Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Az Energy Star matrica azért van rajta hogy egy laikusnak Intel matricának tűnjön ?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) Pikari


Pikari
őstag

akkor tűnés szépen vissza a tesztpadra, és lemérni olyan NORMÁLIS cuccokkal is, amik a több szálú teljesítményt is mérni tudják, mert ez a teszt így egyszerűen gyalázat.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#3) t72killer válasza Pikari (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nyilván a srácoknak be van osztva az ideje, és csak egy gyors AIDA-ra futotta. Azért ez kb jól jelzi az erőviszonyokat, grafikai teszt meg már volt pár az AMD dual graphics-ról (bár egy 3dmark 2011+13 belefért volna, kb +1-2 munkaóra).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) vinibali válasza Armagedown (#1) üzenetére


vinibali
őstag

itt talán még nem tartunk. amúgy a samsung előszeretettel rakja fel ezt a matricát!

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#5) hrjanek


hrjanek
csendes tag

Sziasztok!
1 hete vettem Samsung Series 3 NP370R5V ntebook-ot. Az lenne a kérdésem hogyan tudom beállítani h melyik program melyik videokártyát (dedikált-integrált) használja? Rengetek helyen próbáltam már keresgélni de sehol se találok megoldást! Ti nagyon hozzáértőnek látszotok...
Előre is köszi!

(#6) szilvand válasza hrjanek (#5) üzenetére


szilvand
csendes tag

AMD Catalyst?

Bár ez alapból fel van telepítve, ha előtelepítetten vetted. Jobb klikk, majd legfelső gomb, és ott beállíthatod.

(#7) Damateo


Damateo
aktív tag

Üdv, pont ilyen gépem van.
Végig néztem az összes lehetséges menüt, próbáltam frissíteni mégsem találtam meg.
Hogy lehet beállítani hogy mind2 videokártyát használja?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.