Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Na lol, erről még nem is hallatom... Nagyon szép árad a minőség belőle..
Belső meg E250,
Gyakorlatilag e250 más külsőben.
De azért jobb lett volna egy i780 teszt.

+ szerintem simán néz ki egy 80 ezres készüléknek.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Ez lenne az M610 utóda...Hát a külsön kivülv semmi sem változott! :((( Sajnos...

(#3) wipes


wipes
senior tag

pont ezt néztem én is, egy az egyben e250 más külsővel

ha már a menüt megvariálták egy kicsit, kaphatott volna egy értelmesebb zenelejátszó softot, az e250-é is használhatatlan :(

meg esetleg egy épkézlábabb 1,3-as kamerát

de így sok értelme nincs, külsőre az e250 is rendben volt

(#4) dragontiger


dragontiger
tag

"Az M620 előnye majd az lehet, hogy remek összeszerelési minősége és komolykodó formaterve tudásánál sokkal fejlettebbnek mutatja."
no comment :P minden benne a cikkbe :DDD (de akk mit írjak? :C :R )

(#5) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Külsőre tényleg igen jó lett, ennyi pénzért...

(#6) Meta


Meta
tag

Mint ahogy az M620 is megfelel az ezen az árszinten mozgó készülékek tudásának – nagyjából.

Tudom-tudom mar megint csak beszolok, de ez a mondat nem egeszen ertelmes igy kulon az elozo mondattol. A kepet pont rossz helyre raktatok, mert az olvaso elolvas, megnezi a kepet, olvas tovabb, igy ertelmetlen lesz magaban. ... szerintem. na mindegy :) :R

[ Szerkesztve ]

(#7) csibor


csibor
őstag

Inkább ez mint a SE,nekem nagyon nem jönnek be.Meg különben is a Pannon következő 20K-ért 2 telefon akciójában kell megvenni,úgy meg ajándék a telefon,legalábbis az M610 nekem bejött.

(#8) Remittenda


Remittenda
aktív tag

"De a határidők szorítanak, az olvasók által való meglincselés fojtogató víziója a szemem előtt lebeg, csak összeszedtem magam, s az elsőre sokkal izgalmasabbnak tűnő Nokia E66-ból nehéz sóhajjal kiemeltem a kártyám, majd kibontogattam a Samsung dobozát."

Ó, te szegény szerencsétlen mártír! :DDD :DDD Most még megbocsájtunk, de tessék minél előbb E66 és főleg E71 teszteket írogatni.

Amúgy a kedvenceim az ilyen kis apró utalások, vagy a teszt fotóin van egy másik, nagyon várt telefon is. :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#9) fateless


fateless
veterán

No igen, először E250, majd abból M610 semmi változtatással csak más külső és kicsit más kijelző, majd M620, ahol az EDGE kimaradása a különbség. Ettől függetlenül nem rossz a készülék, de azért az ár már sok érte. Persze, fog esni, de ha arra gondolok, hogy a gyárnak ez már csak és kizárólag tömény profit, hiszen semmi fejlesztést nem kellett végeznie, akkor azért én elvártam volna, hogy ennél úgy 30-40%-kal olcsóbb legyen induláskor.

csibor: ha neked nem tetszik az SE, akkor tényleg ezt válaszd inkább. (ha pedig nincs szükséged az extra tudásra, viszont jobban tetszik a slide kialakítás, akkor természetes, hogy ez jobban tetszik) Ettől függetlenül Bognak teljesen igaza van: ez a készülék semmiben sem versenyezhet a v640-nel, még külsőben is csak közelíti azt, de nem éri el az eleganciáját.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jo cikk, képek és leirás alapján a telefonnal sincs gond.. tetszik, de persze nem veszek ilyet, de ha valaki keres a környezetemben egyszerübb,de szépet, ezt lehet ajánlani. tool van tárgyalva :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#11) csibor válasza fateless (#9) üzenetére


csibor
őstag

Nekem nagyon nem jön be a SE menürendszere,gyakorlatilag nem tudom használni,K700,K750 (cégnél ilyenek voltak),+ a fiamnak van valami alap :F Pedig idáig lényegében Siemens telefonókat használtam,M610 legalább kézre áll.

