Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Tökéletes :C

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#2) Atuss01


Atuss01
csendes tag

valaki árulja már el nekem hogy hol van ezen 3.5 jack!!! de amugy páratlan:) remélem az ára is az lesz (páratlanul olcsó) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Narancs


Narancs
őstag

Áráról tudni valamit?

Beauty is pain

(#4) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Lehet, hogy megvan a következő telefonom :DD :C
A kijelző színmélységéről már lehet tudni v.mit?
Én igazából Nokia párti vagyok (voltam?), de az Nseries anyaghasználata elég siralmas.
De még mindig azon gondolkozom, hogy megéri-e várnom a Tube-ra (tudom hogy az anyag ott is elég silány, de legalább nagyobb a képernyő és vonz a "tapicskolás")
Nesze, most aztán végképp nem tudom, hogy mit tegyek, a végén még semelyiket nem veszem meg :DDD
Köszönjük Samsung!!! :R

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#5) No-kia


No-kia
őstag

ugye a symbian alkalmazások ezzel a rendszerrel is kompatibilisek? tehát ugyanúgy futnak mintha nokia lenne a teló?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) zsoltke


zsoltke
tag

nem tudok betelni ezzel a telefonnal :O nagyon várom már hogy megjelenjen :C
szek.: mi ez a DLNA minősítés? magyar szöveget nem találtam róla :(

[ Szerkesztve ]

ASUS ZenBook Flip UX362FA-EL256C, Apple iPhone 11 Pro 64Gb

(#7) androcles


androcles
tag

A Sam szép és jó telefonokat gyárt, de... egyszer volt egy D900i-m, nagyon szép volt, nagyon jó volt, de soha többet Sam! Miért is? Nem tudom, egyszerűen nem tudtam megbarátkozni vele és kész. Több Sam tulajt is megkérdeztem aki később váltott, és valahogy mindenki azt érezte amit én, hogy a készülék idegen maradt tőle és nem tudta teljesen elfogadni. Ennek ellenére nem akarok ellenreklámot csinálni, mert tényleg jó cuccokat csinálnak, csak leírtam a véleményemet.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#8) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Ja és lenne még egy kérdésem, hogy ez úgyanolyan könnyedén lesz témázható, mint a Nokia készülékek?

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#9) csab2 válasza Ankhiszesz (#8) üzenetére


csab2
veterán

Persze. Maga a Symbian alpból olyan.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10) tween


tween
őstag

Ide vele nyamm-nyamm...

(#11) Muton


Muton
addikt

ez gyönyörű. lehet, h must have
tesz köbö mikorra várható?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#12) South Velen


South Velen
addikt

ez nagyon ott van
úgy néz ki, megvan az e950-em utódja :B

(#13) Jadro válasza androcles (#7) üzenetére


Jadro
veterán

Én is hasonlóan vagyok vele azzal a különbséggel hoyg nekem egy Samum se volt. Odáig nem jutottam. :) Viszont a D900 óta eltelt egy kis idő és szeritnem megérne egy új próbát a dolog. Sokat változott a világ.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14) silentkiller válasza Jadro (#13) üzenetére


silentkiller
senior tag

Miért vesszük egy kalap alá a D900-at a közeljövőben megjelenő i7110-el? Az egyik SamsungOS (D900) a másik symbianOS okostelefon... Egy asztalon sem említhető a kettő együtt...

Elkezdem árulni az N82-esem :DDD

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#15) 1010 válasza silentkiller (#14) üzenetére


1010
őstag

lehet en is
bar a xenon villanot kihagytak es a kamerarol se tudni semmit milyen lesz
visoznt jol nez ki
lesz vagy 100k az tuti

(#16) silentkiller válasza 1010 (#15) üzenetére


silentkiller
senior tag

[ITT] találsz nagyon bétás tesztfotókat... Engem meggyőzött, a színei és a dinamika tartománya már így, bétás verzióban is lenyomja az N82-esem...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#17) AS


AS
félisten

Nagyon jó készülék lesz, és akiknek nem jött be a Samsung menü , azoknak nem kell félni mert ezen Nokia menü ( rendszer van) :D
ÉS igen minden s60 alkalmazás működik hiszen ugyan az a rendszer

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Ez nagyon jól néz ki, határozottan tetszik. :B

https://copy.com?r=wQUd20

(#19) Kickass válasza No-kia (#5) üzenetére


Kickass
őstag

A Symbian az Symbian ez nem valami a gonosz Samu által zárttá tett rendszer, ugyanaz mint amit a jó öreg Nokiákon és többi Symbi-s telefonon megszoktuk.

