Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norbi21


Norbi21
senior tag

Hát ez tényleg nagyon felesleges volt, de a cikket köszönjük! Azért szép emberes telefon :)

(#2) amanoba


amanoba
őstag

5perc alatt átolvastam.
igazából a kora miatt nem lenne illő nagyon leszólnom a telefont. viszont a DVB-H
adás nem léte miatt se tudom, szóval na, összegzésben leírtak miatt volt értelme tesztelni csak.. :U

a kis poénok tetszettek, de tényleg ennyi.. :C

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) Destin4tor


Destin4tor
tag

A távolkeleti gyártóknak mindegy , h mivel csak árasszák el a piacot... Sok lúd disznót győz.

the only easy day....was yesterday.

(#4) elemke


elemke
tag

teljesen egyet értek. minden pici apró résbe,ami van még a piacon a Sami betömi....
majd lessz valhogy.

(#5) Zsolto


Zsolto
őstag

Valamiért hülyén érzem magam a cikk olvastán.

Sem az egyébként teljesen korrekt telefon, sem az XXLGsm nem tehet arról, hogy nem működik idehaza a szolgáltatás, a cikk hangvétele mégis olyan, mintha vagy a Samsung Hungária, vagy az XXLGsm erőltette volna a tesztet, hát tessék, megkapták, ha ez kellett nekik, most jól megmondtuk a frankót.

Előre tudtátok, hogy a tévés szolgáltatás idehaza nem működik, akkor mi szükség volt arra, hogy ilyen nagyon erre hegyezzétek ki az írást? Miért nem az volt az alaphang, hogy "ha esetleg valakinek kéne egy ilyen teló, mert sokat utazik külföldre" vagy "íme egy érdekesség, ami nálunk ugyan még nem tudja kifutni magát, de hátha van user, akinek mégis szüksége lehet rá"?

Vagy miért nem teszteltétek mondjuk egy ausztriai síelés vagy egy külföldi mobilos kiállítás alatt, amikor ki is tudtátok volna próbálni?

Mert ebből az írásból az égvilágon semmi nem derült ki, ez a teló a DVB-H nélkül olyan, mint bármelyik felső-középkategóriás Samu, viszont elvertétek rajta a port egy olyan különleges szolgáltatása miatt, amit saját hibáján kívül ki sem tudtatok próbálni.

Nekem ez így olyan, mint amikor a turista-vadász jó nagyot rúg a döglött oroszlánba.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Bog, a továbbiakban nem tervezitek szabványosítani a dobozról és a tartozékokról készült képe(ke)t?! Biztos lenne pár ember aki kíváncsi rá. (Még akkor is ha csak egy teszkós szatyorban kapjátok meg :) ) Főleg mikor említést is tesztek róla. ;)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) Magnum_


Magnum_
nagyúr

merül majd, mint a nyeletlen balta
:C

I humbly and respectfully decline™

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez felénk nagyon felesleges sajnos.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég szadista egy ember, aki ezen akar végignézni egy F1 közvetítést. :D

(#10) Straw


Straw
senior tag

Szerintem a DVB-H teljesen felesleges, ott a DVB-T (a kettő nem sokban tér el egymástól, lényeges különbség csak névben van, meg talán felbontásban), még pár év vagy annyi se és annyira kicsik lesznek a tunerek hogy simán bele lehet rakni telóba
És a kijelzők felbontásai is egyre nagyobbak szóval lassan már a HD is jöhet.

Azért köszi a tesztet! :R

42

(#11) Quasi_modo válasza Straw (#10) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

És a kijelzők felbontásai is egyre nagyobbak szóval lassan már a HD is jöhet.
Esetleg a felbontás miatt. De a kijelzők méreteiből kiindulva teljesen feleslegesnek tartom a HD-t mobilon. Csak a sávszélességet foglalná.
Szerintem.

valami

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Jól néz ki a készülék, tetszik a nagy kijelző is de nem tetszik ez a régimódi Samsung menü..

Forward thinking. كرر

(#13) Straw válasza Quasi_modo (#11) üzenetére


Straw
senior tag

Milyen sávszélességet?
Ez nem "neten" jön.

Szerintem ha már majd HD felbontás fog tudni a mobil kijelzője akkor tuti lesz hozzá valami "mobil HDMI" csati és akkor már annyira nem felesleges az a HD. De persze ehez kell az LCD TV-k elterjedése is.

42

(#14) Quasi_modo válasza Straw (#13) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ja igaz. Hülyeséget írtam.
De ettől függetlenül ilyen méretű kijelzőn leleslegesnek tartom a HD-t. Mert ha a sávszélességet nem is, de a processzort igencsak fingatja, nem beszélve az akkuról.

valami

(#15) Bog válasza Zsolto (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Engedd meg, hogy idézzek a cikkből:
tart készleten Samsung P960-at, egyrészt a külföldre sokat ugráló júzerek számára, másrészt pedig azért, mert sosem lehet tudni, hogy itthon melyik szolgáltató látja meg hirtelen a fantáziát a szolgáltatás elindításában, akkor pedig jó, ha az operátori kínálaton felül más telefonok is kaphatóak.

Azért van a DBV-H-ra "kihegyezve" az írás, mert a P960 semmi más extrát nem tud. A semmi másra nehéz kihegyezni.

