Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Воланд


Воланд
titán

helyes. remelhetoleg kicsit osszekapja magat az ms az os es a hozza kapcsolodo szolgaltatasok fejlesztese teren.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) satz18


satz18
őstag

Hogy ennek a win RT-nek mennyire nincs értelme, az már ijesztő.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Igen. Samsung gyártmányú értelmes eszközökre itt, Európában nincsen szükség. Viszont Samsung Galaxy klóntelefonáradatra van. Köszönjük a figyelmes piackutatást Samsung!

(#5) #06658560 válasza szilagyiv (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

A jelek azt mutatják, a németeknél a Galaxyra van igény, a tabletjükre WinRT-vel nagyon nincs. Egyébként új rendszer esetében hogy lehessen jó piackutatást végezni, amely korrelál a késöbi eladásokkal?

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát amennyiért mennek, ne is csodálkozzanak rajta. RT-s tábláknak nincs értelme szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) szilagyiv válasza #06658560 (#5) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Úgy gondolom igény az lenne, csak nem azon a hihetetlenül eltúlzott áron, amin próbálkoznak.

(#8) c0nn0r válasza szilagyiv (#7) üzenetére


c0nn0r
tag

Szerintem is az árral lesz ott a baj. Sokkal keresettebb lenne, ha nem a csúcs androidos táblák áraihoz lőtték volna be az árakat. Azokat sem hiszem, hogy tucatszám viszik 200eHuf+ért, mert annyiért majdnem ultrabookot kapni.

(#9) Ati1979


Ati1979
veterán

Akkor hova megy? Afrikába?

Szerintem ez az RT dolog nem fog örökké tartani.

Rádob az ember 20-30 ezer forintot az RT-s tabletek nevetségesen magas vételárára és kap egy rendes win8-as táblát.

[ Szerkesztve ]

(#10) oO7 válasza satz18 (#3) üzenetére


oO7
őstag

Azért meg ne ijedj... annak, hogy egy táblagépbe x86-os processzort rakjunk meg desktop alkalmazásokat futtassunk egy 10"-os érintőfelületen... na annak nincs értelme... meg az 4-5 órás üzemidőnek, meg a súlytöbbletnek meg az aktív hűtésnek, amivel az x86-os rendszer jár...

(#9) Ati1979: az RT-s táblák a "rendes" táblák...

[ Szerkesztve ]

(#12) #06658560 válasza szilagyiv (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

A többit sem viszik a népek, amiket MM-ben látok, nem csak a Samuét. A winRT vonal nagyon hajaz a jó lövés, bedobás helyzetre. Nem lenne rossz, csak épp egy csomó bénázása van mind OS oldalról, mind GUI oldalról.

#10 oO7: a Sony megoldása tökéletes ilyen téren, bár kissé drága, sokaknak megéri a két külön termék annyi pénzért. A win8 az emberek fejében viszont desktop programokat is hoz, így ök azt várják el, a WinRT különbözösége meg nincs hangsúlyozva, illetve ha hangsúlyt kap, pont a nem fut rajta amit edig szerettem-nem tudom a programomat átköltöztetni rá gondolaotk miatt bukik el- miért éri meg akkor jobban egy androidosnál, vagy almásnál?

[ Szerkesztve ]

(#13) Blyan válasza Воланд (#2) üzenetére


Blyan
félisten

IGen, ennek azért józanítónak kellene lennie.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) Ati1979 válasza oO7 (#10) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezzel nem tudok vitatkozni. :R

Csak korrigálják az árát. Ha nem fogják megvenni elegen, nem lesznek fejlesztések és alkalmazások sem.
Hosszútávon meghal a rendszer.