(#20) iknight


iknight
senior tag

Grat a Samsungnak :C Remélem ezekkel a jólsikert symbian alapú telókkal(g810, innov8 i7710) odaüt a Nokiának, Ugyan azokat a szolgáltatásokat nyújtja csak jobb minőségben, és az én izlésem szerint szebb designban is. Hátha a nokia ráébred, hogy a gagyi tömegcikkeiből vissza kellene térni a régi minőségi nokia telefonok szinvonalához.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#21) <NewL>


<NewL>
addikt

Ez nagyon szépre sikeredett!

There's an app for that

(#22) No-kia válasza Kickass (#19) üzenetére


No-kia
őstag

rendben én is úgy gondoltam, de azért jobb biztosra menni :DDD azért bízok benne hog yegyszer a nokia is fejleszti az anyaghasználatot és akkor nem kell gondolkozni egy samu megvételén :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23) csab2 válasza silentkiller (#16) üzenetére


csab2
veterán

Az exif adatok között a gép típusánál ez szerepel: SEMCO
Ez mi?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#24) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Egyetlen probléma ezzel a telefonnal, hogy ....SAMSUNG! Erősen előítéletes vagyok ezzel a márkával kapcsolatban. Eddig bármilyen samu cuccom volt, mindegyik problémás volt (mobil, audio,tv...). Ezért elvből nem veszek semmit, ami nyamnyung.

(#25) alex89


alex89
senior tag

Sosem voltam odáig a samsungokért(főleg a menü miatt..),de ez viszont a must have kategória nálam.Külsőre tökéletes,a symbian meg rossz nem lehet :DD

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#26) AS


AS
félisten

Teszt!!!
A Nagy és okos U800 :)
link


(Oled kijelző előnye hogy oldalro is látható )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) silentkiller válasza AS (#26) üzenetére


silentkiller
senior tag

Na végre... köszi a linket!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#28) Muton válasza AS (#26) üzenetére


Muton
addikt

köszi a linket.
tök jó,h az n79-el vetik össze, mert e kettő van nálam jelölve. csak kár, h az orosz nyelvtudásom már a múlté és nem értettem a végét :D
bár ez a telefon sokkal szebb, lehet, h mégis nokia lesz belőle (könnyebb, olcsóbb, usb-s, és nokia :DDD)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29) tween válasza AS (#26) üzenetére


tween
őstag

Köszi Csabi! ;]

(#30) tween


tween
őstag

Hát Eldar szavaiból azt lehet kivenni,hogy több ponton csalódás neki az i7110 és az n79-et jobb vételnek tekinti....vannak olyan pontok a menüben,amit nevetségesnek tart,pontosan nem tudom kivenni mit,de az FP2-ben emlegeti,ami ebben a készülékben érdekesen működik....na nem ezt vártam az biztos....de majd a magyar teszt ;]

(#31) bentsze88888 válasza androcles (#7) üzenetére


bentsze88888
tag

egy az egyben en is igy voltam a d900-al! :) de ez symbianos,ne felejtsd el!

(#32) bentsze88888 válasza AS (#26) üzenetére


bentsze88888
tag

ne haragudj,ha hulyeseget kerdezek,de h valtok itt angolra?(ha lehet)

(#33) AS válasza bentsze88888 (#32) üzenetére


AS
félisten

Majd itt lesz fen: link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) Muton válasza bentsze88888 (#32) üzenetére


Muton
addikt

legfelül van egy kis angol zászló, ott kell váltani, de még nincs ez a cikk angolra fordítva. vagy legalábbis én nem találtam

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#35) bentsze88888


bentsze88888
tag

fú,koszi! kicsit lama vagyok... :)

(#36) bentsze88888


bentsze88888
tag

jo nagy kulonbse van az n79 meg eközött
Fekete az a bicikli most,vagy szürke? :D

[ Szerkesztve ]

(#37) Atuss01


Atuss01
csendes tag

Most néztem meg én is a tesztet... több számomra fontos dolog is kiderült belőle, pl h a a giroszkóp elég jól forgatja a kezdőképernyőt is (a menüt nem tudom azt nem forgatta...) Amit rosszabb sokkal- sokkal rosszabb: a Nokia N79 reggelire megeszi gyorsaságban sajnos... :O + 50ojró :) pluszba fáj a fém borítás meg a nagyobb kijelző stb... elgondolkoztató...

