Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

érdekes írás pár apró "hibával"

szerintem ez nem tartósteszt, csak egy lassan elkészült bemutató
-nincs benne semmi infó ami az idő faktortól függ (kopás, burkolat, zsanér, akku degradálódás, stb)
-fél év után nehéz lezárni egy tartóstesztet, szerintem mindenképp 1 év.

a gép nem rossz, az írás is jó, csak a tartalma nincs összhangban a címmel.

(#2) bagkri01 válasza #56573440 (#1) üzenetére


bagkri01
őstag

Köszi a hozzászólást. Jók a meglátásaid, ki is fogom ezekkel egészíteni.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#3) moltam


moltam
tag

Jó kis gép, egy pont ilyet nyúzok én, is ennyi pénzért nagyon jó, de én valószínűleg egy hibásat fogtam ki, mert a zsanérok nagyon lazák, az egész kijelző lötyög, a bal oldali zsanér kotyog is. :( A többi amit megnéztem nem ilyen :)

(#4) Tikakukac


Tikakukac
titán

Egy ilyen "zigóta" idős gépnél én azért még nem büszkélkednék a zsanérokkal. Ha 4 év múlva is (najó, legyen csak 2) kijelző sarkánál fogva fel tudod emelni a gépet holtjáték nélkül, na majd akkor lesz az tartós :K :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Ennyiből milyen asztali gépet lehetett volna összerakni :)

(#6) bagkri01 válasza Krugszvele (#5) üzenetére


bagkri01
őstag

Csak hát nekem munkára kell, így a mobilitás alapkövetelmény volt a vásárláskor.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#7) Kirrr válasza Krugszvele (#5) üzenetére


Kirrr
aktív tag

ezt miért kell, minden egyes notebook-os írásnál elsütni??? :W

(#8) Tikakukac válasza Krugszvele (#5) üzenetére


Tikakukac
titán

Meg mennyi nyalókát lehetett volna venni. Hmm... Tényleg felfoghatatlan miért kell mindig ezt benyögnie valakinek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) Tikakukac válasza Krugszvele (#5) üzenetére


Tikakukac
titán

Love Ph, megint dupla :U

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) qexer


qexer
csendes tag

Én is hasonló gépet vettem augusztusban (annyi különbséggel, hogy i3-2350m proci és 520mx van benne), eddig teljesen meg vagyok elégedve vele :) Sikerült akciósan kifognom egyet 135ért, amitől szinte "bestbuy" vétel volt nálam. (Persze a matt kijelzősök között.) Az anyaghasználat és a minőség kifejezetten korrekt (főleg ebben a kategóriában).

(#11) bagkri01 válasza qexer (#10) üzenetére


bagkri01
őstag

Ha én jobban utánanézek, hogy melyik mit tud, nekem is jobban megérte volna i3-as procival. De mint írtam nem igazán értek a gépekhez.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"a meg az Intel HD Graphics 3000" ?

A Pentiumban nem 3000-es grafika van :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Tikakukac válasza Graphics (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ezt én sem vettem észre. HD2000-nek is jó lesz az, való. :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) bagkri01 válasza Graphics (#12) üzenetére


bagkri01
őstag

Köszi, javítom.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#15) Graphics válasza bagkri01 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De inkább simán csak Intel HD, az adatlapján sem HD2000-ként szerepel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) sagesz93


sagesz93
addikt

anyukámnak is ilyesmi gép lett véve, ugyanez a spec. azzal a különbséggel hogy gfmx520-as vga is van benne.
Hát meglepődtem kicsit amikor a dirt 3 -at vitte magas részletességgel.. jó kis gép.

(#17) Graphics válasza sagesz93 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mivel nem kell neki túl nagy felbontáson üzemelnie, így elég könnyen visz jónéhány játékot, jó laptopok ezek a Samsungok

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) sagesz93 válasza Graphics (#17) üzenetére


sagesz93
addikt

jogos nem nagy felbontású a kijelző de akkor is nem vártam a géptől de persze hajtott a kiváncsiság, aztán azóta anyukám is rallyzik néha :DDD
ja a vételára 117e. volt egy győri boltban anno július végén aug. elején.

(#19) tomy_cz


tomy_cz
senior tag

Ilyen gépem van, és nem műkdik az "ö" betűm, csak ha hosszan nyomom.. :U :DDD
Rviden nyomva nem műkszik, sajnálom "csak" ezért visszaküldeni durván 2hetes garanciatúrára. :N

De lassan idegesítő a hiba... :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tomy_cz

(#20) Cobra.


Cobra.
őstag

Nekem február óta van egy 2310-zel és 520MX-szel. A i3-tól nem vagyok elájulva, elég karcsú a teljesítménye. Akkuidő jó, a ventillátor hangja játék közben is elviselhető, a kijelző egész jó minőségű, bár a fényerőt csak elég nagy léptékekben lehet állítani.

(#21) aram01


aram01
nagyúr

nem volt rossz vétel 110k-ért

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22) bagkri01 válasza aram01 (#21) üzenetére


bagkri01
őstag

Én is így gondolom, amire meg nekem kell arra tökéletesen. Remélem, hogy hosszú ideig hűséges társam lesz.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#23) kromatika


kromatika
veterán

köszi a tesztet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.