Egy jó kis amd-s belső megoldaná ezt a problémát. Mehetne rá az asztali win8, de nem kellene aktív hűtés, és az üzemidő is hosszabb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#15) Def26


Def26
félisten

Pff, nem is tudom mit mondjak. Remélem az ÖSSZES energiájukat a következő xbox -ba fektetik, és elfelejtik ezeket a szarokat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) csab2 válasza satz18 (#3) üzenetére


csab2
veterán

Egyetértek.
Ott van a Win8 aminek van tabletes és asztali "elrendezése" is. Akkor minek az RT? Ráadásul nem kompatibils sem a Win8-al, sem a WP8-al. :Y Így mi értelme az RT-nek? :F :F

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#17) oO7 válasza csab2 (#16) üzenetére


oO7
őstag

kompatibilis a Win8-al (a Metro appok)... és igen nagy mértékben a WP8-cal is... arról viszont ne is álmodj(atok), hogy az ms is beáll az idióták sorába az Apple meg a Google után, hogy majd tableten futtatnak 1:1-ben telefonos appokat...

(#18) #06658560 válasza oO7 (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

"kompatibilis a Win8-al (a Metro appok)... " Magyarul a Win8 kompatibilis a WinRT-vel, nem fordítva. Van három MS OS három területre, "egy" -inkább kétésfél- felülettel, egybemosott reklámozással, és ök a nem idióták... Augy mi a probléma a tableten telefon alkalmazással?

(#19) jacis


jacis
nagyúr

Beteges ez az egész MS irányzat sztem. Ha nem lenne annyi pénz mögöttük amennyi van már sehol nem lennének.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) gabor72


gabor72
aktív tag

Én szeretnék egy 7collos winRT-s jó minőségű tabletet 60k-ért.

(#21) oO7 válasza #06658560 (#18) üzenetére


oO7
őstag

hát most lehet ezt a kompatibilitás dolgot csűrni csavarni... van olyan alkalmazás típus (a Metro appok), amik 1:1-ben futtathatóak Win8-on is és WinRT-n is...
és valójában 1 OS-e van az MS-nek 3 (több) területre...
tableten pedig az a probléma a telefonos alkalmazásokkal, hogy nevetségesen néz ki, ha egy ~4"-ra készített alkalmazást felskáláznak ~10"-ra... vagy ha nem vektoros skálázás történik hanem a nagyobb felbontás "kitöltése", akkor meg üresen fog pangani az egész felület... és mielőtt belekötnél, nem, ugyanez a probléma nem áll fent (vagy legalábbis kevésbé érezhetően) a Win8 esetében azzal, hogy 10"-tól 50"-ig mindenféle kijelzőn tud futni (sőt Ballmer szobájában ugye egy 80"-os "táblagép" van)...

(#22) Hiperwolf válasza satz18 (#3) üzenetére


Hiperwolf
tag

Miért is?

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#23) #06658560 válasza oO7 (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

"és valójában 1 OS-e van az MS-nek 3 (több) területre..."
marketingesül, felhasználóiul viszont három.

"tableten pedig az a probléma a telefonos alkalmazásokkal, hogy nevetségesen néz ki, ha egy ~4"-ra készített alkalmazást felskáláznak ~10"-ra... vagy ha nem vektoros skálázás történik hanem a nagyobb felbontás "kitöltése", "

A nagyobb kijelzö hol jelent automatikusan nagyobb felbontást? A felbontásmizéria miért is nem gond Androidon, iOS-en?

"nem, ugyanez a probléma nem áll fent (vagy legalábbis kevésbé érezhetően) a Win8 esetében azzal, hogy 10"-tól 50"-ig mindenféle kijelzőn tud futni (sőt Ballmer szobájában ugye egy 80"-os "táblagép" van)..."

Mekkora felbontással? A probléma nem fennállása a Modern UI esetében is biztos igaz? mert pl. zoomolni csak két méretre lehet, különben olyan hányadék a kinézete köztes állapotban, hogy borzalom.