[ Szerkesztve ]

(#38) Atuss01 válasza Atuss01 (#37) üzenetére


Atuss01
csendes tag

Bocsi elfelejtettem a kamera szvsz részletgazdagabb mint a nokiáé, viszont a színekben nem veheti fel a versenyt a tessar lencsével. ennyi

(#39) bentsze88888 válasza Atuss01 (#38) üzenetére


bentsze88888
tag

Nekem meggyőzőbbek a samsung képei.

(#40) tween


tween
őstag

Ha néztétek a videót láttátok,hogy a hátlapot vizslatja,mert mozog a helyén... :U

(#41) 2T válasza bentsze88888 (#39) üzenetére


2T
tag

Nagyon vegyesek a fotók, hol az N79 jobb, hol a Samu :U

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#42) silentkiller válasza Atuss01 (#37) üzenetére


silentkiller
senior tag

Én a végleges, gyártás közeli állapotra vagyok kiváncsi... Mellesleg +50 eurót nekem megér a nagyobb de szebb kijelző, a fém boritás és az FM transmitter...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#43) Atuss01 válasza silentkiller (#42) üzenetére


Atuss01
csendes tag

fm transzmitter van a nokiában is. viszont ilyen WLAN-os adatátviteles audiós micsoda nincs :DDD

(#44) Greg-77 válasza Atuss01 (#43) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik a készülék szép kijelző, fémház, symbian stb... Nem nagyon értem azokat akik csak azért fanyalognak mert Samsung. Közben pedig xy márkájú TFT kijelzőt néznek ami nagy valószínűségél Samsung na de mind1 ők vegyenek akkor mást! Nekem pont fordítva volt mindíg. Vettem Nokiát mert még is csak az az igazi telefon ugye. De sajnos vagy mindíg kifogtam vagy nem tudom, de folyton csak azt tapasztaltam, hogy újraindul, lefagy, nem érnek el hálózat keresés! Eladás és helyette egy Samsung és az sosem fagyott mindig azt csinálta amit én akartam és mindig elértek. Aztán megint adtam esélyt a Nokiának és megint leszerepelt! Nagyon várom már az i7110- tesztet és a megjelenést is!

Sorry Atuss01 nem neked szántam válasznak, félrenyomtam! :))

[ Szerkesztve ]

(#45) 2T válasza Greg-77 (#44) üzenetére


2T
tag

Én egy Samsung LCD tévét használok monitornak, kicsit több mint egy m-ről egész jó képe van és hátradőlve lehet csinálni mindent a gépnél szal nekem bejön. 26"-os és 1360×768. De nem ez a lényeg hanem hogy néha tévézek rajta 4:3-ba ugye kétoldalt fekete csík, mert sem a torz sem a hiányos képet nem szeretem.
Na úgy beég a kijelző közepébe a tévéadás hogy fél óra tévézés után kb 1 napig látszik a két csik nyoma ;]
A minőségi 180000ezres samsung lcd ;]
Ez csak úgy eszembe jutott, bocs...

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#46) AS válasza 2T (#45) üzenetére


AS
félisten

Ez minden gyártónál előfordul.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) csab2 válasza Atuss01 (#43) üzenetére


csab2
veterán

Ez a wifis akármi amiről írtál mit takar? Nem hallottam még róla.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#48) Atuss01 válasza csab2 (#47) üzenetére


Atuss01
csendes tag

DLNA-nak hívják, itt [link] tudhattok meg róla többet. jó kis cucc nemmondom... összehasonlítás a nokia N79-el:[link]

(#49) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Találtam 2-db számomra új vid-et!

Samsung i8510 Innov8 vs. i7110 - Video Faceoff!

Essential Hands on..

Már jó lenne vmi hír h idén kapható lesz-e nálunk 1általán!

