Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) #72042496 válasza Piftuka (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Talphoz. Nincs amúgy ezer féle változat ezekből, mindenféle talppal? Korábban mintha lett volna. (Annyira nem tudom, mert amióta vettem egy papíron normálisabb Samsungot, már a márka környékére se megyek.)

***

Nekem a régi KS8000-rel (6-7000:1 kontraszt, HDR1000) a lentiek a kifogásaim. Offba teszem, mert nem erre a tévére vonatkoznak. Viszont leírom őket, mert lehet, hogy ezek most is jellemzőek. Az első és harmadik pont biztosan érvényes a RU8xxx-re is.
(A RU8xxx legalább már olcsó. Ekkora KS8000-ért három-négyszer ennyit is elkértek anno.)

Szóval:
- A kontraszt élvilágított LCD-s. Nem rossz, de a világon semmi extrát nem láttam benne. Az ütős HDR ilyen tévén felejtős.
- Fekete snittnél magától lekapcsolja a háttérvilágítást, adott stáblistánál konkrétan villog a kép. Meg is kérdezték, hogy ez mitől ilyen. Nem user error.
- A hangkimenete értékelhetetlen - menüben kell állítgatni basszus, hogy Dolby vagy DTS a forrás, WTF. Az újabbakban ezt úgy oldották meg, hogy nem tudnak DTS-t.
- PC mód színei nagyon pontatlanok, kalibrálni nem lehet mert szürkék a beállítások. De legalább magától random átvált rá a tévé, ha PC-t érzékel a bemeneten.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.