Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovee01


kovee01
tag

Kíváncsian várom a teljesítménnyel kapcsolatos tesztet is! :)

Eddig számomra meglepően jó.

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2) PPatrik


PPatrik
aktív tag

"A halk működésért cserébe melegebb burkolattal kell számolni."
Ez mostanában miféle trend? Amilyen gépeket mostanában néztem, mindnél ez volt, beleértve a saját laposomat is.

(#3) LordX válasza PPatrik (#2) üzenetére


LordX
veterán

Én csak támogatni tudom az ilyen trendet. Annyira úgyse fog melegedni, hogy tönkremenjen, a melegedés "ellen" tudok tenni, hogy nem ölben, hanem asztalon használom (tudom, botrány :) ). zajos gép viszont az asztalon is zajos..

(#4) letepem válasza LordX (#3) üzenetére


letepem
aktív tag

Én pont annak a híve vagyok, hogy legyen hangosabb, de tartsa a komponenseket meleg időben is hűvösen, szóval ez szerintem baromság.
Amikor játszol úgyis elnyomja a füles, más esetben pedig nem laptopot fogsz használni vagy ultrabookot.

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#5) PPatrik válasza LordX (#3) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Nekem botrány. :D
Egyébként meg mindig energiatakarékosban használom, kézben, ölben, stb. Haza is csak tölteni hozom, itthon itt a rendes gép 6 maggal, meg 2 monitorral, ezt helyettesíteni egy laptop nem tudja.
Szal én is örülök neki, hogy halk, de Dirt 3-azás közben lehetne hidegebb, mert az T betű környéke már néha éget.

(#6) C1trom


C1trom
tag

Nem túl életszerű ez a minimum fényerő mellett kiakapcsolt wifivel mért üzemidő.

Ebből azt szűrtem le, hogy átlag felhasználás mellett (wifi-be, olvasható fényerő , netezgetés, némi flash tartalommal megspékelve pl youtube) jó ha kibír 3-4 órát, de lehet hogy sokat mondtam. FIlmnézést se elnémítva minimum fényerőn képzelem el.

(#7) buherton válasza C1trom (#6) üzenetére


buherton
őstag

A minimum fényerő eléggé relatív dolog. Van egy HP dv5-öm, aminél a max fényerő is kevés lehet, mert alapból sötét. Viszont a Fujitsu Lifebook A53-nál csak minimumon megy, de még így is nagyon erős. Sőt este nem lehet háttérfény nélkül semmit sem csinálni rajta, mert nagyon vakít.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.