(#50) tween válasza Greg-77 (#49) üzenetére


tween
őstag

A második videón enyhén nyújtott a kép...

(#51) Greg-77 válasza tween (#50) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Sajnos az, de én nem tehetek róla! :(

(#52) Atuss01 válasza Greg-77 (#49) üzenetére


Atuss01
csendes tag

Tetszik az optikai egér:) megoldás.... jó lesz vele irányítani a notimat:DDD

(#53) tween


tween
őstag

Ez a ketyere mikortól is kapható? :U

(#54) silentkiller


silentkiller
senior tag

November közepére igérték, benfenntesek szerint kábé 500 EUR lesz a bevezető ára...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#55) Womb válasza silentkiller (#54) üzenetére


Womb
senior tag

jesszus

(#56) tween válasza silentkiller (#54) üzenetére


tween
őstag

Na ennyiért inkább az innov8!

(#57) Greg-77 válasza tween (#56) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Na igen ilyenkor kell egy kis idő mire a normalizálódik az ár. De addig jobb választás az innov8!

(#58) Atuss01 válasza silentkiller (#54) üzenetére


Atuss01
csendes tag

bennfentesek??? van rokonod a samsungnál?;) amugy sztem ez elég nagy túlzás... az orosz tesztben 400euró van írva! annál többe nem szabad h kerüljön! az kb 130K... annyiba az N85 se került...

[ Szerkesztve ]

(#59) silentkiller válasza Atuss01 (#58) üzenetére


silentkiller
senior tag

Különböző információk keringenek, többször 450 USD is elhangzott. Én már várom a piacra kerülését, szerintem lesz drágább, mint az N79-es...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#60) Atuss01 válasza silentkiller (#59) üzenetére


Atuss01
csendes tag

N79-nél tuti(kb 50EUR-val) de hogy az N85nél is azt nagyon nem hiszem.

(#61) silentkiller válasza Atuss01 (#60) üzenetére


silentkiller
senior tag

Hmm... van egy-két egyén aki szerzett már magán ilyet (sajnos nem Eu-ban) 400 USD körüli áron... Nincsenek elragadtatva :(

Mire fogom igy lecserélni az N82-esem?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#62) Womb válasza silentkiller (#61) üzenetére


Womb
senior tag

Mesélhetnél,hogy mi a csalódás tárgya.
Nagyon érdekel a telefon,de még idejében kimérgelődöm magam,ha rosszak a vélemények róla,és más után nézek.

(#63) tween válasza Womb (#62) üzenetére


tween
őstag

Ez engem is érdekelne!

(#64) silentkiller válasza Womb (#62) üzenetére


silentkiller
senior tag

Majd írok nekik, hogy írják le nekem pontosan, mi a baj.

Engem is nagyon érdekel ez a telefon, révén N82 az elsődleges telefonom és nem találtam alternatívát helyette - eddig. Mivel vettem közben egy i900-at és eszméletlenül bejött + láttam az i7110 bejelentését, eldöntöttem, hogy csak Samsung-ot fogok venni, elegem volt a nokia kurdisztáni fröccsöntött műanyag szappandobozaiból. Tehát low-end: U800b, high-end: i7110 és titkos kedvenc - volt már ilyenem: i780. Tehát én is nagyon várom, milyen lehet, mikor jelenik meg és milyen áron mert mind az U800b, mind az i780 olyan jó áron van mostanában, hogy legszívesebben azonnal eladnám az N82-ömet. Türelmetlen vagyok... :B

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#65) Womb válasza silentkiller (#64) üzenetére


Womb
senior tag

:R :R

(#66) jackkkk


jackkkk
tag

sziasztok
http://www.mobile-review.com/review/samsung-i7110-en.shtml
az oldal alján van egy táblázat ahol azt írja h europába 400 euro lesz
az sztem kezdésnek nem olyan rossz ár

(#67) AS


AS
félisten

Várjatok még, a készülék kb december közepén jön.. van még idő bőven.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#68) Teaway válasza AS (#67) üzenetére


Teaway
veterán

Melyik december?

Nincs itthon csokid??

(#69) fornettisuti válasza Teaway (#68) üzenetére


fornettisuti
veterán

2008ra gondolt, azmeg már ide s tova 2 éve volt

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.