(#12) Jadro


Jadro
veterán

Telefonálni smsezni jó. Mellé még szép is.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13) benn1


benn1
csendes tag

Kinézetre és a teszt bevezetője alapján jó telcsire számítottam. Tévedtem. Ez így gyenge.

csibor: Én meg csak a SE menürendszert vagyok hajlandó elfogadni :)

[ Szerkesztve ]

:P

(#14) joey04


joey04
titán

dicséretes hogy nem rondította el a voda.na ennyi volt a pozitív része a dolognak. ja meg szép. :U
ritkán hibáztok, de ez most elég nagy hiba volt: Nokia E66-ból nehéz sóhajjal kiemeltem a kártyám, majd kibontogattam a Samsung dobozát.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) fateless válasza csibor (#11) üzenetére


fateless
veterán

Ezért jó, hogy ennyiféle mobilgyártó van.
Nekem az SE a leglogikusabb, míg a Samsung egyszerűen megőrjít a felépítésével. Feleségem - női gondolkodás - minden gond nélkül elvan a Samsungjaival. Persze csak telefonál, sms-t ír és ébresztésre használja. (Volt neki E250 és M610 is)
Más a Nokiára esküszik, megint más WM mobilra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) 1010


1010
őstag

céges telefonom a samsungtól

(#17) domi007 válasza Remittenda (#8) üzenetére


domi007
őstag

Egyetértek, ezért nagyon jók Bog cikkei...

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#18) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Én is a SE menürendszerére esküszom mégis m610-et használok a mindennapokban...De nem igen szeretem ;]

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ez egy ujabb rókabőr. Az e 250 pedig sztem hihetetlenül gagyi telefon, és szinte mindenkinél olyan van. A tv be meg ugy reklámozzák, mintha vmi szuper extra telefon lenne.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) Micuir_M


Micuir_M
tag

Az ilyen telefonokra azért van szüksége a cégnek, mert fejlesztési költségei gyakorlatilag nincsenek, de mivel új modell, a régi, már olcsóbban árult modelleket ki lehet vonni a piacról, így a cég profitját magas szinten tartják, nem fogy el a kifutó modellek árcsökkenésével együtt.
Nem beszélve arról, hogy a régi modelleket nem fogják már javítatni a vevők, ha elromlanak, hanem kidobják és vesznek egy újat.
Szerintem ilyen szemmel kell nézni az ilyen telókat és akkor nem meglepő, hogy gyakorlatilag 0 új dolog van bennük.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#21) copin


copin
őstag

Ha jól számolom ez már a harmadik vagy negyedik kiadása az e250-nek. Nem ezzel akanak tarolni, különben valami érdekes is lenne benne az árán kívül.

(#22) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Látván a fülesről a képet, lenne egy olyan kérdésem, hogy annak is rövidebb az egyik füles vezetéke? Én vettem egy u600, és nekem az egyik olyan 30cm, a másik 15cm kb:D Annyira nem zavar, mert úgy se használom.Csak jó lenne tudni,hogy szándékosan csinálták e meg így. köszi!

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#23) eddie17 válasza Porcupain (#22) üzenetére


eddie17
addikt

A nyakad mögött kell elvezetni a hosszabbat, és akkor egyforma hosszú lesz. Direkt van így kialakítva.

(#24) Porcupain válasza eddie17 (#23) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Csak ez nekem olyan hülye megoldásnak tünik, bár headsetnek biztos tökéletes, ha meg valaki zenét akar rajta hallgatni vesz egy átlakítót, bár az biztos elég nehezen beszerezhető.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#25) Gubro válasza Jégkokó (#19) üzenetére


Gubro
senior tag

Gagyi, mert nem nokia. Jó lenne, ha erről leszoknál végre.

(#26) Jégkokó válasza Gubro (#25) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem tehetek róla, ha tényleg az. Nem egyet fogtam már a kezembe és mind olyan volt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#27) zsozs3


zsozs3
csendes tag

Két haveromnak is az m610 van de az nekem nem jött be. :( Talán az m620 jobb lesz. :))

(#28) Gubro válasza Jégkokó (#26) üzenetére


Gubro
senior tag

Nem kicsit vagy elfogult a nokia irányába, tehát nagyon nem hiteles, amit leírsz. Jobb lenne ezzel leállni, mert csak magadat nevetteted ki.

(#29) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

kicsit ilyen U900Soul feelingje van xd

(#30) Kryczek


Kryczek
tag

volt pár samsungom, az olcsó gagyitól a drágáig. mindegyikkel csak a szopás volt. utoljára a d900i akasztott ki. ez volt az utolsó, mert mobiltelefonon samsung feliratot többet nem akarok látni. talán a mikrón.. :( :(

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

Külsőre ok. Sőt még tetszik is. De a MP3 lejátszó nem fut a háttérben ez probléma. A V640i meg tényleg alig drágább és 100X jobb.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Nem is olyan sokkal kell megtoldani az árát, és a Samsung fanok akár egy U600-at is vehetnek a T-Mobilenál...

(#33) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez a telefon SZÉP... külsőre szerintem az ember drágábbnak gondolná.

I humbly and respectfully decline™

(#34) AMD Power válasza Magnum_ (#33) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem se a külsejével van a bajom. Hanem az árával.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35) Magnum_ válasza AMD Power (#34) üzenetére


Magnum_
nagyúr

27k függetlenül. teljesen rendben van ez a kezdő ár szerintem.

