Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sdd2


sdd2
veterán

Ez érdekes lesz.Köszönöm a cikket.Olvasom :DD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2) plus44


plus44
veterán

Mikor kijött a Corby, akkor annyira nem volt nagy dömpingje az olcsó érintős cuccoknak, talán még volt létjogosultsága telefonnak. Mondjuk, hogy ne lett volna, mikor nem tudtam végigmenni úgy az utcán, hogy ne lássak minimum 3-4 rikító hátlapot. Sajnos eltelt az idő, lett sok olcsó érintős telefon, így ez a Corby II simán megy majd a kukába.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

EDGE és WIFI pipa érintős pipa trendi félPIPA, márkás negyedPIPA és az ára is jó, ez a cucc sikerre van ítélve, csak kerüljön be a T-hez ahol "ingyér" van a facebook akkor ebből is sokat eladnak

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Kár volt hozzányúlni a Corbyhoz. A maga kategóriájában az egy nagyon jó telefon. Ha akkor kapott volna egy Wifit és 3G modult vagy legalább az egyiket a kettő közül még nagyobb siker lett volna.

De ugyanazzal a kamerával, csúnyább design-al felesleges Oprendszer váltással amire ugyanúgy ráhúzták a TW-t semmi értelme nem volt... :U

Akinek a régi kis Corby-ja van és egy kis esze, csak a Wifi miatt nem fogja lecserélni a telefonját :N

(#5) sdd2 válasza Rav3n02 (#4) üzenetére


sdd2
veterán

Ott a pont. Ez a telefon csalódás a samutol :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) SkyLaci


SkyLaci
őstag

szerintetek most melyik olcsó (~<20000) érintő képernyős telefon éri meg a legjobban? Barátnőm szeretne venni egy telefont (mindenképpen érintőset), először mondta a corbyt, én erre mondtam a lg wink style t310-et, aztán eszembe jutott a az samsung s5230 star. nekem most úgy tűnik hogy az s5230 pillanatnyilag a legjobb választás ebben a kategóriában, bár talán az a legrégebbi model, lehet hogy az újak valamiben mégis jelentősen jobbak?
Szerintetek?

(#7) Rav3n02 válasza SkyLaci (#6) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Gyere át ide és jól megmondjuk :DDD [link]

(#8) Browny


Browny
csendes tag

Ahogy megláttam a hátlapról a képet, nekem rögtön a Galaxy mini jutott eszembe. (utólag megnézve az előlap is hasonlít) 28 000 ugye a nyitóár, netről 34-ért már kapok egy androidos, még mindig nagyobb felbontású Galaxy minit, amihez van usb kábel is, meg azért még is csak android. Szerintem inkább még gyűjtsön az, aki ebben gondolkodik

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#9) fateless


fateless
veterán

Bár én csak 28k-ért láttam OT-890-et, de mindenképp jobban megéri, főleg a full-qwerty miatt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem csupán arról van szó, hogy a Corbyhoz hozzáadták a WiFi modult, kicsit frissítettek a formán + az aktuális TouchWizt tették rá. Az előddel mindenkinek a WiFi hiánya volt a legnagyobb hiba. Most itt van, erre meg megy a hurrogás.... Mit várunk 29k-tól ami úgy is lemegy egy tizest ha felveszik a szolgáltatók a kínálatba. És 20kért szerintem megéri.....

All→M8

(#11) saca23


saca23
aktív tag

Császtok

Igaza van az elöttem szólónka akinek régi corby van nem szabad lecserélnie mert
azon legalább normális volt a kijelzö érintése és szine is nekem is van de
le nem cserélném erre.
Mondjuk én vettem 1 hónapja 1 5260-as star utodot de már nagyon megbántam.
Ez a telo hajszálra ugyan az.
Szar fakó kijelzö kapacitív de olyan mintha rezesztív lenne.
Mondjuk ahogy látom ezen legalább már lehet netezni nem dobálja be a túl kevés memoria
szöveget lapmegnyitás közbe csak dög lassú.
Samsungnak most nem fog összajöni a siker ezzel a zárt rendszrrel.
Lehet a régibe is voltak hibák:egymásra csusztak a widgetek a kezdő képernyőn,de
hsználhtó volt szerintem.
Helyesírási bakiké bocsi tellorol megy

[ Szerkesztve ]

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Az első corby megjelenésekor azért pict másabb volt a piac. Most már nem fog labdába sem rúgni.