Sorry, ha úgy érezted, hogy muszájteszt volt, nem volt az. Bár tény, hogy épp van egy pár napos szünet, amikor nincs nálunk semmi ütős, de a mai nappal ez elmúlt, mert Motorola DROID és Nokia N900 érkezett ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Quasi_modo válasza Bog (#15) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

mert Motorola DROID és Nokia N900 érkezett
Na azok jöhetnek!

valami

(#17) Straw válasza Quasi_modo (#16) üzenetére


Straw
senior tag

Egyet értek, már alig várom hogy olvashassam. :C

42

(#18) Aftereffect


Aftereffect
tag

Én csak azt nem értem, hogy elvileg már megy a DVB-H Magyarországon, akkor ezzel az egyébként pofás kütyüvel miért nem lehet használni?
Nemrégiben még az elérhető csatornák száma is bővült.

[ Szerkesztve ]

(#19) Straw válasza Aftereffect (#18) üzenetére


Straw
senior tag

Az Antenna Hungária által nyújtott digitális mobiltévés szolgáltatás paraméterei:
Program: M1, M2, Duna, Duna II Autonomia, HírTV, ATV
Csatorna: 38 (610Mhz)
Forrás

42

(#20) fi:zi'k válasza Bog (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak azért használjátok a Droid nevet, mert ez az első a "droid-hadseregből" és valójában a Milestone-ról beszéltek? (ezt tartom valószínűbbnek, vagy esetleg így rövidebb)
Vagy tényleg a Droid-ot fogjátok tesztelni (ami tudtommal "US only")?
Köszi!

fizik

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) Aftereffect válasza Straw (#19) üzenetére


Aftereffect
tag

Köszi, bár ezt talán Bognak kellet volna címezned, ő tesztelte a telót és nem tudta használni rajta a DVB-H-t.
Mondjuk ahogy a lefedettségi térképet elnézem, a pesti oldal nem nagyon van preferálva. Valahogy a Budai rész jobban ellátott..

[ Szerkesztve ]

(#22) littlelion21 válasza Bog (#15) üzenetére


littlelion21
addikt

"...mert Motorola DROID és Nokia N900 érkezett"

ezt a megjegyzést lehet, kár volt elejteni, mostantól mindennap számíthattok a csesztetésre :)

Tényleg mikor lesz már N900 teszt? :D

(#23) Enjoy


Enjoy
addikt

Ez 90%-ban ugyanaz, mint a jóöreg E900, legalábbis ami a külső vonásokat illeti :B

► més que un club ◄

(#24) Bog válasza Aftereffect (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Budán is próbáltam (Lágymányosi budai hídfő), esélyem sem volt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo cikk. De alig varom a Nokia N900.

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#26) brd


brd
nagyúr

4. Oldal, "albumborytót".

The only real valuable thing is intuition.

(#27) zseny


zseny
csendes tag

Ahogy a címben is benne van, még ide is felesleges. Félreértés végett szeretem az oldalt.
Talán mégis érdekesebb lenne olyan készülékeket tesztelni amire a nép is kiváncsi,vagy ennyire sújta a válság a kereskedőket, hogy nem adnak tesztkészüléket?
Samsung b7320,7300,i6410,i8320(linux!),lg gd510, mot a 1210 stb...+n900
Mindenkinek kellemes napot.

(#28) Dani811


Dani811
aktív tag

azt senki nem mondta, hogy ez egy J770 klón, érdekes, hogyha nem olvastam volna el, csak a képeket nézem, akkor azt mondom: Samsung SGH-J770 1.2 :) de kicsit túlzás volt hogy egy átlagos telefon a TV nélkül, pedig szép

[ Szerkesztve ]

(#29) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nokia 6500 Slide, első gondolat első kép alapján.

(#30) legiaap


legiaap
nagyúr

Ecsém
Ez a cikk úgy felesleges ahogy van, ráadásul 2008-as telefont tesztelni
Ebből látszik, hogy igencsak pang a piac... :(

Hasznosabb lett volna egy Samsung i5700 Galaxy Spica teszt

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#31) Aftereffect


Aftereffect
tag

Pedig mobilon tévézni nem lenne rossz dolog.
Mondjuk olyan bármikor nézhető formában, mint az rtlmost.

A másik mobilos oldal amúgy már tesztelte a hazai DVB-H-t nagyobb eredménnyel mint Bog.
Mondjuk ők az adótorony alatt tesztelték..

[ Szerkesztve ]

(#32) plus44


plus44
veterán

Megint jót mulattam, köszönöm. A teló pedig szép nagy darab, olyan emberölésre alkalmas eszköz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) szimplabek


szimplabek
csendes tag

A szellős poénodkor éreztem azt, hogy mégsem hamvába halt törekvésem népszerűsíteni a hülye szóvicceket ;)

/bek/

(#34) ispi válasza Bog (#15) üzenetére


ispi
tag

"Motorola DROID és Nokia N900 érkezett"

Gondolom jövőhétre várható valami... Nem lenne jó egy elhamarkodott, nem elég részletes tesztet olvasni amellett, hogy persze tűkön ülünk már!!! :))

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#35) legiaap válasza szimplabek (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

A válasz gombot azért használhatnád és akkor tudnánk is kinek szántad a mondókád.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#36) Rhino666


Rhino666
őstag

Nézd már, J770 alapú. :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.