I humbly and respectfully decline™

(#36) nighty470


nighty470
csendes tag

Hello!

Nekem kényszerből lesz egy előfizetéses M620-as jövő 7-től. Télleg nem érdekel, h mit tud, külseje szép és az ára nekem elenyésző így előfizetve (5825 + ÁFA).

A kérdésem pedig az lenne, hogy meddig lehet bővíteni a memóriáját és milyen márkájú kártyát ajánlotok?

Mihamarabbi válaszotokat előre is köszönöm!

(#37) eszgé100


eszgé100
őstag

Sziasztok!
Anyukámnak meg a barátnőmnek is ilyen telója van, de a gyári pc-s program bluetoothon keresztül nem kezeli a memóriakártyáját.
Az lenne a kérdésem, hogy ha vennénk hozzá egy adatkábelt, akkor a gép látná-e a memóriakártyát cserélhető adathordozóként a Sajátgépben, mint pl. a SE K660-nál?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#38) motorraider


motorraider
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni 1 Samsung M620-at, de előtte érdekelne, hogy milyen képet csinál!!!
Küldjön nekem valaki lécci, akinek van feltéve a gépére...
Örök Hála!!!
E-mail címem: motorraider@freemail.hu
Köszi nektek!

(#39) sambora


sambora
csendes tag

hali! m620am van és azt szeretném kérdezni hogy vki nem tudja hogy hogyan lehet beállítani hogy zenelejátszáskor összecsukom akkor tovább játsza a zenét?

köszi :)

Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen.

(#40) nRu3


nRu3
addikt

Most 20ft-ért lehet kapni a pannonál ezt a telot előfizetésel , nagyon nem éri meg?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#41) Viktor0610 válasza nRu3 (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért ne érné meg? :D

Olyannyira megéri, hogy mindig "pillanatok alatt" elkapkodják, ha érkezik a boltunkba.

Samsung Galaxy A54

(#42) LacusBP


LacusBP
csendes tag

Nekem sikerült hozzájutnom Pannon 20ft-osba. Az a bajom vele, hogy a videókat nem játsza le teljes képernyőn. A kijelző felét elfoglalja a fájlnév, meg a lejátszókonzol. Ez nagyon ratyi, pedig elmenne MP4 lejátszónak is egy memóriakártyával. Biztos az ár miatt direkt ilyen a soft. :( A kamerával meg az a baj, hogy iszonyat érzékeny a bemozdulásokra, kővé kell dermedni, hogy ne legyen homály. Ennél még egy SE K310i és Sharp GX17 is jobb. Amúgy anyagminőségben kifogástalan, szépen működik a slide, nem recseg, nem ropog, masszív darab. Tényleg kinézi az ember egy 70-80 ezres telefonnak.

(#43) tween


tween
őstag

A Kingston 1GB-os kártyát elfogadja?

(#44) nRu3 válasza Viktor0610 (#41) üzenetére


nRu3
addikt

végülis nem a 20forintos akciós mobilok közül vettem. mert nem volt készleten.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#45) nRu3


nRu3
addikt

temákat honnan lehet letölteni?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#46) tween válasza nRu3 (#45) üzenetére


tween
őstag

Samsunghoz?Ez vicc volt ugye?

(#47) nRu3 válasza tween (#46) üzenetére


nRu3
addikt

nem, mert,miért?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#48) tween válasza nRu3 (#47) üzenetére


tween
őstag

Mert nem lehet témákat pakolni rá.

(#49) cudar07


cudar07
senior tag

na hello
most vett aszony egy M620-at
vennék neki 1gb microSD karit!
a 2 Gb-tól nem lassul be???
valaki használta már??
BLUTUSON keresztul tényleg nem lehet elérni az SD karit??
mert ha nem akkor a kábel se hiszem hogy segít!!
akkor a PC-be külön kártyaolvasót kell rakni!
szerintem előre is kösz a segítséget!!
a tapasztalatokról még írok

de a Teló minőségével szerintem semmi gond!
a füles kicsit gagyinak tünik, kiváncsi vagyok hogy szólll :DD

(#50) LacusBP


LacusBP
csendes tag

Kingston 1GB-os karit vettem bele, simán viszi. Bluetooth tényleg nem látja a memóriakártyát (Samsung PC Studio és a Bluesoleil sem). Marad a kártyaolvasó.
További csalódás ért az mp4 lejátszással kapcsolatban: csak 10 percet lát a filmekből és lejátszás alatt hozzá kell nyulkálni a gombokhoz, különben bevágja a képernyővédőt. Nem lehet azt valahogy kikapcsolni? Nem találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.