(#24) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

A WindowsRT egy alapjaiban hibás ötleten alapuló oprendszer, ehhez nem kell valami nagy szakértőnek lenni. Most, hogy itt kopogtat az AMD Temash rendszere, ami jóval erősebb, mint egy ARM-es SoC és az üzemidőben is hozza a kötelezőt, akkor meg minek is szenvedni egy lényegében halva született OS-sel és a Windows számára ismeretlen architektúrával?
Windows 8 + WP8 bőven elég, a WindowsRT-re egyáltalán nincs szükség, és ez meg is látszik az eladási adatokon.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#25) dreamdancer válasza oO7 (#21) üzenetére


dreamdancer
őstag

A telefonra optimalizált appok valóban hülyén néznek ki tableten, de ez iOS-en már rég nem probléma, minden érdemi appnak van tabletes verziója és az Android is efelé tart. A WinRT viszont gyakorlatilag semmivel se kompatibilis, se a Win8-ra, se a WP8-ra írt appok nem futnak rajta, az meg, hogy az RT-re írt appok futnak egy pc-n is kábé értelmetlen, ki akar pc-n mondjuk egy tabletre butított Excelt használni?!

Ha a mindenbe belenyúló Samsung gyakorlatilag pár hónap után kiszáll az RT-s tabletekből, ez mindennél többet mond, mekkora gigabukta az RT a Microsoftnak. Ami mondjuk már eddig is egyértelmű volt.

Nem a lényeg a fontos.

(#26) oO7 válasza #06658560 (#23) üzenetére


oO7
őstag

"marketingesül, felhasználóiul viszont három"
fejlesztőiül is lényegében 1 OS (mondjuk legyen 1.5, mert a Win8 és a WP8 között még nem teljes az átfedés)...
felhasználóiul meg nyilván 3... nem azért veszek tabletet, hogy telefonos OS-t (meg appokat) bámuljak nagy kijelzőn... vagy PC-n vagy TV-n...

"A nagyobb kijelzö hol jelent automatikusan nagyobb felbontást? A felbontásmizéria miért is nem gond Androidon, iOS-en?"
A) ha van egy felületed ami telefonokra (~4" kijelző) lett tervezve, akkor azon a gombok akkorák, hogy egy telefonon kényelmesen eltaláld az ujjaddal... ha ezt a felületet te kirakod egy ~10"-os táblagépre, akkor akkorák lesznek az érintőfelületek, hogy kényelmesen ököllel is kezelheted a gépet...
B) ha a felület nem egyszerűen felnagyítva van hanem "intelligensen" kitölti a rendelkezésre álló helyet, akkor vagy olyan lesz az élmény, mint nagyon sok fix felbontásra méretezett weboldal esetében, hogy a nagy mennyiségű szabad hely a képernyőn üresen fog pangani... vagy ha tényleg intelligensen tölti ki a helyet, egy telefon kijelzőjére akkor is nagyon kevés dolog fér ki, szóval akkor is nagyon szellős lesz a felület...

"Mekkora felbontással? A probléma nem fennállása a Modern UI esetében is biztos igaz? mert pl. zoomolni csak két méretre lehet, különben olyan hányadék a kinézete köztes állapotban, hogy borzalom"
Nem egészen tudom mire gondolsz, ugyanis ez a probléma nem áll fenn a Modern UI esetében... nagyrésze vektorgrafika, és (jó mondjuk ez a fejlesztőn múlik) a képek is több skálázott méretben szerepelnek az appokban, hogy bármilyen nagy felbontás mellett szépek legyenek...

[ Szerkesztve ]

(#27) Cathulhu válasza oO7 (#26) üzenetére


Cathulhu
addikt

No offense, de mondd, hasznaltal te mar tabletet valaha is? Mert annyira 3 eve idejet mult dolgokrol beszelsz, hogy hajjaj....

