették el, hogy a két szemünk egymáshoz képest meg vízszintesen van :-)

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#31) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

18+ ;]
Venni fogják a csajok mert a navigációs gombot körülvevő fémcsík alakzat emlékezteti őket a saját széthajtott pncijukra, közepén meg a navi gomb szimbolizálja azt a részt amit érdemes cirógatni... :P

De lehet csak nekem ilyen piszkos a fantáziám, meg messze a bnő is kicsit... :B

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#32) Chaud


Chaud
csendes tag

Nem jön be a teló, de jó a teszt :)

(#33) Zewa


Zewa
senior tag

Hát ez elég csúnyácska. A fiatalabb lánykáknál tudnámc sak elképzelni (max 8. osztályig) msot a tapicskolós mobila trendy kissé visszaszorultak ezek.
E250 feeling a gép de szeritnem tuti nem lesz akkora sikere. :U

TheDragon007 Nállad már elég erős hiánytünetek vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#34) Zoli bácsi válasza TheDragon007 (#31) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hát kedves fórumtárs, éhes makkal disznókat álmodol..... ;]

(#35) JanFe


JanFe
aktív tag

Atlagos Samsung, de a teszt jol sikerult. :)

"There is nothing permanent except change"

(#36) Pindur90


Pindur90
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki honnan lehetne esetleg játékot tölteni erre a telóra?? :F

[ Szerkesztve ]

(#38) N.GÁBOR válasza gamek!ller (#6) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Az esztétikus megjelenés miatt szerintem inkább a nem kimondottan digitális világ szülöttjének számító ízléses hölgyeknek a megfelelő.

May the force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.