Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Ezért kár volt frissíteni.. :U
Inkább oldották volna meg a memória bővítés lehetőségét is.

Egyébként nekem az előző verzió van, az 1600x900-as felbontás, de tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2) ldave válasza BroCreSt (#1) üzenetére


ldave
félisten

13'-as méretben fullHD-n nem túl pici a Windows? Értem ezalatt, hogy aprók a menük és betűk?

A Slime draws near! Command?

(#3) BroCreSt válasza ldave (#2) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Full HD-n nem tudom, mert mint írtam, az 1600x900-as felbontás van nekem, de ezen teljesen jó.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#4) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Örülök nekik. Múlt héten vettem egyet. De nekem untig jó az 1600x900.

(#5) Ati1979 válasza BroCreSt (#1) üzenetére


Ati1979
veterán

Vásárláskor opcionálisan sem lehet hozzá kérni 8gb-ot? Mert ha nem az elég gáz...

Nem rossz ez full hd csak jó szem kell hozzá... :)

(#6) BroCreSt válasza Ati1979 (#5) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Sajnos nem, az alaplapra van ráforrasztva a memória.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#7) retro03 válasza BroCreSt (#6) üzenetére


retro03
tag

Akkor ez most integrált memóriás?

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#8) BroCreSt válasza retro03 (#7) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Igen!

Átlagos felhasználásra tökéletes, de mondjuk Photoshop, az már picit felejtős.

Én zenét, sőt, videót is szerkesztek rajt.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#9) retro03 válasza BroCreSt (#8) üzenetére


retro03
tag

Ha átgondolom nem is rossz

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#10) Ati1979 válasza BroCreSt (#6) üzenetére


Ati1979
veterán

Hát ez igen sajnálatos. 2*4gb-ot is ráforraszthattak volna. Mint ahogyan a sony vaio z-nél. Főleg a mai memória árak mellett.

Nekem kell a 8gb ram, mert mindig elég sok weblap van egyszerre megnyitva a böngészőben és elfogy a 4gb.

(#11) retro03 válasza Ati1979 (#10) üzenetére


retro03
tag

ddr3 ad ugye?

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#12) Ati1979 válasza retro03 (#11) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem ma már nem lehet új laptopot mással kapni csak ddr3-as memóriával.
Biztos, hogy az.

(#13) BroCreSt válasza retro03 (#11) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Igen

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#14) retro03 válasza Ati1979 (#12) üzenetére


retro03
tag

köszönöm :K

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#15) pappkarcsi válasza retro03 (#11) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

ddr3 1600mhz.
fullhd viszont nagyon jól jöhet bármikor.. Kép és videószerkesztés, filmezés..

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#16) retro03 válasza pappkarcsi (#15) üzenetére


retro03
tag

Nem is rossz az a 1600 Mhz :K

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#17) BroCreSt válasza retro03 (#16) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Jaja! :)

Meg a bekapcsológomb megnyomásától számítva 8-9 mp., és a Win7 teljesen feláll. :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#18) Ati1979 válasza retro03 (#14) üzenetére


Ati1979
veterán

Nincs mit! :)

(#17) BroCreSt

Ha win8-at raksz rá akkor még annál is gyorsabb lesz. :)

(#19) Squirrel


Squirrel
őstag

En most keszulok megrendelni az ip*nnal 361e. Sajnalom, hogy csak 4 gb ram van benne, de kell egy kicsi, konnyu gep, relative sokat repkedek. Vajon a fullHD-s kijelzo mennyit ront az akksi idejebol? Megeri benne cserelni az SSD-t? Ebbe is gondolom mSATA megy bele, ezt hogy lehetne cserelni garanciavesztes nelkul? Kulfoldi forumon elegge fikaztak az eredeti SSD sebesseget (a kapacitasarol nem is beszelve), bar nekem SSD-s laptopom sose volt, igy nem tudom, hogy lehet-e erezni mindennapokban kulonbseget koztuk. Masik kerdesem, hogy ha neha jatszanek, ez a HD4000-es mire eleg? Counter Strike fut rajta? Vagy valami ujabb jatek low-on?

(#20) BroCreSt válasza Squirrel (#19) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

A Full HD-nak nem sok értelmét látom, max. még kisebbek a betük, mint a HD+-on. :)
Az SSD-ről annyit, hogy a 128GB-ból, 62.2 a szabad, az meg édeskevés.
Vettem bele egy 256-osat, így már más a helyzet! :)
A sebességről pedig, hogy egyáltalán nem lassú.
Különbséget a programok telepítésénél láttam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#21) PPatrik válasza Squirrel (#19) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Szia.
Nekem a Dirt 3 megy rajta 1600x900-ban lowon és szerintem szépen néz ki, pedig én már láttam fhd-ban kimaxolva is menni.
Nekem egy hete van meg a gép, nagyon szeretem, a kezdeteknél készenlétből ébredésnél kékhalállal kihalt, de pár samsungos dolog törlése után megy szépen.