(#13) robertel válasza hemaka (#12) üzenetére


robertel
senior tag

Szerintem se, ennek a telónak t-nél kártyásan 20 aslatt kellene lenni, akkor talán, de még akkor is azt mondom, hogy pár ezer plussz és move, voda858 vagy valami más huawei.
Egyszerűen annyira olcsók már az androidos telók, hogy az ilyen zárt rendszereseket nem éri meg venni.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#14) Alwares


Alwares
aktív tag

Ha 20 alá megy az ára, vinni fogják mint a cukrot. És még így is hülyére keresi magát majd vele a Samsung, ez egy filléres telefon, filléres alkatrészekből. Meg is látszik rajta.
Én mondjuk 40-50 ezer alatti érintős telefont nem használnék, mert nem egy nagy élmény egyik sem, akkor már inkább valami hagyományos készülék.

(#15) tjb007


tjb007
nagyúr

Badásított Corby sz@r kijelzővel és undorító színekben (bár ezt egyéne válogatja).
A választható színekből meg látszik, hogy izagából az óvodásoknak szánják (a specifikációs oldalon javítani kéne színeket mert külön fekete és sárga verzió nem létezik belőle csak fekete-sárga, mint a tesztelt példány) .

[ Szerkesztve ]

(#16) Browny válasza Alwares (#14) üzenetére


Browny
csendes tag

"Én mondjuk 40-50 ezer alatti érintős telefont nem használnék, mert nem egy nagy élmény egyik sem"

Persze, de azért azt sem szabad elfelejteni, hogy a fő (és szerintem egyetlen) célcsoport a fiatalok, akiknek a többsége a zsebpénzükből vesznek mobilt, és nem biztos hogy megengedhetnek maguknak egy 45-50 ezres telefont. Nekik (ez a 13-14es korosztály) tökéletes.

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#17) robertel válasza tjb007 (#15) üzenetére


robertel
senior tag

Kiváncsi vagyok ezek a zárt rendszeres jószágok meddig fognak még élni.
Én nem erőltetném a gyártók helyében.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#18) Alwares válasza Browny (#16) üzenetére


Alwares
aktív tag

Nem nekik sem tökéletes, hanem erre futja, de akkor mindig inkább a szolgáltatós olcsó Androidok mint ezek. ;)

(#19) Browny válasza Alwares (#18) üzenetére


Browny
csendes tag

Persze, csak nem tudom, hogy mit kezd egy 13 éves gyerek az Androiddal. Szerintem azt se tudják hogy mi az. :DDD Aztán meg jönnek a 10enezres számlák az adatforgalom miatt

[ Szerkesztve ]

I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

(#20) Rav3n02 válasza Browny (#19) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ahogy azt te gondolod...ők már más generáció, hidd el, hogy kenik-vágják ;]

Ez már nem az a világ amikor az ember seggre vágja magát, hogy jjéézus megjelent a 3210! Belső antenna? Micsoda technológia...húúú :DDD

(#21) rep3at


rep3at
őstag

Meglepoen sok embernel latok Corbyt meg mostanaban is, bar nekem aztan nem kene, inkabb a Galaxy mini.

Forward thinking. كرر

(#22) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Legsikeresebb modell a Corby? Akkora rakás szar az érintőképernyője, hogy legszívesebben hozzávágnám, aki kitalálta. Nagymamámnak vettem tavaly, kérdeztem is tőle, mit bénázik, na majd én... és akkor estem pofára, mekkora kezelhetetlen trágya. Pedig nem vagyok se fa-, se lapátkezű, sokáig P1i-m volt, az teljesen jól működött. Soha a büdös életben nem kellett és ezután sem fog kelleni Samsung mobilban.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#23) GyéBen


GyéBen
tag

Úúú, Samsungnál van aztán fantázia...
Szerintem fogtak egy Corbyt és egy Star II-t, összegyúrták, és használható(bb) böngészőt raktak bele.

Azért ha a Star II böngészőjét helyre rakták volna, meg adtak volna ki belőle színes hátlapút is, akkor lenne egy elfogadható készülékük, jó áron. Neeeem, inkább csináltak még egy sz**t, amiben a böngésző jó ugyan, de amúgy pocsék az egész.

(#24) JanFe


JanFe
aktív tag

Ez nem silerult a legjobban a Samsungnak...

"There is nothing permanent except change"

(#25) tommjee


tommjee
senior tag

2 megapixeles, fixfókuszos -.-' ugyan olyan nagyszerű képet fog készíteni mint az tesvére :F

(#26) Putyin90


Putyin90
senior tag

Erre a valamire aztán nagy szükség volt... :( :W

(#27) pista59 válasza Browny (#19) üzenetére


pista59
senior tag

Hát, vannak gyerekek, akik jobb rom-ot főznek, mint a gyári.

A győztes féreg irtó baktérium

(#28) szezso15 válasza pista59 (#27) üzenetére


szezso15
addikt

(#27) pista59: :DD :C

Amúgy ez egy f*shalom!
Az előző se volt semmi, de annak tényleg volt létjogosultsága a piacon, akkor az Android még főleg a közép-felső kategóriában volt!