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#28) Hiperwolf válasza oO7 (#26) üzenetére


Hiperwolf
tag

"...zoomolni csak két méretre lehet, különben olyan hányadék a kinézete köztes állapotban, hogy borzalom"

Szerintem itt arra gondolt, mikor amolyan áttekintő nézetbe lépsz a csempéknél, ahol elnevezheted a csoportokat, és két ujjal "összecsíped a képet". Itt az alapnézet, és az áttekintő nézet is szépen néz ki, viszont ott kisebbek a csempék, kisebb felbontásúak a képek, és mikor éppen váltasz, már átvált a kisfelbontású képekre, de még túl nagyok ahhoz, hogy élesnek látsszanak.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#29) DraXoN válasza oO7 (#26) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Én csak előnyét látom annak, hogy mondjuk a telefon és a tablet rendszere ugyan az. Miért volna az baj?

Ilyenkor csak a fejlesztőkön műlik, hogy optimalizálják-e az alkalmazásukat nagyobb felbontásra, és az android speciel eléggé jó tableten, ugyanis a rendszer alap felülete nem ugyan az mint a telefoné, így nem jelent gondot, és nincsenek "ökölnyi" gombok a kijelzőn.

Ha meg mondjuk lenne (manapság nem hiszem) olyan alkalmazás ami nincs nagy kijelzős tabletre felkészítve, még akkor is lehet használni megmentőként a telefonos kijelzőre optimalizált felületet.

Szerintem mindenképp hülyeség és egy elcseszett döntés a 2 vonalat szétszedni ilyen szinten.

Annak amiért a MS így oldotta meg szerintem egy oka van. Egyszerűbb és olcsóbb volt egy külön nem kompatibilis rendszert írni mint a windows phone rendszert felfelé skálázni és kibővíteni a támogatott hardverek sorát (a bonyolultabb kód miatt meg nehezebb lenne a "smooth" windows phone). Én így látom a helyzetet.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#30) TouristNN


TouristNN
csendes tag

nemis csoda, ez az RT egy elbaltázott foshalom lett :DDD tesztben a fejemet vakartam amikor akadások, fagyások, restartok voltak.... a WP7-tel nem ezt az utat kezdték el anno....siralmas :(((

(#31) Hiperwolf válasza TouristNN (#30) üzenetére


Hiperwolf
tag

RT-s tabletem van, aktívan használom és nincsenek se aladások, se fagyások, se restartok. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#32) Def26 válasza Hiperwolf (#31) üzenetére


Def26
félisten

Mennyibe került?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33) #16820480 válasza DraXoN (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

sajnos már Androidon is majdnem teljesen ugyanaz a telefonos és tabletes felület, hogy szakadna rájuk a plafon, akik ezt kitalálták :( nem kicsit idegesít N7-en, hogy egy lőrésen át netezek, mert fent állapotsáv, lent navigációs sáv (3 rohadt gomb miat!!), és még a címsáv és hasonlók is ugye Chrome alatt.

oO7: teljesen egyetértek, hogy tabletre az RT a jó döntés. csak valahogy mégsem stimmel teljesen a dolog sajnos, nem elég egyértelmű, hogy mi mire való, és valahogy a Metro appok sem kezdtek olyan szárnyallásba, hogy tényleg használható legyen a tabletes vonal. úgy lett volna jó, ha a WP8 appok is kompatibilisek az RT-vel, vagy legalábbis elfutnak rajta, amíg nincs jobb megoldás (ahogy eleinte Androidon is így ment).
egyébként a felbontás meg különböző GUI lekezelésére szerintem jobb megoldás (jó, nem értek hozzá, csak az elv jobban tetszik), amit Androidon fragments api néven vezettek be, illetve, amire a KDE fejlesztők törekednek a Qt alatt, hogy egy alap kód fut a háttérben, és igazából mindegy milyen felületet tologatsz előtte, igazodhat a GUI az eszközhöz.