[ Szerkesztve ]

(#22) Squirrel válasza PPatrik (#21) üzenetére


Squirrel
őstag

Sziasztok!

Koszonom az infokat! Valoszinu veszek bele egy 256-os SSD-t, itt angliaban a 256-os Crucial-t lattam mar 170 font korul, valamivel olcsobb mint otthon. Erdekes modon maga a gep nem olcsobb itt kinn, pedig az Apple-k sokkal jobb arban vann meg itt is, mint otthon, ezek szerint a tobbi ceg nem pakol annyi sapot a gepeikre mint az Apple. Na, mindegy. Szemezgettem meg az Asus UX31A Zenbook-kal is (bar picit dragabbert, de abban 256-os SSD van), az is hasonlo arban van, de tesztek alapjan nekem ugy tunik a series 9 kicsit tovabb birja akkuval es annyira nem melegszik. Remelem jo lesz.

(#23) PPatrik válasza Squirrel (#22) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Engem egy számítógépes boltban dolgozó ismerős nagyon át akart terelne asus ux32-re, de nem hagytam magam. Annyit mondott még, hogy ezt ha odaverem valamihez az tuti, hogy lemegy róla a külső kékes fekete színe. Én ezzel nem igazén törődök, mert kedden fog megérkezni hozzá egy gyári samsung tok, abban lesz tartva, az nem hiszem, hogy károsítaná, egyébként meg vigyázok rá.
Egyébként tényleg nagyon szeretem, nagyon jó gép, reggel 7-8 fele lehúzom a töltőről és este 8-kor bedugom. A köztes idő kb felében használom a gépet és estére marad 10-20% töltés benne. De mivel csak egy hete van meg, mélyebb tapasztalatot nem tudok mondani.
A melegedésre annyit, hogy játék alatt asztalon a helye, és nagyon forró tud lenni. Cserébe nincs hangja. Játékot némítva 10 cm-re a aljától lehet hallani, hogy megy a venti.

(#24) Squirrel válasza PPatrik (#23) üzenetére


Squirrel
őstag

Neked a fullhd-s van?

Ja, latom elotte irtad, hogy az 1600x900-as. En beprobalom az fullHD-set.

Ezeknek a laptopoknak hogy lehet vigyazni az akksijara? Toltore dugva hasznalni nem jo?

[ Szerkesztve ]

(#25) Ati1979 válasza Squirrel (#24) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem lehet, csak érdemes legalább heti 1* 2* csutkára lemeríteni. Különben csökkenni fog az üzemidő.

Ez úgy általánosságban jellemző az akksikra, szóval gondolom itt is igaz...

(#26) PPatrik válasza Squirrel (#24) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Én mindig mielőtt töltőre dugom, lemerítem csutkára, és csak akkor húzom le, ha teljesen feltöltődött.
De igazából én félnék a helyedben a windows nagyításától. Nekem most nincs beállítva nagyítás, de egyszer kipróbáltam, és elég érdekesen nézett ki. Nem tudom mi nem stimmelt, de olyan érdekes volt. Ez viszont fhd-nál elkerülhetetlen.

(#27) Squirrel


Squirrel
őstag

Na, megvan a kicsike! Gyönyörű, habár a teljesen fekete képnél alulról látszik bevilágítás. Ez normális? A windowsos kis karakterek nem zavarnak, el tudom olvasni őket, bár kicsit tartottam tőle. Színkalibrációt kell végezni? Másik dolog, hogy feltettem töltőre, kiírja, hogy csatlakoztatva, 80% nem töltődik. Na ez mi????

A gép tényleg halk, és a zenei hangja az egészen jó, bár mélyek nem erőteljesek, de összességében elég szép hangot produkál ez a kis gép.

(#28) Squirrel


Squirrel
őstag

most hallgattam rajta nightwish koncertet, laptophoz képest nagyon szépen szól. Viszont a wifi-s hálózattal gondjaim annak, csak nem tudom miért nem jó. sima netezésnél megy, kb. 100 megás letöltés után viszonte ledob a picsába.

(#29) Squirrel válasza Squirrel (#28) üzenetére


Squirrel
őstag

na, rájöttem. rögtön frissitette az illesztőprogramot a hálókártyájához és az valamiért nem megy rendesen. visszaállítottam az előzőt, azzal megy a wifi.

(#30) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Es az NP900X3C es NP900X3D kozt mi a kulonbseg?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.