Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bikerider


Bikerider
aktív tag

okostekefon - akinek megér annyit az tekézhet vele :DDD

Viccet félretéve egész jó ára lesz.

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Érdekes árazás... Meg akarják tartani maguknak? :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) Quasi_modo válasza Bikerider (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szvsz ez nem jó ár.

valami

(#4) Bikerider válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Szvsz ez nem jó ár.

Lemaradt a :DDD fejecske, csak ironizáltam

(#5) norbest


norbest
aktív tag

Nagyon drága lesz :S :W

(#6) Samus


Samus
addikt

Én a Corby Pro (B5310)-t várom már, legalábbis a tesztjét...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Norbi21


Norbi21
senior tag

Ennyiért ki venné meg? Mert én nem az tuti...

(#8) fateless


fateless
veterán

A hír utolsó mondatának második fele rövidítve: melyért hazánkban Nokia 5230 is elérhető.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) che 1990


che 1990
tag

Én nem hasonlítgatnám az M5650 Lindy-hez,mert abból nem spórolták ki a wifit...
Amúgy találkozott már valaki olyan emberrel aki meg van elégedve a corby-jával?
Csak mert nekem mindenki panaszkodik.
Az a baj sztem. az ilyen telefonokkal hogy az olyan emberek veszik,akik előtte nem tájékozódnak csak látnak az iphone-ról egy reklámot és ez is touchscreen meg ez is touchscreen és nem látják hogy óriási a különbség,és azt hiszik hogy ők most baromi jó üzletet csináltak.
Aztán meg jön a "nekem soha többé érintőkijelzős telefon" duma :U

(#10) Norbi21 válasza che 1990 (#9) üzenetére


Norbi21
senior tag

Nem mind arany ami fénylik ;]. Van egy tulajdonságszint, ami alatt nem vennék érintős telefont.

(#11) Samus válasza Norbi21 (#10) üzenetére


Samus
addikt

Igen, ez a Wifi, a GPS, a nagy kijelző és az okos, bővíthető rendszer, vagyis okostelefon. Wifin böngészni jó (nagyon sok helyen már ingyen is van), érintőssel értelme is van, navigálni érintve könnyebb, mint gombossal (a PNA-k nem véletlen érintősök), okosság pedig azért kell, hogy egy normális navigációs program legyen fent, mert a JAVA-s kínálat korlátozódik az online navigációra, ami ugyan jó, de nálunk a mobil adatforgalomnak csillagászati ára van. Aki érintőst csak azért vesz, mert "ájfón", annak úgy kell. Divatból vásárol. Nem hátrány a QWERTY sem, könnyebb kezelni ekkora méretben, mint a virtuálisat. A sima Corby-ból egyébként a virtuális QWERTY is kimaradt, így gyakorlati értelme a nulla felé mozog. De kapható rengeteg színben. A KP500 is, abban van virtuális gomborgia is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) plus44


plus44
veterán

Mind1, így is venni fogják. A sima Corby se sokkal olcsóbb, vagy mikor megjelent nem volt az, és vették mint a cukrot.

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.