(#34) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Szerintem az árazás lett nagyon elszúrva (vagy baromira elkéstek vele). Most reálisan 100e alatt kéne adni a RT-s tableteket, egyből jobban fogynának (egy alap Tegra 3 Androidos gép is kb ennyi). Azért Androidon elég gázos, hogy lassan minden app-ból van vagy 3 verzió, az ember kicsit nem figyel és egyből mellényúl. Viszont az meg jó, hogy egy megvásárolt appot fel tudom telepíteni az mp3 lejátszómtól kezdve tvbox-ig mindenre. Igazából az lenne a tökéletes, ha mindegyik alkalmazás csak egyszer látszana a Play-ben, és elég intelligens lenne a rendszer ahhoz, hogy eldöntse milyen eszközre telepítem és az annak megfelelő verziót töltené le automatikusan.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#35) oO7 válasza #16820480 (#33) üzenetére


oO7
őstag

"hogy egy alap kód fut a háttérben, és igazából mindegy milyen felületet tologatsz előtte, igazodhat a GUI az eszközhöz"
nade lényegében ez van Win8 meg WP8 esetében... én tényleg nemértem milyen 2 különböző és inkompatibilis rendszerről beszéltek... ~1 kód, több felület

(#36) #06658560 válasza oO7 (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

Androidon, iOS-en valahogy meg lehetett oldani, hogy ne legyen ronda. Win esetén miért is nem?

"Nem egészen tudom mire gondolsz, ugyanis ez a probléma nem áll fenn a Modern UI esetében... "
kolléga megválaszolta. Fenn áll.

#35) oO7: futnak winRT programok WP8-on? Win8 programok? Ha nem, akkor hogy egy rendszer? Egy néven két teljesen eltérö logikájú GUI az egy rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#37) #16820480 válasza oO7 (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

ha igaz az, amit mondasz, és egy kód, akkor ezek szerint a WP8 appok futnak RT-n is? meg akkor a WP7 appoknak is kellene, hiszen azok futnak WP8-on, és akkor ezek mindegyike kellene fusson W8-on is. ez így van? mert ha nem, akkor igazából külön rendszerekről beszélünk.

(#38) Blyan válasza #16820480 (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Megoldható lehetne, hogy a WP7-es appok fussanak WinRT-n - de mi szükség lenne rá?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39) #16820480 válasza Blyan (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

fogjuk meg másik oldaláról a kérdés: miért ne?
egyébként pedig azért lenne talán jó, ha legalább mennének, mert akkor lenne 100+ ezer app RT-re is, amíg nem írnak újakat és jobbakat kifejezetten arra. ez volt a lényege a dolognak WP8-nál is.

(#40) Blyan válasza #16820480 (#39) üzenetére


Blyan
félisten

Kétlem, hogy a WVGA optimalizált álló nézetű appokkal sokra menne egy RT felhasználó - landscape módban.
Ráadásul túl nagy mozgásteret nem kapnának, hiszen a WP7 korlátozottsága miatt tényleg elég - hm használhatatlan cuccokat kapnának.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41) #16820480 válasza Blyan (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk azért az RT tabletek sem jönnek olyan eszeveszett felbontással sajnos. de igaz, elfelejtettem, hogy itt nem úgy megy sajnos, hogy skálázódik a UI. különben meg a landscape mód nem nagy probléma, eg ytabletet akárhogy tarthatsz.

(#42) #06658560 válasza Blyan (#38) üzenetére


#06658560
törölt tag

Esetlegesen azért, mert adott programot szeret használni a delikvens, valamint nincs arra kötelezve, hogy midnent vegyen meg újra, mert migrálni nem tud. Akkor meg már mindegy, hogy Win RT-s, vagy androidos, iOs-s rendszerre vált.

(#43) Blyan válasza #06658560 (#42) üzenetére


Blyan
félisten

Sok nagyon népszerű cross platform alkalmazás azért nincs a WP7-re, hogy ez ekkorát nyomjon a latba - pont ez okozza a nagy elégedetlenséget a WP-vel kapcsolatban.