Mostmár ez egy nagy 0!

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#29) SWiNEBoY

Ez egy ipari hulladék! :C

(#30) misx válasza SWiNEBoY (#29) üzenetére


misx
senior tag

Na ja, ugyanennyiért van SE Elm és a kamerája ehhez képest fényévekre van (+foto LED), igaz nem érintős. :U

(#31) xxman


xxman
senior tag

Megint egy hulladék ami milliós eladásokat fog generálni :U
A Corby is egy rakat sz@r volt mégis sikere volt , mindenkinek az volt. Rossz kijelző-rossz kamera-rossz érintő (No wifi stb) volt benne és mégis.. Na most ebbe még WiFi is van.

I just wanna have some fun.

(#32) SWiNEBoY válasza misx (#30) üzenetére

Kamera az egy dolog, én inkább a rendszer pocsék sebessége ill. a trágya minőségű kijelző miatt tettem rá ezt a jelzőt. Használtam Elm-et, fényévekkel jobb készülék mint ez.

(#33) xxman


xxman
senior tag

Ha most dobnák piacra a corby 1et akkor az is le lenne húzva nagyon csúnyán pedig szerintem azonos áron fog menni a II is mint anno az I. Mégis az első Corby a szarabb az oké , király , buta de király :W ez meg ami ugyan az csak egy modernebb rendszerrel (ugyanolyan a sebessége az előzőnek is) szebb designel , WIFi-vel használható böngészővel stb és mégis akkor ez most szar ?? Hogy van ez? :W
Azért mert van olcsó droid is?
Kérem-szépen elég sok ember van aki utálja az androidot és csak azért se vesz pl Huawei-t de költeni se akar sokat , és a wifi is kéne neki az majd megveszi ezt.

I just wanna have some fun.

(#34) SWiNEBoY válasza xxman (#33) üzenetére

"WIFi-vel használható böngészővel"

Úgy látom nem nézted meg a teszt videót a készülékről. Kíváncsi lennék meddig bírnád a 320X240-es kijelzőn, meg a hosszú másodpercekig (percekig?) töltő weboldalakat. Ilyen hardver alá a wifi nem más mint parasztvakítás. Senki sem fogja örömmel használni ezt a készüléket, még a fiatalabb korosztály is húzni fogja a száját. Hidd el. :K

(#35) Rav3n02 válasza xxman (#33) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha van egy olyan készülékem, amit tonnaszámra hordanak és meg vannak vele elégedve (azt kapják amit várnak) akkor két év múlva nem dobom még egyszer a piacra gyakorlatilag csont ugyanazzal a hardverrel...

A corby-t akkor vitték, mert az árkategóriájában vállalható érintőkijelzője volt. Most sem csak az android miatt nincs létjogosultsága, félreértés ne essék. Hanem azért mert ilyen árban vannak jobb specifikációkkal és átgondoltabb menüvel rendelkező telefonok.. :)

(#36) Dark Archon válasza Browny (#16) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ez se igaz, SE X8-om van, most már 30-ért is kapható újonnan és elég nagy élmény az érintőképernyője, jól működik, 1000x jobb, mint a Corby-é, meg gondolom a Corby II-é is.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#37) maki12 válasza SkyLaci (#6) üzenetére


maki12
senior tag

akkor már ott a 2-es star wifivel:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#38) pista59 válasza szezso15 (#28) üzenetére


pista59
senior tag

Emlegetett ................ :DDD

A győztes féreg irtó baktérium

(#39) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Full galaxy mini ez a telefon.... ;]

(#40) pixelblondie válasza zsoltyyy (#39) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Az legalább "relative" normálisan tapicskolható.
Ez egy nagy határ f@s. Nagyon hajaz az elődre, olyanom volt vagy fél napig, aztán inkább elajándékoztam ingyér'. Ezért a szutyokért más ne fizessen, ha már én voltam olyan hülye, hogy megtettem. Imádom a samsungot a Galaxy S- ért és a Wave-ért, de hát no. Ezt a vonalat már nagyon nem kéne erőltetni. Hiába a fiataloknak készül, azok sem hülyék. Nekik is fel fog tűnni, hogy "hát,szépöcsém,ez sz@r."

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#41) FET-MEN válasza Browny (#8) üzenetére


FET-MEN
veterán

+ rég voltam gépnél és csak most jutottam a cikkhez.ugyanez ugrott be nekem is. egy kicsit lebutított, lecsúnyított galaxy mini.

Iphone 7

(#42) hack69


hack69
aktív tag

Hol gyártották?

(#43) cefre00


cefre00
tag

Ez olyan, mint a Star II...semmi lényeges különbség, talán annyi, hogy az jóval olcsóbb (kb 15.000 HUF). :(

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.