De mondj példát, mi az ami a WP7-es app kínálatból odakívánkozik.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) #06658560 válasza Blyan (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem cross platformról beszéltem. Arról, hogy semmit nem tud magával vinni, így már nyugodt szívvel választhat másik rendszert, ha váltani akar és úgy is meg kell vegyen mindent még egyszer. Ha a kompatibilitás meglenne, akkor egy forintosítható érv lenne a win oldalán maradásnál alternatívák helyett.

(#45) Blyan válasza #06658560 (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Már csak az a kérdés,miért lenne kötelezőszerűen windows párti, aki RT-t vesz. Mert leragadtál ennél.
És ne mondd, hogy nincs rahedli ember Android telefon, iPad kombóval - példának okáért. Tehát ugyanígy használhatná az is, aki nem WP vonalról közelít errefelé.

Nem az RT-nek nem a WP7.es átjárhatóság (vagy annak hiánya) a problémája.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) #06658560 válasza Blyan (#45) üzenetére


#06658560
törölt tag

mit nem értesz? Lett volna egy remek lehetöségük megfogni a kezdetben hozzájuk pártolókat tartósan, akik nem feltétlen elégedettek mindennel belakva a rendszert, így meg ezt kihagyják. Azokról nem beszéltem, akik más felületröl közelítenének, arról beszélek, hogy nem tesznek meg mindent a már meglevö kuncsaftok megtartásáért.

Nem a WinRT hibája az átjárhatóság hiánya, hanem a komplett MS koncepcióé-papíron egybe mosott rendszerek, a valóságban mégsem.

(#47) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos átlag /juzerek-felhasználok/ eddig sem repestek a WIN FOSÉRT!//win 3,1-WIn XP-k-Server-2000- NT most Win7.s az ujabb bugyuta Win 8-Nos lehet s sokan használnak Linuxt is,Ki-ki avval bajlodik melyet gépére instalt//Tökéletes OS-Op rendszert most irják-fejlesztik,de soha nem készül forgalmazásra//innél több normális OS-Op-rendszert szeretnénk,mind 1 ki-irta-terjeszti de müködjön /BUG mentesen?Ha-ha/ :K :DDD

föolvaso

(#48) =WiNTeR= válasza fojuzer (#47) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Uhh bazze, ez aztán az olvasható írás..

A windowsokkal nagyon sosem volt gond, WinXP, 2k, Win7 (Win8 is) jól sikerült, és kezd egyre inkább hülyebiztossá válni minden, így az OS-ek is.
Egyébként ez a "WinFos"-ozás meg végtelenül szánalmas, ahogy az "M$" ilyenfajta rövidítése is. Tiszta óvoda komolyan mondom...

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#49) fordfairlane válasza satz18 (#3) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát ebben a formában nincs. Ez az egész Windows RT - Windows 8 formáció nagyon el lett cseszve.

x gon' give it to ya

(#50) Firehand válasza fojuzer (#47) üzenetére


Firehand
tag

Nem értem mit írsz, biztos én vagyok a nyomi.... :Y

Amúgy szerintem az "átlag" felhasználónak jó a win és az "átlag" felhasználó azt sem tudja mi az a Linux.

Más:
nem ismerem az RT-t, de nekem akkor lenne tökéletes, ha tudja az officet-t kezelni. Nem más appokat leszedegetni, mert sajnos androidon sincs olyan szövegszerkesztő ami nekem pótolná a excel egyes képességeit. remélem ha megjelenik (még ha fizetősen is) androidra a Microsoft szövegszerkesztője, akkor már nem kell keresgélnem. Vagy marad az, hogy várom mikor jön ki egy olyan win tablet ami win 8-al fut és elfogadható az ára. Bár a legjobb az lenne ha egyszer nem lenne 3 platform, hanem 1 ami mindent kitud szolgálni.
Uff

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.